Opinie o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

bobi

W mojej opinii Melle może nie jest idealną firmą, ale z pewnością jest to jeden z lepszych pracodawców w okolicy. Nikt zatrudniając się chyba nie był niepoinformowany jak ta praca wygląda? Dla mnie zasady pracy są jasne. Ciesze się, że mam stabilną pracę i nie muszę się bać, że za tydzień nie będzie mnie stać na opłacenie raty kredytu..

niebieski

idę na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko biurowe w dziale transportu. jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o warunki pracy I placy w biurze?

Czerwony
@niebieski

Musisz byc naprawde dobry. W tej firmie pracuja tylko wybitne jednostki. Jeśli dasz wiele z siebie, to pracodawca odwdzieczy Ci sie niespotykaną możliwością osiągnięcia wymarzonej kariery. Niemal wszystko w Twoich rękach. POWODZENIA

Zielony
@Czerwony

Czerwony , czy ty proponujesz pracę w tej firmie dla najgorszego swojego wroga??? Proponuję nie chodzić do pracy na stary staw po pijaku, po to żeby na trzeźwo OCENIĆ co tam się dzieje. Dobrych i wybitnych ludzi to tam się nie docenia tylko się zwalnia lub sami odchodzą. Wybitną jednostką jest tam pan prezes który osiągną wymarzoną karierę.

bordowy
@Czerwony

Jesteś wybitnym mistrzem sarkazmu czerwony :D

żółty
@Czerwony

Ja tam pracuję i potwierdzam to co pisze czerwony.

Czerwony
@żółty

Firma jest naprawde w porzadku, a zwlaszcza ludzie, mam na mysli pracownikow i szefostwo. Tak powinno być w każdej firmie.

bezbarwny
@niebieski

Bardzo fajna firma i całkiem niezłe miejsce do pracy. Ludzie i atomosfera bardzo w porządku. Szefowie mają wizję rozwoju i tak powinno być. Można polecić ze spokojnym sumieniem.

dawny
@bezbarwny

Zaczynając miałem wiele wahań. Różne opinie się słyszy, ale jestem zdania, że jak sam nie spróbuję to nikt za mnie życia nie przeżyje. W sumie od pierwszej chwili firma wywarła na mnie całkiem pozytywne wrażenie. Przyjęli mnie na okres próbny, a potem zdecydowałem się zostać na dłużej. Pracowałbym dalej, gdyby nie sytuacja prywatna. I nie chce mi się wierzyć, że w firmie tyle się zmieniło od tamtego czasu. W mojej opinii wizerunkowi firmy chcą zaszkodzić konkretne osoby. Z tym, że w internecie nikt nie pozostaje anonimowy ;)

Pracownik w biurze

Dobre zarobki, idzie zarobic duzo wiecej ponad to co oferowane jest zwykle w Ostrowie. Nie ma problemu z urlopami.

Zbyszek bronisz sie jak mozesz
@Pracownik w biurze

Idzie zarobic też dużo mniej niż średnia w Ostrowie - najniższa krajowa to standard i dziwne punkty, pseudo premia wyliczana wg wymysłow (usunięte przez administratora) Dziwne gdyby byly problemy z urlopami, to przecież ustawowa sprawa. (usunięte przez administratora)

operator

Wszystko zależy od tego czy chce Ci się pracować, bo uwierz mi, że jak się starasz, robisz co do ciebie należy i nie oglądasz się na innych to firma to widzi. Nie wiem jakie masz zarobki, ale ja na swoje nie mam też co narzekać. Wiem też, że jest to proporcjonalne do mojej pracy.

@Pracownik w biurze

Kwestia podejścia do roboty. Jedni chcą pracować i zarabiają konkretną kasę, inni nie wiedzą po co są w robocie. Najlepsi mają najwięcej a najsłabsi najmniej, nie każdy to akceptuje. Liczy się konkret i tak powinno być. Kto chce się sprawdzić i zarobić przychodzi tutaj. Czeka go ciężka praca za konkretną kasę a słabi niech szukają pracy w państwówce na ciepłej posadce jako ,,asystenci''. Jak w 100% polskiej rozwijającej się dynamicznie firmie, dobrze zorganizowanej, nie chcą to ich problem. Spójrz na auta pracowników pod parkingiem, jakie modele i roczniki stoją, szef Mondkiem posuwa. Jakby było tak źle jak piszesz, to by tego tłumu aut tutaj nie było. Urlopy, zawsze możesz wziąść bez problemu i nikt cie nie pyta dlaczego. Nie zdarzyło się, żebym nie dostał, tak ma każdy. Jak uważasz inaczej,to podaj konkretny dowód.

NAJLEPSI
@Robię swoje i tyle

Zgadzam się. Nie każdy może mieć wszystko, najwięcej zyskują najlepsi. Ja zaczynając swoją karierę PH pamiętam jak było ciężko. Do Melle dołączyłem jak zdobyłem już trochę doświadczenia. Dopiero tutaj w pełni rozwinąłem skrzydła. Może to też kwestia produktów, którymi się zajmujemy, bo ogółem temat jest mi bardzo bliski. W chwili obecnej podstawa jest moim dodatkiem do premii.

Robię swoje i tyle

Nie mam na imię Zbyszek, a skoro Ty masz problem, czy się pisze wziąść czy wziąć, to chyba rzeczywiście dla takich drobiazgowych gości co z tego robią problem skali światowej nie ma tutaj miejsca. Może uważasz się,że jesteś jakimś nadczłowiekiem tzw ,,ą'' ,,ę'' .... takie wyższe sfery. Może pojęcie o Twojej pseudo wielkości Cię przytłacza. Zostań polonistą w szkole i tam rozwiniesz swoje skrzydła z tym ,,wziąć'', dzieci Ciebie posłuchają a jak nie to na wywiadówce wyżalisz się rodzicom i powiesz jacy to wszyscy wokoło są źli. Masz rację prawidłowa forma to wziąć,ale ...KOGO NORMALNEGO TO OBCHODZI. Samochody są rodziców pracowników, a rodzice co ....na pieszo tuptają do roboty ??? średnia poniżej 10.000, z matematyką na bakier masz... jako rzeczoznawca byś na życie nie zarobił..... Nauczyłeś się narzekania, dlatego zazdrościsz innym i skupiasz się głównie na krytyce innych, siebie uznając za pępek świata. Na logikę- jak jest tak źle, to po co tu przychodzisz i ,,mędzisz'' i zatruwasz atmosferę w pracy tym, co tutaj na koniec Ostrowa tak licznie autami rano przyjeżdżają, i nie z samego Ostrowa,bo dojeżdżają z daleka kilkadziesiąt km ? KTOŚ ICH NA SIŁĘ TU CIĄGNIE ??????? włącz myślenie... Widocznie im się podoba, czy potrafisz to zrozumieć ? W poprzedniej mojej firmie było monotonnie i dlatego ja zrezygnowałem. Każdy jest inny a są ludzie jak ja, którzy chcą dynamiki w życiu i czuć, że robią coś pożytecznego... a nie monotonnia, a są pewnie tacy jak Ty, co uwielbiają non stop to samo klepać, biadolić, takim nikt nie dogodził i nie dogodzi. Nie mierz wszysykich swoją miarą. Jak czujesz się tu źle, to idź tam, gdzie się ,,spełnisz'', tam gdzie ,,wziąć'' ma duże znaczenie. Myśl pozytywnie, uśmiechnij się, będzie Ci łatwiej w życiu. Tutaj pracuje super fajny dynamiczny zespół młodych wesołych ludzi :) :) :) ,którym się podoba. Na siłę, nikt nikogo do pracy nie zmusza. Masz wolny wybór. Coś żeś się (usunięte przez administratora)uczepił ( uczepiła ). (usunięte przez administratora) jest logiczny i konkretny. O ,,wziąć'' by z Tobą pewnie nie dyskutował-nie widzę jego komentarza-mnie też to nudzi , ale może zrozumiesz, że są na świecie zadowoleni z życia cieszący się każdym przeżytym dniem a nie ,,maszynki do narzekania''. Trzymaj się !!

@NAJLEPSI

Też dostajecie słynne PUNKTY do premii za pisanie takich bzdur opinotwórczych ? xD

@były

Punkty za bzdury opiniotwórcze ? nie wiem o co Ci chodzi ?? wskaż konkretnie gdzie napisałem nieprawdę !! ZATRUDNIENIE WZROSŁO PRZEZ OSTATNIE KILKA LAT KILKADZIESIĄT PROCENT I TO JEST FAKT. Z FAKTAMI SIĘ ZMIERZ.... !! Jakby tu było tak źle, jak piszesz, to nikt by się tutaj do pracy nie garnął. Bzdury wypisujesz z nadmiaru czasu. Gdzie masz klimatyzacje, wentylacje rekuperacyjne za ciężką kasę i ogólnie najwyższa technika. Zazdrościsz, że są w Polsce tak porządnie zorganizowane miejsca pracy, to idź tam gdzie tego sprzętu nie ma i nie zazdrość innym.

Hehe
@Robię swoje i tyle

Najwyższej jakości inwigiacyjne kamery a lodówki brak, Heheh - rzeczywiście drugiej takiej firmy nie ma na całym świecie. Nadal w kożuchach siedzicie bo kasy na ogrzewanie szkoda ??

@Hehe

Lodówka była, widocznie za krótko pracujesz to nie pamiętasz, ale trzymano tam spleśniałe jedzenie, które zagrażało zdrowiu pracowników. W dużych zespołach ludzkich się to nie sprawdza, ryzyko zatruć. Dlaczego już Ci odpowiadam, ktoś się rozchoruje na tydzień i przez tydzień jego jedzonko w lodówce ,,dojrzewa''. Proste przynosisz sobie jedzonko na dzisiaj, zjadasz dzisiaj i nie ma problemu. A poza tym nie bądź ą ę samolubem, pomyśl o innych, bo dlaczego niby firma sprzątająca ma wyrzucać z lodówki spleśniałe jedzenie, mierna przyjemność. Nie każ komuś robić czegoś, czego sam być nie chciał. Jednemu jest zimno, drugiemu gorąco, wszystkim nie dogodzisz. Jak siedzisz w jednym pomieszczeniu z kimś kto jest wyżej od Ciebie w hierarchi i jest mu ciepło i ten ktoś już w koszulce zimą siedzi i ustawił klimę dla Ciebie na aż +24 C , bo sam by pewnie wolał +22 C, a Tobie jest dalej zimno, to musisz ubrać gruby sweter i tyle. Gość goły siedział nie będzie. Dość logiczne. Dziwi mnie, że jeszcze tutaj dalej pracujesz, skoro jest aż tak źle. Co Ciebie tutaj trzyma ? Przyspawali Cię na siłę ?

taka prawda
@Hehe

Zadziwiające ile masz do powiedzenia. Czyżby działania czarnego PRu? Gdybyś Ty chociaż u nas pracował. Nie mając aktualnych informacji na temat pracy (plotki nie są wiarygodnym źródłem) Twoje opinie nie są w żaden sposób obiektywne. Stary żal i tyle :)

Hehe
@Robię swoje i tyle

Macie procedury zamykania i otwierania rolet, a nie umiecie zapanować nas porządkiem w lodowce- bzdura. Prawidłowa odpowiedz to: lodówka pobiera prąd. Czym się różni sprzątanie lodówki od mycia toalet albo wynoszenia śmieci?

Hkujtr

Czyżby imię Zet-eFa zostało objęte cenzurą na goworku? Jak go teraz nazywać? Niegdyś figurował tu i wśród pracowników jako Nikodem Dyzma. Do dziś nie wiem, czy to z powodu podobieństwa fizycznego czy ze względu na nieslychaną karierę jaka nim zawładnęła.

Przedstawiciel Handlowy

Nie mam żadnych uwag do przebiegu rekrutacji. Wszystko w miłej atmosferze. Dostałem komplet zadań do rozwiązania. Może trudne nie były, ale jakąś wiedzę z branży trzeba mieć, żeby je rozwiązać. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony po zakończeniu spotkania.

Pytania związane z doświadczeniem, branżą, moją dyspozycyjnością i inne.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

nick

za najniższą to tylko pakowaczo-oklejacze.

Melle

Szanowny Panie, Jeżeli poczekanie pół godziny to był dla Pana problem to nic na to nie poradzimy. W pracy jak i w życiu będzie Pan spotykał większe problemy niż ten powyższy i trzeba będzie się z nimi zmagać. Dementuję powyższe informacje odnośnie stawek. Jest to absolutna nieprawda i proszę nie udzielać nieprawdziwych informacji skoro nie było Pana na rozmowie. Praca nie jest za minimalną krajową. Końcowa wypłata jest uzależniona od efektów pracy. Zapraszam kandydatów do bezpośredniego kontaktu i zasięgnięcia wiedzy u źródła.

opinionista
@Melle

Szanowne Melle / Interglobal/ K2 czy co tam jeszcze chcecie. Żaden poważny pracodawca nie przejmuje się opiniami na tego typu portalach, z reguły ponad 90% opinii to ostre jechanie po pracodawcy sfrustrowanych pracowników którzy boją się zwolnienia / powiedzieć jasno w twarz co im się nie podoba, jedynie jest garstka pożytecznych komentarzy. a Wy odpowiadacie już nie pierwszy raz, co może świadczyć o tym, że macie coś za uszami bo słaby się nie broni a po prostu ignoruje tego typu wpisy. Co do @ Pekatio. Czy naprawdę uważacie za coś normalnego czekanie pół godziny po umówionym terminie na rozmowę kwalifikacyjną (nie wiem czy była wcześniej informacja z Waszej strony o tym, że może się trochę opóźnić, jeżeli była no to jest inny temat), jeżeli pracownik by się spóźnił bez poważnej przyczyny to na starcie został by skreślony. Co do stawki to chodziło zapewne o stawkę minimalną na umowie i "premię uznaniową" którą można w każdej chwili stracić beż żadnych roszczeń ze strony pracownika. Pozdrawiam

opinionista
@opinionista

*"bo MOCNY się nie broni a po prostu ignoruje tego typu wpisy. " oczywiście poprawka :)

Wiesz może, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku pracy w firmie Melle? Czy, aby pracować w tej firmie, należy mieć wykształcenie wyższe, czy może osoby młode, które niedawno rozpoczęły studia, również mają szanse, aby otrzymać zatrudnienie? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

@Marcin

pierwsze 3mce robisz za 2tys na rękę (pewnie teraz zmieniło się to trochę na plus), po wspomnianych 3mcach dostajesz najniższą krajową i system premiowy (zbierasz punkty), który jest tak weryfikowany, byś nie dostał zasłużonej premii!!!!

@były

Dziękuję za odpowiedź. A wiesz może, czy z upływem czasu są realne szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko w firmie Melle? Firma docenia najlepszych pracowników i wynagradza ich sumienną pracę, czy raczej nie należy spodziewać się tego, że zostanie się docenionym w postaci awansu? Proszę, abyś odpowiedział, jak to wygląda.

Wiesz o tym, że są to poważne zarzuty wobec pracodawcy? Czy jesteś pewien, że doświadczyłeś sytuacji, które można sklasyfikować pod pojęcie mobbingu? Jeżeli rzeczywiście tak było, to bardzo proszę, abyś podał konkretne sytuacje potwierdzające Twój wpis. Tego typu zarzuty nie powinny pozostać nieuzasadnione.

Skoro piszesz o kimś podając jego imię to dlaczego sam pozostajesz incognito? Łatwo się kogoś obraża i obwinia, kiedy nie trzeba patrzeć komuś prosto w oczy, niby odwaga , tylko prawdziwa odwaga polega na tym, że potrafimy powiedzieć co nam nie pasuje komuś prosto w oczy . Żałosne jest już to wypisywanie na temat Zbigniewa .. ale to taka mentalność Polaków, że potrafią tylko narzekać i widzieć to co złe i o tym się tu pisze... dlaczego nikt nie napisze ilu osobom Zbigniew pomógł, ile zrobił dobrego przez tyle lat ... przeciez w tej Firmie pracują ludzie po kilkanaście lat, są ludzie którzy wracają i czy opinia kilku ludzi którzy nie potrafili sprostać zadaniu jest wyznacznikiem dla ogółu?? Nie sądzę

Szary

@Viktorio pisanie o kimkolwiek w ten sposób i obwinianie nie jest w porządku. Jeśli masz takie podejście to najwyraźniej nie nadajesz się do pracy z innymi ludźmi.

JA
@Anna

Viktorio uczy się od najlepszych- pewnie nie raz uczestniczył w zebraniach w salce gdzie słuchał jak Z z G obgadują innych pracowników za ich plecami oczywiście. Nigdy nie było informacji co kto robi zle i dlaczego jest zwalniany tylko papier do podpisania. A jak już tej osoby nie było to obgadywanie jaka to była bezużyteczna i nieudolna ciąg dalszy.Jest takie powiedzenie: z kim przystajesz takim się stajesz, dlatego nie można mieć pretensji do Viktorio- od kogoś się przecież nauczył ????

@Marcin

Ok, zapraszam. Rynek, przy Rowińskim 09.02.2019 o godz. 15:00 Czy odpowiada Panu takie spontanie? Opowiem, jak to wyglądało :)

Misiewicz
@Anna

@anno A ilu osobom (usunięte przez administratora) pomogł?? Konkretnie!!!! Ile zrobil dobrego przez tyle lat i komu zrobił dobrze?? I w drugą stronę, ilu osobom nie pomogl i ile zrobił złego????

pudzian

Pisząc "łysy koleś" sam pokazujesz jaki poziom reprezentujesz, więc może dobrze, że zrezygnowałeś sam.

bezproblemowo
@opinionista

Większej bzdury nigdy nie widziałem. Według mnie to właśnie dobrze, że pracodawca wychodzi na przeciw pracownikom, że można liczyć na dialog. Uwierz mi, że wcale by o nim dobrze nie świadczyło jakby zlewał temat.

Mk
@bezproblemowo

Zbigniewie, kto Ci każe pisać takie bzdury? Chyba nie szef?

bezproblemowo
@Mk

Nie mam na imie Zbyszek i nie wycieraj sobie gęby czyims imieniem, jak pisze o kims to sie przedstaw(aczkolwiek nie ma to znaczenia bo na tym portalu kazdy moze sie podszyc pod kazdego i wpisac dowlona nazwe), powiedz cos w oczy -nie slyszalem zeby ktos to zrobil,zgłoś sprawę do odpowiednich instutucji jak uwazasz ze cos jest nie tak. Jak nie to zamilcz bo żałosny (żałosna)jestes. Bzdury to piszesz Ty. Nikt Ci nie dogodzi nigdy. Nie nadajesz sie widocznie do pracy z ludzmi bo ciągle narzekasz. I to prawda ze byli w tej firmie w biurach ludzie,którzy zatruwali atmosfere w firmie ,podburzali pracowników, taki zgniłe jabłka w koszyku. Nie różniło sie to za wiele od tego co prezentuja na goworku, podburzanie, szczucie, obgadywanie za plecami tylko w wersji mowionej a nie pisanej.Dokładnie to samo,jak mnie to nie dziwi. Po co jakiejs firmie tacy ludzie? Wewnętrzni rozwalacze organizacji. Dobrze ze glos na tym portalu zabrali pracownicy, bo kazdy w firnie wie kto pisze te negatywne komentarze na poziomie podatawówki. Jest to garstka osob,która wyleciała z tej firmy. Nie ma dla nich miejsca bo firma sie rozwija,sprzedaz rosnie,nowe produkty wchodza,klientow przybywa i to sa fakty. Szefowie sa konkretni i na prawde wiedza co robia, jest to firma ktora rozpoczela sie od malucha i kilku karto ów towaru i mozna zobaczyc jak dzisiaj wyglada i gdzie jest na rynku swiatowym i to wszystko robia ludzie zwykli mieszkajacy w Ostrowie ale ktorym chce sie pracowac i zyja tym. Idz szukaj sobie pracy gdzie ktos da kase za przychodzenie za 3-4. Powodzenia.na jakis czas moze ktos sie nabierze jak nabralo sie Melle az w koncu polapie sie ze trafili na sciemniacza. Nie ogarniałes(las) pogodz sie z tym,zacznij sie uczyc danej dziedziny zeby pokazac ze cos umiesz,poszukaj sobie pracy solo,albo zaloz wlasna firme. Pozdrawiam,. Zycze mniej nienawisci i patrz pozytywnie, znajdziesz sobie inna prace,wtedy bedzie dobrze i moze zaznasz wtedy wiekszego spokoju i uwol isz sie od gowork Melle.

Misiewicz

Czy to prawd że główna księgowa rowniez nie sprostala zadaniu czy jednak sama odeszla K2 - i to po tylu latach???!!! Gdy odchodzi tak ważna osoba z firmy, to wiedz ze cos sie dzieje!!!!

M
@Misiewicz

Rzeczywiscie firma moze nie przetrwac odejscia tak wybitnej jednostki jak Ty Misiewicz:) Napisz co tam robiles czym sie zajmowales, ile czasu pracowales, co udalo Ci sie osiagnac. Pozdrawiam

fascynujące
@Misiewicz

O nie, katastrofa, co z nami teraz będzie. Myślę, że to już przesada. Nawet dla osób, które pracują lata w jednym miejscu czasami nadchodzi czas na zmiany. Mnie to nie dziwi, a niektórzy robią z tego teorie spiskowe.

Zdyszek
@fascynujące

Ludzie przychodza i odchodza. Rotacja to cos normalnego. Nie przejmuję sie tym, bo najwazniejsze, ze główny filar firmy pozostal stabilny. To dla mnie bardzo ważne, aby tak pozostalo!!!

fascynujące
@Zdyszek

No chyba tak. Ja pracuję od lat i myślę, że jak ktoś robi co do niego należy to o stanowisko nie musi się bać.

Przechodni
@Misiewicz

Tylu ludzi ma tu ból (usunięte przez administratora) Widac ze żałują. Nie tak źle z ta firmą.

Ankeks
@Przechodni

Najlepsze są zadania matematyczne na poziomie 4 klasy podstawowki serwowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej (rabat, marża) pan (usunięte przez administratora) na pewno je wymyśla.

zbieracz myśli
@Ankeks

To źle, że firma nie zatrudnia jak leci? A wy się zastanawiacie czemu taka rotacja, a proszę bardzo, właśnie dlatego, że nie każdy ogarnia, a w żadnej firmie nie trzyma się takich osób, a jak dodać do tego jeszcze nowe stanowiska to wszystko się wyjaśnia. Trzeba kojarzyć fakty. Pss te zadania nie są na poziomie 4 klasy podstawówki, chyba dzieci nie masz.

Dobre, dobre... K2 z Panem(usunięte przez administratora) broni się jak może.... no niestety steasznie nieudolnie???? a obgadywanie pracowników po ich zwolnieniu to norma. Rotacja ludzi jest na niższych szczeblach. Aby firma dobrze funkcjonowała proponuję zacząć zmiany od góry????

JA

Chcesz wiedzieć jak jest w Melle - obejrzyj reklamy portalu pracuj.pl. Oglądając je odnoszę wrażenie ze reżyser pracował na Starym Stawie

Develop_hP

Dlaczego nie polecacie tego pracodawcy? Proszę argumentować szczerze w komentarzach. Najcelniejsze i najlepsze wypowiedzi zostaną nagrodzone łapkami w górę przez użytkowników.

Buka

Niestety ale nic w tej firmie się nie zmieniło. Jeżeli wnosisz do firmy coś wartościowego to jest to sprawa drugorzędna. Najważniejsze jest to że masz zarobic nie więcej jak 2tyś i śpiewać tak jak Ci zagrają. Lucky Luck zrobił sobie z firmy grę strategiczną a jego wierny pies drapichrust nie ma pojecia o zarzadzaniu. Niestety ale dziwne metafory to norma podczas codziennych dlugich rozmów z zarządem firmy???? atmosfery w pracy nie ma żadnej, kamery zaglądają Ci nawet do torebki ze sniadaniem, a każdy ruch myszki jest monitorowany. Czy polecam komuś Tą firmę... to już zostawię dla siebie. Ale opinie na tym portalu są jak najbardzoej prawdziwe.

Byly
@Buka

Są nadal kary pieniężne za wejście w nieodpowiednie drzwi? Traktują w tej firmie każdego jak potencjalnego przestępcę.

Bylam na rozmowie w sprawie pracy(dział IT). Wbrew opinią ktore przeczytalałam na tym serwisie byłam mile zaskoczona. Rozmowa mimo mojego stresu bardzo merytoryczna, na poziomie. Na wszelkie pytania uzyskałam odpowiedz, wszelkie watpliwości zostaly rozwiane. Choc jechałam na rozmowe negatywnie nastawiona. Takze w mojej ocenie sama rekrutacja odbyła na poziomie.

@Anna

Pewnie dlatego ze rozmowę prowadził K. A pracownicy IT są na wagę złota w takim ostrowku i wszyscy wiedza ze mogą odejść w każdej chwili

Byly

Właśnie to samo chciałem powiedzieć. Pan Tomasz jest bardzo porządku, lecz niestety ktoś jest nad nim...

Audytowiec konkurencji

Żenada i brak profesjonalizmu już na poziomie rekrutacji. (usunięte przez administratora) Biura zastawione kartonami i duża rotacja ludzi. W bardzo krótkim czasie można zdobyć dużo informacji. Najniższa krajowa w umowie to niestety prawda.

@Audytowiec konkurencji

Brałeś udział w rekrutacji do pracy w firmie Melle czy swoje zdanie na ten temat wyrażasz na podstawie doświadczeń innej osoby? Jeżeli brałeś osobiście udział w tym procesie to, czy możesz bardziej szczegółowo określić, co konkretnie wpłynęło na to, że w taki sposób oceniasz poziom procesu rekrutacji? Skąd również masz informację o dużej rotacji w tym miejscu pracy? Jak widzisz Twoja opinia, rodzi wiele pytań, dlatego, proszę o sprecyzowanie wypowiedzi.

Poeta

Nie krytykuj nie podskakuj Siedź na pupie i przytakuj. (usunięte przez administratora)

Joanna

@Rekrut, Twoje pytania związane są z tym, że rozważasz aplikowanie do pracy w firmie Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 na stanowisko, które opisałeś? Czy może po prostu ciekawi Cie, dlaczego po raz kolejny to stanowisko wymaga zatrudnienia nowego pracownika? Opisz, jak to wygląda z Twojej strony.

Rekrut

Widzę, ze firma znow poszukuje produkt menagerow (ale nietylko) na olx. Skad taka rotacja? Moze byli pracownicy napiszą cos wiecej o tej pracy. Jakie zarobki, atmosfera, kierownictwo?

Joanna

@nick, widzę, że masz informację na temat pracy w firmie Melle sp. z o.o. kosmetyki K2, dlatego chciałabym, abyś podzielił się z nami tym, co wiesz na temat pracy w tej firmie? Jak ocenisz atmosferę oraz możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Przedstaw szczegółowo swoje zdanie na ten temat.

Joanna

@Pekatio, wiesz może, co było powodem tego, że rozmowa kwalifikacyjna nie odbyła się o umówionej godzinie? Z czego wzięło się to opóźnienie, które przedstawiłeś w swoim komentarzu? Napisałeś również, że praca na stanowisku product managera oferowana była za stawkę najniższą krajową, więc napisz, co sprawiło, że mimo to poszedłeś na rozmowę w sprawie pracy w firmie Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Joanna

@Ggdgv hhfc, widzę, że chciałeś coś napisać w temacie opinii o pracy w firmie Melle kosmetyki K2, jednak Twoja wypowiedź nie dodała się, dlatego proszę, abyś ponowił swój post i podzielił się z nami tym, jakie informacje posiadasz na temat pracy w tej firmie. Zachęcam do merytorycznej wypowiedzi w temacie.

Ggdgv hhfc

Dodaj tresć

obecna pracownik

Jestem ciekawa wyników tych super byłych pracowników wylewających frustracje na tym forum. I gdyby ludzie co czytają te opinie znali poziomy zarobków jakie mieli w tej firmie niektórzy tak narzekający handlowcy to by z krzesła spadli bo normalnie na to co niektórzy zarabiali w Melle przez rok trzeba pracować kilka lat. Tak czy inaczej widać tą firmę wszędzie i widać, że marka bardzo dynamicznie się rozwija. Jednak czasy są takie, że oczekiwania ludzi idą często w stronę ,,grecką" i nic na to się nie poradzi.

Janosik
@obecna pracownik

Artykuł sponsorowany. Zbyszek przestań pisać te bzdury!

nie
@obecna pracownik

A może to Robert hm?

Zostaw merytoryczną opinię o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Zobacz opinie na temat firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Kandydaci do pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melle sp. z o.o. kosmetyki K2