Opinie o Fundacja Paragraf w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Paragraf. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Paragraf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Paragraf w Warszawa

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Fundacja Paragraf Leszek Bubel w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

pracownik maciej

nazwisko wszystko mówi

Leszek Bubel Nowy wpis
@pracownik maciej

fundacja nigdy nie zatrudniała pracowników ani nie zamierza tego robić,ma natomiast tysiące wrogów od stęchłych komuchów po różnej maści dewiantów

Roman Nowy wpis

BUBEL TO bubel Polski Żyd

Podkomorzy Nowy wpis
@Roman

Jak kogos klasyfikujesz i oskarzasz to UDOWODNIJ to szmondaku w srake nadziewany...!!!

Grażyna Stolicka Nowy wpis

Bardzo rzeczowo i zgodnie z prawdą.

jjjjjjjj

ODRADZAAAAAAAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Paragraf? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzysztof Lesiak

Lubię atmosferę w Fundacja Paragraf Leszek Bubel za: Leszek Bubel to prawdziwy patriota, ktory walczy o sprawiedliwosc i przeciwko komunistycznej mafii sedziowskiej!

Prawo

Dlaczego w Polsce Żydzi są sędziami ? prawo polskie nie dopuszcza takiej możliwości np. KPC art. 49 , KPK art. 41 „Sędzia ulega wyłączeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie. „ Prawo i religia żydowska dobitnie wykazują, że żaden Żyd nie będzie bezstronny !!! Dlatego żydowski sędzia będzie się stosował do następujących zasad : “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b: - Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa. - Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. - Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini. - Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi - Gdy żyd i goj przyjdą do sądu, a możesz go uwolnić wedle prawa Izraela, uwolnij go; gdy goj się będzie skarżył, powiedz: nasze prawo tak chce. Jeżeli możesz go uwolnić wedle prawa ludów ziemi, uwolnij go i powiedz: wasze prawo tak chce. A gdy nie jest możliwe ani jedno, ani drugie, postępuj przeciw niemu chytrze (Baba Kamma 113 a). - Jeżeli goj zabił goja lub żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja, to nie odpowiada (Tosefta, Aboda Zara VIII. 5). -Kto zabił goja, wolny jest od sądu ludzkiego, a sąd nad nim pozostawia się niebu (Mechilta Miszpatin do Exodusu XXI, 14 - Jeżeli nieżyd żąda od żyda, by świadczył przeciw żydowi w sądzie, gdy winien mu pewną sumę (chodzi o sąd nieżydowski, w którym na podstawie jednego świadka trzeba płacić) i żyd mógłby świadczyć sprawiedliwie, niewolno mu tego czynić (Choszen Hamiszpat § 28 art. 3). Ale jeżeli żyd żąda od żyda, by w takiej sprawie świadczył przeciwko nieżydowi, to może (art.4). "Nauka mówi: Gdy Izraelita i goj przyjdą na sąd, jeśli możesz uwolnić go (żyda) według praw Izraela, uwolnij; skarżącemu zaś gojowi powiedz, że tak nakazują nasze prawa. Jeżeli zaś (można uwolnić żyda) według praw narodów ziemi, uwolnij i powiedz: takie są wasze prawa. Jeżeli ani jedno, ani drugie nie jest możliwe, niech działa przeciw niemu (gojowi) podstępnie, jak chce r. I s z m a e l Rabbi A k i b a zaś utrzymuje, że nie należy działać podstępnie, aby przypadkiem nie znieważyć Imienia (Boga Błogosławionego, gdyby żyd został przyłapany na podstępie)." "Nie ma wcale znieważenia Imienia (Najwyższego), kiedy (goj) nie zauważy, że on (żyd) kłamie." A nieco dalej, Talmud, traktat Baba kamma 113b, Tosefta "Nie ma profanacji Imienia (Boga), gdy np. (żyd) kłamliwie mówi spadkobiercy (gojowi): "dałem (jakąś rzecz) twemu ojcu; on zaś umarł" (ty przeto mi ją oddaj); byleby tylko goj nie wiedział, że (żyd) wyraźnie kłamie." - Można donosiciela żydowskiego zabić, wszędzie, nawet obecnie. Wolno go zabić, nim doniesie. Skoro tylko powiedział, że chce komuś szkodzić na życiu lub majętności, choćby szkoda była mała, sam na siebie wydał wyrok śmierci. Trzeba go jednak przestrzec i powiedzieć: nie wyjawiaj. Gdyby jednak odparł czelnie: nie, jednak wyjawię, należy go zabić, a kto pierwszy to uczyni, ten większą będzie miał zasługę (Choszen Hamiszpat § 388 art. 10). Z tego powodu Żydzi-politycy, czy sędziowie zapewnili sobie wszelkie immunitety nietykalności i braku odpowiedzialności za wszelkie matactwa i oszustwa. Dalej należy odpowiedzieć na zasadnicze pytanie czy osoba narodowości żydowskiej może piastować w ogóle urzędy publiczne takie jak sędzia, prokurator, rzecznicy i podobne decyzyjne w Rzeczypospolitej Polskiej, czy taka osoba daje podstawy do zagwarantowania niezawisłości i bezstronności, czy daje rękojmie lojalności wobec suwerena jakim jest Naród Polski ? ; Odpowiedz jest oczywista a wyraża ją kilkusetletnia praktyka historyczna; Żyd nigdy się nie asymiluje i zawsze jest Żydem, co oznacza, że osoba narodowości żydowskiej będzie się zachowywać w zgodzie z prawem i religią żydowską, której fundamentem jest TALMUD, w takim stanie rzeczy obsadzanie urzędów przez obywateli RP narodowości żydowskiej jest niedopuszczalne na bazie obowiązującego prawa oraz szeroko rozumianego doświadczenia życiowego ponieważ prowadzi to do konfliktu interesów gdzie Żyd zawsze będzie lojalny interesom szeroko rozumiany – Żydom nigdy Polakom !! Ta ocena braku asymilacji jest zauważalna od wieków w całym świecie np. Arabowie, pokrewny żydom szczep semicki, uznają, że chrześcijanin, który przyjmie mahometanizm, staje się od razu prawowiernym, podczas gdy nawrócenie się żyda na islamizm uważane jest za szczere dopiero w czterdziestym pokoleniu. W niewoli żydowskiej, Poznań 1937 H. Wildecki Bardzo dobrym przykładem na powyższe jest swoisty akt oskarżenia wytoczony przez śp. mec. dr Andrzeja Reymana - założyciela i wydawcę miesięcznika "Najjaśniejszej Rzeczypospolitej", opublikował w swym piśmie (z 28 lutego 2001) "Wniosek" o dyscyplinarne dochodzenie przeciwko żydo

Urszula

@pracownik maciej Ironia w Twoim komentarzu, jak i jego sam charakter są zupełnie niepotrzebne. Jeśli jednak chciałbyś w sposób kulturalny i niewymuszony napisać coś odnośnie specyfiki, jak i warunków pracy w Fundacji Paragraf, to bardzo gorąco Cię do tego zachęcam. W ten sposób możesz pomóc osobom starającym się o zatrudnienie w tym miejscu.

stażystka

Witam, miał ktoś przyjemność (lub nieprzyjemność) z tą Fundacją? Czy ten podmiot działa czy to tylko wydmuszka do nabijania kasy?

Potencjalny kontrahent.
@stażystka

Miałem, człowiek reprezentujacy jakieś wydawnictwo które ponoć prowadzi tą fundację dał ogłoszenie na wykonanie prac w zakresie www. Po rozmowie odradzam współpracę bardzo aroganckie podejście sami "złodziej i oszuści" definicja rynku, powiedział człowiek który nie ma odwagi korzystać z maila, tłumaczy brakiem czasu ale chyba tak naprawdę chodzi o to że zostaje ślad a po telefon tylko nagranie jeśli ktoś jest zaradny i wcześniej się zabezpieczyl. Szczerze odradzam współpracę jako podwykonawca.

pomocny
@stażystka

ja również odradzam. Zlecenie na materiały wideo. Spytał się ile biorę za dzień zdjęciowy. Powiedziałem kwotę. Po czym ok to nagrywamy dwie godziny raz w miesiącu..... i wiele, wiele innych bardzo złych rzeczy, nie chce mi się nawet wymieniać.ODRADZAM.

leszek bubel

Tak tak zgłaszało się wielu dziesiątki wręcz setki naciągaczy niewiele lub nic nie potrafiących za to żądających dużych pieniędzy,znalezienie uczciwego fachowca to droga przez mękę Leszek Bubel

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Paragraf - Warszawa

Fundacja Paragraf