Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k

Opinie o Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Jak widać jedynie komentarze naruszające regulamin mogą zostać usunięte @plebs, inne komentarze nawet negatywne na forum pozostają. Dobrze byłoby gdyby pracodawca odniósł się do nich bo taka jest ogólna idea forum.

tomo
użytkownik zarejestrowany

Determinację w zadaniach musi posiadać każdy pracownik i nic dziwnego, że są teraz tak opłacalni. Wiecie czy atmosfera jaka teraz panuje w Warszawie jest lepsza niż przedtem? Podobno relacje są całkiem niezłe.

kozma

@maciek: A kolega coś wie? tylko przypuszcza? czy broni firmy?

Barbara

A tak serio - jak się pracuje w tej firmie w biurze? Konkrety?

Konanaa

@daczek: A kogo obchodzą przemyślenia? Jest czy nie ma? Zmienili czy nie zmienili? Faktycznie negatywnych komentarzy o tej firmie jest sporo i nie tylko na gowork.

kaczka

@kawik: przydarzają się.

M1842

O jejku jejku, jaka ciekawa oferta!

C15D

Krótko i na temat(usunięte przez administratora) Zadania: Często sprzeczne ze sobą i z zadaniami innych pracowników. Relacje w firmie: Siekiera w powietrzu, częste napięcia, podsycana atmosfera konfliktu.

Arek

A jak wyglądają kwestie finansowe? Podstawa? Budżety? Wielkie dzięki za pomoc

Kasia

Pracodawca jednego dnia zaprasza na rekrutację a następnego dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania odwałuje.

Swieży

Dysponujecie może aktualnymi opiniami na temat firmy Braughman???

Zostaw opinię o Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k