opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

PORR

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 282 ocen
Opinie(799)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(799)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Praktykuj z nami
  • .
  • Kontakt

O firmie

Kariera

Praktykuj z nami

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o PORR S.A.

Opinie

Opinie o PORR Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o PORR S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mareczek

    23.07.2017 22:52

    Inne

    Widziałem ostatnio spora listę ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna? Może ktoś wie i mógłby podzielić się wiedzą z innymi? Pewnie są tematy do poprawki ale ogólnie jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    Justus

    14.07.2017 11:30

    Inne

    Jaki jest powód, że tak mało wpisów jest na tym forum? Pewnie jest wszystko dobrze, nie ma problemów i nikomu nie chce się pisać? Tak dla następnych chętnych mógłby ktoś napisać kilka słów jak się z nimi pracuje?
    ReviewUserIcon
    Były

    23.04.2017 14:01

    Inne

    PORR to jest jedna z czołowych firm jako generalny wykonawca. Rozwijają się dzięki profesjonalnej załodze co zawsze podkreślają a to dobrze o nich świadczy. Pracowałem kiedyś w firmie i to był dobry dla mnie czas. Widziałem, że mają sporo wyróżnień.
    ReviewUserIcon
    cieśla

    07.04.2017 17:55

    Inne

    a jak jest w niemczech z porr bo potrzebują cieśli zbrojarzy jakie warónki mieszkalne?i ile mozna zarobic??
    ReviewUserIcon
    ex piktogram

    04.04.2017 16:55

    Inne

    Studencie jesli chcesz isc na staz do Norwegii to warto kasa marna 5-10tys koron m-c, zalezy jak wynegocjujesz, ale mysle ze warto, pracowałem rok dla nich na wczesniejszym kontrakcie, no i chciałbym jeszcze pojechac tam na rok. Pracownik fizyczny moze zarobic najnizsza norweska plus wyzywienie i zakwaterowanie, zwracaja za przeloty i sa rotacje, wiec fizyczny ma bardzo dobrze, mysle ze ciekawa przygoda, a zawsze mozna zrezygnowac jak ktos ma wyzsze wymagania.
    ReviewUserIcon
    Student

    31.03.2017 09:10

    Inne

    Jestem zainteresowany stażem na budowie. Może ktoś mógłby podpowiedzieć kilka informacji. Czy ten staż jest płatny? Jak duża to jest budowa? Czy praca byłaby na zmiany czy tylko jedna wydłużona zmiana?
    ReviewUserIcon
    atraM

    17.03.2017 12:20

    Inne

    bo znam firmę od środka...
    ReviewUserIcon
    atraM

    18.03.2017 11:16

    Inne

    Niestety komentarze są moderowane i już nie jeden raz zostały rzeczowo opisane... i niestety nie pojawiły się tutaj. Zakładem, ze pracodawca "wspiera" portal a tym samym ma możliwość i wpływ na treść. Ps. Wpisy nie były wulgarne jak również nie obrażały w żaden sposób Firmy.
    ReviewUserIcon
    Bob_Budowniczy

    20.03.2017 13:25

    Inne

    Chyba pomyliłeś portal :) Jeśli komentarz był merytoryczny - Pracodawca nie jest fizycznie w stanie go usunąć - ponieważ usuwanie takowych jest niezgodne z Regulaminem. Tak więc, albo tekst był niemerytoryczny (wulgarny, personalny, itp.) albo niekoniecznie tutaj go napisałeś, bo haseł "PORR" jest sporo na GoWork. To tutaj, to jest - jak pewnie zauważyłeś - oficjalny profil firmy PORR i oczywiście, tak jak w przypadku innych firm tutaj reprezentowanych poprzez oficjalne profile, firma ma wpływ na jego kształt - ale to nie jest tak, że może usuwać jak leci. Wiem, bo to testowałem - wszystkie moje komentarze merytoryczne się ukazały, nawet te krytyczne.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    02.03.2017 18:56

    Inne

    Cześć Wszystkim. Widziałem ogłoszenie na stanowisko kierownika zespołu wycen. Poszukują kogoś na miejsce za kogoś i dlaczego czy wzmacniają zespół ??
    ReviewUserIcon
    atraM

    02.03.2017 05:17

    Inne

    Marta- nie warto...
    ReviewUserIcon
    Chętny

    29.01.2017 18:04

    Inne

    Czy Bilfinger ma aktualne ofert pracy w Grodzisku Mazowieckim? Jakie ewentualnie prace mogłyby być? Jakie zarobki można dostać na starcie bo pewnie później jest podwyżka ? Czy są jeszcze jakieś ważne info?
    ReviewUserIcon
    przemek

    26.01.2017 07:39

    Inne

    witam!czy bilfinger zatrudnia pracownikow w skandynawi?jesli tak prosze o kakrety w jakim zawodzie czy zbrojarz,betoniarz,ciesla czy inne?pozdr
    ReviewUserIcon
    Uczeń

    20.01.2017 10:56

    Inne

    Słyszałem, że firma przyjmuje praktykantów na staż. Czy to jest aktualne ? Gdzie można się coś dowiedzieć? Czy staż jest płatny i ewentualnie ile można dostać?
    ReviewUserIcon
    JA

    20.10.2016 10:45

    Inne

    Witam,mam pytanie....Ile zarabia Majster w PORR?
    ReviewUserIcon
    Jota

    23.10.2016 21:56

    Inne

    2500pln
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2016 19:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Urey

    14.09.2016 19:21

    Inne

    Najciekawsze że ciągle rekrutują oznacza czy oznacza to o dobrych warunkach? Spora rotacja wiec zapewne szału nie ma. Jak ktoś zobaczy ze nie jest tak jak obiecują to zmienia. ..
    ReviewUserIcon
    kotek

    11.09.2016 18:59

    Inne

    Co to za zmiany w zarządzie? Ktoś coś więcej napisze?
    ReviewUserIcon
    Ooo

    23.08.2016 10:49

    Inne

    Wpisy zachęcające do pracy to psedoreklama
    ReviewUserIcon
    poczytaj mi mamo

    29.08.2016 08:34

    Inne

    Ufff.. Jak to dobrze, że nikt nie każe Ci tam pracować... :P
    ReviewUserIcon
    Ooo

    29.08.2016 22:26

    Inne

    Pracowałam (w przejętym Bilfinger ) więc wiem co piszę, wyprzedzeniem będzie jak napisze, że odejście było pokojowe a zmiana na lepsze warunki. Do dzisiaj mam kontakt z znajomymi którzy tam pracują i zachwytu nie widzę, stąd moja opinia z którą każdy ma prawo się nie zgodzić.
    ReviewUserIcon
    PONO

    22.06.2016 17:16

    Inne

    W Norwegii zakres tylko mostowy czy drogi z infrastrukturą także?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    21.04.2016 17:31

    Inne

    Jak wygląda praca w Porr w Norwegii? Ktoś pracuje/pracował?
    ReviewUserIcon
    Top secret

    22.03.2016 09:06

    Inne

    Czy prawdą jest to, że ostatnie komentarze pisze "bot www" aby napędzać dyskusję ?
    ReviewUserIcon
    bot www

    22.03.2016 10:28

    Inne

    Sądzisz, że "bot www" nie stać jednak na nieco wiecej kreatywności niż w tych postach? No naprawdę... :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Wtajemniczony

    25.03.2016 13:18

    Inne

    Pozdrawiamy!Zespół goWork ?
    ReviewUserIcon
    Drogowiec

    08.03.2016 19:23

    Inne

    Cześć :) interesuje mnie praca w PORR jako kierownik robót drogowych, jakie są zarobki na tym stanowisku? jakby mi ktoś podpowiedział byłbym wdzięczny.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w PORR?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - PORR S.A.

