Opinie o Everts-Pol Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@kami, dziękuję za odpowiedź, myślałam raczej, że Everts-Pol wprowadził jakieś unowocześnienia albo reorganizację. Bo nie wydaje mi się, że zadziało się to "od tak". Może zatem ktoś jeszcze wypowie się w tym temacie i przedstawi swoje zdanie na ten temat.

użytkownik zarejestrowany

Co wplyneło w takim razie na to, że w Everts-Pol @aktywna, tak wiele zmieniło się na plus? Teraz dość trudno znaleźć firmę, która zadowalałaby pracowników w kwestii zarobków i atmosfery, więc jak to się tutaj zadziało?

Kami
@Lidia 04.09.2017, 16:33

Być może ludzi zaczęli myśleć w inny sposób i zaczęli doceniać pracę? Musiałabyś się zapytać każdego pracownika z osobna, żeby wyrobić swoją opinię.

Aktywna

Praca w tej firmie jest jak w każdej innej pracy. Ludzie tam tworzą atmosferę, a że większość kobiet tam pracuję, to z atmosferą bywa różnie. Pieniądze zawsze na czas i nie ma na co narzekać, od dłuższego czasu lepiej się zarabia w tej firmie dzięki podwyżkom. Teraz mogę szczerze polecić tam pracę :)

użytkownik zarejestrowany

Dziękuje @Kamila za odpowiedź, dobrze dla osób, które poszukują pracy wiedzieć, że w ten sposób również można dostać pracę. Jakby jednak ktoś wiedział coś, że Everts-Pol poszukuje nowych osób, to dajcie znać, żeby inni wiedzieli.

użytkownik zarejestrowany

@J. a czy wiadomo coś o rekrutacji? Bo aktualnie żadnych ofert na Warszawę nie ma

Kamila
@Lidia 20.07.2017, 15:03

Z tego co mi wiadomo to chyba nie ma, ale zawsze można zadzwonić i się zapytać ablo przyjść na Kolumba czasami się udaje dostać pracę bo akurat kogoś potrzebują.

J.

Praca spoko. Wypłata zawsze na czas albo dzień wcześniej. Ludzie bardzo pomocni. Jak się dogada to z dniem wolnym też nie ma problem. Polecam pracę.

S

Wypłata zawsze na czas. Atmosfera też ok. Jak ktoś jest konfliktowy to zawsze będzie narzekać niezależnie od pracy.

Marta

Pensja na czas ale niestety tez nocne zmiany.

Aga

Witam. Chciałabym tam pracować napiszcie mi czy warto w Woli Mrokowskiej i czy dają umowę na stałe czy po okresie próbnym dziękują.

Karny Wrzos
@Aga 08.05.2017, 11:12

Jeżeli będziesz się starała to na pewno dadzą Ci umowę.

...

Pracowalam 3 miesiace ale sie przeprowadzilismy. Praca nie za latwa ale kasa na czas.

wedg
użytkownik zarejestrowany

noo widze ze duzo pozytywnych opinii tutaj mam nadzeije ze faktycznie w firmie jest tak jak piszecie :)

ojaaa

Jest ok nie ma co narzekać

P.

Wypłata zawsze na czas. Praca jak każda inna, jak ktoś chce pracować i zarobić to będzie pracował. Można spotkać tu ludzi pracujących już ponad 10 lat, więc chyba nie jest aż tak źle jak to niektórzy obrazują.

on

Chyba zżera,jak czytam nie które wpisy zastanawiam się czy ktoś firm nie pomylił

Generalnie polecam nie ma tragedii Prezesowa też spoko kobita

Pracowałam w tej firmie i nie wiem w czym ludzie widzą problem. [anonim - 2016-02-09 15:01:45 ]: Jeżeli ktoś ma problemy z komunikacją z innymi ludźmi- to nie powinien pisać komentarzy. Wcale nie trzeba się nikomu "podlizywać", żeby pracować. Poza tym, jak szeregowy pracownik może osądzać kompetencje innych pracowników na wyższych stanowiskach? Czyżby zazdrość kogoś zżerała?

