Opinie o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

Magazynier114

Najpierw się wielce ogłaszają że potrzebują pracowników na magazyn a później cisza ogłoszenie znika albo zadzwonią rozmowa i koniec zastanawiam się po co im taka zabawa z ludźmi ???? Jaki to jest cel???

Ccm

W melle trzeba się liczyć z plotkami i presją. Mam poczucie, że w każdej chwili mogę znaleźć się bez pracy, niestety.

@Ccm

Prosta rada od starego stażem w 100% zadowolonego pracownika, proszę napisz bezpośrednio szefowi kto plotkuje na Twój temat i jaką presję odczuwasz.(usunięte przez administratora) masz się czuć w pracy komfortowo, jak wszyscy a nie tak, jak napisałaś / napisałeś. Powodzenia :)

Ccm
@Robię swoje i tyle

Tak, tak, napiszę szefowi i wylecę. Wolę siedzieć cicho i czuć się "komfortowo".

@Ccm

Błędnie postrzegasz rzeczywistość. Szefostwo przeczyta każdego maila i potraktuje jako merytoryczną radę, bo zadowolenie KAŻDEGO pracownika przekłada się na dobrą atmosferę całego zespołu. Każdy woli oglądać uśmiechniętych ludzi a nie zestresowanych nie wiadomo czym smutasów. Podstawa pisać konkrety i krótko, bez elaboratów.

Krab
@Robię swoje i tyle

Stu procentowo zsdowolony może być tylko jeden pracownik???? i wszyscy wiemy o kogo chodzi???? pozdrawiam Pana....

Iu
@Krab

Zwibniegf Wechner, to chyba o nim mowa, to jedyny zadowolony pracownik tej firmy!!!!! Więcej nie poznalem. Smutny mężczyzna z niego, raczej smutne życie.

Roton
@Robię swoje i tyle.

Zbyszek, ty tak na poważnie?

K2 DIPER

Tak, istnieją dodatkowe świadczenie. Świadczenia zusowskie i skarbowe.

K2 DPF CLEANER

Sporo negatywów, naprawdę sporo. Tak kiepskich opinii nie ma żadna firma w okolicy. Sam Orwell nie powstydzilby sie systemow monitoringu zliczających nawet ilość kliknięć myszką. O czym to świadczy?

Przedstawiciel Handlowy

Nie mam żadnych uwag do przebiegu rekrutacji. Wszystko w miłej atmosferze. Dostałem komplet zadań do rozwiązania. Może trudne nie były, ale jakąś wiedzę z branży trzeba mieć, żeby je rozwiązać. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony po zakończeniu spotkania.

Pytania związane z doświadczeniem, branżą, moją dyspozycyjnością i inne.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Ha jong el tong

(usunięte przez administratora)ale za żadne skarby nie włączaj klimy bo to kosztuje. Zimą ubierz się ciepło, siedź w 5 bluzach i kurce ale za żadne skarby nie włączaj klimy!!!! Zastraszanie pracowników przez p. Pawła to już normalność i prawie każdy tego doświadczył, no może nie dwie osoby, które mu się podlizują. Jak w szkole nie można wyjść z własna incjatywa tylko wszystko musi być tak jak dwie osoby najwyżej chcą i musi to być pod nich. Nie pozdrawiam

heheszek
@Ha jong el tong

Niedługo to kochani bracia wprowadzą system który będzie mierzył ile zabierasz powietrza w pomieszczeniu. I na koniec miesiąca w raporcie kolejny słupek z danymi. Jak nie zmieścisz się w pułapie norm to wypad. Proponuję też dodać ile dany pokój używał czasu klimatyzacji danego dnia. I średnia z miesiąca. I potrącać z wypłaty pracownikom pomieszczenia jeśli przekroczyli normę...

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Melle sp. z o.o. kosmetyki K2? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ha jong el tong

Urlop musisz brać, ale najpierw wytrwaj do wigilii w tej firmie, co może być ciężkie do zrobienia.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Robię swoje i tyle.

Jeśli chodzi o wyposażenie biur to jest XXI wiek. Atmosfera w pracy jest jak w każdej firmie. Tutaj się pracuje a nie imprezuje i zarabia kasę stosownie do wkładu swojej pracy i pomysłów i tyle :) Firma się dzięki naszej inwencji młodego zespołu bardzo dynamicznie rozwija, co widać : ) :) :) i konkurencję to baaardzo mocno boli i pewnie stąd te czasami dziwne wpisy jak sądzę właśnie konkurencji, bo wszystkie są anonimowe. Kto jest niezadowolony, może zadzwonić bezpośrednio do kierownictwa a jak się ten ktoś wstydzi, może napisać maila, dlatego dziwi mnie, że ktoś marnuje swój cenny czas na te ,,negatywne wpisy'' na tym forum zamiast napisać do kierownictwa.

konkurent
@Robię swoje i tyle.

No tak. My w konkurencji az nie możemy spać przez te wasze narzekania na pracodawcę. Strasznie nas to boli :D Nie przestawajcie az pójdziemy z torbami...

Ona
@Robię swoje i tyle.

Ale bzdury???? śmiałam się po pachy????

Rudy

Od 20 lat macie młody zespół?? Heh dziwne

Łukasz
@Robię swoje i tyle.

Sądząc po braku logiki w wypowiedzi oraz po tz. uśmieszkach : ) można zauważyć, że sam P. Pawel to pisał. Nie szkoda Panu czasu na pisanie takich bzdur?

Jolanta

Pracowałeś w Melle, to może napiszesz coś więcej o samej pracy w tym miejscu? Może jakieś rzeczowe argumenty, które przemawiałaby za tym, aby podjąć pracę w tym miejscu bądź nie? Takie opinie są najbardziej wiarygodne i bardzo cenne.

Anty
@Jolanta

Kolejny durny moderator z goworka

Jaka jest kultura pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2? Obowiązuje typowy dress code?

byly

uwierz, w tej firmie problem dresscode'u będzie Twoim najmniejszym zmartwieniem, bo przytłoczą Ci inne żałosne problemy....

Jeśli praca w biurze to porażka. Właściciel stawia nowoczesny budynek z ogrzewaniem i klima a klime i ogrzewanie to można uruchamiać przed godzina 7 lub od 13-14 bo prąd drogi. W skrócie zima marzniesz a latem się pocisz bo jak włączysz klime czy ogrzewanie to już cię ścigają. Temperatura to odgórnie ustawiona niby masz panel w pokoju do sterowani ale temp nie ustawisz bo główny panel ustawił na sztywno. A w tym roku prąd zdrożał to w ogóle klimy ani na 5 min nie włączysz. Skoro kogoś nie stać na opłaty prądu to niech zamyka firmę i usuwa budynek a nie kosztem pracowników. Druga sprawa jeśli będziesz pracować z taka jedna osoba w biurowcu to zostaniesz zszywki zwolniony bo ta osoba jest niekompetentna i ciagle ryczy panikuje drze się itd itp ze ten ktoś sobie nie radzi a prezes zamiast ta osobę zwolnić to rykoszetem dostali ci obok tej osoby a ta osoba jest na tyle cwana ze odwróci kota ogonem i wyjdzie na ta osobę.

Bartosz
@Anonim

To wszystko prawda. Trzeba to przeżyć!

@Anonim

Monitoring nie próżnuje :D albo się grzejesz latem albo się zwalniasz :D

Czy rozmowa rekrutacyjna w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 odbywa się również w języku angielskim?

dobry

Nie, zarząd ani me ani be po angielsku

Tymon

Dobre opinie o firmie również jako pracodawcy można słyszeć i przeczytać na różnych forach.

Witam, czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć odnośnie pracy na stonowisku operator wózka widłowego. Czy w tej firmie jest praca na wózku?

Robię swoje i tyle

Praca jest na sprzęcie najwyższej klasy, przyjdź, jeśli chcesz uczciwie pracować nie zawiedziesz się .

Łucja
@Robię swoje i tyle

To dobrze, że Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 oferuje dobre warunki pracy. Ciekawi mnie, czy jest tam system premiowy i na jakich zasadach działa. Możesz coś powiedzieć na ten temat?

@Łucja

Zbierasz punkciki do premii. A jeśli jest WIDZIMISIE to wszystko Tobie anulują i tyrasz za minimalną!

@byly

Za co pracownik otrzymuje tak zwane punkciki? Są to jakieś konkretne działania, które są punktowane przez pracodawcę, czy może wygląda to zupełnie inaczej? Z góry dziękuję za informację.

@Marcin

Za wszystko. Minimalną krajową masz jako podstawę + premia za te punkty. Cokolwiek zrobisz (tak cokolwiek) jest akceptowane przez Górę. Jeśli cokolwiek się nie spodoba, dana czynnośc nie jest akceptowaa w ogóle. I tak możesz być ambitny zrobić xx projektów w miesiącu, a dziwnym trafem nie dostaniesz akceptacji w 99% . przypadków i zostajesz na koniec mc-a z minimalną krajową i burą u Góry.

Jolanta
@byly

Ale jak to: za wszystko? Skoro piszesz o robieniu projektów, to zakładam, że nie chodzi tu o pracowników produkcji. Nie do końca jest dla mnie jasne, o co chodzi z tymi "punkcikami". Czy na stanowisku handlowca w Melle też można się spodziewać tego typu oceniania? Właśnie rekrutują i dobrze byłoby wiedzieć... https://www.praca.pl/handlowiec-w-branzy-motoryzacyjnej-inside-sales_2727483.html

@Jolanta

Wszyscy w Melle (czyli biurowi pracownicy) mają system punktów. U handlowców są m.in. za odwiedzenie danych punktów (klientów), sprzedaż asortymentu w promocji. Nie byłem w dziale handlu, więc dokładnie nie umiem powiedzieć. Bynajmniej, wszystko, każda czynność na danym stanowisku, która można sobie wyobrazić, jest punktowana. Szkoda tylko, że nagle, na koniec mca (jak przychodzi do wypłaty), projekt, nad którym się siedziało cały miesiąc, przy wykonaniu go 99,9% jest anulowany i zostaje się z minimalną krajową! Może w końcu, niech ktoś z obecnych pracowników się wypowie jak to jest aktualnie- jak wygląda SYSTEM premiowania, bo nie chciałbym być gołosłowny. Z drugiej strony nie chciałbym za dużo mówić, aby znowu nie trafić na 'uprzejmych' ludzi z tej firmy i mieć znowu jakieś problemy...

Chciałem złożyć cv na stanowisko kogos od kosmetyków samochodowych. Piszę kogoś bo raz jest opiekun raz specjalista a raz produkt menager. Powiedzcie mi o co chodzi w tej firmie... bo ogloszenie wisi długi czas...

Byłem widzialem poznalem
@Gość

Nie dajcie się nabrać na zapewnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zdecydowanie odradzam. Przez to stanowisko przewinęło się ze 40 osób, znakomita większość odchodzila ze względu na zmianę warunków podczas gry, inne zapewnienia ze strony przełożonego i inną rzeczywistość. I obyś nie okazał sìe bardziej blyskotliwy niż Efzet, bo kariera ustanie predzej, niż się zacznie.

@Gość

Kolejny "Ktoś" od kosmetyków w tej firmie usłyszy kłam­stwo, zanim zdąży wyp­owiedzieć pytanie.

Robię swoje
@Gość

Przyjdź, a przekonasz się, że te wszystkie wpisy to nieprawda. Ludzie piszą tak nieprzychylnie, bo się nie nadawali do tej pracy i ich zwolniliśmy.

Pracuje nie marudze

100% Prawda.

Byly
@Pracuje nie marudze

KTO CIĘ POZNAŁ, TEN WIE JAKIM JESTEŚ CZLOWIEKIEM!! ŻADEN WPIS "100% PRAWDA" CI NIE POMOŻE W ODCZAROWANIU TWOJEJ OSOBY. DLA PIENIĘDZY SPRZEDALEŚ DUSZĘ, OSTATKI GODNOŚCI I WARTOŚCI. SPOJRZ PRAWDZIE W OCZY, POTRAFISZ TYLKO KIWAĆ GLOWĄ I PRZYTAKIWAĆ SZEFOSTWU, A ONI DOSKONALE O TYM WIEDZA. ABY NIE SPAŚĆ Z PIEDESTALU, ZROBISZ WSZYSTKO, DLA TEGO JESTES TAKI"CENNY". PRZEROBILEM DLA WAS TROCHĘ I JAK TYLKO SOBIE PRZYPOMNE NASZE WSPOLNE ODPRAWY, TWOJE FILOZOFIE, DZIWNE IRRACJONALNE POMYSLY, TO MUSZE PRZYZNAĆ TYLKO JEDNO, ŻAŁUJĘ TEGO CZASU.

Wiem
@Robię swoje

Taaa -Nikt się nie nadawał. Wszyscy źli i beznadziejni. Jak zaczęli robić konkretna robotę za która trzeba było zapłacic konkretne pieniądze to ktoś miał w nocy piękny sen- zmienili warunki finansowe obniżając pensje o polowe. Chłopaki się zaczęli stawiać wiec ich zwolnili. Wiec albo będziesz słaby będziesz mało zarabiali albo będziesz dobry zarobisz raz dobrze a później obniza Ci kasę, a jak sie upomnisz o swoje to nagle okaże sie ze sie do tej roboty nie nadajesz i tez wylecisz ???? polecam!!!

@Wiem

Product manager zarabia konkretną kasę za wprowadzane nowe produkty i ulepszanie nowych i znajomość tego co się dzieje na rynku. To raczej kwestia chęci do pracy. Handlowcy z założenia są przecież samodzielni, towar można sprzedawać ,,wszędzie'' a kto ma spadki przez rok, czy dwa nie może raczej siebie uznawać za mistrza. Jak to piszesz ,,stawiać'' się można, jak się ma wyniki a nie spadki. Ile można czekać, aż się ktoś zacznie ,,ruszać''. Są osoby dobre i bardzo dobre,ale też niestety są też słabe i te słabe zazdroszczą wysokich zarobków tym dobrym i generalnie te słabe docelowo wylatują. Tak jest w każdej firmie. Handlowiec ma bardzo konkretnie zarabiać i mieć wzrosty, na tym polega ta robota.

To są jakieś jaja
@Robię swoje i tyle

A od kiedy handlowiec i opiekun lini kosmetyków to to samo?całkiem inny zakres obowiązków. Jeżeli ktoś ma być handlowcem to powinien mieć wgląd damych sprzedazowych, do tego z jaką marżą ma do czynienia itp. W k2 takie dane ma tylo ZF i udaje greka przed wszystkimi... tyle w temacie

@To są jakieś jaja

Każdy handlowiec ma dane o ,,swojej'' sprzedaży. ,,To są jakieś jaja'' piszesz kompletne głupoty.

Bociek
@Robię swoje

Z tego wynika, że wszyscy tam pracujący to geniusze. Niestety, tak nie jest, a polityka firmy i jej podejście do jakości produktów na pracowniku skończywszy, to jeden wielki żart.

Amanda

Nadal jecie śniadania przy monitorach, aby nie tracić cennego czasu?

Ona
@Amanda

Praca jest najważniejsza! Kto to widział tracić czas na śniadanie czy picie kawy ( oczywiscie przy komputerze)przeciez time camp liczy czas... ale pytanie czy liczy czas pracy czy czas spędzony przed monitorem? ????

Jery
@Ona

Tak. Jemy śniadanie i pijemy kawę przu biurku, przed komputerem jak w wielu innych miejscach pracy... bo tak wygodnie. A jak ktos woli inaczej to ma do dyspozycji jadalnie i kuchnię.

