Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Gość niedzielny

Może ktoś wie czy pkp wymaga umów o pracę tak jak przedtem?

Lca
@Gość niedzielny

Wymaga

Duch
@Lca

Wymaga umów o prace tylko na dworce Warszawa centralna i Kraków główny. Na zadania od 1-6 nie wymaga umów więc firmy będą dawać umowy zlecenie .

LCa

Civis wygrał. Administrator potwierdził

Kto wygrał przetarg

JUREK
@Gość

Z tego co wiem PKP otworzyło koperty i na dzień dzisiejszy nikogo nie wybrano. To tyle co wiem. Pozdrawiam.

Kto wygrał przetargi na dworce?

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Dar

Każdą z firm która startowała w przetargu na ochronę dworca dala za wysoką stawkę niż kolej proponowało bendzie tak że rozpisza kolejny przetarg a firmy które są będą do końca roku na zasadzie aneksu

@Dar

Do końca roku czy do końca listopada? Bo ja słyszałem że tylko listopada.

Miro
@Dar

Tak to prawda każda firma przestrzeliła z ofertą i Civis najmniej.Mogą również nie rozpisywać nowego i wybrać Civis.Zobaczymy

@Miro

A gdzie można znaleźć informacje o tym przetargu?

@Miro

A gdzie można znaleźć informacje o tym przetargu?

miro
@Prew

To akurat wiem z Civisu i ludzi z Konsalnetu. Jakiejś informacji z Pkp też szukam

@Dar

Civis wygrał potwierdził to nam administrator obiektu

gość

Mi to potwierdził menadżer z Konsalnet

@Dar

Też słyszałem że wygrał Vobis. Ale też słyszałem wersie przedstawioną przez Dar w pierwszym wpisie. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie i Dara o tym słyszał?

lop

Civis nie wygrał.

ochroniarz

Witam.wie ktos moze jaka firma wygrala przetarg na dworce pkp bo ponoc dzisiaj bylo rozstrzygniecie. Pozdrawiam

syn wroclawski

Mega syf dyrektorki.już zarobillas na tych firmach gdzie ...wiesz co..masz licencję i koncesje żeby zabierać civisowi klientów?czy tak było?(usunięte przez administratora)

roma

Jesteś piękna kobieta

Konsalnet ori

Koniec

Lol

Civis to firma ktorej nie powino dac sie koncesij na ochrone tym bardziej w Polsce.Potrafja tylko wykorzystac i w perfidny sposob oszukac i nie wyplacic kasy duzo ludzi zglosilo sprawe do prekuratury oraz do telewizij morze ktos sie zajmnie tym syfem i zobaczy jak ta firma dziala.

H

Civis to syf. Nie klamcie że jest ok jak ciągle brak ludzi

Advent
@H

Taki mądry jesteś? A gdzie nie brakuje ludzi?

Były

Civis jak na swoje możliwości wrocławskie daje radę i Daria i koordynatorzy robią co mogą żeby było dobrze , tutaj nie jest problemem firma tylko jeden człowiek który jest zwykłym zerem nie szanuje ciężko pracujących ludzi , tak naprawdę jest małym łysym człowieczkiem bez honoru i ambicji. Ten ornitolog z lornetką to jest śmiech i kino, ale co można oczekiwać od człowieka który w SK nie dał rady. pozdro dla starych ... .

Rocky

Pozdro dla p.DyrDar. Bruziaki na do widzenia , wszystko co dobre szybko się kończy i znów szara rzeczywistość. Nawet dyr.Art. nie pomógł po weekendowej wizycie.

TajnyAgentImpela

Ostatni mc ciwisa.

The end

Byku
@Ostatni mc ciwisa.

(usunięte przez administratora) ...ja wiecie w nogach śpicie.

xxx
@Ostatni mc ciwisa.

A skąd wiesz że ostatni miesiąc Civisa, a przetarg już się odbył to jest pewne?

Pala kłamie @ zadowolony.y po podstaw.

Jesteś śmieciem bez aspiracji zadowolony pracownika Każdy z nas ma spiracjie do zdobycia nowych uprawnień

Bardziej zadowolony.
@Pala kłamie @ zadowolony.y po podstaw.

A wiekszym jak widac.Nie dosc ze pracujesz dla tej firmy to jeszcze ja oczerniasz.Pamietaj nie gryzie sie reki ktora cie karmi.

Dominika

@Zadowolony jak rozumiem - Ty doceniasz pracę w Civis Polska Sp. Z. o. o.? Możesz napisać w takim razie, jakie plusy odnajdujesz w swoim zatrudnieniu? Mógłbyś pracę polecić innym? Napisz proszę coś więcej, konfrontujące opinie są zawsze bardzo ważne dla potencjalnych pracowników.

@Dominika

Plusem jest to,ze mam prace,wyplate na czas.Ty zapewne naogladalas sie filmow typu Bodygard i marzy ci sie limuzyna,ciemne okulary i prezydent.Jestes zwyklym fizolem i ciesz sie tym co masz,i nie utrudniaj innym.

Dostałem zestawienie ZUS za 2016,ani jednego przelewu z civis. Dobrze, że się zwinalem z tej firmy. Nie pozdrawiam.

@Tomek

To zgłoś to do należytej instytucji , te składki są obowiązkowe i pracują na Twoją przyszłość.Nie ma się co "cackać" nie jesteś jedyny z tym problemem , ta firma to tragedia i porażka.Powodzenia.

@Rocky

A wali mi to już niech sobie dyro nowe spodnie kupi za ten hajs :)

@Tomek

Idz sie napij kawy i zresetuj .Twoje wpisy sa juz tak nudne ze czytac ich nie mozna.Nie pasuje Ci praca to sobie ja zmien i zwolnij miejsce innym.

Dejvv

@Karo dokładnie tak masz rację ja dostaję groźby odnośnie siebie i moich bliskich a fakt faktem wszyscy znają ich powiązania z włoską organizacją najsłyniejszą na świecie. Lepiej siedzieć cicho i chronić bliskich niż się z nimi ciągać po sądach gdzie ich układy i tak wygrają

@Dejvv

Ha,ha,ha....

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.