Opinie o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polen Personal Kamil Skalmierski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

ktoś

Widzę, że Pan Kamil zamiast zajać się czym trzeba to na forum się udziela.... Poza tym po miesiącu pracy zostaje na reke jakies niecałe 700 euro, żyjąc bardzo skromnie i w niefajnych warunkach...;/

amalli

Hej, wybiera się ktoś do Buggingen Sindbadem 29.11.2014?

Nati
@amalli

tak ja Natalia i wyjezdzam ze Słupska

michał

czyli facetów wgl nie biorą??

@michał

Moze ktoś opisac jak wam sie pracowało w Emmendingen w okresie 24-11-2014 do 12-02-2015 ineresuje mnie czy nie było zadnych perypetji z wypłatami lub zanizone w stosunku do obiecanych ofert.Oczekuje na sensowna odpowiedz-DZIEKI

ktosik

z tego co widziałem szukają Pań.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
michał

witam zamierzam wyjechać 30.11.2014 z poznania do Buggingen szukam chętnych!!!

magi
@michał

Witam ja też zamierzam jechać. Mieszkam blisko Poznania.A czym jedziesz? Pozdrawiam.

nova

hej, może ktoś napisać jak się wam pracuje w Buggingen, jak warunki mieszkaniowe? dzięki, jeśli ktoś to przeczyta z pracujących...

!.

Hej, jest ktoś z okolic Poznania rozważający wyjazd? Pozdrawiam Kaśka.

grzes
@!.

rozwazam wyjazd z okolic poznania

ania

Bo nie wiem czy do Cv musze dolaczyc cala sylwetke czy tylko twarz

pineSka

Hej. Nie wysyłałam zdjecia sylwetki, ale z tego co wiem to te zdjecia wysyła sie to do takich jakby akt pracowniczych.

ania

Wyslalyscie zdjecie sylwetki ?

Madzia

Wyjeżdżam o 21ej ze Szczecina a o 13ej mam być na miejscu we Freiburgu. Jak chcesz to wyślij mi swój nr na pocztę to byśmy pogadały przed wyjazdem. madziek1992@wp.pl Pozdrawiam

PineSka

Tak. Na która tam będziesz?

Madzia

być moze sie spotkamy :-) aa czym jedziesz sindbadem??

PineSka

Hej. Ja jadę z Wrocławia.

Madzia

jak ktoś jedzie też ze szczecina to pisać na maila :-) będzie raźniej :-) madziek1992@wp.pl

Madzia

hej ja jade 15.11.2014 ze szczecina a ty skąd jedziesz? z rozmowy Pan Kamil bardzo miły oby praca była przyjemna i można było by dobrze zarobić ;-)

katriina
@Madzia

Cześc Magda jade za dwa dni do Niemiec jestem zainteresowana ta praca gdzie jedziesz mozesz cos wiecej napisac co za praca ? e-mail k.sieradzka0@onet.eu Pozdrawiam Katarzyna Sieradzka

PineSka

Cześć, wybiera sie ktoś moze 15.11 do buggingen na pakowanie?

pat

Nova ja rowniez zastanawiam sie nad wyjazdem . Moze sie spiszemy ?? moje gg 8563968

nova

Nie wiem po co cała sylwetka na zdjęciu i jeszcze pogrubioną czcionką ; / Może chodzi o nadwagę, zastanawiam się nad wyjazdem jednak, potrzebuje kasy, a reszta wygląda ok.

Który pracodawca żąda CV ze zdjęciem całej sylwetki ? Trochę dziwne.

Zostaw merytoryczną opinię o Polen Personal Kamil Skalmierski - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polen Personal Kamil Skalmierski?

Kandydaci do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polen Personal Kamil Skalmierski
2.8/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Zacisze 24
    95-002 Łódź