Melle Polska Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Melle Polska Sp. z o.o.

Anka

Kochani czy pracował ktoś dla nich jako Przedstawiciel handlowy i może mi powiedzieć jak wyglądają u nich zarobki i system prowizyjny o ile taki mają. Anka

gosc

Odradzam, jako PH wszystko masz po swojej stronie, nawet auto - to w sumie sa ogromne koszta... Z proponowanej umowy wynika ze masz tylko same kary finansowe, ponad to jakosc chemii samochodowej jest na bardzo niskim poziomie... Hurtownie wspolpracujace sa wsciekle na warunki wspolpracy i zamawiaja coraz mniej lub tylko to co jest sprawdzone. Nie dajcie sie zwiesc rozmowie kwalifikacyjnej, pod czas ktorej obiecuja gory ze zlota i mowia o sprzedazy jaka nie miala nigdy miejsca, z firmy takze trudne jest odejscie. Kazdy z PH musi nie zle kabinowac i wiazac sie z innymi firmami aby cokolwiek zarobic - oczywiscie za takie manewry maga wyniknac mega problemy, sad itd. Coraz wiecej firm stosuje takie praktyki wiec jezeli ktos sie zdecyduje radze uwazac i dobrze sie zastanowic przed jakakolwiek decyzja...

Zostaw opinię o Melle Polska Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melle Polska Sp. z o.o.