Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

ZADOWOLONY

Jak nie pracujecie uczciwie, spozniacie sie do pracy, nie odbijacie punktow to kto wam za takie bumelowanie zaplaci?powinniscie lepiej pracowac a potem pytac o pieniadze.

Determinator
@ZADOWOLONY

Mów za siebie ...

@ZADOWOLONY

Zadowolony. .....pierdolnęty zawsze uśmiechnięty....trolu...

Dolny slask

Dzwoncie do CBDK TO JEDYNE WYJSCIE

Marlenka

I tak potraficie tylko gadac a kazdy z Was grzecznie stawi sie jutro w pracy.

Fan

Pisać które miasta nie idą na nockę

Brukselka
@Fan

Podobno nocki nie bedzie w Poznaniu, Kostrzyniu, Kaliszu, Gnieźnie, Pile, Gorzowie Wlkp,Wronki, Koszalin , Szczecin, i wiele innych......

Mietek
@Brukselka

Sprawdz info zanim cos napiszesz. Na Poznaniu i Gorzowie pelen sklad.

Ryś
@Mietek

Bo to zostają słabi psychicznie portierzy . Taka jest cała prawda.

Singapur i Toronto.

@Fan

W Nowym Jorku palą opony, a w Szczecnie Manhattan nie przychodzi na noc.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Sycylia

Ma ktos mozliwosc wymienienia lirow na zlotowki? Maja wyplacac w lirach? Ale moge nimi placic tylko za martini i pizze

Steelman Elbing

Wypłata dotarła o 17.30 ale tylko z jednej spółki. Reszta ekipy nie ma jeszcze. Mieliśmy nie przychodzić do roboty ale skoro ja coś tam dostałem tzn ze reszta dostanie. Firma i tak nie dotrzymała a umowy bo jest czarno na białym napisane, że zobowiązuje sie wypłacić wynagrodzenie do 15 dnia miesiąca. Do 15 dnia miesiąca znaczy 14 musi być na koncie (dzwoniłem do PiPu i pytałem). Mimo to, że mam kase uważam że to skurviala firma bo jak chce wymagać czegoś od pracownika jak sama nie dotrzymuje warunków zatrudnienia. Skoro wiedza że nie dadzą rady zarobić przelewów do 15 to niech dadza aneksy i napisza do 20 a pracownicy będą spokojni.

Gonzo

Panowie nie mam co czytać.Ciśnienie spadło?

Stefan

A Szczecin idzie na piwo ;) koordynator stawia.

Grzyb
@Stefan

Czekamy na to piwoo

Co się tak sracie. Pieniądze są na koncie. I też mam w WBK. PANOWIE SPOKO BO ZAWAŁU DOSTANIECIE.

Daro
@Gdańsk

Chrzanisz głupoty. Większość ludzi w Polsce nie ma kasy. Umowa do 15-go to do 15-go i ani dnia później.

ISENGRIM FAOTARIANA
@Daro

Prawda konto sprawdzałem nie ma przelewu

Malborg

Tylko Malborg, a te podnóżki z Fromborga niech klekają do pytonga

Amber

Ciekaw jestem co za tłuki wypisują brednie że w jakiś miastach ludzie nie przyjdą do służby? Czy to aby na pewno są pracownicy Civisa czy może są to frustraci którzy odeszli wraz z poprzednimi firmami a teraz szczują aby siać ferment. W moim mieście i najbliższych okolicach jest kilka dworców które przejął C i słyszałem od różnych ludzi że poprzedni pracownicy (zwłaszcza koordynatorzy) stosują różne sztuczki aby zdyskredytować C. Bardzo brudne sztuczki. Nie twierdzę że C jest jakąś super firmą ale nauczony doświadczeniem mogę stwierdzić że wiele nie odstaje od innych. Wystarczy zresztą wejść na opinie dotyczące innych firm i samemu poczytać. Ja osobiście o 18.30 nie miałem pieniędzy na koncie ale nie wpadam w panikę i nie mam zamiaru rozpoczynać głodówki. Koledzy którzy mają konta w innych bankach dostali już wypłaty. Tak więc jestem przekonany że mój bank jutro zaksięguje pieniądze. Jak się ludzie nudzicie i poprzez to wypisujecie brednie to może lepiej idźcie na spacer. Albo zajmijcie się pracą a nie klikaniem w sieci.

Milka
@Amber

Sam jesteś tłuk. Piszą prawde pracownicy c. Nie ma wypłaty. Co miesiąc jest to samo. Problemy z wypłatą. Tylko tłuki idą tej firmie na ręke. Więc ugryź się w jaja których i tak nie masz.

ISENGRIM FAOTARIANA
@Amber

Nikt za damski (usunięte przez administratora) nie będzie robił.Wolontariat tez nie wchodzi w grę kasa powinna już być na koncie.Za żadnej firmy nie było tak źle ludzie powinni powiadamiac PIP bo takich lodów jak kręci Civis nikt nie robił dotyczy pomorskiego.

Pan ochraniacz
@ISENGRIM FAOTARIANA

Pip juz dawno powiadomiony

Pomorze

Ty z Gdańska daj na luz tam tyle kar nałożonych że szkoda gadać i tak ludzi brak

Pomorzanin

Jedyna droga to pozew zbiorowy.pisac Prosze jakie miasta sa bez ochrony bo Juz po 19Ej.kto mial odwage.

Z info nikt kasy nie otrzymał żenada ciekawe które miasta pracują za fri

Dar

Nie ma kasy w Wielkopolsce Pomorskim Warmińsko-mazurskie Zachodnio Pomorskie

Dar

I co mówiłem że kasy nie będzie nie zdziwił bym się jak dopiero w Poniedziałek bo jutro dopiero zaczną wysyłać

Bubu
@Dar

Szczecin godziny 18:30 --- brak kasy.

joker
@Dar

Z monitoringu CIVIS podali, że dzisiaj przelewy wyszły na 100% Ja mam w WBK więc powinienem mieć już dzisiaj a nie mam, czyli że leją wodę na potęgę. Kasa jeżeli będzie to najwcześniej 19-go w poniedziałek i to pewnie też nie wszystka.

prezes co 2 dni vicki oraz panie z centrali

Gonzo
@anonymous

Bydgoszcz i Inowrclaw.kasy brak.Poczekamy jeszcze miesiac moze wyplaca kase mamy czas co sie nie robi dla firmy Civis.

louis
@Gonzo

Dla firmy CIVIS mogę jeszcze tylko konia zwalić, ot co.

zła zmiana
@Gonzo

Czyli wypłaty także brak w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Z tego co się orientuję to tam chyba na początku roku był jeszcze Impel to pewnie kasę Wam dał za te kilka dni. Ja mogłem zostać w Impelu, ale skusiłem się na Civisa i teraz nie mam siana na ratę do banku.Musiałem się zapożyczyć. Wpakowałem się jak dzika świnia w pomidory . Od poniedziałku szukam pracy w innej firmie.

Fan

Nie kłam w Pomorskim dostali z Etatu 10 że zlecenia nikt nie otrzymał kasy

Pan ochraniacz

Ponoc cos sie rusza w pomorskim male wplaty na kontach sie pokazuja

Eryk

Wielkopolska, Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie o 19 dworce bez ochrony.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.