Opinie o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polen Personal Kamil Skalmierski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

zastrzeżony

Witam , czytam te forum i chcialbym dodać swoje 5 groszy .Jeżeli chodzi o firme pana Kamila to jak najbardziej polecam ,obecnie pracuje za jego pośrednictwem już 7 miesiecy i jest ok .Dużo ludzi przyjeżdza którzy mają problem z alkoholem , idą do pracy po nocnym chlaniu a pożniej się dziwią że inni pracownicy nie chcą z nimi pracować i wypisują farmazony w komentarzach . Żadko można spotakć kogoś normalnego z PL od którego nie będzie czuć alkoholu .

Nowak

Witam. Poszukuje pracy na produkcji dla 3 os najlepiej Monachium. Są jakieś oferty ? pozdrawiam

Nowak

Polen Personal Kamil Skalmierski

Witam , po pierwsze nie jesteśmy na Ty. Po drugie, przez telefon powiedział Pan pracodawcy że Panu dziadek umarł i musi Pan wrócić do kraju a na forum Pan pisze że chodzi o pieniądze.Ciekawe...Ale do konkretów : Pana umowa o pracę składała się z dwóch części,w pierwszej było 10 euro brutto/h w drugiej dodatek branżowy (dodatek za pracę w konkretnym zakładzie pracy) w wysokości 4 euro brutto co razem daje 14 euro brutto/h.Gdzie Pan tu widzi oszustwo ? W tej pracy spokojnie zarobiłby Pan 2200-2300 euro netto/miesiąc,plus darmowe mieszkanie czyli nienajgorsza pensja. Pani z biura tłumaczyła Panu wszystko kilkakrotnie,Pan powiedział że wszystko rozumie, jest super,mieszkanie też jest w porządku itd. Więc dlaczego Pan uciekł ? Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Maciek

Cześć, wszystkim szukam pracy w Niemczech i słyszałem że to dobra agencja ale chciałem się upewnić do jakich agencji niemieckich oni wysyłają. Kto był przez nich niech napisze z jaką agencją miał na miejscu umowe, myśle że to nie tylko mi pomoże. Z góry bardzo dziękuje

zdzisiek mrągowo

Pańska prezydentura w Ugandzie niewiele mnie interesuje.Natomiast moja przygoda z budowlanką w Niemczech P.Skalmierski trwa już 20lat,żaden inwestor nie powiedział raus...P.Degen to jedynie sekretariat(gwoli wiadomości),oferujący wyrko do spania za 600euro m-c.Z ową Panią kontaktował się już Urząd Finansowy...Nie Pański to już problem. Pzdr.

zdzisiek mrągowo

Panie (usunięte przez administratora),to nie praca rozczarowuje...ludzie,większość(typu..personal)myśli że (usunięte przez administratora)nagoni,6 osób,zajrzało i wracało do kraju),w kwestii mieszkania nie ma Pan zielonego pojęcia,podać mogę parę nr.tel....za600euro z każdego mieszkającego??! Prawnik kontaktował się dziś z P.(usunięte przez administratora)(opiekunka tego wyżyłowanego za prawie 25oo zyli)która potwierdziła że to jej błąd,miało być470...o czym tu dalej rozmawiać,sprowokował Pan temat więc go dokończę;) Przesłałem kwity do Prof.(usunięte przez administratora)(różniące się z 20.12.2013,do 11.02.20chcesz masz;)z tego co już wiem to raczej cienko się będzie piszczało,;)

@zdzisiek mrągowo

Jasne,jasne - wczoraj praca,dzisiaj mieszkanie,jutro przelewy - nudzi się Panu w domu i tyle .A jak Pani Degen zadzwoni choćby za tydzień lub dwa to od razu Pan pojedzie ,prawda ? Nie czarujmy się. Mnie to jednak przestaje bawić,zrobiłem co mogłem w Pana sprawie ,nie jestem Pana adwokatem ani obrońca - załatwiłem Panu pracę na nienajgorszych warunkach ,a co za tym idzie wywiązałem się ze swojej roli-pracodawca również. Jak Panu to nie pasuje,to niech Pan w przyszłości sam znajdzie sobie pracę,najlepiej nie przez agencję tylko bezpośrednio na budowie.Niemiec po miesiącu nie zapłaci, powie Panu raus i tak się skończy Pana przygoda z budowlanką . Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Polen Personal

Polen Personal Kamil Skalmierski

Witam ! Nie wiedziałem że jestem administratorem na tym serwisie ,może na jakimś jeszcze ? Może jestem też prezydentem Ugandy ,tyle że też o tym nie wiem ? Pozdrawiam Kamil Skalmierski Polen Personal

zdzisiek mrągowo

Bravo,tematów parę jeszcze sprawdzonych przez Policję...teraz dopiero zrobił Pan karierę...pełen podziwu jestem,dla...durni

zdzisiek mrągowo

Odda czy nie odda,facebook wsio ogarnie...:D

Odda się odda:P...gwarantuję:D

gwarantuję...zapłaci się,zapłaci...:P

zdzisiek mrągowo

Brawo,coś rozsądnego wreszcie,walić tą stówę....nie o nią chodzi:D

zdzisiek mrągowo

Są Panie Kamilu,są;D,byleby uczciwe:P,to już nie kwestia czy dostanę te 100 euro:)Ale to nie Pański problem;)(po 15 latach jako mistrz murarz z zarejestrowaną działalnością w Handwerskammer w Niemczech)stać mnie na"urlopowanie"w kraju bez zobowiązań.W kwestii"najlepszych adwokatów"ze Stuttgartu proponuję..Prof.dr.dr.Uniwersytet Hannover,Salje czy też,Landvolk Syke,Olaf Mieiermeister...nie błądzić:D(to przyjaciele:P)Poza tym jedyny problem to ten że za brudny chłam gdzie karaluchy zapychają po lodówce klientka(frau Degen,teściowej chata:D)życzy sobie(wcześniej 380)600euro/mc na głowę...chciały trzech:))cała wiocha z tego się śmieje,najciekawsze jest jednak to że owa firma w tyłku to ma,wypłaty do lutego nie było,po monitach przyszło 370euro...ruszyło...do ostatniej kropli,zaznaczam nie Pański to problem...

zdzisiek mrągowo

Odpowiadaj Pan,skoroś sie Pan zadeklarował...Latwo nie będzie,masz Pan moją gwarancję:P

zdzisiek mrągowo

Jakoś odpowiedzi nie widzę...

zdzisiek mrągowo

A już pisząc powyższy pozytyw myślałem że dylemat się rozwiąże,widać się nie da mimo dobrych chęci.Pani z biura wystawia nowe zlecenie w firmie"Fackler"Po przejechaniu 200km Pani Bertch wysyła sms...nicht fahren,suchen noue job...poprosiłem o dokumenty,zero odzewu.(może jak na wypłatę trzeba poczekać 1,5miesiąca?)zapewniam że w tym wypadku krócej to potrwa... Pzdr! Z.Parda

zdzisiek mrągowo

Swoją drogą,wiem że stara się Pan pomóc każdemu którego kieruje Pan do pracy i wielki szacunek za to z mojej strony.Rozumiem również że mając nawał ludzi nie można być wszędzie i na wszystkie ludzkie bolączki znaleźć gotowe odpowiedzi. Do firmy MSB żadnych zastrzeżeń nie mam,spisywała się znakomicie cały zeszły rok,rozmawiałem...w grudniu zawiniła po prostu biurokracja. (usunięte przez administratora)

zdzisiek mrągowo

Wreszcie coś do rzeczy;) Umowa skończyła się 20-go więc licząc"na siłę" owe 20euro za dobę nijak ma się do rzeczy.A co z owym wcześniejszym potrąconym 620,też Pan się dowie?(usunięte przez administratora)

@zdzisiek mrągowo

Dostałem następny kwit gdzie do opłat za mieszkanie w miesiącu grudniu za20dni naliczono470 euro dołożono mi jeszcze100/570razem i nadal figuruje do wypłaty za grudzień...497euro:P(1600zł??) (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@zdzisiek mrągowo

Panie Zdzisławie czy firma załatwiła pozytywnie Pana sprawę ? Bardzo mnie to ciekawi ze względu na to że zastanawiam się nad wyjazdem z tą agencją.

@Ciekawy

Dla Pana Zdzisława nie ma satysfakcjonujących rozwiązań:) Oczywiście wynajęliśmy najlepszych adwokatów ze Stuttgartu którzy będą walczyć do ostatniej kropli krwi o te 100 euro ! Pozdrawiam ! (usunięte przez administratora) Polen Personal

@Polen Personal Kamil Skalmierski

Z czego żyjesz(FACHOWCU)?...przyznaj się,jakąś odpowiedzialność się ponosi za wysłanie człowieka za granicę(czy się mylę?)...

@Polen Personal Kamil Skalmierski

Nie,ja zaczekam stać mnie,gorzej jak kogoś nie stać...gwarantuję że swoją 100-wę odzyskam...;P

Polen Personal Kamil Skalmierski

(usunięte przez administratora) Gwoli podsumowania; Skoro ta praca tak Pana rozczarowała, a mieszkanie teściowej Pani Degen było według Pana tragiczne (widziałem zdjęcia tego mieszkania, więc nie mówi Pan prawdy) i wszystko było nie tak jak powinno(usunięte przez administratora)

Polen Personal Kamil Skalmierski

cytat z korespondencji mailowej z Panem : "z tego z co wynika z rozliczenia za grudzień przepracował Pan w sumie 87,5 godziny (+19 godzin na chorobowym-pozycja 031 Entgeltfortzahlung) . Otrzymał Pan w sumie 320 euro diety,oraz 15 euro jednorazowego dodatku czyli Wintergeld+33 Euro wyrównania.Czyli wychodzi na to że dodatek zimowy jest płacony 1 w miesiącu a nie w każdy dzień roboczy.Czyli,brutto mamy 1544 euro-netto 1177,43 euro. Minus : -200 zaliczki -470 mieszkanie (nie wiem do kiedy Pan mieszkał,ale jeśli koszt mieszkania to 20 euro,no to mnoży Pan dni od pierwszego grudnia do ostatniego dnia pobytu i wychodzi dana kwota.Mieszkanie jest potrącane zawsze za wszystkie dni w których Pan mieszkał,nie tylko za dni robocze) Tak więc : 1177 euro netto-670(zaliczka+mieszkanie)=507 euro netto do wypłaty ." Księgowa podała 497 euro do wypłaty. Widoczna rozbieżność to te 97 euro.Dowiem się za co zostało to potrącone. Mam nadzieję że to Pana satysfakcjonuje ! Pozdrawiam ! Kamil Skalmierski Polen Personal

Zostaw merytoryczną opinię o Polen Personal Kamil Skalmierski - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polen Personal Kamil Skalmierski?

Kandydaci do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polen Personal Kamil Skalmierski
2.8/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Zacisze 24
    95-002 Łódź