Katarzyna

Wystarczy zadzwonić i się zapytać czy jest praca i jakie są zarobki.

marta

pracowałam 7 miesięcy. jestem zadowolona. zmieniam prace bo się przeprowadziłam. pensje zawsze na czas.

karola

Jeżeli ktoś pracuje w tej firmie już jakiś czas to wie jak praca tam wygląda. Nie mam na co narzekać, praca jak każda inna. Pieniądze na koncie pojawiają się wtedy kiedy powinny. To dla mnie najważniejsze.

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera wśród pracowników była dziwna. Kierownictwo i brygadzistki niekompetentne i bardzo niemiłe. Z trudem można było się dogadać.(usunięte przez administratora)

Magda
@anonim 09.02.2016, 15:01

tym wyżej to komu ? Ja pracuję od lat i nie zauważyłam niekompetencji.

wer
użytkownik zarejestrowany

@klafar no to raczej pozytywna opinia na temat firmy Everts-Pol Sp. z o.o., bo raczej nie każda firma może pochwalić się tym że zawsze wypłaca pieniądze na czas, czesto ludzie się właśnie na to skarżą, no wiem jeśli chodzi o ludzi to zawsze mogą się zmienić trzeba być pozytywnej myśli że na dobre i nie rezygnować tak szybko

klafar

pracowałam tam prawie rok czasu...jezeli chodzi o prace to nie byla najgorsza i zarobki tez w miare i zawsze na czas..brud halas to prawda,ale to wkońcu produkcja....z szefem nawet można bylo sie dogadac ale kiedy do pracy wrocil (usunięte przez administratora) niby kierownik kazdy mial dosyc i wkrotkim czasie odeszlo wielu ludzi..mówie oczywiście tu o firmie w woli mrokowskiej

kinga

Półtora roku jak bylo tak żle ? to dlaczego tak długo ? Mnie jak coś nie pasuje zaraz zmianiam. Wniosek nie było tak tragicznie.

marek

Mam pytanie czy znacie nr na produkcję kiedyś to był Nadarzyn teraz nie wiem a mam zalegle sprawy tam

Prawda zgadzam się z poprzedniczkami ....wypłata minimalna jak na Wawę ciężko przetrwać za taką kwotę ...co do zatyczek rzeczywiście nie były dostępne w firmie a powinny ...

******

pytasz czemu jest niewypałem??? a jak wytłumaczysz fakt iż kiedyś przyszła kontrol od pomiaru hałasu a (usunięte przez administratora) (wiesz o kogo mi chodzi) kazała wyłączyć jedną maszynę??tą najgłośniejszą????????????????????????

yyy

To prawda tak tam est

gosia

anka713 - 2009-08-17 22:59:38 Jestem byłym pracownikiem tej firmy pracowałam tam półtora roku. Warunki pracy tragiczne. Nie polecam nikomu.JA TEZ TAM PRACOWAŁAM DOSC DŁUGO I NAPRAWDE NIE MOGŁAM NARZEKAC .WYPLATA ZAWSZE NA CZAS ,JAK KOMUS WOLNE BYLO POTRZEBNE TO NIE BYLO PROBLEMU .Z SZEFEM ZAWSZE MOZNA BYLO SIE JAKOS DOGADAC A CO DO 15MIN PRZERWY TO BYLO TEORETYCZNIE A PRAKTYCZNIE PRZYPOMNIJCIE SOBIE?

anka

prosze pomozcie mi,czy ptacuje tam jeszcze (usunięte przez administratora)???to wazne,musze odnalesc przyjaciolke :( pomozcie prosze

inni

Szkoda że nikt nie zrobił forum beznadziejnych pracowników akurat za Ciebie wszyscy poprawiamy blędy. Sama wiesz jak beznadziejnym bylaś pracownikiem. Szkoda że szefowa wcześniej Cię nie zwolniła. Ten serwis pracy to miejce dla leni i nieudaczników którzy nie wiedzą czego szukają i piszą lecząc swoje kompleksy.

gośka

zapomnialam dodać ,że kierownictwo było bardzo nie miłe!!!

Ula

Trzeba pracować ale od wielu lat pracuję nigdy nikt nie miał spóźnionej wypłaty. Zawsze na czas. Ubezpieczenie też wszyscy mają na całą wypłacaną kwotę.

xxxxxx

totalny niewypal ta firma (usunięte przez administratora) ludzie uciekajcie od tego miejsca jak najdalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anka713

Zostaw opinię o Everts-Pol Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everts-Pol Sp. z o.o.