Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Bylypracownik

Będziecie całe życie robić na zleceniach a kierownictwo się z was śmieje, zacznijcie sie trochę szanować :)

kropka

Jak z tą firmą Civis na dworcach czy są wyplacalni czy przecinają na wypłatach? U nas na dworcu wygrali przetarg...

Dworzec
@kropka

Zalegaja z wyplatami. Same negatywne opinie na necie i od znajomych. Niewyplacalni. Gdzies pisali o zalegających wyplatach i sądach. Do tego kary za brudne buty itd

@Dworzec

To jak oni wygrali ten przetarg. .

Kołodziej
@kropka

Z wyplatami nie ma wiekszych problemów, są na czas i w stawce wynikającej z umowy o pracę- 11 zł (netto). Tylko jest jedno zagrożenie, ,,nowy" koordynator przekazał informację, że taką samą stawkę chcą płacić 2018 roku!

@Kołodziej

Od Nowego roku nie mogą płacić 11 zl....muszą dac tyle ile rząd daje. ..

przecinek

11 zł netto, a nie 13,70 zł brutto :) u nas zaproponowali 12 netto

EKSPERT DS EKONOMII
@kropka

Geniusze minimalna jest 13 brutto wiec jakies 9,7 netto, mają podnieść od nowego roku 13,7 brutto więc jak najbardziej może być 11 na ręke, o ile zgodzicie się robić o złotówke więcej niż sprzątaczka z ukrainy nie znająca języka hahahahaha

Mocny dworcowy

U nas w Katowicach też wygrali ale my się nie damy my jesteśmy mocni dworcowi . Muszą przystać na nasze warunki :) chcemy podwyżki ,chcemy zarabiać 14,50 na godzinę bo inaczej nie wychodzimy!

Interesant
@Mocny dworcowy

A mają umowy o pracę,czy tak jak wszędzie śmieciowe?

Bydlak32cm
@Interesant

W Trójmieście są umowy o pracę a nie smieciowki

Arex
@Mocny dworcowy

Słyszałem że wy tam na śląsku nie dajecie się civisovi to tak jak my rok temu odeszliśmy wszyscy nikt nie został

Arex
@Mocny dworcowy

Civis rok temu wchodził na dworce w łódzkim po Konsalnecie i mało kto został były dworce że poodchodzili wszyscy i musieli stać kierownicy

Kołodziej
@Mocny dworcowy

Pracuję w firmie od chwili, gdy przejęła dworce w woj. lubelskim. Jeżeli chodzi o stawkę godz. to placili 11 zł (netto). Według słów ,,nowego" koordynatora, taką samą stawkę chcą płacić w 2018 roku! Jest to niezgodne z tym jaka ma być urzedowa stawka godzinowa (w granicach 11,50-11,70 zł). W związku z tym nie wiem, czy nie chcą NAS pracowników wykorzystać.

Bzdety to wy opowiadacie i obiecujecie groszki na wierzbie a w rzeczywistosci mydlicie tylko ludziom oczy aby zlapac jelenia na pare miesiecy a potem won.Taka to prawda o tej firmie wystrzegajcie sie tej firmy tak jak tych co (usunięte przez administratora) jaka to dobra firma Bo ta firma to dno totalne !!!!!!!!!!

robert

Ten kretyn co pisze takie bzdety to sfrustrowany pewnie zwolniony pracownik Civisu,szkoda gadać ...

roko

We Wrocławiu małe dworce tylko otwierają punkty biorą do domu i zamykają na fajrant a w dzień dworzec pusty hahaha a łysol jest zadowolony chyba lubi jak go kręcą jak kota w worku.

civis to głowno

szneps Maria Olsztyn

Czekam na przedstawiciela firmy " krzak " ;) PKP nawet nie wie jak bardzo pożałuje wyboru. Wróżę im maksymalnie kwartał i pójdą z torbami.

Przyjazny obywatel

Witam mój znajomy pracuje w firmie civis i opowiadam ze obiecali mu 11zl a po miesiącu przy wypłacie dostał 9,70zl do dzisiaj czeka na wyrównanie a minęły juz 2 miesiące i ciagle pieniędzy nie ma wiec panowie radze sie zastanowić.

Przyszly pracownik

Nie ktos wypowie sie czy zostaje na dworcach od gdanska do wejherowa bedzie wiadomo czy maja ludzi i czy wogle ktos chce zostac i pracowac pod civisem...

Pomorskie

Tutaj wczoraj byli oferowali stawki trochę niższe niż w Impelu zostało mało czasu czy zdążą zebrać ludzi Ciekawe kto koordynatorem zostanie

civis srivis

oby nikogo nie znalezli do pracy bo to są kpiny. Widać, że przedstawiciele mają też w (usunięte przez administratora) pracowników. Podali numer telefonu i rzucili tekstem jak będziesz chciał pracować to zadzwoń. Stawka nie podlega negocjacji. Powodzenia w znalezieniu pracowników a nie niewolników!

Daro

I jeszcze zamiast umow o prace smieciowy chca wprowadzic

DARO

Witam, jak już wiadomo Civis wygrała przetarg ale moje pytanie aby przygotowac załogę do negocjacji na temat stawki za godzinę pracy na PKP kat.Premium

@DARO

Przestan pisac glupoty zaden civis nie wygral i nie wygra przetargu

@DARO

I skoro tyle negatywnych wpisów na forum dot. Firmy skąd te pozytywne albo osoby bez poczucia swojej wartości albo..... poddam to głębokie u przemyśleniu

@DARO

A osoby piszące pozytywnie o firmie to osoby postawione np. albo....osoby i tu daje wam do myślenia...

Daro

I życzę idjotom którzy podpiszą umowę powodzenia w odzyskiwanie swoich pieniędzy bez stresu o bezpieczeństwo swoje i najbliższych

Daro

Zresztą Pan glina na temat z wielu kar wymienia że za brudne buty to np 50zł ta przecie jakiś (usunięte przez administratora) i nie liczbie że dostaniecie pełną wypłatę zawsze coś znajdą z tego żyją ????????????????????????????

Daro

W większości dworców firma Civic zostaje ignorowana każdy ma swoją godność co z tego że obiecują kwoty różne jak zaraz aneksy z niższą kwotą swoje składki opłacają we Włoszech ludziom płacą jak mają ochotę a gość który obecnie odwiedza dworce to były gliniarz który gnębił podwładnych żenada śląsk jest PRZECIWKO tej firmie

Fan civis

Firma Civis powinna zmienić nazwę na Syvis. Chodzą po dworcach proponują stawki podkreślam konkurencyjne czyli 11zł. Śmiechu warte.

Gd

99,9% że w Trójmieście civis wygrał dworce. Już wiadomo, że zmienił stawki na gorsze niż miał IMPEL. 11 zł na godzinę i na umowę zlecenie. (usunięte przez administratora). I podobno są niewyplacalni. Pytam : jak taka firma jak PKP MOŻE WYNAJMOWAĆ CIVIS DO OCHRONY DWORCÓW??? CHYBA KTOŚ DOSTAŁ W ŁAPĘ. I tu powinno wkroczyć CBA I PROKURATOR.

To sem Ja
@Gd

Słuchaj Barania Łąko, informacje chyba czerpiesz od Żwirka i Muchomorka, tylko wciągajcie połowe z tego co macie bo pier....licie głupoty. Mówienie że ktoś dostał w łapę to pomówienia i prokurator Tobie może się do dupska dobrać. Historyjki o niewypłacalności to też z Dobranocek bierzesz ? czy to Twoja inwencja twórcza ? Wiem że jak napiszę pomyśl zanim coś tu wpiszesz będzie na wyrost bo funkcja myślenia u Ciebie się zwiesiła jak skończyłeś gimnazjum, ale firma istnieje już jakiś czas, dworce pilnuje juz jakies 2 lata, ma obiekty inne w różnych miastach i myślisz, że wszyscy pracownicy jacy tam pracują robią to za darmo ? Bystrzaku, ogarnij się :)

kio

Dobrze mu napisałeś

kio

dobrze mu odpisałeś

Gd
@To sem Ja

ja może ale nie do końca po gimnazjum,ale ty na pewno masz tylko podstawowe.piszesz te bzdety za szmal czy pracujesz w tej firmie jako troll ??? napisz gdzie oni są i kto zna tę firmę!!! prawda jest taka ,że nikt nie zna civisa,a ci co znają mają o niej jak najgorsze zdanie i nie strasz nie strasz trollu bo mi zajady ze śmiechu popękają !!!

A tak to

Widać że pani Daria Brudziak kara ludzi za nie winnoś a sama nie ma wbitej 2

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.