Opinie o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polen Personal Kamil Skalmierski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

Polen Personal Kamil Skalmierski

Witam ! Żadna ściema,tak jak napisałem wcześniej nie dojechała spora liczba osób i pracodawca widocznie zdecydował się na inną firmę pośredniczącą.Nie mam na to wpływu.A ponieważ pół Polski siedzi na tym forum,więc nie widziałem potrzeby wysłania dodatkowo informacji.Mógłbym oczywiście przeprosić Państwa za taką sytuację ale czy osoby które nie przyjechały i spowodowały taką sytuację mnie przeprosiły ?! Pozdrawiam ! (usunięte przez administratora) Polen Personal

sweeita

Panie Kamilu , czemu Pan zachował się nie fair w stosunku do osob ktore czekaly na odpowiedz? moze jakies wyjasnienie?

xxx

wiola a pracowałas gdzies zagranicą już?

wiola

Ja również nie dostałam, nie mamy na co liczyć! Powodzenia gdzie indziej kochani ;)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
oliwia

nikt nie dostał i pewnie to wszystko była ściema.. Pan Kamil też milczy..

xxx

Witam ! Czy ktoś dostał odpowiedź na temat wyjazdu..??

wiola

Nieciekawie to wszystko wygląda...

????

no niech pan nałozy kary super pomysł... da pan znac ludziom dzien przed wyjazdem ze jest wyjazd i napewno ludzie przyjadą, a pan bedzie zarabial sobie.....

??

podobno pisal pan ze j kilka osob ma jechac a tu nagle 1/5 sie stawila cos tutaj jest podejrzane.... raz pan pisze tak raz tak.... Szkoda zawiodłam sie na Panstwa Firmie!!!!

?????//

nie ma co sie nastawiać na wyjazd... od poczatku to jakies podejrzane.... szkoda ze dopiero nas pan teraz o tym poinformowal.....my tu czekamy , wiec to juz nie ma sensu....Zawiodłame sie bardzo na PAnstwa Firmie

oliwia

ale się zdenerwowałam... takich sobie ludzi niemiecki pracodawca wybrał, że im nie zależało to nie pojechali... za to mi bardzo zależało i teraz to już w ogóle nie pojadę

zdzisiek mrągowo
@oliwia

Owy bat to już Pan nad głową ma

Polen Personal Kamil Skalmierski

Dzień dobry Państwu, czekam na odpowiedź firmy w Państwa sprawie. Problem polega na tym,że dnia 10.11.2013 na dworcu we Freiburgu stawiła się jedna piąta osób,które wcześniej zadeklarowały swoje przybycie.Pracodawca nie był zachwycony taką sytuacją (zarezerwowane mieszkania,zaplanowanie całego przedsięwzięcia),więc nie mam pewności co będzie z terminem 18.11.2013 . Firma z Wrocławia ,która również wysyła ludzi do Pearla,zawiera w swoich umowach kary za niestawienie się - 1000 zł ! Rozważę ten wariant,bo widocznie bez bata nad głową się nie da ... Jeśli otrzymam odpowiedź od pracodawcy,odezwę się do Państwa. Pozdrawiam !

xxx

Mógłby chociaż napisać "nie ma wyjazdu" i byśmy się nie łudzili , że coś z tego będzie.

oliwia - też tak czuję.

??????
@wiola

Szefo, milczy.................

ja też czekam.. zobaczymy co będzie ale coś czuję, że4 nikt nie wyjedzie

wiola

Hej ;) Ja również czekam na informacje dotyczace wyjazdu 18.11 :) Jeżeli ktoś juz dostał informację niech da znać tutaj, zebysmy się nie niecierpliwili :)

xxx

Witam! Dostał ktoś odpowiedź na temat wyjazdu 18.11? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Sweet

Witam . Czy wiadomo już coś na temat 18.11? Czy Pan coś już wie?

Jolka

Witam..! Panie Kamilu tak przy okazji to proszę odpowiedzieć na pytanie dot.wieku. Jakie są kryteria niemieckiego pracodawcy?

Sweet

Witam ! Chciałam się zapytać o następny termin o którym Pan wyżej pisze . Czy w ten dzień będzie wiadomo kto jedzie czy chodzi tylko o termin? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polen Personal Kamil Skalmierski - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polen Personal Kamil Skalmierski?

Kandydaci do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polen Personal Kamil Skalmierski
2.8/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Zacisze 24
    95-002 Łódź