opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

PORR

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 282 ocen
Opinie(799)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(799)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Praktykuj z nami
  • .
  • Kontakt

O firmie

Kariera

Praktykuj z nami

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o PORR S.A.

Opinie

Opinie o PORR Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o PORR S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mostowy

    04.04.2020 01:06

    Inne

    Porr w Austrii zamknął wszystkie budowy ok 20.03 gdzie w Austrii było mniej zakażeń o prawie 1000 i o 1/3 mniej zgonów, w Polsce wszystko hula w najlepsze, polski pracownik się nie liczy to mięso armatnie dla zachodniego koncernu. Polski pracownik może zasuwać między Ukraińcami jeździć samochodem, którym jeździ dwudziestu innych chłopa, (cud ze czasami jest płyn do dezynfekcji, załatwiony po znajomosci) musi zarobić na Austrie, a i tak w końcu w Polsce za chwile obniżą nam pensje w celu ratowania firmy, dwa razy takich rzeczy naszemu zarządowi nie trzeba mówić. Austrii pewnie to nie dotknie. Raz już był pewien pan z Austrii( taki z wąsem ), historia lubi się powtarzać, szkoda ze w porr. Pozdrawiam wszystkich na budowach, może uda się nam i naszym rodzinom przeżyć.
    ReviewUserIcon
    Robert Toruń - wski

    28.04.2020 23:59

    Inne

    Całkowita racja . Tutaj też mają nas za nic .
    ReviewUserIcon
    Obecny

    12.03.2020 09:26

    Inne

    Firma chyba celowo zaniża wypłaty w Niemczech i chce by ludzie sami odeszli bo skoro operator żurawia z pensją 2200.sami oceńcie
    ReviewUserIcon
    Obsluga masy

    08.03.2020 19:35

    Inne

    Garbus to najgirsza lajza sprzedawczyk i donosiciel pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    Fizycznyz masy

    07.03.2020 07:52

    Inne

    A ta tez widzialem wszystko umiącego i donosiciela Maciusia z masy z walca z beczki do insigni dziwie sie ze kierowca beczki na takie cos sie zgodził a z tym logo firmy to swiadczy o jego kapleksie
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    27.02.2020 18:32

    Inne

    Chce się podzielić informacja którą przekazał nam w tym tyg kierownik. A mianowicie mieliśmy jechać na nową budowę, obiecywali że tam to roboty tyle że soboty i nadgodziny wrócą i co się dziś dowiadujemy że owszem robota tam jest, i że PORR dumny bo główny wykonawca ale że ludzi potrzeba z PORRA tam tylko 4 i że już ich tam mają a my mamy urlopy brać albo jak to majster określił oglądać się za inną robotą. Czyli firma obiecuje a jak przyjdzie co do czego to albo siedź w domu i czekaj aż może gdzieś cię będą potrzebować albo poprostu zrób im te przysługę i się sam zwolnij żeby Ci nie musieli odprawy dawać. Czy u kogoś na budowie też się zdarzyła taka sytuacja i co się później z wami dzialo? Bo nie wiem czy brać urlop i czekać czy lepiej się odrazu zwolnić i zacząć coś szukać zanim się sezon dopiero zaczyna.
    ReviewUserIcon
    kamil

    14.02.2020 13:29

    Inne

    Wie ktoś może czy są przyjęcia do firmy porr jako cieśla szalunkowy/betoniarz na terenie Warszawy ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    14.02.2020 20:04

    Inne

    Raczej nie
    ReviewUserIcon
    Rafał

    17.02.2020 20:54

    Inne

    Chłopie oni cięcia finansowe na budowach robią a nie pracowników szukają. Teraz na budowach sami podwykonawcy robią a ludzi z PORR to może 4 się doliczysz.
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.02.2020 21:16

    Inne

    Porr nie ma swojego sprzętu drogowego .Sami Podwykonawcy u was robią? Na podwykonawcach daleko nie zajedziecie
    ReviewUserIcon
    Ziomekxd