@Amanda

Ja piję cztery kawy dziennie i lubię zjeść, bo ta lubię i możesz sobie to komentować i wisi mi to. robotę też chcę swoją zrobić,bo kaska mi miła. Jak Ty nie lubisz zjeść i wypić, to jedz sobie sam raz w kuchni swoje ustawowe 15 minut, ale nie narzucaj innym swojej woli kiedy, gdzie, co i ile mają zjeść czy wypić. Wolność kocham i rozumiem !!!

Lawenda
@Robię swoje i tyle.

obyczaj ten została narzucony za pradawnych czasow przez szefostwo, aby nie przesiadywać przypadkiem zbyt długo. Każda minuta jest ważna. Niestety też, kazdy to przyzna, że umiejętnie żaglujesz czasem w pracy, aby wyglądało, że jesteś wciąż zapracowany. Prawda jest jednak zupełnie inna .( aż dziw, że się szefostwo wciąż na to nabiera )

@Lawenda

Lawenda nie pisz głupot, szefostwo narzuca(ło) Ci jedzenie przy biurku ? oczerniasz publicznie Państwa Nowaków, pracowitych, sympatycznych i kulturalnych ludzi. Brak słów, po prostu wstydź się !!!

POLECAM

Ludzie różne rzeczy mówią i mówić będą, ale w mojej opinii to porządna firma, ze stabilną pozycją na rynku.

stary kandydat
@POLECAM

No bo to tak jest, ludzie narzekają, ale ciekawe gdzie w okolicy znaleźliby lepszą pracę.

Polecam
@stary kandydat

To fakt, nigdzie w okolicy nie ma lepszej pracy, powiem nawet więcej, myślę, że w całej Polsce nie znajdziecie lepszej firmy. Szkoda mi tych wszystkich byłych pracowników, którzy odchodząc, pogorszyli sobie tylko sytuację życiową.

agent
@Polecam

Myślę, że osobom, które mają chociażby kredyt do spłacenia robi to jednak różnicę. W Melle jak ktoś dobrze pracuje to i o stanowisko nie musi się bać. Wiele osób ceni tę stabilizację. Mówię z doświadczenia. To nie jest zła praca.

Polecam
@agent

Dzisiaj mało kto nie ma kredytu, a większość społeczeństwa pracuje w innych firmach... Z pewnością nie jest to zła praca, jednak jak w każdej innej zdarzają się złe owce, które tą stabilność zaburzają. Tak, tak, nie ma dobrych pracowników, są tylko dobrzy kierownicy.

@Polecam

Jakby tak wszystkim było źle to firma by nie funkcjonowała tak jak funkcjonuje ;) Moim zdaniem paru osobom nic nie pasuje i zwyczajnie swój żal wylewają na goworku. Trawa zawsze jest zieleńsza u sąsiada, ale uwierzcie mi, że w praktyce już nie ma tak kolorowo.

Pracuje
@0981

Pracuje w Melle kilka lat i sobie chwale.

3r54twe
@Polecam

Naprawdę pogorszyli???? Dobre... :))))))))

@3r54twe

To sarkazm. Rzecz jasna, że starzy pracownicy poprawili sobie sytuację i przestali sie stresować zarabiając przy okazji lepiej niż w korporacji ze Starego Stawu.

@007

Melle nie jest korporacją, to polska ! rodzinna firma i z tego co wiem ze Starego Stawu do Turcji, Chin,Wietnamu , na Ukrainę czy do Bułgarii przenosić się firma nie planuje i mi to pasuje, bo wiem, co mnie czeka w sensie moich osobistych, rodzinnych planów. Jak ludzie chcą iść do korpo i tam sobie polepszyć ich wybór. ,,Zazdroszczę'' tym co w MANie pracowali wzieli hipoteki na domy, dzieci do szkoły w Tarnowie Podgónym czy Sadach chodzą, ich połówki tak samo i nagle korpo mówi, sorki taki mamy klimat,zmieniły się nam plany, MANa zamykamy a Was zapraszamy do Starachowic lub Turcji wiesz gdzie są k...a Starachowice, lub Wrześni,czyli albo dojeżdżacie od teraz codziennie do Wrześni albo sprzedajcie to co macie, dzieciaki i połowki do nowej szkoły i pracy i przeprowadza do Starachowic, Wrześni do czasu kolejnej zmiany planów korpo. Jedziesz rano do pracy na Starym Stawie widzisz sarenkę, jaskółki, dzikie kaczki, praca na wsi na Starym Stawie ma właśnie swoje plusy. Są tacy, co wolą hałas dużego miasta w wielkim korpo. W Ostrowie też było Delphi a z dnia na dzień zmieniło właściciela na Mahle. O zdanie nikt nikogo nie pyta, jesteś trybem w maszynie. A jak ktoś kto odszedł miał aż tak źle, to niech swojego PITa opublikuje z pracy w Melle i teraz nowego z nowej pracy i go publicznie pokaże,to będzie dowód ile zarabiał i ile zarabia. Pisanie głupot o jakichś minimalnych i w ten deseń to jazda bez trzymanki. Masz dawny pracowniku żal napisz swoje imię i nazwisko i podaj swój PITy za ostatnie 3 lata roboty w Melle. Miej odwagę a nie chowasz się za plecami ,,internetu''. A że w korpo jest super to polecam taki filmik: (usunięte przez administratora) ,,Blisko 900 osób pracujących w fabryce MAN-a w Sadach pod Poznaniem może stracić pracę. Firma do końca 2016 r. zamierza przenieść linię montażu autobusów do Starachowic (woj. świętokrzyskie). Wszyscy pracownicy mają otrzymać gwarancję pracy w Starachowicach, część będzie mogła przenieść się do wielkopolskich fabryk Volkswagena.(usunięte przez administratora) - Koncentracja całej produkcji autobusów w Starachowicach stanowi reakcję firmy MAN na słaby popyt i niewykorzystane moce produkcyjne - wyjaśnia Anders Nielsen, prezes MAN Truck & Bus, podkreślając, że firma musi w bardziej efektywny sposób zarządzać swoją siecią zakładów produkcji, aby zachować konkurencyjność. W zakładzie w Sadach pracuje obecnie około 900 osób. W maju firma podjęła decyzję o przeniesieniu produkcji autobusów turystycznych z niemieckiego Plauen i ze Starachowic do Turcji. Autokary produkowane będą w Świętokrzyskiem tylko do końca stycznia.(usunięte przez administratora) - Nie jest to dobra wiadomość dla budżetu gminy i pracowników. Jestem zaskoczony, bo w ostatnim czasie MAN inwestował w zakład. Mamy przed sobą dwa lata, żeby znaleźć inwestora na ten teren - to zarówno interes gminy, jak i MAN – powiedział Czajka. (usunięte przez administratora)

Obcownica
@Robię swoje i tyle

No nie wierzę, odwracanie ogona kotem. ???????????? sarenki... wklej, fragment tekstu z wiedżmina.

Dobre
@Robię swoje i tyle

„POdaj swoje imię i nazwisko „ - apeluje ten który pisze pod pseudonimem - to jest właśnie obraz tej obłudy panującej w firmie

@Dobre

Ale ja nikogo bezpodstawnie nie oskarżam, stwierdziłem fakty i tyle. Jak możesz to polemizuj z faktami, bo fakty to nie jest obłuda.

Dobre
@Robię swoje i tyle

Panie PN Pawle, nie zna Pan najwidoczniej faktów. Melle to nie jest Inter Global. Dobrze, ze chociaż Pan nie słucha każdej bzdury nietykalnego doradcy, dobrze, że chociaż Pan potrafi myśleć autonomiczne i nie wymyśla Pan chorych historii na temat byłych pracowników.

@Dobre

Ale o jakie historie na temat byłych pracowników chodzi ?? W robocie się konkretnie pracuje a nie plotkuje o przeszłości. Po co zbędne dyskusje... Niech każdy spojrzy na siebie zanim drugiego obrzuci błotem czy innym hejtem.

