Opinie o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polen Personal Kamil Skalmierski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

zdzisiek mrągowo

Do mnie właśnie fakt dociera,otrzymałem w zeszłym tyg.rozliczenie od księgowej na 497euro(przesłałem Panu zeskanowaną kopię),otrzymałem 1600zł.??...Jakiś dziwny kurs?fakt czy nie?? Pan mi to wyjaśni? Toż to jakaś parodia (usunięte przez administratora)Pan poucza"wszystko wyjaśniłem,9m-cy pracy". 8-m-cy jak już i proponuję dać sobie spokój skoro nie potrafi się liczyć i czytać.

Polen Personal Kamil Skalmierski

...w dużym uproszczeniu: Przepracował Pan w grudniu mało godzin-co za tym idzie dostał Pan mało pieniędzy.Jaka praca-taka płaca. Potrącono Panu za mieszkanie za grudzień-w końcu mieszkał Pan tam w grudniu.Wszystko stoi jak byk na rozliczeniu które firma Panu wysłała. Teraz ponieważ skończyły się Panu pieniądze,ma Pan żal do całego świata,a w szczególności do mnie. Nie trzeba studiów kończyć żeby zrozumieć "zawiłość" tej sytuacji. Więc jeśli czuje Pan potrzebę kontynuowania tematu - to proszę bardzo, ja już nie czuję się w obowiązku odpowiadać ... Pozdrawiam ! Kamil Skalmierski Polen Personal

@Polen Personal Kamil Skalmierski

Dobrze więc,87 godz.x 11,05 brutto,2dni płaconego urlopu(nie z mojej winy),plus 3dniowy wypadek przy pracy wyłożę tą kalkulację na necie:P...ciekaw jestem opinii,na temat od 01 do 20.2013dotyczącej wypłat;)poza tym umowa dotyczy również innych świadczeń,ale o tym później:D.

zdzisiek mrągowo

Nie chcę tu polemizować majac rodzinę na utrzymaniu...za przepracowany grudzień dostałem 1600zł. Może i ktoś się uśmieje,dla mnie nie do śmiechu...

Polen Personal Kamil Skalmierski

Panie Zdzisławie, Czy naprawdę tak Pan widzi ostatnie 9 miesięcy nieprzerwanej pracy w firmie MSB? Dalsza polemika na forum (i poza nim) rzeczywiście mija się z celem - fakty po prostu do Pana nie docierają. Wszystko co było do wyjaśnienia - wyjaśniłem .Wydawało mi się że Pan zrozumiał... Koniec tematu. Pozdrawiam mimo wszystko (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zdzisiek mrągowo

(usunięte przez administratora)ja naprawdę nie chcę się licytować(nie na forum);P 1)Firma płaci do dnia 15go,nastepnego miesiąca(tak mówi umowa). 2)Kwestia klucza(wartości3euro)nie upoważnia do naliczania horrendalnych stawek za niekorzystanie z w/w miejsca w wys.naliczonej przez P.Degen. 3)Zakupione auto parkuję na państwowym parkingu,150m.(w żadnym wypadku nie przed domem)Pan nie widział więc mogę przesłać fotki:) 4)Cytat"MSB zatrudnia kilkuset pracowników z Polski i nie może myśleć za każdego z nich:)"...jak dla mnie bomba:D 5)Dlatego tez nie pamiętają nr.kont na które przelać trzeba zaległe wypłaty:P 6)Przelew dostałem za przepracowany grudzień w wys.1600zł(...,ubyło od zeszłego tyg.127 euro) 7(usunięte przez administratora)

Polen Personal Kamil Skalmierski

Panie Parda wie Pan ile godzin Pan przepracował w grudniu,wie Pan za co są potrącenia,wszystko Panu wyłuszczyłem,dzwonię do Pana,dzwonię do MSB ,robię z siebie głupka przed MSB - więc mógłby Pan darować sobie te komentarze. Firma nie przelała Panu pensji grudniowej bo nie zdał Pan mieszkania,Pana auto stoi na placu przed domem itd.Zgodnie z umową przesłał Pan klucz pocztą i firma przeleje Panu pieniądze.Firma MSB zatrudnia kilkuset pracowników z Polski i nie może myśleć za każdego z nich:) Wie Pan,gdyby Niemcy chcieliby być złośliwi,to z pensji grudniowej potrąciliby Panu również za wynajem mieszkania w styczniu-chociaż Pan tam nie mieszkał w styczniu,to realnie patrząc nie zdał Pan mieszkania - mimo faktu,że Pana kolega ,który mieszkał z Panem to zrobił.Dlaczego Pan tego nie zrobił? itd itd... I niech Pan też nie ma do mnie pretensji,że w styczniu nie ma pracy dla murarzy,jestem tylko pośrednikiem,nie cudotwórcą... Pozdrawiam ! Kamil Skalmierski Polen Personal

jancio

powiedzcie mi czy to jest uczciwa firna tzn. wyplacaja na czas

@jancio

Wypłacają owszem...jeśli trafisz do MSB to do dziś za grudzień nie widzę,dzwoniłem rano i okazuje się że z 470 w zeszłym tyg.zostało już tylko 370?! Kazałem przesłać i to bo za tydzień zero zostanie albo dołożyć przyjdzie jeszcze...parodia

zdzisiek mrągowo

Dobrze więc,zaczekajmy do poniedziałku. Pzdr!

Polen Personal Kamil Skalmierski

Dzień dobry,witam ponownie, szczerze-nic mi nie wiadomo o dodatku zimowym,to już są Pana indywidualne ustalenia z pracodawcą.Po drugie umowa z dnia 25.04.2013 podpisana między Panem a Firmą Polen Personal (usunięte przez administratora)jest umową skierowania a nie umową o pracę. Niezgodności w takich przypadkach reguluje sąd pracy (W Pana przypadku w Hannoverze). Nie znaczy to że umywam ręce-dobrze Pan wie,że tak nie jest. Tak jak już powiedziałem,zdzwonimy się w poniedziałek ,jak skontaktuję się z MSB.Myślę że obejdzie się bez sądu pracy i wszystko da się wyjaśnić. Pozdrawiam ! (usunięte przez administratora) Polen Personal

Polen Personal Kamil Skalmierski

Szanowny Panie Zdzisławie Parda nie dał mi Pan szansy na wyjaśnienie tematu,dnia 30.01.2014 miałem rekrutację w Koninie,dopiero dzisiaj(31.01.2014) odsłuchałem Pana nagranie na sekretarce.Tak czy siak miałem do Pana dzwonić w poniedziałek,po telefonie do MSB,z tego co Pan napisał potrącono Panu za mieszkanie 620 euro za miesiąc wrzesień 2013(czyli ok 200 euro więcej).Mamy praktycznie luty 2014.Dlaczego mówi Pan o tym dopiero teraz ? Dodam ,że nie mam technicznej możliwości usuwania komentarzy.Wszystkie od początku istnienia mojej firmy istnieją w tym serwisie bez zmian. Panie w MSB podają mi cenę za mieszkanie i taką cenę przekazuję Panom.Zawsze się zgadza. Panie Zdzisławie,wie Pan dobrze ,że w razie jakichkolwiek niejasności czy problemów zawsze jestem pod telefonem i wyjaśniam sprawy na bieżąco! Skontaktuję się z firmą MSB w poniedziałek,potem zadzwonię do Pana. Proszę o odrobinę cierpliowści... Pozdrawiam ! (usunięte przez administratora) Polen Personal

zdzisiek mrągowo

Dzwoniłem wczoraj gwoli wyjaśnienia w/w tematu,zero odpowiedzi

Polen Personal Kamil Skalmierski

Dzień dobry, Jeśli chodzi o malowanie,szpachlowanie;najwcześniej początek marca 2014.Pensja 13 euro netto/h.Warunek-doświadczenie (najlepiej kilka lat) jako malarz/tapeciarz+komunikatywny niemiecki Pozdrawiam ! (usunięte przez administratora) Polen Personal

Tomasz B.

Dzień dobry. Mam pytanie, czy posiada Pan oferty pracy w Niemczech. Bardzo zależy mi na wyjeździe, jestem dyspozycyjny nawet od zaraz. Interesują mnie prace budowlane - malowanie, szpachlowanie. Chętnie podejmę również prace jako pracownik gospodarczy, pracownik porządkowy w hotelu itp. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

Tomasz B.

