Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

olka

WITAM, mam takie pytanie: szukam pilnie pracy, potrzebuję jak najszybciej sie zatrudnić a że mieszkam na psiaku wiec chciałabym do TJX. Powiedzcie mi proszę jak najszybciej i najskuteczniej sie dostać? zanosiłam cv do budki przy TJX przez całe lato i nikt sie nie odezwał a ponoc od wiosny miały byc przyjecia. Pozdrawiam wszystkich pracusiów:)

damian

Nie wiem czy to jest jakaś tajemnica bo od 3 tygodni próbuję się dowiedzieć ile zarabia się bedąc zatrudnionym przez jobman i konkretnej odpowiedzi nie dostałem.znajomy za 3 tygodnie dostał 1293 zł więc coś jest chyba nie tak.Dostał ktoś już wypłatę za pełny miesiąc i może napisać ile to jest konkretnie ? bez żadnych około(mówię o zatrudnionych przez agencje)

banan

Ludzie! czy możecie powiedzieć na czym polega tam praca na poszczególnych działach? stoi się przy taśmie i sortuje ciuchy? układa siè coś na półkach? dźeiga się coś rozładowuje tiry? czy to jest typowa nudna praca na profukcji? i niby gdzie są przyjęcia? czy przyjmują bezpośrednio (nie przez agencję) czy po umowie na 3 miechy dają od razu na czas nieokreślony?

Szajba

No i rozwaliłeś/łaś wszystkich tym pytaniem.

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
lubiexnoce

witam, w jaki sposob umowic sie na rozmowe?

nikt

Nazwisko trenerki Ag niesympatycznej niech ktoś wykropkuje(poda pierwsza,druga i ostatnia)

o2

z tego co sie dowiedziałem na reke to ok 1900 zł

abc.

Witam. Wiecie może w jaki sposób firma rekrutująca (jobman) pobiera opłaty? Czy 2700 brutto (2000 na rękę) to jest kasa dla nas, czy pobierają z tego co miesiąc pieniądze dla siebie?

ya

Jako nowy pracownik mam mieszane uczucia co do tej pracy. Widać, że firma zainwestowała sporo pieniędzy w ten magazyn (oczywiście dostali dotacje). Wynagrodzenie to 2800 brutto zł - jak na magazyniera to przyzwoita kwota jak na Wrocławskie warunki. Oprócz tego możesz dostać z ZFŚS bony 2x 250 zł, dotacje do wakacji 400 zł. Każdy ma 26 dni urlopu niezależnie od przepracowanych lat. Plusem jest stołówka i obiady po 5-7zł. Widać, że dbają o bhp i jest mnóstwo ułatwień aby niedźwigać ciężkich rzeczy. Minusy -Chore testy na rekrutacji. Nie wiem co za kre*** to wymyślił. Plany-normy to małe chiny. Typowa korporacja -człowiek niewolnik przez 7,5 h. Jak ktoś lubi prace 7,5h non stop to polecam. Jak ktoś oczekuje lekkiej pracy to polecam poszukać gdzie indziej.

nikt

Pierwsza literke nazwiska owej znienawidzonej Ag.ktos poda?

nikt 2
@nikt

Dałem link do FB, ale widzę, że usunięty.

@nikt 2

To podaj dwie pierwsze literki nazw. i ostatnia

zxc
@nikt 2

hehe dokładnie tak jak mówisz... menagerowie to skonczeni debile nie wszyscy oczywiscie;d ale (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)sa pierwsi w tym rankingu... Miotła jedna chłopa ma 9 lat starszego i Mysli ze jest GLOWĄ FIRMY haha. a co do pracy to male chiny. ALe inni pracownicy spoko ludzie ale wszystko powoli sie sypie w TK maxie.

Mat
@zxc

A kogo to obchodzi ile lat starszego czy mlodszego ma chlopa i co sie ma do tematu ? to jej prywatna sprawa i tak na marginesie co w tym zlego. To ze jest jaka jest nadęta i w ogóle to swoją drogą, ale nauczmy sie my Polacy oddzielac takie kategorie jak zycie prywatne i zycie zawodowe... rlz ;-]

XX

Też miałem możliwość poznania pani Ag....i jestem takiego samego zdania, nie ważne jak pracujesz ważne czy jej pasujesz i czy przypadniesz jej do gustu, jak nie to do widzenia bo potrafi taką opinie wyrobić...czasem nie warto się starać, jak ma się trafić na taką osobę jak ona

Anna ...

Witam wszystkich, podzielę się z Wami moją opinią. Dostałam tam pracę dwa tygodnie temu, okazało się że mamy przez dwa tygodnie taki trening, w pierwszym tygodniu 50% norm w drugim 75%. Trafiłam na dział przemysłowy. Najgorszy i naj cięższy dział, każdy tam tak uważa, sama się przekonałam. Pracowałam nie raz na produkcji i normy da się wyrobić wszędzie a tam bardzo ciężko, zwłaszcza ten dział. Po dwóch tygodniach podziękowali mi gdzie praca miała być na długo i okres próbny 3 miesięcy. Dobrze niby płacą ale normy-małe chiny! To i tak nie było najgorsze. Najgorsze jest trenerka na dziale przemysłowym. pani A...., taka blondynka młoda która wszystko robiła i awansowała i teraz jeszcze wyżej awansuje. Jeśli jej się nie spodobasz gówniarze młodej to tak oszukuje tak kłamie tak Ci kłody pod nogi rzuca ze nie da się tego opisać. Nigdy nie spotkałam tak podłej i wrednej osoby. Tu niby się uśmiecha miła dobra ale to pozory. Najgorsze ze przed Tobą oszukuje miła a opinie wyrabia Ci tragiczną kłamiąc i bez podstawnie. Oszukuje strasznie. Najgorsze ze nawet nie ma odwagi wprost nic powiedzieć tylko pisze na papierze i wyręcza się innymi. Zwolnią i nawet nie możesz wrócić już na hale na stanowisko, wiadomo dlaczego by czasem nie powiedzieć głosno prawdy i co się myśli. Gratuluje awansu, ciekawe dlaczego i jakim kosztem innych, trenerko Ag... trafisz jeszcze na tych co oszukiwałaś i tak portaktowałas...a inni się na Tobie poznają jeszcze...chyba ze tak zakłamana fałszywa potrafi grać całe życie...widocznie tak ze nikt tego nie widzi bo udaje przed innymi. Nie jestem zła ze straciłam prace bo zasuwałam jak głupia by się sprawdzić i nie dlatego pisze tylko by Was ostrzec... mi zależało na pracy ale trafi się taka franca i niszczy Ci wszystko

@Anna ...

Można podać pierwsza literke nazwiska owej Ag.?

olek

Wszyscy piszą o 2700 brutto a ile to w tej firmie wychodzi na czysto? bo mi powiedzieli, że to zależy od potrąceń więc jak to jest w tjx na kiełczowskiej? Dostał już ktoś za miesiąc pracy kto może się wypowiedzieć na ten temat?

lipton

Pracownik.Anika-a na czym tam konkretnie polega praca? stoicie i sortujecie ubrania?.przenosicie jakieś ciężary?-powiedzmy 10-15kg? kurde 2700 brutto to jest naprawdę dobra pensja.kiedy były przyjęcia bezpośrednio przez firmę? (nie przez agencję).Czy będą jeszcze przyj ęcia? robię teraz w amazonie i tam mamy 2400 brutto jak normę wyrobimy(normalnie 2100) i kurczę myślałem że to jest już nieźle :-) we wrocku chyba żadna firma nie daje na magazynie na dzień dobry 2700 bez żadnego doświadczenia.

derek

Mam jeszcze pytanie czy jak mam podpisaną umowę przez agencję która mnie rekrutowała to czy dużo tracę, bo na pewno coś z tego mają? Orientuje się ktoś?

olala

Aplikowałem tak jak było w ogłoszeniu czyli na magazyniera.Dzisiaj idę podpisać umowę więc dowiem się szczegółówo.Jeśli chodzi o testy nie ma problemu choć ja przyznam szczerze że byłem zestresowany ale to chyba normal ale przeszedłem je bez problemu. Napiszę coś więcej jak popracuję i wszystkim życzę powodzenia

anika

Oczywiście miało być magazyn TJX na Kiełczowskiej :)

anika

Pracuje w TJX na magazynie. Też byłam na tej dość "nietypowej" rekrutacji, testu matematyczno-logicznego nie ma się co bać, jest na prawdę prosty i do tego jeszcze dostaliśmy kalkulator. Zadania typu ile to 20% z 450, ile masz par spodni jeśli otrzymałeś 8 kartonów z 10 parami i 3 kartony z 23 parami, także nie ma w tym nic trudnego :) Gorzej było z tymi koralikami które trzeba było na czas wrzucać do odpowiednich pudełek. Dokładie tak wygląda potem selekcja towaru na magazynie (nie każdy co prawda pracuje potem na tym dziale, ale to taka podstawa). Dużo osób na tym poległo, ale tak na prawdę da się to zrobić bez większych problemów, tylko trzeba się skupić. Potem była dość szczegółowa, ale typowa rozmowa kwalifikacyjna ze standardowymi pytaniami. Do końca roku jest zmiana od 6:50 do 15, po nowym roku dopiero przewidują dwie zmiany. 2700 brutto plus nadgodziny 50% i sobota 100% dla chętnych, także można spokojnie wyciągnąć nawet 3tys na rękę. Praca lekka nie jest, trzeba pracować dość ciężko, praktycznie cały czas jest coś do roboty, no ale chyba nikt się nie spodziewa siedzenia na (usunięte przez administratora) za ponad 2000zł. Atmosfera jest raczej miła, na początku jest 2 tygodniowy trening, trenerzy (przynajmniej w moim przypadku) byli bardzo mili, wyrozumiali i pomocni. Ale nie wiem jacy są na innych działach. Generalnie jak ktoś nie boi się pracować fizycznie to polecam magazyn THX na Kiełczowskiej.

derek

dzisiaj mam sie zgłosic na kosciuszki 29 w sprawie pracy w tjx na kielczowie? tak czytam o tych testach i to mnie powiem szczerze zniechecilo nie jestem jakims omnibusem a mam checi do pracy czy te testy przeprowadzane sa od razu na kosciuszki 29? co do placy powiedzieli mi 2700 brutto od pon do piatku 1 zmiana. 2 zmiana ma byc od stycznia

jaa

A rodziny i znajomi z grupy trzymajacych władze w TJX tez zdaja egzaminy?

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX