Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

NF

Mówisz, jakbyśmy byli towarem, wyładowanym ze statku przewożącego niewolników! A ci nowi właściciele to porządna firma!

Towar
@NF

Właśnie czuję się, jak towar ustawiany przy drodze, żeby zarabiał dla alfonasa :(

ubudubu

powialo tu zazdroscia i zlosliwoscią s l a b o w ą, skad ja to znam, idziemy po ciebie, buuuuuuuu

Oszukany
@ubudubu

Możesz zbywać to czyjąś złośliwością, ale chyba nie o to chodzi! Zostaliśmy perfidnie oszukani. Nikt mi nie powiedział, że jestem potrzebny, by nabić kasę właśnie negocjującym sprzedaż właścicielom, i to komu - banderowcom! Teraz te bajki, które opowiadają wynikają z tego, że większość kasy dostaną, gdy dowiozą wynik! Kto się da na to nabrać! Mogą zatrudniać następne osoby i obiecywać złote góry - nikt normalny już w to nie uwierzy! ZOSTALIŚMY PO CHAMSKU OSZUKANI !!!

Zorientowana

Co wy ludzie - teraz się urodziliście. Przez chwilę było fajnie, bo właściciele musieli ściągnąć ludzi z innych firm, żeby nakręcić jak największą sprzedaż i jak największą kasę dla siebie. Jeszcze przez jakiś czas, będą musieli się wykazać (tak zazwyczaj jest w umowach) a potem was zrównają z Ukraińcami! Radzę szykować sobie koło ratunkowe!

Aleksiej

Sasz! - przecież wszyscy o tym wiedzą. Pretensje tych, którzy pozostawili firmy i przyszli do NF skuszeni obietnicami nie mają sensu. Pensje pozostaną polskie, przynajmniej przez rok, a w tym czasie można sobie znaleźć coś nowego jeśli jest się dobrym.

Oszukana
@Aleksiej

Nie rób sobie jaj - pewna jest tylko podstawa 1,5 tys zł.

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Sasz

Czy to prawda, że banderowcy łykneli naszą firmę ! Czy w biurze obowiązujący będzie język ukraiński? Czy mają przywieźć do pracy ludzi z Kijowa? (Czy wystąpili o pozwolenie na pracę dla nich?)

533 393...

Za 0,5 roku juz nic nie bedzie, tyle w temacie, czas sie ewakuowac....

Cypi

Kolego, poczekaj pare miesiecy duzo sie w Nord Farm zmieni i tylko na dobre, Niektorych to dopiero d...a scisnie.

Nf

Pracuje od 1,5 roku, nie ma to większego sensu, ale nie miałem wyjścia, chce być w branży farmaceutycznej a oni jako jedyni nie wymagają wyższego wykształcenia, jeszcze pół roku i przejdę do normalnej firmy. Plusy ( po spożywcze, mega luz i można pogodzić robotę z innymi obowiązkami) Na minus ( w aptekach nie chcą produktów , nic o nich nie umiem powiedzieć oprócz tego ze mogę dać inny produkt jako gratis, apteki gonia bo maja dość tego typu produktów). Problemem jest tez rozwój, nie ma żadnego, po prostu jesteś sprzedawca, a z tego co zobaczyłem to apteki potrzebują zupełnie czegoś innego. Fakt, robota dla ....sam nie wiem. Jak nie masz co do garnka włożyć to każda praca na wagę złota.

riki
@Nf

Jak bys pracował w NF, a sądzem że nie , to po ostatniej cyklowce nie pisał bys takich bzdur... Bo dużo sie zmieni, jak byś pracował to byś wiedział, a myśle ze poprostu trolujesz :)

Wyksztalcenie
@riki

Riki...., ja - sadze, ty- sadzisz, oni - sadza, ale moze być sadzem :). U Nas jak widać po poprzednich wpisach problem nie tylko z matematyka :). Pozdrawiam, sadzem razem z Tobą :(

Farmaceutka

Jeden z waszych ludzi, handluje innym towarem. Żenujące jest również słuchanie co wygaduje na waszą firmę. Kazałam mu iść. Ale w innych aptekach z całą pewnością jest podobnie. Kogo wy bierzecie :(

PF - kiedyś przez pomyłkę w NF

Przy przyjmowaniu do pracy preferowani są fryzjerzy i ludzie z podstawowym wykształceniem, tacy, którzy nie potrafią liczyć i nie zadają głupich pytań co do rozliczeń. Zanim, nie daj Boże, zdecydujesz się, policz wszystko co będziesz miał na piśmie, bo reszty nie dostaniesz. Zresztą, żebyś nie miał wątpliwości to nie jest firma farmaceutyczna. Nie produkuje leków tylko inne badziewie!

