Promedica24

Opinie o Promedica24

Gosiek

No praca nie każdemu będzie odpowiadać, bo to jednak praca fizyczna z ludźmi, ktorzy mają rózne charaktery. Mi ta robota odpowiada, bo dała mi mozliwość podszkolenia się z niemieckiego, dobre zarobki i spokój o przyszlość. Zleceń w Promedice nie brakuje. Ja jeżdżę regularnie.

Fifi

Znajoma poleciła mi pracę w Promedice gdy byłam w niezłym dołku i miałam dlugi po byłym do spłacenia. Dzięki regularnym wyjazdom udało mi się szybko uporać z komornikami. Nadal pracuje w Promedice. Mogę zarobić spoko kase i godnie żyć. Nawet zaczęłam oszczędzać. Mam odprowadzane składki i ogólnie jest ok. Wiadomo z podopiecznymi roznie bywa bo trafiają się różne osoby, ale takie uroki tej pracy.

Ewelka

Jak dla mnie jest ok. Praca mi odpowiada, chociaż bywa ciężko. Najwazniejsze, ze można dobrze zarobić. W Polsce niestety przy opiece nie wyciągne tyle co w DE z promedika. Dlatego jestem zadowolona, ze mam dobrze płatną pracę z umową i ubezpieczeniem.

Irenka

Firma dba o pracowników, jest wyplacalna i zapewnia legalna pracę. W dzisiejszych czasach to bardzo istotne. Długo szukalam firmy, ktora faktycznie odprowadza składki i nie mataczy. Promedica jest jak najbardziej ok. Na koordynatora zawsze można liczyć.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

UIka

Praca nie dla każdego. Bywa naprawdę ciężko, ale moim zdaniem jest ok. ostatnio miałam pod opieką bardzo fajną starsza babkę. Można bylo z nią pogadac i pożartować. Nie wymagala nie wiadomo jakiej opieki. Promedica płaci na czas. Na pewno jeszcze nie raz z nią wyjadę.

becia

Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Jest wypłacalna, kontakt z koordynatorem jest dobry no i odprowadza składki do ZUSu. To dla mnie bylo bardzo ważne.

Milka78

Wszystko jest ok. Firma płaci, odprowadza składki jak należy no i wszystko jest legalne. Cieszę się, ze w koncu trafiłam na uczciwą firmę zatrudniająca opiekunki, bo z tym nie jest tak łatwo.

Doris

Uczciwa, wypłacalna firma. Polecam

JoannaK

Firma jest uczciwa. Nie oszukuje, nie płaci na raty i nie wykorzystuje pracowników. Obowiązki są jasne, zarobki, odciągnięcia itd też. Wszystko jest w umowie. Jak dla mnie jest ok.

KajaR

Polecam. Wszystko jest ok. Firma jest wypłacalna, kasa zawsze jest na czas. Warto czytać umowę, w niej wszystko jest dokładnie opisane. Nie ma problemu z kontaktem z koordynatorem

Joanna
@KajaR

Umowa jest mocno zagmatwana, wiele rzeczy jest niezrozumiałych. Jest jednostronnie korzystna.

Maryśka

Pierwsze zlecenie dostałam już na drugi dzień od rozmowy. Rozmowa przebiegla w miłej atmosferze. umowa była jasna, wszystko tam opisano, Zadalam też parę pytań w biurze i podpisałam. Wyjazd organizuje promedica, ja tylko wsiadlam w busa i pojechałam. Moją podopieczną była calkiem miła starsza pani. Chodziłam z nią na spacery, pilnowałam żeby brala leki itd. Ogolnie rodzina bardzo ok. Wypłatę dostalam na czas i w kwocie podanej w umowie. Składki sa opłacane.

Gaga

Pracuję w promedice od 2018 roku i nie narzekam. Firma jest wypłacalna, nie zostawia pracowników na pastwe losu za granicą jak to robią niektóre firmy. Jak jest jakiś problem z rodziną to koordynator zawsze pomorze.

Zofia

Polecam. Zleceń jest sporo, płacą dobrze i zapewniają jasną umowę. Kontakt z koordynatorem jest bezproblemowy.

Beata

Jak dla mnie makabryczne podejście do nowego klienta . Dziś zadzwoniła jedna kobieta z firmy i pyta się czy jestem zainteresowana pracą opiekunki , odpowiedziałam że nie bo już znalazłam inną firmę to kobieta się rozłączyła nawet słowa do widzenia nie powiedziała .. szczyt (usunięte przez administratora) !!!! Przecież one w tym biurze siedzą za nasze pieniądze .

Adela

Jestem zadowolona z pracy w Promedica. Placą na czas, opłacają składki i ogolnie nie ma z nimi żadnego problemu. Wyjazdy są fajnie zorganizowane, póki co trafiam na naprawdę miłe starsze osoby.

Madzik

Uczciwa, wypłacalna i profesjonalna firma. Pracowałam już jako opiekunka w innych firmach i w Promedice najbardziej mi się podoba.

Nikt
@Madzik

Mam pytanie czy dostalala pani tyle ile jest pisane na symulacji wynagrodzenia czy mniej

olguśka

polecam

Owsianka91

Wszystko jest ok. Praca jest dobrze płatna, pracodawca uczciwy. Nie mam sie do czego przyczepić.

Emilia

Uczciwa, legalna praca. Jestem zadowolona z zarobków w Promedice. Uważam, ze lepiej wybrac nie mogłam. Organizacja pracy jest na najwyższym poziomie. Kontakt z biurem i koordynatorem jest bezporblemowy

Mira

jestem zadowolona z tej pracy. Mam nadzieję, że zlecenia będą jak najdłużej. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 338, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24