    20.10.2019 22:13

    Inne

    Witam. Może jest tu osoba która mogłaby napisać coś wiecej odnośnie zatrudnienia w firmie Porr na stanowisku chociażby pomocniczy pracownik budowlany lub cieśla w delegacji w Niemczech konkretnie budowa bodajże w Darmstadt? Podpisałem Polską umowę z firmą Porr jako Cieśla rzekomo od dnia w którym to zrobiłem jak również byłem na szkoleniu BHP mam juz normalnie płacone mimo tego iż siedzę w domu w Polsce, ubrali mnie juz w ubranie robocze od stóp po czubek głowy na lato jak i na zimę teraz mam czekać na informacje odnośnie gdzie i kiedy mam jechac do pracy w Niemczech( wiem juz na 99% ze wlasnie darmstadt) w międzyczasie kurier ma mi dostarczyć do podpisania Niemiecka umowę. Mam tam znajomego pracuje jako ciesla juz 5 miesiąc twierdzi ze nie wiele tam robi zarabia miesięcznie ok 1800-1900€ a dokladnie za 3 tyg bo robi 3:1 czyli 3tyg w delegacji i tydzien w domu w Polsce( to akurat sie zgadza bo jak Amen w pacierzu 3tyg mija on zawsze na tydzien w domu) ogólnie zachwyca się ta pracą wyraża w samych superlatywach jednak znajomy to znajomy nie powie przecież ze mu źle skoro ciągle tam jeździ wiec chciałbym zaczerpnąć opinii osoby postronnej może ktoś pracuje/pracował wlasnie w Darmstadt i mógłby coś na ten temat napisać?
    ReviewUserIcon
    Janek

    08.01.2020 10:14

    Inne

    Darmstsdt najgorsza budowa jaka jest w Niemczech. Majstrowie kłócą się między sobą szczególnie Banasik. Nic z nim nie można załatwić i jeździ po ludziach jak nie wiem co. Wypłaty max 1900 za 185 godzin wypracowane w 3 tyg. Jeden wielki haos i zero organizacji
    ReviewUserIcon
    jelow

    07.02.2020 20:03

    Inne

    ja własnie pracuje i nie widzę problemu .Chyba ze komuś nie chce pracować
    ReviewUserIcon
    Johny

    30.01.2020 17:55

    Inne

    Jak wam nie pasuję możecie się zwolnić,po co pracujecie.tyle firm jest na rynku. Firma PORR jest uczciwa w stosunku do pracowników
    ReviewUserIcon
    Pozdr.

    22.01.2020 19:34

    Inne

    No nie ładnie tak manipulować czytelnikiem. W czyjim interesie jest ta strona utworzona. Chcecie być wiarygodni to opinie czy wpisy zostawiajcie na swoim miejscu. Mam na myśli oczywiście wpis ze stycznia 2020 r. o budowie FAIR Darmstadt
    ReviewUserIcon
    Pozdr.

    18.01.2020 10:55

    Inne

    Może w końcu ktoś się przyjży budowie FAIR w Darmstadt. Pewnie dotrą do was niedługo info co tam się wyprawia. Mobbing jednego typa doprowadził do takiego stanu człowieka który obił mordę tej mędzie. Widzę tylko jednego winowajcę tej całej sytuacji to osoba czy też osoby do ktorych docierały informacje na temat tego typa i nie reagowały. Facetowi pomieszało się w głowie chyba nie z wysiłku ale z nadmiernej chęci władzy absolutnej. Całe to zajście na pewno będzie rzutować i odbije się wizerunkiem na firmie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.01.2020 17:52

    Inne

    Hardkorowy czy słoma wiedział o wywuzce stali i spotów do skupu razem z emiliuszem na nocki tylko wy i i kierunek skup
    ReviewUserIcon
    Pk

    14.01.2020 23:51

    Inne

    Drodzy koledzy “fachowcy" co piszecie te komentarze trzeba było się zwolnić samemu a nie czekać na koniec umowy jak tak źle było.Teraz nagle żale wylewacie, jest na to jedno określenie (usunięte przez administratora) facet z jajami idzie i mówi wprost osobie zainteresowanej a nie wypisuje anonimów pozdrawiam cie (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Krzysiu

    15.01.2020 16:55

    Inne

    Czytaj uważnie...nie muszę pisać anonimow żeby coś komuś po wiedzieć mogę każdemu powiedzieć co myślę prosto w oczy więc co Cię boli ? Z tego co wiem ta strona jest do wyrażania opinii więc po co te spiny ? Teraz " fachowcy " jakoś był każdy nim przez prawie 3 lata i co już nie ? Zwolnić się ? Czemu ? Jest jakaś kasa lepsza lub gorsza ale jest... Możliwe że ktoś mógł się poczuć źle po nominacjach bo co ? Były sprawiedliwe nie było w nich dziwnych powiązań ? Podchodzę naturalnie bo ta firma męczyła mnie od początku tamtego roku ale chciałem być z ludźmi których szanuje i Lubię z nimi pracować... Ja te osoby rozumiem wspierałem i zawsze bd wspierał bo to lojalność słowo którego część z was nie zrozumie .... Najważniejsze to wyciągać wnioski ze wszystkiego uśmiechać sie żyć ...bo jedyne co sie liczy to zdrowie. Polecam iść do kina może nawet HELIOS ???? leci dobry Polski film gdzie zobaczycie co to honor i lojalność... Proponuję więcej nie nadużywać mojego imienia bo jak każdy wie mam niewyparzony pysk i mogę pisać bardzo długo naprawdę o wszystkim... Jedno jest pewne że zawsze spojrze w lustro i zobacze człowieka co zapracował na wszystko swoimi rękoma nie na czyimś garbie... Próbowaliście nie raz zepsuć moją opinię ale nikomu z was sie nie uda nigdy ....nie szukałem i nigdy nie bd szukał przyjaciół ani nikt z was nie wniósł do mojego życia nic poza kolejnymi refleksjami do czego człowiek jest zdolny goniąc za pieniędzmi... Pozdrawiam wszystkich moich przyjaciół z dawnych kontraktów jak i tych co poznałem na tym Praca z wami to była czysta przyjemność !!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pietka

    15.01.2020 17:30

    Inne

    Krzysiu jesteśmy zawsze za Tobą ! Dzięki Tobie ta firma wykonała plan pracy , bo ten baran z (usunięte przez administratora) brodą to umie ale złom wywozić tylko (usunięte przez administratora) Do obory się nadaje tam jego miejsce !!
    ReviewUserIcon
    Zarnik

    13.01.2020 17:47

    Inne

    To nie firma to patologia szczególnie w Norwegii Varrod i reszta projektów słoma Stalin czy Wielgus banada nieudaczników inżynierów z bożej łaski po poprawkach i zaocznych nic nie umieją a fachmany ooooooo ludzi maja za nic kłamstwo i niegospodarnosc Wielgus figurant bez pomysłu na życie adekowiec zasrany tylko do klepania po plecach się nadaje a jak przyjdzie co do czego to pierwszy znika mam nadziej że ktoś mu wreszcie ryja obije cwelowi razem z słoma i stalinem karma wraca szczeniaki kiedyś się spotkamy
    ReviewUserIcon
    Lizus

    14.01.2020 15:01

    Inne

    Z tego co wiadomo najwięksi godzinowcy to zostali ? A Tobie Helios kimkolwiek jesteś to życzyć tylko pracy w PNC do konca życia !! Ewentualnie adeczko wypożyczalni dla ludzi jak żarnik napisał bez pomysłu na życie.... jest co płakać taka firma ....tak tylko może napisać osoba bez doświadczenia zawodowego....nastepny co mu PNC życie uratowało !
    ReviewUserIcon
    Zarnik

    14.01.2020 21:35

    Inne

    @helios Co ty wiesz o stosunkasz międzyludzkich jak ty taki jak wielgus Klimek i reszta tych lizodupów. Monitemat twoich wypociny sądzić można że ledwo po 7 klasach szkoły powszechnej jesteś i tylko (usunięte przez administratora) umiesz. Klepac jak gnida Wielgus potrafisz. Wiedz jedno pracowałem na całym świecie ale takiego syfu jak w pnc to nie widziałem takiego marnotrawstwa niegospodarności braku poszanowania dla sprzętu i ludzi to chyba tylko w zadupiu Afryki można spotkać i oczywiście pnc. Zasrany system zarządzania i zmiana oczywiście od 2021 nazwy firmy może jeszcze uratuj ten gnoj od upadku choć nie sądzę bo miliony strat na 18 tce czy innych projektach znaczą o fachowość kadry i ludzi z przypadku hehehe jakich sobie słoma i Stalin sciagneli do pracy nawet młotka nie umieją użyć a cegi i wkrętarka to szczyt możliwość. Tak że pracuj sobie i caluj (usunięte przez administratora) stalinowi za drobne
    ReviewUserIcon
    Baza

    10.01.2020 19:18

    Inne

    Naprawdę jest dramat z tą firmą, większość firm tego typu rozwija się modernizuje a tu od lat tylko sprzedawać majątek. Ten zarząd naprawdę musi być słaby. W celu ratowania firmy proponuję obniżkę pensji dla pracowników , tak, tak, takie rzeczy tez tu były .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.01.2020 12:23

    Inne

    Obniżka pensji to się już zaczęła w tamtym roku. Niech powiedzą ludziom jaki problem mają i na czym ludzie "stoją" bo wszędzie się słyszy tylko że firma ma problemy a nikt nie wie o co chodzi konkretnie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.01.2020 12:20

    Inne

    Witam chciałbym aby wszyscy pracownicy, którzy pracują aktualnie na budowach w Polsce wypowiedzieli się czy u nich też się tak kiepsko zaczyna dziać. Tak więc u nas na budowie : Obcięcie godzin ( 8 godz dziennie) praca tylko 5 dni w tygodniu zabrane premie i inne dodatki opóźnienia w wypłacie delegacji nie przedłużanie umów chodzą słuchy, że firma ma mieć na każdej budowie podwykonawców a swoich ludzi tylko po max 5-6 pracowników, którzy mają pracować po 8 godz bez sobót. Bardzo proszę o wszelkie info, bo nie wiem czy się nie zacząć rozglądać za inna pracą.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.01.2020 00:39

    Inne

    Pracowałem w tej firmie tylko półtora tygodnia ale nie powiem nic złego bo kase wypłacili elegancko a zwolniłem się bo za daleko miałem i problem z transportem
    ReviewUserIcon
    Mkrs

    21.12.2019 13:49

    Inne

    Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem zainteresowany stabilnością zatrudnienia.Z tego co tutaj ostatnio zostało napisane to z tą stabilnościo bywa różnie. Chciałbym prosić o rzetelną informacje - czy na prawdę szykują się zwolnienia?Nie chciałbym pracować 3 miesiące...
    ReviewUserIcon
    Jacek

    21.12.2019 18:14

    Inne

    Haha stabilność zatrudnienia ... u nas rotacja taka ze nie sposób spamiętać imiona współpracowników na budowie ...
    ReviewUserIcon
    Mkrs

    31.12.2019 17:33

    Inne

    Pracuje teraz w innej dużej firmie i jest podobnie.Interesuje mnie czy to Pracodawca zwalnia,czy Pracownicy w czasach zapotrzebowania skaczą z miejsca na miejsce?
    ReviewUserIcon
    Jbl

    31.12.2019 11:40

    Inne

    Co wy chcecie od Bazy Technicznej tak jak tam się awansuje to w całej firmie nie ma, nawet wagowa może awansować na kierowniczkę dwóch ludzi za pilnowanie dyrektorskiego dziecka, normalnie lepiej jak za PRL-U
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2019 17:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jbl

    21.12.2019 17:56

    Inne

    Oczywiście twoją służbową fabią
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w PORR?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - PORR S.A.

    Hołubcowa 123 02-854 Warszawa

    NIP:5221054994

    KRS:0000026184

    http://porr.pl/
    Branża główna: Deweloperzy
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.11.2019 09:25

    Inne

    Wypłacają dodatkowe nagrody w PORR S.A.?
    ReviewUserIcon
    tr

    25.11.2019 22:09

    Inne

    kiedyś tak
    ReviewUserIcon
    kola

    27.09.2019 11:50

    Inne

    Może każdy niech zajmuje się swoimi obowiązkami a organizacje firmy zostawi kompetentnym ludziom bo jak na razie do dobrze firma działa!!
    ReviewUserIcon
    ds

    25.11.2019 22:01

    Inne

    w jakim aspekcie dobrze i jak długo? od czasu połączenia jest gorzej
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    23.11.2019 00:22

    Inne

    Zdegradowany dyrektor handlowy który dostał czape za handel kruszywem, na kierownika budowy dorabia jeżdżąc służbowym samochodem na blabla car, degenracja. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    13.10.2019 07:54

    Inne

    Niemczech porr polska ile można zarobić ???
    ReviewUserIcon
    Ziomekxd

    20.10.2019 22:28

    Inne

    Obiło mi się o uszy że jako pomocnik to od 8000zł do 10000zł czyli + - jakies 1900€ ale ile w tym prawdy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.11.2019 11:50

    Inne

    @Jasiek jaki pomocnik, normalny pracownik za 12 godzin harówki tyle max zarobi na miesiąc. To są kpiny, bo na budowach w Polsce ludzie z Ukrainy po 6 tysięcy mają
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.11.2019 11:48

    Inne

    Witam wszystkich pracujących w firmie porr na budowach w Polsce. Chciałbym poinformować o tym że chodzą słuchy, że firma planuje jakieś większe zwolnienia. Jak ktoś coś wie już konkretnego na ten temat ( kogo planują zwalniać i kiedy) niech pisze. Niedługo kończy mi się umowa i jak naradzie że strony kierownictwa cisza o jej przedłużaniu a każda chęć rozmowy z kierownikiem na ten temat zostaje zbywana. A podobno tych na stałych umowach też mają redukować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2019 19:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obecny

    09.11.2019 06:30

    Inne

    Myślę że musi coś w tym być bo od czasu zmiany zarządu dzieje się w firmie coraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    Operator

    09.11.2019 13:54

    Inne

    Masz rację znam gościa nic dobrego z tego nie wyniknie????
    ReviewUserIcon
    Zbrodniarz

    09.11.2019 06:34

    Inne

    Może ktoś napisać jakie warunki i zarobki są na budowach w Polsce na stanowiskach cieśla, zbrojarz, Operator żurawia
    ReviewUserIcon
    Rowerzysta

    25.10.2019 19:09

    Inne

    Wściekłe lisy chodzą po budowie. Wchodzą do szatni i nikt na to nie zwraca uwagi. Majdan.
    ReviewUserIcon
    laczek

    20.10.2019 22:48

    Inne

    G
    ReviewUserIcon
    Stefan

    03.10.2019 14:01

    Inne

    Orientuje się ktoś ile zarabia inżynier sanitarny na budowie w Warszawie i jaki jest jego czas pracy?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    03.10.2019 11:26

    Inne

    Cześć, ile zarabia inżynier sanitarny na budowie w Warszawie i jaki jest jego czas pracy?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    03.10.2019 11:22

    Inne

    Witam, czy ktoś wie ile zarabia inżynier sanitarny na budowie i jaki jest jego czas pracy?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    03.10.2019 11:15

    Inne

    Witam, czy ktoś wie ile zarabia inżynier sanitarny na budowie w Warszawie oraz jaki jest jego czas pracy? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    22.09.2019 02:08

    Inne

    Praca praca żeby ta firma dobrze funkcjonowała to musieli by rozbić układ jaki tam panuje i pozwalniac ludzi którzy zajmują stanowiska bez wiedzdz i szkoły tylko z układu a zacząć czystki od bazy tech. A skan żyć na kontraktach
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.06.2019 22:49

    Inne

    Podają adres do cv, a jak się wyśle cv lub jakieś zapytanie to nawet nie raczą odpowiedzieć.Taka kultura w ich biurach widać w jakim poważaniu mają ludzi.POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    K-150

    02.06.2019 19:33

    Inne

    Jak dzieci....
    ReviewUserIcon
    Jan Kowalski

    01.05.2019 08:45

    Inne

    Witam. Pracowałem w PNC jakiś czas w Norwegii przy budowie mostu, a konkretnie chodzi o odcinek K-150. (usunięte przez administratora), jaka tam panuje jest nie do opisania. Projekt zarządzany (niby) przez (usunięte przez administratora). Niby, bo tak na prawdę niewiele on ma tam do powiedzenia, nie daje sobie z tym rady i tak na prawdę steruje wszystkim(usunięte przez administratora) Do tego mają 3 prowadzących w postaci piesków(usunięte przez administratora) Wszystkie 3 fałszywe mordy i (usunięte przez administratora) bez pojęcia o robocie. Na tym odcinku nie liczył się twój fach, doświadczenie i profesjonalizm. Z biegiem czasu pozwalniali, lub poodchodzili najlepsi fachowcy. W ich miejsce pościągali pociotków, wójków, ojców, itd itp. Jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Konfident na konfidencie. Fałsz obłuda i zawiść. Nie polecam nikomu współpracy z tymi cebulakami. Praca często od 7 do 20 ciągnąca się tygodniami. Były też często sytuacje, że chłopaki wracający w pn rano z urlopów szli od razu do pracy i to nawet na 24h!!! (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Babel

    30.05.2019 21:04

    Inne

    Czyli widać jakim jestes specjalista skoro to nie pierwszy twój epizod w Norwegii. I próbujesz mieszać. wstydu ludzie nie macie bo z tego co wiem to wy latacie i wchodzicie mu w (usunięte przez administratora) Zresztą było to widać jak byliśmy na wypożyczeniu u was na k150. Co chwilę lataliscie i jak to zrobić czy tamto. I to samo było z Tomkiem. Wstydu nie macie. A jak odeszli na chwilę to wnowu bajera. Na Fante też mówili jaki to on nie jest. U nas na (usunięte przez administratora)też ciągle nagadywali az kuper się zdenerwował. I dał mu wyższa władze. A teraz wchodzą mu w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam te osoby które zawsze mają coś do powiedzenia.
    ReviewUserIcon
    Jan Kowalski

    31.05.2019 07:59

    Inne

    O to, jakim jestem specjslistą, to się nie martw, bo jestem w zawodzie już grubo lat i sporą część świata zjeździłem. A takiego frajerstwa, fałszu, dwulicowości i podpieprzania nie spotkałem nigdzie. Po drugie nie próbuję mieszać, bo niby po co? Piszę tylko jak było. Co do reszty zgodzę, śię, że niewielu było tam kumatych gości.
    ReviewUserIcon
    Młody

    06.04.2019 17:32

    Inne

    Pracuje już w PNC PORR NORGE INFRASTUCTURE prawie 5 lat jako zbrojarz cieśla i nie narzekam.Rotacja 3na 1czyli trzy tygodnie w pracy i jeden w domu .Zakwatwrowanie to baraki i są ok ,pokoje jedno osobowe,panie sprzątają dwa razy na 3 tygodnie, internet śmiga,stołóka wypasiona (od 5 do 22 czynna),bilety na samolot plus 20 kilo bagaż kupuje firma,dowóz na lotnisko w Norwegi funduje firma, różne kursy typu na składanie rusztowania,lifty,drogowe,hot worki,hakowy,pierwsza pomoc robi firma i karty dostajesz do ręki.Wypłate dostajesz na kąto walutowe lub do banku do polski do 15 każdego miesiąca i jeszcze nie miałem problemu z kasą w tej firmie.Godziny pracy to od 7.00 -18.00 powyżej 18 do 21 to +50% a powyżej 21do 7 rano 100% w sobote praca od 7.00 do 13.00 powyżej 13 godziny płatne 100% i te nadgodziny płatne w stu procentach.Ktoś tam wyżej pisał o hałasach na barakach....człowieku w sobote każdy chce troszkę wyluzować i ma prawo kazdy jest dorosy , to nie klasztor.
    ReviewUserIcon
    Adi

    15.05.2019 20:58

    Inne

    Jak się dostać do pracy do was jako zbrojarz? Jaka stawka godzinowa i dieta? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotr

    01.05.2019 23:47

    Inne

    Najlepsze imprezy tylko w Norwegii. Muzyka na Full, wóda się leje i śpiewy. Polecam, pomimo godziny 1 w nocy i jutrzejszego dnia pracującego to można pić śmiało, bo nikt nie sprawdza w jakim stanie jest pracownik. Polecam PNC ;) pozdrawiam chłopaków z baraku nr 5, pokój 218. Tak trzymać, niech wszyscy wiedzą że się bawimy
    ReviewUserIcon
    mietek

    03.04.2019 08:02

    Inne

    czy firma nie poszukuje prawników?

    Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.