counter
3 63 255 5 1
Ferdynand

@Figielek Nie narzekajmy bo nie ma na co. Mamy dobrą firmę dbającą o pracowników, ja polecam pracę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy pracownicy w Grupa Okazje Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ferdynand Nowy wpis

Zaskoczona Nowy wpis
@Ferdynand

Jaka firme? Dbajaca o pracownika? Ktorego niby? I jak? Nie ma tu juz zadnej kompetentnej osoby i wypowiadaja sie wlasnie tacy jak Ty i w takim samym tonie .. podaj konkrety.

Tak4Nie9

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Figielek Nowy wpis
@Pytanie

Czego? Awansu? :D Awans dostaniesz - więcej pracy, obowiązków i opieprzu od dziwnych przełożonych, ale kasa ta sama albo mniejsza. W tej firmie nie ma możliwości żadnego rozwoju. Oni w ogóle jeszcze funkcjonują?

Tak4Nie4
AW

Ale cenzura...

Tak6Nie10

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

TakNie2
Angielski w Okazjach
@Pytanie

Oni nie prowadzą rozmów po angielsku...

Tak6Nie7
Aaaa

Myślisz, że będą się ratować pracą ukraińskich rąk? Ukraińcy też nie chcą pracować za darmo, przecież nie po to tu przyjeżdżają.

Tak6Nie10
Aaaaa

Widocznie niektórzy lubią tonąć...

Tak1Nie9

Tak4Nie
Rybka

Jeszcze chwilę, mielizna blisko.

Tak6Nie6
Iwona
@Rybka

Poszukuję opinii o pracy w Grupa Okazje. Ktoś powie, czy można tam liczyć aktualnie na stabilność zatrudnienia? Czy nadal redukują stanowiska?

Tak1Nie2
Hah
@Iwona

Jedyne na co można tam teraz liczyć to rychłe wypowiedzenie, bo firmy lada moment nie będzie stać na pensje. Ale próbuj, może na miesiąc się załapiesz.

Tak6Nie8
Big
@Hah

No to nieźle...

TakNie4

Co jaki okres czasu w Grupa Okazje Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź
@Pytanie

Zawsze z tym było nędznie, ale teraz to szybciej dostaniesz wypowiedzenie, a nie podwyżkę :D Chyba że masz na myśli podwyżkę obowiązków, he, he.

Tak5Nie5
Va
@Odpowiedź

Obowiązków chyba już tez słabo, w końcu niedługo się zamykają, wiec roboty coraz mniej. Czemu ludzie stamtąd jeszcze nie uciekają, gdy sytuacja jest tragiczna?

Tak5Nie7
Heh
@Va

Po pozowali tam tacy, którzy nie widzę perspektyw na lepsze jutro ;)

Tak7Nie5
Ooo
@Heh

@Heh Chyba nawet i oni już kombinują co zrobić, żeby nie zostać na lodzie...

Tak1Nie4
Tom
@Ooo

Coś słabo im to idzie. Pierwsze oznaki upadku tej firmy były już prawie 2 lata temu, a w dalszym ciągu siedzą tam... Kto był kumaty to już dawno opuścił ten statek. Pozostali mniej rozgarnięci.

Tak4Nie6
Xxxxxxx
@Tom

Popatrz tak - pierwsze oznaki były 2 lata temu, a mimo to przez te 2 lata nie musieli się martwić zmianą pracy. Jakoś to się toczyło do przodu.

TakNie5
Cooo
@Xxxxxxx

Cooo? XD ludziom teraz obcięli pensje o polowe i oni dalej tam siedzą, wyprane mózgi. Na takich ludzi wlasnie okazje zawsze liczyły, slugusow którzy myślą, ze w żadnej firmie innej sobie nie poradzą i okazje to dla nich ciepła posadka - i tak było, aż do teraz. A oni nadal tam siedzą XD kto ostatni zgasi światło? Ktoś z cm? A może ux? A może jednak handlowiec?

Tak6Nie7
Zenon
@Cooo

Jest w tym racja. Nie opłaca się tyrać na kogoś, kto daje połowę stawki i jeszcze nie docenia pracowników.

Tak10Nie6
Aww

Czyli nie da się zbudować imperium oszczędzając na pracownikach? Czyli śmieciowe umowy nie dają oszczędności? Niesamowite.

Tak11Nie5
Dawid
@Aww

Orientujesz się jaką stawkę godzinową oferują? Trzeba ją wywalczyć na starcie, czy jest szansa na podwyżkę za jakiś czas?

TakNie2
mati
@Dawid

Trudno mówić o stawce godzinowej przy najniższej krajowej na śmieciówce, jak ktoś ma farta to dostanie może na start te 100-200 więcej, ale na pewno nie na UoP, w końcu firma tnie koszta ile się da i gdzie się da, a zawsze da się na pracownikach, którzy nie wiedzieć czemu tak się dają robić do dziś. Na szczęście to się kończy, za 4,5 miesięcy gaszą światło.

Ro

Nadszedł koniec. Po firmie za chwile nie będzie co zbierać. Pracownicy gratulują zarządowi świetnych decyzji biznesowych oraz kadrowych. To musiało paść.

Tak16Nie5
Ag

Właśnie pracodawca swoim pracownikom zapewnił zmianę pracy.

Tak6Nie5
Do Ag
@Ag

Masowe zwolnienia znów się posypały? Czy to kogoś jeszcze zaskakuje? XD

Ag
@Do Ag

Tak, zwolnienia większe niż rok temu + ucinanie wypłat pozostałym. Czas opuszczać ten tonący statek

Tak5Nie4
XD

Ostatni gasi światło.

Oj
@Ag

Czyli teraz to już nie przelewki, koniec jest bliski?

Gustaw

Zawsze można zmienić pracę jeśli dobry pracodawca jest nieodpowiedni!

Tak4Nie1
asd
@Gustaw

Ta wypowiedź pokazuje jakie jest podejscie firmydo pracownika. Lepiej nie dało się tego opisać.

arn

Firma to taki PRL. Byłem tam na rekrutacji, zarobki śmieszne, nawet nie zająknęli się o UoP. W biurze duszno i skwar, brak klimatyzacji i wentylacji, wszyscy siedza jak na skazaniu, atmosfera żadna. Raczej nie polecam.

Tak5Nie6
do_arn
@arn

Kiedyś przynajmniej klima była i jakaś atmosfera :)

Tak2Nie5
A

Jak tam? W tym roku też okazje zafundowały przymusowe odrabianie wigilii w ramach już tradycji ?

Tak7Nie6
Agnieszka
@A

Co chcesz przez to powiedzieć? Jesteś pracownikiem firmy Grupa Okazje? W wielu firmach wigilia może być dniem wolnym od pracy, który należy następnie odpracować. Jest to bardzo powszechne rozwiązanie. A może chodzi Ci o coś zupełnie innego?

Tak9Nie
Olo

No nie moge k.... ja chyba snie jak czytam te opinie. Czy wy naprawde tu pracowaliscie? Napisalem raz ale jak poczytalem to mysle ze kilka osob musialo tu dostac niezle po (usunięte przez administratora) ze wypisuja takie glupoty. Jakos nie widze aby kierownictwo rozbijalo sie bmw i nie zap... razem z nami... ale jezeli masz lepsza prace to przecierz to nie niewolnictwo. Kazdy pracuje gdzie chce...

Tak10Nie
jolo
@Olo

a gdzie indziej by cie chcieli z taką ortografią, matole? XD nie masz wyboru.

Tak7Nie7
Olo

Oj oj przesadzają ci co co zawsze tak robią. Ja pracuję i wg mnie jest ok. Kasa pewna. uczyc sie mozna ludzie fajni. Jak zwalniają to wiadomo ze pozniej tak piszą.

Tak8Nie1
agata o.

cześć, aplikowałam jakiś czas temu na stanowisko "PŁATNY STAŻ E-COMMERCE W SEKCJI MODA I URODA", czy ktoś może powiedzieć cośo warunkach i o tym dziale moda i uroda? widzę, że znów jest to samo ogłoszenie

Tak1Nie3
Un
@agata o.

Pracuje się całkiem spoko, kasa bez szału, ale przeciętna rynkowo. No i lokalizacja w centrum bardzo mi pasuje. Takie 3/5 ;)

Tak6Nie
K
@Un

Najniższa krajowa w branży it uważasz za przeciętną krajową ? :D

Tak2Nie3
Jo
@Un

Przeciętna rynkowo :D naprawdę darujcie sobie już te bzdury. Kasa jest bardzo zła, najniższa krajowa na umowie albo sama umowa o dzieło również na najniższa krajowa. Chyba się człowieku nie orientujesz co znaczy przeciętna rynkowo kasa, bo nie jest to 1500zl.

Tak6Nie4

Un
@Jo

Mówimy o płatnym stażu, nie o zatrudnieniu na stałe. Jako pierwsze spotkanie z branżą e-commerce można zobaczyć i sprawdzić samemu. Poza tym jak się nie będzie podobać - rynek pracy jest ogromny a wpis w CV już jest.

@Un

radzę nie próbować w tej firmie, jest wiele innych, w których można zdobyć bardziej interesujący staż w dużo lepszej atmosferze.

Tak1Nie1

@agata o

Wszedzie ;)

Po
@agata o

Dokładnie, wszędzie i skończcie już te fałszywe pozytywne komentarze pt „pokaz gdzie jest lepiej”. Wszędzie będzie lepiej.

Popis
@Po

Weź nie gadaj bzdur, że wszędzie.

popisz sobie
@Popis

no tak, na produkcji albo na budowie nie jest, przecież do takich firm się porównujecie XD

No piszę
@popisz sobie

Że inne prace biurowe też nie powalają warunkami.

Agnieszka
@No piszę

Proszę, abyście w swoich dyskusjach podawali rzeczowe argumenty. Nie podważajcie zdania osób trzecich tylko dlatego, że sami macie inny pogląd na dany temat. Użytkownik zadał pytanie i miał do tego takie samo prawo jak wszyscy użytkownicy. Może zechcesz doprecyzować, o jakich warunkach wspominasz?

Tak3Nie

judasz

Czy te stanowiska na stronie grupa.okazje.info w zakładce kariera są cały czas ważne czy wiszą tylko po to żeby coś było? Pytam bo z ciekawości wszedłem na tą stronę po ~2 latach i wydaje mi się, że cały czas to są te same ogłoszenia.

Do judasza
@judasz

Tam wszystko zatrzymało się parę lat do tyłu.Począwszy od pensji,sprzętu na mentalności

Tak2Nie4

Judas judaaas
@judasz

Ciagle wiszą bo rotacja w tym roku wyniosła 50%, biorąc pod uwagę ze została tam połowa pracowników to w zasadzie ciężko mówić o rotacji, pozwalniali kilku ludzi za którymi poszli kolejni z własnej woli. Powód jest prosty, zaczyna się na P a kończy na E :) nie mówiąc już o tym, jaka atmosfera tam panuje i kto tam jeszcze pracuje.

Tak6Nie1

Michał
@Judas judaaas

Nie znamy wszystkich przyczyn rezygnacji z pracy osób trzecich. Nie zawsze powody, o których myślimy, wydają się być tymi, ze względu na które pracownicy odeszli z pracy. Jeśli chodzi o ogłoszenia, to w wielu firmach rekrutacja na dane stanowiska jest stała. Ogłoszenia zatem są dostępne przez cały czas, a po konkretnej ilości nadesłanych aplikacji, lub po danym upływie czasu, organizowane są spotkania rekrutacyjne. Jest to częsta praktyka na współczesnym rynku pracy. Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Grupy Okazje?

Otwórz oczy
@Michał

To uwierz ze tak nie jest w okazjach.W ich przypadku kiedy grunt palił im się pod nogami bo odchodził doświadczony pracownik który nie mógł uzyskać jakiejs sensownej podwyżki z uwagi ja wniesiona prace lub staż bo lepiej przecież zatrudnić na smieciowke jakiegoś studenta dopiero były rozsyłane ogłoszenia o rekrutacje.Te na stronie głównej to czysta fikcja

@Michał

co za bzdury. ludzie rozmawiają między sobą i każdy wie, dlaczego ludzie odeszli. powodem była kasa i podstawa na umowie, a punktem zapalnym atmosfera, która się posypała całkowicie po decyzji zarządu o zwolnieniach i sposobie, w jaki je przeprowadzili. te siermiężne zagrywki pr-owe są naprawdę niepotrzebne. firmy nie stać na nowych, dobrych pracowników, więc ogłoszenia wiszą bez celu.

Cała prawca

Minusem pracy w Okazjach jest -"Zarząd", który wiecznie uważa się za start up i w związku z tym nie dający umowy śmieciowe (o dzieło, bo na zleceniu jest stawka godzinowa, za wysoka jak dla nich) lub umowy o pracę (ale najniższa krajowa, reszta pod stołem w kopercie)... -brak jakiejkolwiek kadry zarządzającej. Są osoby pokroju, wspomnianej już wcześniej kilkukrotnie(usunięte przez administratora) ... Osoby nie mające żadnej wiedzy na temat wykonywanej pracy, a już w szczególności co do zarządzania ludźmi. Nie potrafią nic poza podlizywaniem się czy wołaniem koleżanki obok (która akurat jako jedna z niewielu wiedziała co robi w tej pracy), bo samej nie potrafi napisać jednej kwerendy... -brak szkoleń. Szkolenie z SQLa polegało na pokazaniu kilku kwerend i pokazaniu, w którym miejscu podmieniać frazy... Taką samą wiedzę mieli menagerowie (jednak oni mogli prosić IT o pisanie kwerend). Szkoleń nie było w żadnym dziale. -brak szeroko pojętego socjalu. Jedynie karty fit profit kosztujące ok. 90zł... na święta nie było paczek, za to odrabianie dnia wolnego, kiedy zarząd postanowił, że wigilia będzie "dniem wolnym". Plusy: -na początku praca jest interesująca, bo jest to jednak ciekawe zagadnienie. Zajrzenie od środka do porównywarki i podgląd baz danych. Natomiast po jakiś 2 miesiącach wszystko ostaje się monotonią i nie ma możliwości rozwoju. Myślę, że łatwo można znaleźć o wiele ciekawszą, rozwijającą i lepiej płatna pracę. Co pokazali w zasadzie prawie wszyscy pracownicy (ci co sami odeszli i zwolnieni też). Wyjątkiem jest też już wcześniej(usunięte przez administratora), która na rynku pracy nie poradziła sobie tak "doskonale" jak z byciem menagerką... Jeśli ktoś nadal tam pracuje to też ok. Ale bezsensowne jest bronienie imienia firmy na siłę, skoro jak jest każdy widzi. Po tylu latach firma powinna dawać z siebie o wiele więcej, niestety zapatrzenie w siebie szybko wychodzi bokiem...

Tak9Nie3
Gabo

Ciekawi mnie po co siedzą tam ludzie tyle czasu, podczas gdy w każdej innej firmie będzie im lepiej. Może ta zgrzybiala cieknąca używana klimatyzacja ich odurzyła. Ta firma nie reprezentuje sobą nic i to samo można powiedzieć o obecnych pracownikach. Dopóki będziecie się godzić na pensje pod stołem dopóty okazje będą żerować na takich jak wy. Nikt jeszcze nie wspomniał o warunkach w dziale IT, a tam bywało bardzo ciekawie, począwszy od osób zarządzających, czyli bardzo niesympatycznego kolesiostwa szefów aż po stare poleasingowe komputery na freeware Linuksie XD jedyne co się zgadzało to kasa 10 dnia miesiąca, chociaż do najwyższej bym jej nie zaliczył. Mógłbym o tym pisać i pisać, ale po co :-) moja przygoda z ta firma się zakończyła i wszystkim którzy tam siedzą radzę to samo.