Obecny pracownik

Pozwólcie, ze wypowiem sie jako obecny pracownik. Jeśli mowa o zgniłych jablkach w koszyczku, to uważam za wysoce niestosowne nazywanie byłych pracownikow w ten sposób. Jeśli już mowa o zgnitkach, to fakt, że są one w ekipie i trzeba mocno uważać, co się przy nich mówi, bo bardzo szybko uprzejmie donoszą. Nie muszę chyba wymieniać ich imion i nazwisk, bo z pewnością poczuli by się pokrzywdzeni, a i tak każdy wie o kogo chodzi (bo często przesiadują w pokoju kontrolnym). Nie da się też ukryć, że kilka osób odeszło ze względu na model zarządzania, lub jego nieudolność. Szkoda mi kilku osób, bo byłem z nimi mocno związany i z całą pewnością wnosiły więcej do firmy, niż wielu z dzisiejszej ekipy. Osoby, które zostały wyrzucane przez szereg lat, były zagrożeniem dla pewnych jednostek, stąd decyzje o ich wyrzuceniu z "koszyczka". Na koniec mały apel, Koledzy i Koleżanki, piszcie prosze po Polsku, bo to świadczy o Waszym poziomie intelektualnym.

Hkujtr

Prawda!!!

@Hkujtr

Jak mawiał ksiądz Tischner są trzy rodzaje prawdy i to co pisze Hkujtr to jest g...o prawda. Dzięki ZF-owi jak się go tutaj namiętnie obraża ( a może ZF się poczuje zmobingowany i poprosi admina gowork o udostępnienie danych kto pisze na jego temat te nieprawdziwe oszczercze kalumnie, żeby organom ścigania temat przekazać, ja ma jego miejscu bym dawno to już zrobił, ZF jak widać ma wiele cierpliwości i empatii, wbrew temu co o nim piszą ) przyjęto naście nowych osób, firma się dynamicznie rozwija, co akurat doskonale przeczy mitowi o rzekomym złym zarządzaniu. Źle zarządzana jest firma, która się zwija a nie mega dynamicznie rozwija i z sukcesem zdobywa nowe rynki zbytu na całym świecie i to na pewno męczy konkurencję, którą się tutaj rozpisuje. Satysfakcja klienta to taka oczywista oczywistość. Kto tego nie rozumie, że to klient płaci nam pensję niech lepiej odejdzie i tyle, i nie rozpisuje się jaki to ZF jest zły. Widać, że zazdroszczą ZF-owi, ZF-ie nie zrażaj się tym co ktoś o Tobie pisze, rzekomy Obecny pracownik. Obecny pracowniku jak tutaj jest tak źle to ponawiam apel zwolnij swoje szacowne miejsce komuś kto doceni jakie super warunki zostały stworzone w tej w 100% polskiej rodzinnej spółce i idź sobie np do nie polskiego ,,korpo'', bo widocznie nie byłeś tam i dlatego głupoty wypisujesz. Każdy jest wolnym człowiekiem. Ja zostanę tutaj do końca świata i o 1 dzień dłużej. Nie każdy musi podzielać moją opinię i ma wolną drogę, żeby odejść i nie zarażać swoją depresją innych, bo tutaj jesteśmy radośni , zadowoleni i smutasów , narzekaczy nam nie potrzeba. A rzekomy ,,Obecny pracownik'' co tak o poprawny język polski apeluje na forum, zresztą słusznie ! sam wali byki - proszę ma ę na końcu.... a nie prosze i po Polsku pisze się z małej, tylko wyraz Polska pisze się z dużej. tkst...

Obecna

@Wiem co mowie

To nie jest bzdura.

Obcownica
@Obecny pracownik

Piszesz prawdę, kto jest, był i przeżył ten wie. Szkoda strzepić język. Kierownictwo jest jakie jest, stąd ciągła rotacja i poszukiwanie nowych, młodych osób. Idzie wiosna, więc tradycyjnie szykują się kolejne "zmiany". Mówię jak jest.

gary

Firma daje spore możliwości rozwoju, trzeba tylko je umieć wykorzystać. Jakby nie patrzeć mocno stawiają na rozwój, stąd też ta rekrutacja. Mi ta praca odpowiada.

volvo
@gary

Mam podobnie. Wiele w tej firmie osiągnąłem, więc potwierdzam, że się da i to bez posiadania pleców ;) tu liczy się człowiek i to co sobą reprezentuje.

Obec
@volvo

@gary, gary, gary (i tak kazdy wie kim jestes) pochwal się ile osiągnąłęś i jakim kosztem. Książkę by można napisać na twoj temat- kazdy pracownik swoj oddzielny rozdzial (począwszy od handlowców, przez biura, a skończywszy na produkcji). Gwarantuję Ci, że nie chciałbyś tego czytać.

gary
@Obec

Człowiek się tu wypowiedzieć nie może bo zaraz jakieś spekulacje... Może to Cie dziwi, ale są też osoby zadowolone i ja tak samo jak Ty mam prawo wypowiedzieć się na tym forum. Szanuję Twoje zdanie i proszę o odrobinkę szacunku do mojego. Uwierz mi, że w firmie nie jest źle. W różnych miejscach przyszło mi pracować i mimo, że Melle ma swoje wady, jak każda firma to mimo wszystko nie uważam tej pracy za złą. Radzę przestać snuć intrygi, a zająć się sobą i swoim nosem. Pozdrawiam, nie ten gary co myślisz ;)

puszek
@gary

Też długo zwlekałam z tym, żeby coś napisać, ale chyba wreszcie nadszedł czas, bo czemu miałabym nie napisać co myślę. Wiele ludzi ma tu ból (usunięte przez administratora) do szefa, ale taka jego praca, musi to wszystko kontrolować bo inaczej każdy by robił co chce. Nie bronię go, ale rozumiem na czym polega to stanowisko. I wbrew pozorom nie zajmuję wysokiego stanowiska u boku szefa :) Trzeba zachować jakiś profesjonalizm.

:P
@puszek

hehe, koleżanko chyba pisząc ten wpis byłaś gotowa, że zaczną go zaraz komentować "pokrzywdzeni" pracownicy? :D Ludzie mają żal, ale faktycznie każdy powinien zacząć zmiany od siebie. Pracowałem kiedyś na kierowniczym stanowisku i masz trochę racji.

Mariusz Max

Zadanie w Clickup: - [E] - "Panie G. Zalożyłam zadanie w clickupie, proszę o akceptację tekstu na goworka, bo znów ktoś pisze, jak jest. Poniżej tekst do akceptacji....." - [G] - "Pani E. jest akceptacja - proszę z nimi walczyć, publikujemy! Prosze trzymać ręke na pulsie."

Hehe
@Mariusz Max

Należy się 50 pkt oczywiście brutto brutto

Bond
@Mariusz Max

Kazdy wie o czym mowa. Dawniej był WrikeeTo były czasy ;)

dobra reneta

Jak nikt nie miesza się w sprawy innych tylko robi to co do niego należy to się dobrze pracuje. Polecam spróbować ;)

Dobra koksa
@dobra reneta

Niestety sa u nas osoby które mieszaja w sprawach innych i pracuje się średnio.

ukrytykrytyk
@Dobra koksa

Ale to chyba jak w każdej firmie :/ Ja mam takie szczęście, że w moim najbliższym zespole jednak dobrze się wszyscy dogadują, więc to jest duży plus. Każdy sobie nawzajem pomaga jeśli jest potrzeba, w końcu jesteśmy teamem :) może przydałyby się jakieś integracje?

papierówka
@ukrytykrytyk

Poprośmy szefa aby zorganizował paintball dla nas. Postrzelamy się trochę kulkami. Będzie świetna zabawa i zintegrujemy się przy okazji, bo tego naprawdę u nas brakuje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Zobacz opinie na temat firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Kandydaci do pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melle sp. z o.o. kosmetyki K2