    Hołubcowa 123 02-854 Warszawa

    NIP:5221054994

    KRS:0000026184

    http://porr.pl/
    Branża główna: Deweloperzy
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.02.2016 12:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stanislaw

    18.08.2016 11:19

    Inne

    Witam, czy można wiedzieć jakie w przybliżeniu można uzyskać uposażenie w dziale utrzymania. Dziękuję za info.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    15.01.2016 07:39

    Inne

    Gdzie znajdujecie te oferty pracy, bo szukam na ich stronie i dla Polski nie ma żadnych. Firma będzie realizowała 2 ogromne inwestycje w moim regionie i chciałbym się z nimi skontaktować, jednak nie mam pojęcia jak. Zadnego adresu na stronie czy kontaktu do kadr.
    ReviewUserIcon
    Sputnik

    15.01.2016 11:17

    Inne

    Oni nie mają ofert pracy na stronie- szukają raczej przez zewnętrzne agencje rekrutujące online albo np na pracuj.pl Popatrz dokładnie bo ja bez problemu znalazłem adres do centrali na stronie inetrnetowej... Chociaż do takich korporacji to raczej nie wysyła się na centrale cv - raczej pod konkretne oferty pracy, o ile są.
    ReviewUserIcon
    Ino

    13.01.2016 16:59

    Inne

    Witam. Jestem umówiony na rozmowę .Może się ktoś wypowiedzieć o pracy na dziale utrzymana ruchu w Bilfinger. Jakie są tam warunki, czy pracuje się po 8h i jak jest z nadgodzinami i pracą w soboty. W mojej obecnej firmie na forum różnie piszą ludzie ,każdy dział ma inną specyfikę pracy, u mnie na utrzymaniu nie jest źle tylko mało płacą, niedziele mamy wolne a soboty sporadycznie do pracy raz na pół roku. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Do aaa

    05.01.2016 13:12

    Inne

    O dobrą pracę w budowlance naprawdę trudno, więc jeśli tutaj pracownik PORR się skarży na ....brak paczki na święta to naprawdę, tylko pozazdrościć takiej roboty! Idź do Strabaga, na pewno dostaniesz paczkę!!! Śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    05.01.2016 10:14

    Inne

    beee to chyba ktoś z HR-u. "paczki" to taki symbol metod postępowania nie bierz tego tak dosłownie, a paczki były bo się podobno związki upomniały dwa dni przed świętami.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    01.01.2016 10:59

    Inne

    Szkoda że większość opini została usunięta z tego portalu, co za obiektywizm, mamy tu do czynienia z cenzurą jak za PRL-u. Pracuję w tej firmie od 12 lat w biurze, i jedno co moge stwierdzić że zarządzanie jest coraz gorsze, nasi szefowie na Domaniewskiej są jak dzieci we mgle, a to co sie dzieje na bazie przy Wólczyńskiej obrasta już legendami i anegdotami.Co innego na budowach, przynajmniej w OM, tam jest porządek i dobra organizacja. Co do zarobków, to starzy pracownicy mają naprawdę dobre zarobki, a nowym te z HR-u powymyślały śmieszne stawki i chca ratować firmę. Takie właśnie sposoby są na ratowanie firmy typu " nie dać pracownikowi paczki na swięta". Gratulacje WŁADZO.
    ReviewUserIcon
    beee

    04.01.2016 13:40

    Inne

    Paczki na święta były. I może rzeczywiście był ciężki okres jakiś czas temu bo szukali oszczędności - jak kazdy zresztą w dzisiejszych czasach. Ale wszystko zdaje się być na dobrej drodze, jest nowy inwestor i duzo nowych kontraktów. .
    ReviewUserIcon
    Cinkciarz

    05.01.2016 12:55

    Inne

    Do "aaa": Rozumiem, że skoro pracujesz tam od 12 lat to jesteś w grupie tych "starych pracowników mających naprawdę dobre zarobki" i jesteś w stanie kupić sobie sam karton słodyczy w ramach "paczki"...??? Czy nie...? Roszczeniowa postawa się u Ciebie narodziła przez te 12 lat. Popracuj w innych firmach i zapytaj o paczki - sukces w rozśmieszeniu szefa gwarantowany! A może "te z HR-u" zbierają na paczkę dla Ciebie, wymyślając "śmieszne stawki" nowym?!?
    ReviewUserIcon
    ulf

    25.11.2015 22:30

    Inne

    Ładnie się podpisujesz - "C" to Twoje nazwisko czy imię? Chyba jedno i drugie :-D
    ReviewUserIcon
    Do ulf

    26.11.2015 09:16

    Inne

    To pseudonim artystyczny.
    ReviewUserIcon
    merk

    21.10.2015 20:38

    Inne

    do krem: widać z daleka, że kazali Ci z firmy wstawić opinię, żenada... Prezes kazał?
    ReviewUserIcon
    Do merk

    24.11.2015 09:41

    Inne

    Zdefiniuj "inwektywy" bo chyba rozmawiamy o dwóch różnych postach. A patrząc po reakcji Administratora to raczej ty masz problem z wysławianiem się. A jak masz problem z ta firmą, to pisz konkrety. Bo wstawianie pustych haseł mija się z celem. A celem portalu, jest merytoryczna ocena firmy i myślę że po to wszyscy tu wchodzimy i czytamy. Tak więc czekamy wszyscy z utęsknieniem na Twoją merytoryczną ocenę. Cwelu :-)
    ReviewUserIcon
    budowa łazienkowskiego

    23.09.2015 21:52

    Inne

    Daj spokój z tymi zarobkami, tym biurowym to naprawde sie w (usunięte przez administratora) przewraca i w dodatku biorąc przykład budowy mostu łazienkowskego, to jest kilku takich gówniarzy którzy przez miesiąc nosa z biura nie wychylają albo tylko palą szlugi przed biurem (RJ) a ja juz wyjdzie na obiekt to każe ludziom po godzinie pracy odpisać, bo sie chowali przed deszczem u ciecia w baraku.
    ReviewUserIcon
    Do @budowa łazienkowskiego

    27.10.2015 11:47

    Inne

    Gościu, jakie Ty możesz mieć pojęcie o tym, kto czym się zajmuje w biurze, skoro sam siedzisz na budowie? I chyba jednak czymś się tam zajmujecie jednak WSZYSCY skoro oddajecie most przed terminem...? Mimo wszystko, mniej frustracji w pracy życzę serdecznie i więcej pokory...
    ReviewUserIcon
    Marne zarobki w Bilfinger Infrastructure S.A.

    21.09.2015 00:16

    Inne

    Ludzie czy Wy jesteście przy zdrowych zmysłach? czy tu może sami idioci siedzą na tym forum?!?! Ja mówiłem, że 4 tys. zł brutto/pełen etat na umowę o prace to proponowali mi osobie z magistrem z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym i zaawansowaną znajomością 2 języków obcych: angielski i niemiecki wymaganych na stanowisku administracyjno-biurowym na jakie aplikowałem, a dla studenta to ta firma ma do zaoferowania góra z 2 tys. zł brutto/pełen etat i to na umowę-zlecenia albo i to nawet nie przy takim braku finansów i głodowej polityce płacowej i ciemiężeniu własnych pracowników, braku szacunku i generalnie braku wszystkiego dlatego reasumując jest to dno finansowe a nie rozwojowa i uczciwa a nie wspominając, że "bogata" pseudo- poważna firma. Po stokroć zatem WSTYD i HAŃBA!!! Niech szukają frajerów dalej na pewno znajdą a już na pewno w Warszawie.
    ReviewUserIcon
    Marne zarobki w Bilfinger Infrastructure S.A.

    11.09.2015 11:25

    Inne

    Rekrutują stażystów i studentów lub świeżo po studiach absolwentów bo na fachowców z wieloletnim doświadczeniem i z biegłą znajomością języka obcego lub dwóch języków obcych ich kompletnie nie stać, bo proponują takiemu magistrowi 4 tys. zł brutto/pełen etat na umowę o prace za prace w biurze w Warszawie. WSTYD!!!
    ReviewUserIcon
    Starszy Magister

    14.09.2015 08:31

    Inne

    To jakiś żart....? 4 tys świeżo po studiach to mało????? Jezu, Wam młodym to się w du..ach poprzewracało od tego dobrobytu.
    ReviewUserIcon
    robol

    15.09.2015 18:17

    Inne

    4 tyś to i tak dużo bo pracownik fizyczny w delegacji na budowie ma nie wiele więcej niż 2 tyś. do wypłaty.
    ReviewUserIcon
    xls

    24.07.2015 22:10

    Inne

    do obiektywny (usunięte przez administratora)z bhp to się zgadza tego jest aż ponad standard
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    24.07.2015 09:34

    Inne

    Praca jak praca- ale naprawdę na niej proponuję się skupić a nie na kombinowaniu i obgadywaniu innych pracowników czy zarządu. Pracowałem w różnych firmach, najczęściej były mniejsze niż Bilfinger - i - tam mogłem zapomnieć o urlopie, siedziało się po nocach bez żadnych nadgodzin wypłacanych, bez sprzętu BHP, prezes kombinował na wszystkim., W Bilfinegrze są chociaż normalne warunki, jakiś urlop normalny, chorobowe jak sie zdarzy, a nie cuda na kiju. Więc przestańcie pluć, bo ci co to robią to chyba nawet tu nie pracują.
    ReviewUserIcon
    Zigi

    21.07.2015 14:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)z momentem podjęcia pracy zawsze masz inne wyjście... zmienić pracę jeśli się Tobie nie podoba. Nie ma miejsca idealnego do pracy, zastanawiam się tak właściwie czego teraz ludzie oczekują po pracy - chyba najlepiej mieć super zarobki i atmosferę do przeżycia chyba już nic nie jest potrzebne. Ewentualnie jakieś multisporty np.
    ReviewUserIcon
    Temida

    22.06.2015 19:19

    Inne

    Kazdy ma swój punkt widzenia zależny od miejsca siedzenia....a czy to miejsce to miejsce gorzkich żalów, a może ktoś sobie nie radzi i próbuje wszystkich szkalować...do czego to prowadzi...?po co to?nie pasuje praca to zawsze można oddejść tu nikt nikogo na siłe nie trzyma...i pamìętaj"szanuj szefa swego zawsze można mieć gorszego"!!!
    ReviewUserIcon
    bal

    07.06.2015 17:24

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.05.2015 18:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.06.2015 22:02

    Inne

    niewolnik? W tej pracy nie ma niewolników. Nie chcesz, składasz wymówienie i idziesz gdzie indziej jak Ci tak źle! Nagrody? A kiedy ostatnio dawali jakieś nagrody? Co za bujda!Pseudopracowniku powiedz od kiedy ktoś ma dwa miesiące urlopu, że nie możesz pójść. Co za brednie...
    ReviewUserIcon
    ...

    27.04.2015 22:50

    Inne

    podobno w rzeszowie jest niezły bajzer!!!
    ReviewUserIcon
    Broda Stanley

    11.04.2015 10:56

    Inne

    Stasiu wspaniele prety wiazales w Tresjord, nie do konca szybko ale rowno ;]
    ReviewUserIcon
    jasio stasio

    03.09.2015 09:34

    Inne

    he he dobre stanley no ale widzisz szybka praca umowę skraca
    ReviewUserIcon
    bi

    20.02.2015 21:23

    Inne

    lepiej zatrudnić nowych ludzi z PL do oddziału w Oslo niż wysłać zatrudnionych w BI. U nas roboty mało w PL to zamiast wysłać do Norwegii to słyszałem że przedłużają umowy tym co się kończą czasowe. Gdzie teraz są związki co to tak zawsze kłapią jak nie potrzeba co robią w tej sprawie gdzie pan qbera. Może trzeba go zapytać ilu osobą przedłużają umowy w Norwegii...

    Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.