Tak8Nie2

Grubson
@Gabo

A w ilu firmach byłeś, że wiesz, że w każdej innej będzie lepiej? Ja mam doświadczenie i okazje nie są najlepsze, ale też nie są takie najgorsze. Więcej rozsądku, mniej bólu odbytu.

do grubsona
@Grubson

Jak zwykle klakierzy okazjowi prezentuja poziom wypowiedzi odpowiadający poziomowi mentalnemu firmy , czyli nieco wyższy acz zbliżony do ameby. Panie Grubson, co w powyższym komentarzu kolegi Gabo jest niezgodne z prawdą i dlaczego każe Pan innym zgadzać się na to, co panuje w okazjach, bo są niby firmy jeszcze gorsze? Owszem są, ale wiedza na poziomie przedszkola mówi, że trzeba patrzeć na lepszych i w ich kierunku biec, a nie oglądać się na to co gorsze. Właśnie przez takich oszołomów jak Ty w okazjach jest jak jest, przecież są gorsze firmy i dzięki temu w okazjach pracują po 10 lat ludzie, którzy uważają, że gdzieś indziej przecież na pewno będzie gorzej i do niczego się nie nadają, a nie jest to prawdą. W każdej innej pierwszej z brzegu firmie dostaną całość kasy na umowie o pracę, lepszy socjal, bo to co jest w okazjach socjalem nazwać nie można - to standard. Na pewno też dostaną większe pieniądze na start, niż tutaj mają po kilku latach pracy stojąc w miejscu i nie ucząc się niczego nowego. Po co więc to szczekanie i podjudzanie do zamknięcia się, podczas gdy jest tutaj pisana cała prawda? Nie zgadzasz się - to tam siedź i kolejne 10 lat, o ile firma dotrwa, bo na razie ta perspektywa oddala się coraz bardziej.

Tak4Nie

Ha
@do grubsona

To dawaj namiary na te firmy. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Tak3Nie

qwerty
@Ha

ta karawana za daleko nie ujedzie i wszyscy to wiedzą xD piesku szefostwa na śmieciówce, hau hau :-)

Ha
@qwerty

A gdzie namiary?

Tytutyty
@Ha

A co, jesteś taka niedojda, ze nie umiesz znaleść lepszej pracy? XD Na tacy to ci mogła mama podawać śniadanie :-)

Tutytutu
@Tytutyty

A co, ty nie umiesz się przyznać do swojej zaje... fantastycznej roboty? Skoro tylko w okazjach źle, to się nie wstydź i pochwal, w której to pierwszej z brzegu firmie są takie świetne warunki, bo fakt, że nieustannie siedzisz na okazjowym goworku i się mentalnie wypróżniasz, nie przemawia na twoją korzyść. Chyba jednak ci się aż tak nie powiodło, jak chcesz to wszystkim wmówić.

Tak5Nie

Ex Pracownik

Ten wątek jeszcze żyje? Wow! Czy coś mi się nie podobało w Okazjach? Owszem! Było sporo takich rzeczy. Czy się zmieniły lub czy się zmienią? Nie mam pojęcia i szczerze mam to gdzieś. Było minęło. Rozdział zamknięty. Zresztą w każdej innej pracy każdemu coś nie odpowiada. Nie ma pracy idealnej. Trzeba się z tym pogodzić. W obecnej również sporo mi nie pasuje rzeczy :D. Mimo wszystko podziwiam osoby ciągle piszące tutaj komentarze. Żyjecie przeszłością, ja odkąd przestałem pracę w tej firmie zacząłem się skupić na innych rzeczach. Miłego dnia!

Tak6Nie

buźka!
@Ex Pracownik

Jak widać nie do końca skupiasz się na innych rzeczach... skoro tutaj komentujesz ;)

Ex pracownik
@buźka!

Czasem lubię dowiedzieć się co słychać w poprzednim miejscu pracy :D.

Tak że ten
@Ex Pracownik

Najwyraźniej nie do końca zamknąłeś ten rozdział, skoro także tu piszesz ;) Pozdro!

Ex pracownik
@Tak że ten

Bobby
@Ex pracownik

:D

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Okazje Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grupa Okazje Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 63 ocen.