Opinie o Everts-Pol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Everts-Pol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Everts-Pol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everts-Pol Sp. z o.o. w Warszawa

Lidia

Co wplyneło w takim razie na to, że w Everts-Pol @aktywna, tak wiele zmieniło się na plus? Teraz dość trudno znaleźć firmę, która zadowalałaby pracowników w kwestii zarobków i atmosfery, więc jak to się tutaj zadziało?

Kami
@Lidia

Być może ludzi zaczęli myśleć w inny sposób i zaczęli doceniać pracę? Musiałabyś się zapytać każdego pracownika z osobna, żeby wyrobić swoją opinię.

Aktywna

Praca w tej firmie jest jak w każdej innej pracy. Ludzie tam tworzą atmosferę, a że większość kobiet tam pracuję, to z atmosferą bywa różnie. Pieniądze zawsze na czas i nie ma na co narzekać, od dłuższego czasu lepiej się zarabia w tej firmie dzięki podwyżkom. Teraz mogę szczerze polecić tam pracę :)

Lidia

Dziękuje @Kamila za odpowiedź, dobrze dla osób, które poszukują pracy wiedzieć, że w ten sposób również można dostać pracę. Jakby jednak ktoś wiedział coś, że Everts-Pol poszukuje nowych osób, to dajcie znać, żeby inni wiedzieli.

Lidia

@J. a czy wiadomo coś o rekrutacji? Bo aktualnie żadnych ofert na Warszawę nie ma

Kamila
@Lidia

Z tego co mi wiadomo to chyba nie ma, ale zawsze można zadzwonić i się zapytać ablo przyjść na Kolumba czasami się udaje dostać pracę bo akurat kogoś potrzebują.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Brygadzista produkcji w firmie Everts-Pol Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
J.

Praca spoko. Wypłata zawsze na czas albo dzień wcześniej. Ludzie bardzo pomocni. Jak się dogada to z dniem wolnym też nie ma problem. Polecam pracę.

S

Wypłata zawsze na czas. Atmosfera też ok. Jak ktoś jest konfliktowy to zawsze będzie narzekać niezależnie od pracy.

Pensja na czas ale niestety tez nocne zmiany.

Aga

Witam. Chciałabym tam pracować napiszcie mi czy warto w Woli Mrokowskiej i czy dają umowę na stałe czy po okresie próbnym dziękują.

Karny Wrzos
@Aga

Jeżeli będziesz się starała to na pewno dadzą Ci umowę.

...

Pracowalam 3 miesiace ale sie przeprowadzilismy. Praca nie za latwa ale kasa na czas.

wedg

noo widze ze duzo pozytywnych opinii tutaj mam nadzeije ze faktycznie w firmie jest tak jak piszecie :)

ojaaa

Jest ok nie ma co narzekać

P.

Wypłata zawsze na czas. Praca jak każda inna, jak ktoś chce pracować i zarobić to będzie pracował. Można spotkać tu ludzi pracujących już ponad 10 lat, więc chyba nie jest aż tak źle jak to niektórzy obrazują.

on

Chyba zżera,jak czytam nie które wpisy zastanawiam się czy ktoś firm nie pomylił

Generalnie polecam nie ma tragedii Prezesowa też spoko kobita

Pracowałam w tej firmie i nie wiem w czym ludzie widzą problem. [anonim - 2016-02-09 15:01:45 ]: Jeżeli ktoś ma problemy z komunikacją z innymi ludźmi- to nie powinien pisać komentarzy. Wcale nie trzeba się nikomu "podlizywać", żeby pracować. Poza tym, jak szeregowy pracownik może osądzać kompetencje innych pracowników na wyższych stanowiskach? Czyżby zazdrość kogoś zżerała?

Katarzyna

Wystarczy zadzwonić i się zapytać czy jest praca i jakie są zarobki.

marta

pracowałam 7 miesięcy. jestem zadowolona. zmieniam prace bo się przeprowadziłam. pensje zawsze na czas.

karola

Jeżeli ktoś pracuje w tej firmie już jakiś czas to wie jak praca tam wygląda. Nie mam na co narzekać, praca jak każda inna. Pieniądze na koncie pojawiają się wtedy kiedy powinny. To dla mnie najważniejsze.

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera wśród pracowników była dziwna. Kierownictwo i brygadzistki niekompetentne i bardzo niemiłe. Z trudem można było się dogadać.(usunięte przez administratora)

Magda

tym wyżej to komu ? Ja pracuję od lat i nie zauważyłam niekompetencji.

wer

@klafar no to raczej pozytywna opinia na temat firmy Everts-Pol Sp. z o.o., bo raczej nie każda firma może pochwalić się tym że zawsze wypłaca pieniądze na czas, czesto ludzie się właśnie na to skarżą, no wiem jeśli chodzi o ludzi to zawsze mogą się zmienić trzeba być pozytywnej myśli że na dobre i nie rezygnować tak szybko

Zostaw merytoryczną opinię o Everts-Pol Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Everts-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Everts-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Everts-Pol Sp. z o.o.

Everts-Pol Sp. z o.o.