Opinie o Linguapol Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Linguapol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Linguapol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linguapol Sp. z o.o. w Częstochowa

Ja bym do tego tak nie podchodził, oczywiście po swojej firmie widzę, że coraz częściej opóźniają terminy wypłat, ale później wszystko znów jest na czas.

Były Nowy wpis

Podstawione komentarze...Jak firma raz nie wypłaci kasy 50 osobom to pewnie później też nie wypłaci...

Marta1991 Nowy wpis

Hej :) tez tam pracowałam i nie narzekam ogólnie atmosfera w pracy fajna ponieważ pracuje sie w gronie młodych ludzi czyli łatwo znaleść kontakt z współpracownikami a nawet nowe fajne znajomości. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to tez nie moge narzekaćponieważ wypłate dostałam normalną i na czas.

Miko22 Nowy wpis

Pracowałem tam przez 4 miechy i żaluje ze musialem odejsc ze wzgledu na szkole. W wakacje tam na pewno wroce. Jezeli chodzi o kase to wyplacili mi wszystkie pieniadze na czas i nie bylo z tym zadnego problemu. Praca ok.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Linguapol Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
kiti131

Jeżeli miałes umowe to muszą się z niej wywiązać. Skieruj sprawe do sądu.

złoty rysiek

Firma jest nie wypłacalna. Pracowałem tam od początku aż do końca, od grudnia zeszłego roku trzeba było prosić się o swoje, ciężkie zarobione pieniądze. Do tej pory firma mi nie wypłaciła pieniędzy za marzec. Umowa jest umowa z której trzeba się wywiązać, ale niestety (usunięte przez administratora)jak zwykle leci w kulki, nawet ta osoba nie zasługuje na Pan !

kiti131

Możesz coś wiecej napisać o tej firmie ? nie wypłacili ci pieniędzy to co pracowałes bez umowy czy co ?

złoty rysiek

NIE WYPŁACALNI !!! OSZUŚCI !!! GRUBY (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Linguapol Sp. z o.o. - Częstochowa

Linguapol Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Józefa Lompy 10
    42-200 Częstochowa