Moim zdaniem jest ok, nie musiałem miec wyższego wykształcenia, do tego z mojej byłej branży, ( budowlana). Powiedzieli mi ze po 6 miesiącach jak sie sprawdzę to przedłuża umowę. Miałem do wyboru , lekarze czy apteki, padło na lekarzy. Ja z ogłoszenia, nie z ukrytej rekrutacji. Pozdrawiam wszystkich z NF.

przedstawiciel

Czytam i nie wierzę. Ludzie z Nordfarmu robią syf we własnej kuwecie. Zmieńcie robotę jeśli Wam tak źle. Panie nowy kierowniku MM masz zespół do wymiany.

były

Obiektywnie - nie babraj sobie CV tym badziewiem!

dzięki
@były

Dzięki, ,, były '', tak myślałem.....

ciekawy

Witam. Jest jakieś inne źródło obiektywnej informacji oprócz forum na temat pracy u Was...rozumiem ze kilka osób między sobą dyskutuje ale po to są takie fora żeby zaciągnąć informacji a nie czytać opinie . Napiszcie prosze jakie warunki przedstawiciela na Kraków ( nie interesuje mnie to widzę w ogloszeniu) tylko realia. Dlaczego rekrutujecie z ukrytych ogłoszeń , Dzieki

razny

Taka organizacja ze wsi pod Wrocławiem, co w betoniarce krople miesza takich jak ty przyjmuje, a może tam pracujesz Rocco vs MG?.. D..e ci zal ściska że twoje Wilki maja cie za nic i ci dziękują. Taki JOB.

wks
@razny

To ten Rocco od kozy i ksiedza??? Co on tu szuka to nie forum Slb.

Kaz

Facet nie zna tabliczki mnożenia! Może i wstyd na wizycie, ale potem masz luzik. Właściciele to byłe repy, niby powinni się znać, ale długi i inne problemy blokują ich. Słoma z butów i możesz ich robić jak chcesz. Nie przejmuj się tą śmieszną podstawą, jeśli pokombinujesz - wyjdziesz na swoje.

Norduś

Witam wszystkich, mam wielka prosbe, mam problemy z naszym nowym RKS panem MM.Czy ktos go zna z poprzednich firm, gdy idziemy na podwójna wizyte wstyd mi za niego, męcze sie od dluzszego czasu z tym badziewiem sprzedajac ile sie tylko da, swiece oczami przy reklamacjach. Tłumacze że pracujemy nad jakościa ale ludzie nie chcą kupować 120tą rutynę na rynku a teraz jeszcze mam swiecic oczami z powodu MM. Ludzie co mam robic ?

Norduś

Witam wszystkich. Czytałem wszystkie te wpisy i myślę, że w dużej mierze piszą je frustraci i ludzie o małych ambicjach...ewentualnie byli pracownicy którzy się nie spełnili. Większość pyta tylko o warunki, dodatkowe przywileje i furę jaką będą mogli jeździć najlepiej bez GPS, żeby ściemniać można było. Myślę, że można zarobić całkiem przyzwoitą kasę, nawet podstawę całkiem dobrą można wynegocjować.Premie same nie wpadają...trzeba je najpierw wypracować sobie w terenie...czasem trochę to trwa ale potem procentuje. Jest też premia uznaniowa...jeśli się starasz, możesz być doceniony/a. Co do kadry zarządzającej i kierowniczej...nie mam zarzutów. Logistyka też się poprawia. Produkty jak wszędzie, lepsze i gorsze ale wciąż ewoluują i poprawiają jakość oraz poszerzają portfolio. Jeśli chcesz pracować, a nie pół dnia siedzieć Macu na kurczaku, to polecam. Fajni ludzie, atmosfera i firma z perspektywami oraz drobnymi niedociągnięciami do poprawki. Pozdrawiam

Zapytanie
@Norduś

Dzięki, a właśnie co z produktami, faktycznie tak słabo, podobno jakość nie za bardzo, planujecie coś z tym zrobić ? ps. zaciągnę dziś języka w aptekach. dzięki za info

c.d.n zapytanie
@Zapytanie

Hej, Fakt, byłem, widziałem w aptekach = nie ma sensu, niezależnie od opinii na formu, kolejna firma jakich wiele, tylko na przejście, tylko czy warto sobie paprać CV taką informacją, ja dziękuje, pozdro

Zapytanie

potrzebuje informacji (tylko pracownicy NF, nie interesuje mnie opinia tzw. opluwaczy) o rekrutacji na RKS (dostałem zaproszenie od firmy zewnętrznej), co firma oferuje ile ludzi się ma w zespole, czy targety realne, czy jest system premiowy i czy jest realny, dajcie prozę znać

Mikrofon

Hip Hop

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź