Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Kandydat na PM

Dowiedziałem się od waszego człowieka, że rekrutujecie. Niestety nie mogę znaleźć żadnego ogłoszenia. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie szukać?

Pf

Dziękuję grubasowi z mirkowa za podpowiedź, za chwilę się zaloguję. A ty wilku alpha się lepiej zastanów jak się będziesz dalej tłumaczył z tych groszowek dodawanych nie tam gdzie trzeba i w tak dużych ilościach. I nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi.

PH
@Pf

Możesz wyjaśnić o co chodzi z tymi groszówkami???

Zorientowany

Musisz wchodzić na ukraińską stronę!

Swój

Negatywne wpisy wynikają z rozgoryczenia i poczucia bycia oszukanym. Byliśmy i dalej jesteśmy tylko narzędziem dla nabicia kasy tym, którzy sprzedali nas Ukraińcom. Tworzono wrażenie, że jesteśmy fajną firmą. której filozofią są niskie ceny produktów i wysokie premie dla przedstawicieli. A to był i jest "szwindel" jazda bez trzymanki by nakręcić firmę przed sprzedażą (i teraz do chwili skasowania reszty kasy). Na dłuższą metę skończą się i rabaty i premie. My zostaliśmy potraktowani jak osły, które ciągną wóz a potem wysyła do rzeźni, nic im nie tłumacząc. Dlatego te negatywne (szczere) wpisy!

grad
@Swój

o co chodzi z tą sprzedażą firmy, jak wiesz coś więcej niż podrzędni pracownicy to napisz koniecznie

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
HR

Rozumiem próby dodawania animuszu przez odpowiednie wpisy. Ci którzy sprzedali swoją galerę razem z Wami, muszą jeszcze dopłynąć do brzegu. Muszą dowieźć wynik by dostać główną część kasy. Macie jeszcze kilka miesięcy, może rok, może trochę dłużej sowitych rabatów, sowitych premii, ściągania ludzi i wciskania, że jest jeszcze lepiej niż było. Potem skasują swoje i sen się skończy. Kto nie zadba o siebie zostanie na lodzie. Nie oszukujmy się - orłami nie jesteście. Gdy ktoś zacznie wymagać normalnej sprzedaży - sczyści was, albo sami odejdziecie bo dostaniecie gołą podstawę. Zadbajcie o siebie - Wiecie kto przyjmuje teraz ludzi!. Może kokosów nie będzie i trzeba będzie ciężko pracować, ale zyskacie stabilność. Pomyślcie o swoich rodzinach, przemyślcie to i wyślijcie CV.

Isi

Podobnie jak taka organizacja ze wsi z pod Wrocławia, jej pseudo pracownicy tez tu dodają coś od siebie, już nie hua tylko Whau ? Kto - Gruby Rocco !!! :))

Mastif

Nie szczekaj kundelku, bo zostaniesz pożarty Whau :)

???

Tactica ma być tym szlachetnym mastifem???? Hahaha.... wystarczy popytać w aptekach (usunięte przez administratora)

Tak

Rzeczywiście porównywanie Nordfarm z Tactica to porównywanie zapchlonego ukraińskiego kundelka z potężnym szlachetnym Mastifem, który kundelki łyka na śniadanie. Wasi szefowie was sprzedali i kopnęli, teraz jeszcze opowiadają bajki, by wyciągnąć za jakiś czas resztę kasy. Masowa ucieczka pokrzyżowałaby im plany! Ale nie mają się o co martwić. Kto zatrudni kogoś z Nordfarmem w CV - chyba głupi!

Tak

???

Nie rozumiem dlaczego Nord jest porównywany z Tactica? Śledzę ogłoszenia na rynku pracy od wielu lat i Tacticy nikt nie przebije w ilości ogłoszeń od kierownika po przedstawiciela (kolejna to KRKA) nieustanna rekrutacja. Nikt normalny nie chce z nimi podejmować współpracy,gdyż nie będzie ona trwała. Nord jest widoczny w aptekach i widać czyjąś prace, a aplikacja na moim terenie pojawiła się pierwszy raz.

Pan

Panie prezesie z Tactica. Różnica polega miedzy firmami miedzy innymi na tym ze nawet na tej stronie kazdy może pisać a na opiniach o T. Wpisy negatywne nie są publikowane. W terenie już o tym wiedza. Żenujące jest ze poniża sie pan do szukania ludzi do pracy na forach. Trzeba było ludziom płacić tak jak konkurencja to nie mielibyście problemów. Teraz nie macie ani kadry managerskiej ani przedstawicieli. Chytry dwa razy traci:)

abc

A jak praca w biurze? ma ktoś jakieś doświadczenie?

HR

Kto wam uwierzy i zwiąże swój los z ukraińską firmą, której byli właściciele muszą ściągnąć nowych ludzi, by ich wykorzystać do nadęcia wyniku, by potem zostawić na lodzie.

HR

Tactica to stabilność. A Nord Farm to świecąca gwiazda. Świecąca spadająca gwiazda! Spalający się, chwilę przed uderzeniem, meteoryt. Wydaje się wam, że jasno świeci. Tak, by wasi Panowie mogli skasować swoją kasę. Potem zostaniecie biurem handlowym "ukraińskiego zawoda". Będziecie wykonywać ich polecenia i oni was w końcu wywalą. Pomyślcie o tym. Ewakuacja już trwa. Pierwsze CV spływają. Dużo miejsc nie ma!

kam

Kolego z hr Tactica to już tytanic. już dawno leży na dnie ale muzyka jeszcze gra- pytanie jak długo. Może jak zaczną szanować ludzi i kierowników to ich wyłowią z dna i odremontują.

,,,,,,,

Smieszne, Tactica to smiech na sali, gorzej nie mozna trafic............

bubu

Naiwni Ci co wierzą w to korporacyjne gadanie... Będzie super, dacie radę, jesteście najlepsi ... i co z tego firma sprzedana wschodniemu przyjacielowi

HR

Nie umierajcie na duchu. Ci którzy sprzedali swoją galerę razem z Wami, muszą jeszcze dopłynąć do brzegu. Muszą dowieźć wynik by dostać główną część kasy. Macie jeszcze kilka miesięcy, może rok, może trochę dłużej sowitych rabatów, sowitych premii, ściągania ludzi i wciskania, że jest jeszcze lepiej niż było. Potem skasują swoje i sen się skończy. Kto nie zadba o siebie zostanie na lodzie. Nie oszukujmy się - orłami nie jesteście. Gdy ktoś zacznie wymagać normalnej sprzedaży - sczyści was, albo sami odejdziecie bo dostaniecie gołą podstawę. Zadbajcie o siebie - Wiem, że Tactica może przyjąć na próbę kilku najlepszych. Może kokosów nie będzie i trzeba będzie ciężko pracować, ale zyskacie stabilność. Pomyślcie o swoich rodzinach, przemyślcie to i wyślijcie CV.

przedstawiciel

Hej. Prawda to że od marca mamy tankować tylko na Lukoil ?... też taką informację dostaliscie od Rks, ja mam problem z tą stacją na Mazurach.

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź