Opinie o Grupa Okazje Sp. z o.o. w Łódź

Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez ponad 6 mln internautów, generujących 16 mln odsłon. Głównym filarem grupy jest porównywarka cen Okazje.info, plasująca się w pierwszej trójce porównywarek w Polsce. Grupa Okazje.info to także funkcjonalne wyszukiwarki zakupów dopasowane do potrzeb określonych grup docelowych – YouShop, YouHome oraz YouStyle. W 2014 roku do grona serwisów dołączył Rabatuj.pl oferujący internautom rabaty, promocje, wyprzedaże i inne formy zniżek na e-zakupy.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Okazje Sp. z o.o. w Łódź

jaaa

Zmień pracę - proste jak słońce ;)

odpowiedź

Nikt by nie narzekał gdyby każdy miał umowę o pracę, niestety wielu pracowników ma umowy śmieciowe (chociaż według prawa powinni pracować na umowę o pracę, ponieważ spełniają wszystkie przesłanki...) i musieli brać urlop bezpłatny, a to już jest problem, ponieważ albo dostali mniej pieniędzy, albo przez kilkanaście dni trzeba było to odpracowywać...

Caibre

Jak ktos chce to pracuje, nie chce to szuka pracy gdzie indziej, na firme nie ma co narzekac, ludzie i atmosfera panująca na wielki plus. Co do zarobków faktycznie nie są zbyt wysokie, ale przecież jak się komuś nie podobają ma prawo zmienić prace i nikt go przecież na siłę nie trzyma. Pozdrawiam, pracuje w CM :)

luki

Czytam i nie wierze zamiast cieszyc sie ze firma pozwolila na 2 dni wolne w takim momencie to oni k... jeszcze narzekaja. Ale powiem tam jesZcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil. A u mnie trzeba bylo w wigilie pracowac choc dziewczyny prosily o wolne. Ale niestety nie dalo rady...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grupa Okazje Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
luki

Ale to chyba dobrze co nie???

Gruby

Atmosfera na plus, fajni ludzie, kierownicy do dogadania. Kawka herbatka, woda zawsze jest. Jedyne co zmusiło mnie do odejścia to pensja, która jest bardzo niska. Długi okres "próbny" wynoszący pół roku. Fakty bez wylewania żau itp.

Coś Wam napiszę: czat to jest na facebooku, można pogadać na skype, umówić się na piwo. Pogadajcie sobie tam. A tu dajcie się wypowiadać O FIRMIE, a nie przedrzeźniacie się jak przedszkolaki. A to świadczy o Was i o waszej merytoryce, a nie o samej firmie.

groszku

Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę pitną oraz odpowiednią temperaturę w biurze. Rozumiem Twoje zarzuty, ale nie tłumaczmy sobie, że są gorsze miejsca - porównując do gorszych, nie lepszych, sami się godzimy na niedogodności i obniżamy standardy. I tak samo firma, która mierzy wysoko w Megapanel, powinna te aspiracje choć częściowo przełożyć na inwestowanie w pracownika. Nie tylko w komfort pracy, ale i w socjal czy szkolenia.

groszek

Podsumowując. Jeśli kogoś zmusza sytuacja lub jest to jego pierwsza praca to moze być, wiem z doświadczenia że są gorsi pracodawcy. Przyko się czyta jak byli współpracownicy obrażaja takie osoby pracujące nadal w OI. Doświadczonym osobom raczej nie polecam. Jeśli ktoś ciężko pracuje, to po ponad roku pracy nabierze doświadczenia oraz umiejętności i ma szanse pracować gdzie indziej za 2 razy więcej :) z całą kwotą na umowie a nie częściowo 'w kopercie'. Z doświadczenia wiem, że można się rozwinąć jeśli się chce. Niektórzy na tym forum mocno skupili się na narzekaniu na okazje. Mają powody, ale może warto wziąć sprawy w swoje ręce 'faber est quisque suae fortunae'.

groszek

Cóż można powiedzieć po ponad roku spędzonym w okazjach, zarówno w odniesieniu do włanych obserwacji jak i niektórych uwag zawartych w poprzednich komentarzach. 1. Praca na umowach śmieciowcyh lub na warunkach gorszych niż na analogicznych stanowiskach w innych firmach. W jednych działch lepiej w drugich gorzej, niemniej problem dotykający wszystkich w firmie. 2. 'Zwracanie uwagi' przez zarząd, że należy pracować. Osobiście nie zetknąłem się z takim zachowaniem ale z osobistych rozmów ze znajomymi mogę potwierdzić. Podejście zarządu do losowych zdarzeń, gdy trzeba wyjść wcześniej lub wziąć dzień wolny to odpowiedź, że 'na to nigdy nie jest dobry czas'. Lepiej rozwiązywac to w swoim dziale i managerami. 3. Podwyżki? Mała szasa. Raczej odpowiedź w stylu 'porozmawiamy o tym przy następnej okazji'. A jeśli juz to podwyżka starczająca na 'waciki' i do tego dwa razy więcej obowiązków. Firma woli taniego a nie doświadczonego pracownika. 4. Biuro samo w sobie może być 'open space'. Są gorsze. Klimatyzacja już jest zatem w końcu w wakacje da się normalnie pracować. 5. Social raczej minimalny. Nie ma czym zachęcać potencjalnego pracownika. Ale u poprzedniego pracodawcy nie miałem co liczyć nawet wodę w upały, nie mówiac o kawie czy herbacie. Zatem może być gorzej. 6. Atmosfera w dziale (przynajmniej u mnie) była ok. Zasadniczo fajni ludzie. 7. Nie mam specjalnie zastrzeżeń do kadry managerskiej. Trochę dziwią mnie niektóre opinie na ten temat. Oczywiście nie było okazji współpracować ze wszystkimi. Niemniej z mojej prespektywy spełniali zadania, które im powierzono. Wiadomo, lepiej lub gorzej ale tak samo jest również w firamch gdzie teoretycznie powinno się spodziewać wysokich kwalifikacji adekwatnych do zarobków. Jak dla mnei sytuacja nie odstaje od średniej. Ale to tylko moje subiektywne odczucie. 8. Rotacja pracowników bardzo duża. Ze względu na niektóre z powyższych. ============ Podsumowując.

do Okazjowiczki

W końcu merytoryczny post, brawo:) Ja wytrwałam 2 lata i był to o jeden rok za dużo - i tak nie nauczyłam się już potem niczego nowego (bo i od kogo, skoro kadra managerska jak wspomniałaś, leży - wrażenie inteligentnego człowieka sprawia ewentualnie WK, aczkolwiek to już jego podwładni musieliby potwierdzić). Niestety, człowiek w młodym wieku daje sobie wmówić, że jasne, będzie umowa o pracę, podwyżka, lepsze stanowisko. Dopiero z czasem wychodzi, że to puste obietnice. Mam tylko nadzieję, że Ci, którzy siedzą w Okazjach po 5 lat też w końcu pójdą po rozum do głowy. @m.(i inni, chyba, że to ta sama osoba), masz chyba jakąś obsesję albo problem z Zaworowym - kimkolwiek jest:) Ludzie już w okazjach nie pracują, ale mają tam znajomych, a zresztą psucie rynku przez pseudofiremki nie jest w niczym interesie. Widocznie należysz do ludzi, którzy nie widzą nic poza końcem własnego nosa - musiał(e/a)ś zatem nieźle pasować do zarządu w OI;)

Okazjowiczka

Pracowałam w okazjach niecały rok a tego co doświadczyłam to zwyczajny wyzysk do granic bólu. Ciągłe siedzenie na umowie zlecenie za marne grosze .Wieczne obiecywanie złotych gór które okazywały się kłamstwami.A w tej firmie formą motywacji nie była podwyżka ( czy też umowa o pracę ) a dokładanie obowiązków. Do tego dochodzą beznadziejni managerowi wybrani na sile którzy nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu a wręcz mają sami kłopoty ze sobą. Współpraca z nimi jest bardzo sztuczna i fałszywa.Przez całą moją kadencje tam odeszło prawie 20 osób ( ze wszystkich działów ) co już może dać do zrozumienia że w tej firmie ani nie będziesz godziwie zarabiać ani się nie rozwiniesz. Jeśli ktoś zarabia o dziwo więcej jak podstawę pozostałą kwotę dostaje się w kopertach bez żadnych aneksów ( by żyło się lepiej :)).Nie wspomnę już o starych komputerach oraz nielegalnych windowsach.Czy w tej firmie nie ma kontroli ??!!.Z okazji nowego roku życzę pracownikom którzy tam zostali poszukania lepszej i godziwej pracy a zarządowi niespodziewanej kontroli

m.

zaworowy szaleje :-) akurat zgadzam się z postami krytycznymi, ludzie którzy nie pracują tu już tyle czasu ciągle mącą i narzekają, jak ci dobrze człowieku tam gdzie jestes to tam siedz i narka - do zaworowego

Porucznik_Zaworowicz

Jakże mi przykro, że moje merytoryczne i spokojne komentarze są porównywane z komentarzami kogoś kto wyzywa ludzi od "bezmózgów". Do tej pory jedyna agresja jaką się spotkałem była skierowana w moją stronę: "po co piszesz jak już tu nie pracujesz", "po co mącisz" itp. Mam nadzieję jednak, że zdajesz sobie sprawę osobo utożsamiająca mnie z innymi komentarzami, że mam takie samo prawo głosu tu jak i Ty. Podobnie zresztą powinnaś zdać sobie sprawę, że jeśli jak wg Ciebie odszedłem "półtora roku temu" to nie pasuje zbytnio do: " Bo ja akurat znam kilka przykładów z tego roku(...)" W ostatnich miesiącach z okazji odeszło kilkanaście ludzi - wiesz to Ty i ja. Zrozum, że raczej te osoby nie były zbyt zadowolone z tego co je spotkało w Okazjach, praktycznie żadna z osób które odeszły Ci to powie, więc utożsamianie wszystkich krytycznych wobec pracodawcy komentarzy jest tak samo pozbawione sensu, jak twierdzenie, że wszystkie pozytywne komentarze wychodzą spod Twej ręki. Ponadto stając już ostatni raz w swojej obronie - to takie osoby jak Ty przyczyniają się do tego, że nic się nie zmienia w tym miejscu. Zapominasz zarówno tu na forum jak i w miejscu pracy, że również jesteś tylko PRACOWNIKIEM, nie PRACODAWCĄ, dlatego teksty "na nic więcej nie zasłużyłeś", próby jakiegokolwiek rozliczania pracy cudzej schowaj sobie w kieszeń. Z Twoich codziennych godzinnych przerw na obiady czy pogaduszek jakoś nikt Cię nie rozlicza, a może również powinien. Kolejny raz pozdrawiam wszystkich pracowników, w nowym roku życzę dużych zmian w karierze - czy to w okazjach na lepsze, czy poza okazjami u nowych pracodawców.

ale o co chodzi?

Przedmówco, jeśli coś wiesz (i jeśli to nie Twoja teoria spiskowa), to napisz, bo piszesz ,,wiemy", a ja w okazjach nie zajmowałam się plotkami i nie wiem. I chyba trochę przesadzasz, ktokolwiek to jest to obraża hejterów, a nie wszystkich pracow ników. Ja rozumiem, że wolność słowa itd, ale ludzie, opanujcie się. To jest wątek służący ku przestrodze potencjalnym pracownikom, a nie forum leczenia Waszych frustracji. Człowiek wejdzie by dowiedzieć się czegoś o firmie, a jedyne, co zobaczy to Wasze śmieszne wojenki. Zatem nie hejtujmy od czapy (masa przedmówców), nie obrażajmy się (przed-przedmówco) i nie pomawiajmy (przedmówco). Jeśli macie do siebie jakieś urazy to chyba już poniewczasie. Niestety nie moderuję tego wątku, więc tylko proszę: wypowiadajmy się merytorycznie o firmie, jakości pracy i płacy

do zaworowego itd itp

Widzę, że naczelny "hejter" podpisujący się tu wariacjami słowa "zaworowy" oraz "jak miło" i pewnie paroma innymi, nie ma za grosz kultury osobistej i jedyne co potrafi to wyzywać ludzi pracujących w Okazjach od, cytuję, "bezmózgów" oraz radzi im, tu również cytat, "(usunięte przez administratora) głową o ścianę". Następnie, na koniec swoich lamentów, każe nam uwierzyć jednak w siebie i nie dać sobie wmówić, że jest się siakim i owakim, podczas gdy, tu znów cytat "nie dajcie sobie [...] wmówić, ze [...] jesteście do niczego, nawet, jeśli 2 dni przedtem byliście super" Panie, cyrk Pan tu robisz i nic więcej, wiemy kim jesteś. Prawie książkę już tu napisałeś, mimo, że nie pracujesz w Okazjach już półtora roku. I nie, nie boli mnie to co piszesz, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę z wielu minusów tej firmy i nikt za nią przelewać krwi nie będzie, ale jeśli się wypowiadasz to rób to kulturalnie, bo pokazujesz jedynie, że dobrze zrobili nie dając Ci NIC WIĘCEJ, bo nie zasłużyłeś.

jak miło;)

Wątek ożył, a już myślałem, że umarł na amen:) mózg rozje..., w przeciwieństwie do Ciebie nie mam zwyczaju hejtować bez sensu, więc powiem tylko, że musiałeś/aś pracować dość dawno, skoro były wtedy jakieś umowy dodatkowe w celu uzyskania premii oraz można było rozmawiać z kierownikami. Bo ja akurat znam kilka przykładów z tego roku, gdzie próby zasugerowania zmian kończyły się nieciekawie. Do reszty wypowiadających się wyżej bezmózgów - ludzie tu komunikują, że to dno ze strony zarządu skąpić na prezentach, nie złożyć nawet życzeń, wysłać beznadziejne prezenty do klientów, a jako wisienkę na torcie zaserwować przymusowy urlop w Wigilię. Mówią o CAŁKOSZTAŁCIE, więc opowiadanie, jak to już we wrześniu powinni się postarać odrobić jest co najmniej żałosne. Może jeszcze mieli przeprosić, że nie odrobią tygodnia zamiast 1 dnia? Ruszcie trochę głowami, a najlepiej jeb****** nimi solidnie o ścianę. Firmy produkcyjne narzucają dni wolne, tu jest tu, a tam tak, bo umowa taka, pitu pitu. Niedługo sikanie w wyznaczonych godzinach uznamy za normalne. Aha, a Wy wszyscy na umowach-zleceniach w OI - da się wynegocjować i znam osoby, którym się udało, okrojony urlop płatny w ramach takiej umowy. Tylko odważcie się i negocjujcie, nie dajcie sobie przy okazji takiej rozmowy wmówić, ze Wam się nie należy do jesteście do niczego, nawet, jeśli 2 dni przedtem byliście super. Uwierzcie, wmawianie Wam że wszystko robicie źle to z dużą dozą prawdopodobieństwa chwyt po to, żebyście czasem nie poprosili o podwyżkę lub umowę o pracę. Idźcie pracować gdzie indziej a zobaczycie, że nie jest z Wami tak źle;) Oczywiście nie wszyscy - wiadomo. Życzę wszystkim pracownikom OI nowej pracy w Nowym Roku! Hejterom mniejszego bólu dupy, a zarządowi dystansu i rozumu. Niech Wam się wiedzie od momentu, gdy postanowicie się zmienić na lepsze:)

taaa

Teraz to i ja jestem rozbawiona:) jeśli usługi=wolno traktować pracownika jak gówno, to powiedz pracownikom największych e-sklepów, że mogą mieć płacone jak w spożywczaku. Akurat jeden z nich znam od środka, więc wiem, jaka jest dysproporcja między okazjami, a odbiorcami ich ,,usług". Porównaj mądralo jakość pracy z agencjami, np. Digital One. P.S. Widzę, że armia klakierów znów rusza do boju:D Czas szykować popcorn:D

do mózg rozje...

"Co do reszty radzę się głęboko zastanowić czy znasz choćby pojęcie 'umowy o dzieło'. Dla zielonego ludka może to wyglądać jak rozliczanie się 'pod stołem'" pierwsze słyszę aby osoby, które mają podpisaną umowę o pracę podpisywały tutaj umowy o dzieło, aby dostać "premię". Kasa ta jest dawana w kopertach, bez żadnej dodatkowej umowy, ani bez aneksu. "powiedzieli co Wam się niepodobna, co chcielibyście zmienić, czego potrzebujecie" teraz to ja się uśmiałem :D niektóre widoczne tutaj paniczne akty ratowania wizerunku pokazują, że "zarząd" wie co ludziom nie pasuje. Rotacja pracowników, oraz to, że przed odejściem mówią co tam nie gra też sugerują, że jednak "problemy" są im znane. Zgadzam się tutaj z wypowiedzią :D:D:D, że pracownik ma swoje obowiązki, ale pracodawca również. Szczególnie jeśli zatrudnia się (najchętniej) studentów i osoby zaraz po studiach, którzy nie mają doświadczenia na rynku pracy i nie wiedzą jeszcze o co im wolno walczyć. Dlaczego jeśli już ktoś broni tej firmy to nie mówi o jej plusach, ale próbuje zdyskredytować tych, którzy wypowiadają się negatywnie. To także daje do myślenia, bo jednak jak widać ciężko jest znaleźć jakieś pozytywy oprócz tego, że poznało się tam fajne osoby (co nie jest akurat zasługą zarządu -chociaż oczywiście zaraz ktoś powie, że to przecież oni ich zatrudnili :D)

mózg rozje...

"Tylko, że Okazje to nie produkcja, a firma z sektora IT..." Teraz ktoś poleciał ostro po bandzie. Zaczynam wątpić czy połowo z osób która się tutaj wypowiada wie gdzie pracuje :p Dobrze, że mnie JUŻ tam nie ma. bo z takich ludzi można się tylko śmiać (na płacz już za późno). Człowieku nie wiem skąd się urwałeś, ale radzę zajrzeć Ci na stronę 'O firmie' i o zgroza!!! dowiesz się, że ponoć pracujesz (wątpię w tą Twoją pracę) w firmie z sektora USŁUG (e-commerce + reklama). Powtarzam USŁUG. Pisać, że pracujesz w sektorze IT tylko dlatego, że PONOĆ pracujesz przy komputerze to jak pisać, że osoba jeżdżąca w markecie na ODKURZACZU zajmuje się ROBOTYKĄ. Dawno mnie tak nikt nie rozbawił :D:D:D Co do reszty radzę się głęboko zastanowić czy znasz choćby pojęcie 'umowy o dzieło'. Dla zielonego ludka może to wyglądać jak rozliczanie się 'pod stołem'. Za moich czasów (zaczynam czuć się staro) mało osób się chwaliło, że ma podpisaną również taką umowę. Widać, że pod tym względem nic się nie zmieniło i patrząc po zawiści osób piszących SŁUSZNIE robią. Jedyną radę jaką mogę dać osobą, które parują w okazjach jak i w innych firmach prywatnych (korporację to zupełnie inne bagno - bez kija nie podchodź) to by poszli do szefa, przełożonego, kierownika (kogo tam macie, w czuj portret rzucacie rzutkami po godzinach) i powiedzieli co Wam się niepodobna, co chcielibyście zmienić, czego potrzebujecie i o dziwno okaże się, że większość z tych osób to ludzie. Pewnie większość z tego nie uda się wprowadzić czy zmienić bo to ludzie biznesu i liczy się kasa, ale spróbować warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Okazje Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Okazje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Okazje Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.

Grupa Okazje Sp. z o.o.