Witam. Aplikowałem dziś do Pana firmy na pracownika myjni samochodowej. Proszę o informację jak długo trzeba czekać na inf.Jestem również zainteresowany innymi ofertami pracy - pomocnik budowlany, pracowni gospodarczy itp. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

@Tomasz B.

Witam Panie Tomaszu , Dziękuję za złożenie aplikacji.To stanowisko jest już obsadzone.Jeśli skierowany pracownik się sprawdzi,to pracodawca zgłosi do nas zapotrzebowanie na kolejne osoby. Wtedy też skontaktujemy się z Panem . Pozdrawiam ! (usunięte przez administratora) Polen Personal

fee25

Przepraszam..zjechałam po 8miu tygodniach..nie miesiacach..

fee25

Witam wszystkich! Zastanawiam się,gdzie są wcześniejsze opinie..tzn.starsze z tamtego roku..a było ich sporo.. Równo rok temu pracowałam w Buggingen w firmir Pearl...Proszę mi wierzyć,tam nie jest kolorowo..dlatego po 8miu miesiącach zjechałam do Polski..jak zresztą wiele kobiet..Praca przy pakowaniu nie jest zła,wiadomo trzeba zapierd..tak jest wszędzie,ale naszym najwiekszym problemem było to,że byłyśmy zdane same na siebie..Nikt się nami nie interesował,nie wiedziałyśmy co,jak i dlaczego..Do tej pory nie wiemy kto był naszym szefem..były problemy z mieszkaniem,z pieniedzmi..miesiąc czasu czekałyśmy na 2miesięczną wypłatę..Hmm..było minęło..nigdy więcej..ale stres i nerwy był..i to duży..Od kilku lat pracuję w niemczech i zawsze było w porządku ze wszystkim,ale pierwszy raz spotkałam sie z taką firmą,gdzie ludzi traktują jak bydło. I to nie jest metafora. smutne. Co na temat p.Kamila i Polen Personal..Pan Kamil jako posrednik jest naprawdę pierwsza klasa!! Nie miał wpływu na to,że nam tam było źle czy coś,po prostu w swoich ogłoszeniach przedstawia oferty pracy takie,jakie niemieccy pracodawcy obiecują! To nie jest jego wina,że po przyjeździe tam okazuje się,że jest zupełnie inaczej! Będąc tam miałyśmy stały kontakt z p.Kamilem! Zawsze nam pomagał(telefonicznie) rozwiązywać różne sprawy,problemy..Można powiedzieć,że był zawsze z nami :) Podziwiam Pana,p.Kamilu za cierpliwość,która Pan w sobie ma. Te ciągłe pytania,pretensje..ja bym chyba nie dała rady.. Naprawdę trzyma Pan nerwy na wodzy.. Podziw! Pozdrawiam :) Justyna :)

zdzisiek mrągowo

Poza tym deklarowany przez P.Bertch dodatek w wys.2euro do każdej przepracowanej godziny od 01.12(zimowa stawka)? Jakoś miast powiększyć...zmniejszyła się stawka dziwnie:P Zaznaczam też że"Umowa o pracę z dnia25-04-2013" dotycząca wysłania rzemieślnika(w tytule-Murarz)nie(pomoc budowlana)Pana przede wszystkim dotyczy i w Pańskiej kwestii należy rozwiązanie dylematu.

zainteresowany

Ktoś jedzie do pracy jako komisjoner na 5.12? Bo widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy to aktualne

asla

planuje pan jakis wyjazd do pakowania w najblizyszym czasie Panie (usunięte przez administratora)?

misiek

Czegoś tu nie rozumiem.Ja pracuję już 4 miesiąc i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z p.(usunięte przez administratora).Jak coś potrzebowałem np.zaliczkę co tydzień to bez problemu mi to załatwił.W porządku facet,a wierzcie mi trafiałem już na różnych,bo pracuję w Niemczech już ponad 10 lat i nie wszystkich interesowało co się z tobą dzieje,czy dojechałeś i jakie masz warunki mieszkaniowe,a tu było inaczej.Pozdrawiam

wiola

@xxx - Nie miałam niestety okazji jeszcze :) Panie (usunięte przez administratora) - ale my nie jesteśmy tymi osobami, które Pana wystawiły :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polen Personal Kamil Skalmierski - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polen Personal Kamil Skalmierski?

Kandydaci do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polen Personal Kamil Skalmierski
2.8/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Zacisze 24
    95-002 Łódź