Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

1q2

Hej, co się dzieje....jednych zatrudniają póżniej zwalniają, podobno kariera trwa maks 6 miesiecy, ktos wie coś na temat wa-wy, faktycznie tak mają tam słąbo ... Dajcie znać

Ktoś, kto uciekł

Ta firma z ich badziewnymi preparatami to maksymalny syf !!! Firma kometa, która zniknie jak 100 innych przed nimi. Zrzynane (tylko dużo gorsze) suplementy, różniące się od oryginału wszystkim, jeśli chodzi o jakość, i trzema literami jeśli chodzi o cenę !!! Kadra to nieudaczniki, odstrzelone z innych firm !!! LUDZIE OMIJAJCIE TO BADZIEWIE Z DALEKA!!

W branży

Z choinki się urwałeś !Jakby ludzie tam tyle mogli zarobić to nie szukaliby przedstawicieli non-stop.Nadmuchana Bańka wcześniej czy później musi pęknąć.Życzę wszystkim tym co wierzą w Św. Mikołaja .....

Z branży

Mam tam znajomego, podstawa to sprawa indywidualna, ale maja dobry system premiowy, jak masz umiejętności, relacje i doswiadczenie to i ponad dyche wyciagniesz.

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Ricky

U mnie na terenie sa 3 osoby i jeszcze szukają? To chyba mocny rozwój sie szykuje.Fajne preparaty i Omron.

kwachu

To ja napisze troche z innej perspektywy. Pracowalem tam na magazynie, praca jak kazda inna na podobnym stanowisku, wiec raczej nie ma co krecic nosem. Natomiat mozna przyczepic sie do kadry kierowniczej i ich slabego zorganizowania logistycznego, kierownik zostal ( jak i wiekszosc osob ) zatrudniony po znajomosci tak naprawde jest slaby merytorycznie i zostal tam zatrudniony chyba tylko dlatego, aby ktos mial "nadzor" nad magazynem. Wczesniej jak chlopaki opowiadali, magazyn nie mial "ciemiezyciela" ;-) i radzili sobie bezproblemowo. Nastepnym tam szczeblem jest kolejna kierowniczka, ktora sprawuje wladze nad magazynem i biurami. Jesli trafi sie w dobry dzien, nie jest tez tak zle, ale jak trafisz na te "zle dni kobiece" to niestety, specjalnie nic nie wskurasz. Biura tez raczej zwracaja na dobor slownictwa przy okazji kontaktow z kierowniczka, gdyz czasem niektore nawet na 1 rzut oka niegrozne zarty, badz luzna rozmowa zostana obrocone przeciwko Tobie:) Z samymi ludzmi jak to z ludzmi, jesli ktos jest w stanie nawiazac swobodny kontakt raczej nie bedzie miec problemow, aby tam dorobic sie wrogow. Z tego co tez sie zdolalem zorientowac, to na sluchawke sa ciagle przyjecia, gdyz rotacja jest tam duza i jak to w sprzedazy, zawsze brakuje ludzi. Padaly pytania na temat przedstawicieli i uzytkowania samochodow. Z tego co wiem z zaslyszanych rozmow, nie ma problemu, aby ktos uzytkowal auto do prywatnych celow- mam na mysli, normalne poruszanie sie na zakupy czy inne rekreacyjne rzeczy. Wychwytywane jest natomiast, jesli ktos uzytkuje auto do celow zarobkowych poza godzinami pracy, gdyz wszystko na mapie widac. Jak wiadomo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma;-) kazdy na cos narzeka i ludzi to chyba sie nie da zadowolic. Z prezesami wiekszego kontaktu specjalnego nie mialem, choc wypowiadaja sie raczej o nich ludzie dobrze.

AS

Można i da się kombinować w tej firmie, kolega nieźle na tym wychodzi, spokojnie wykręca więcej niż podstawa + premia. Trzeba być tylko ostrożnym i da się żyć.

Radek

Mam tam kolege, chwali sobie, aptekarze bardzo dobrze reagują na Omrona i nowe preparaty z lini pediatrycznej 1+.

W skrócie

W wielkim skrócie. Tragedia, masakra i jedna wielka porażka. Właściciele-prostactwo i zakłamanie, kierownicy jeszcze gorzej a i przedstawiciele w większości są tragedią. Słowem miernota i nic więcej.

Pacjent - były pacjent

Wnętrza firmy nie znam ale produkty poznałem na własnej skórze, co prawda tanie ale jak to w życiu bywa "tanie mięso psy jedzą". I tak z tymi produktami cena zgodna z jakością i działaniem. Nigdy, przenigdy nie kupię!!!!!!!!!!!!!!! Wolę produkty droższe ale jakościowo lepsze. Tej firmy produkty są naprawdę kiepskie.

Ostatnio pojawiła się również oferta pracy na Junior Brand Managera - czy ktoś pracował w biurze w Łodzi?!?

Z przykrością muszę stwierdzić że praca w tej firmie była moim najgorszym doświadczeniem z pośród kilku firm w których pracowałem. Największych klientów u których można zrobić obrót robią kierownicy, którzy jak widzą że komuś zaczyna z jakimś klientem iść lepiej, zabierają go do swojego portfela, a ty szukaj nowych. Zasada pareto oznacza że 20% klientów ma twój kierownik a pozostałe 80% słabych aptek dostajesz Ty. Kompetencję kierowników pozostawiam bez komentarzy bo wiele już zostało na ten temat opisane i niestety to prawda. Dobrzy i szanujący przedstawiciele odchodzą. System premiowy nie pozwala na wziecie premii , plany są z kosmosu, a jeśli już je zrobisz to zaraz Ci klientów odbiorą. W autach są gps i potrafią Ci ściągnąć kasę za używanie samochodu w godzinach pracy. Co do jakości produktów niestety moi klienci bardzo na nie narzekali i po pierwszym zamówieniu nie decydowali się na kolejne. Przychodzili pacjenci i zwracali je ze względu na brak skuteczności. Oczywiście ceny były bardzo konkurencyjne ale jakość - bardzo słaba. Jeśli nie masz pracy spróbuj, jeśli chcą Cię zciągnąć - daj sobie spokój.

pacjent

LUDZIE NIE WIEM JAK SIE TAM PRACUJE ALE JEŻELI ICH PRACA JEST TAKA SAMA JAK JAKOSC LEKOW PRZEPRASZAM SUPLEMENTÓW TO SLABO . OD ICH REVITABENU DOSTALEM TAKIE UCZULENIE MUSZE ZGLOSCI TO GDZIES

Ogier 222

Bzdury opowiadasz!!!!!!!

ON****
@Ogier 222

WESOŁEK MA RACJE ZE SAMA WIES TAM PRACUJE SAME BURAKI Z POZA LODZI

...

Pracowałam tam kiedyś .Nie dość ze zarabiasz marne pieniadze to na dodatek jak tobie idzie lepiej to każdy patrzy ci odrazu na rece zeby cie pod...nawet o to ze dzien dobry ani dowiedzenia nie powiedziałes powiedziałas . i po premii odrazu . kierownicy zamiast bronic pracowników liża tyłek Pana ... firma naprawdę tragedia. A przemo z nf to gosc ktory tez ta prace mial zalatwiona z tego co slyszlam i dobrze (usunięte przez administratora) lize . dajcie sobie spokoj z ta firmą. Szkoda waszych nerwów i wysiłku bo i tak nie powiedza wam nawet dziękuje. Tylko co chwile bedzie widzieli jak szefowie auta zmieniaja a was beda mieli za nic. Uważajcie.

Pracowałem

Może i ktoś sobie będzie chwalił, większość i pracujących i byłych pracowników ma z tej firmy złe doświadczenia. Nie biorą się one z chmur ale z realiów jakie w tej firmie panują. Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam tej firmy ani tam pracować ani z tą firmą współpracować. I jak ktoś tu wcześniej ujął "ryba psuje się od głowy", to też tak to wygląda. A po za głową, kierownicy tej firmy reprezentują bardzo niski poziom kompetencji, no ale jak są tą głową kierowani to cóż się dziwić. W mojej opinii, jeśli ktokolwiek może znaleźć inną pracę niech sobie tym tworem głowy nie zawraca bo będzie jedynie żałował.

Szczęśliwy

Do "odpowiedź na": jeśli tak bardzo jesteś za bzdurami to już Twoja sprawa. Większość wypowiedzi tu, to prawdziwe opinie. ogółem ta firma to porażka na całej linii. Powiedzenie "ryba psuje się od głowy", tu pasuje to jak ta lala.Dla rozsądnych nie polecam w żadnym wypadku, dla chętnych złego doświadczenia polecam!

Rexona

Nie polecam. Słabo zarządzana firma, stworzona przez przedstawicieli, trzech przyjaciół. Samochody ok, płaca słaba.

Wesołek
@Rexona

Bzdury opowiadasz koleżanko, jak się pracuje, to i człowiek jest odpowiednio nagradzany. Nie ma tu miejsc dla leni!!!!!!!!!!!!!!

ON****
@Wesołek

JAK SIE CHCE NAWET TO NIC NIE MASZ DZIADOSTWO NORD FARMOSKIE TAM PRACUJA SAME WIESNIAKI ZE WSI ALBO LUDZI Z INNYCH WOJ. WIESNIAKI . ZAROBIA 1600 ZŁ 1500ZŁ I SIE CIESZA A IM KARZĄ WIECEJ WIECJE JESZCZE

apteka

nie warto się z tą ,byle pożal się boże firmą ,zadawać

Dagi

Nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź