Opinie o Grupa Okazje Sp. z o.o. w Łódź

Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez ponad 6 mln internautów, generujących 16 mln odsłon. Głównym filarem grupy jest porównywarka cen Okazje.info, plasująca się w pierwszej trójce porównywarek w Polsce. Grupa Okazje.info to także funkcjonalne wyszukiwarki zakupów dopasowane do potrzeb określonych grup docelowych – YouShop, YouHome oraz YouStyle. W 2014 roku do grona serwisów dołączył Rabatuj.pl oferujący internautom rabaty, promocje, wyprzedaże i inne formy zniżek na e-zakupy.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Okazje Sp. z o.o. w Łódź

M.

Pracowałem tam kilka lat - o kilka za dużo. Naprawdę. Firma jest na skraju upadku i wiedzą o tym wszyscy, poza zarządem. Ciągle siedzą tam niekompetentne osoby i tylko one zostały. Nie umieją utrzymać nawet wieloletnich pracowników, bo wychodzą z założenia, że i tak wiedzą lepiej, albo ze ktoś coś za nich załatwi, np. manager. Nie tędy droga. Daje im pół roku.

Weronika

@Zniesmaczona, mobbing jest to poważne oskarżenie. Zgodnie z treścią Kodeksu Pracy, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy coś takiego miało miejsce w Twoim przypadku w trakcie Twojej współpracy z Grupa Okazje? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Weronika

@Igor, na jakie stanowisko w Grupa Okazje Sp. z o.o. planujesz aplikować? Prosiłabym Cię o podzielenie się swoimi doświadczeniami z procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, w których prawdopodobnie będziesz brał udział. Dzięki Twojej relacji inne osoby, które tak jak Ty chcą aplikować do tej firmy, będą wiedziały jak przygotować się do swojej rozmowy kwalifikacyjnej.

Kosmos

Minus: kasa, kasa, kasa i podejście do pracowników (brak jednolitych kryteriów oceny pracy, pensja po uważaniu, podwyżki to marzenie ściętej głowy). Plus: czasem fajne rzeczy w ramach integracji, ale jak głód w oczy zagląda, to integracją się człowiek nie naje.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grupa Okazje Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
ib

Pracuje się całkiem spoko, stresu nie ma dużo, kasa bez szału, ale przeciętna rynkowo, ostatnio fajne rzeczy integracyjne, latem klima, no i lokalizacja w centrum bardzo mi pasuje. Z negatywnych rzeczy to przepływ informacji nie tak dobry, jak mógłby i hałas, bo ciągle ktoś gada dookoła.

Weronika

@Zadowolony to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co jeszcze możesz napisać o pozytywnych stronach pracy w Grupa Okazje Sp. z o.o.? Co przede wszystkim cenisz sobie w swojej pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zadowolony

Pracuje od prawie roku - UoP, szefostwo miłe, nie mam zastrzeżeń, wypłata satysfakcjonująca i zawsze w terminie.

Weronika

@Justii powiesz coś więcej o atmosferze w miejscu pracy?

gosc

W dalszym ciągu jest tam tak źle? Widzę, że mają trzy ogłoszenia w tej chwili- wszystkie na juniora. Jest tam w ogóle szansa na awans?

Justii

Nie polecam, niskie stawki na śmieciowych umowach, BARDZO nieprzyjemna atmosfera,.

Weronika

@adam, dlaczego nie polecasz Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Ida

Ile zarabia w Okazjach Analityk Danych? Czy ktoś mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska?

gucio'

a na jakim stanowisku konkretnie można zarobić te "wielkie" pieniądze i jak one konkretnie są wielkie? ostatnio, bo w maju był poszukiwany u was AdWords Specialist - ciekawe czy nadal trwa ta rekrutacja

adam

szczerze nie polecam, tylko dla desperatów.

maria

dziekuje za sprawne zalatwienie szybko dziekuje m.lasota

Sosottggbbbddrr

Brak systemu motywacji, nierówne traktowanie pracownikow, szefostwo nastawione nieprzyjaźnie i szukające problemów. Szkoda czasu. Nie aplikować i nie przyjmować od nich ofert.

kiwi

Witam. W skrócie pisząc: 1. bardzo fajny i miły zespół, nawet zarząd, który musi robić groźną minę :) 2. zarząd czuły na spóźnianie ew. branie wolnego. I tutaj jest coś dziwnego - wolą stracić zdolnego człowieka, który się spóźnia na miano szeregowca przychodzącego terminowo do pracy :DDDD No cóż, może to też przypadkowe emocje... Po za tym często mowa o zaangażowaniu. tutaj polemizowałbym na ten temat zwłaszcza z Piotrem B. W szczególności irytujący jest wiszący na ścianie obrazek górskiego pejzażu z kolesiem w garniaku i z napisem "ambition" Nie wiem czy to ma motywować pracowników czy co? Mnie wręcz demotywował łącznie z brudną myszką :DDD 3. Kadra managerska w porządku. Ktoś ogarnięty na pewno będzie widział ich niedociągnięcia. Ale jesteśmy tylko ludźmi więc szanujmy się na wzajem, bo każdy jest potrzebny. 4. Finanse standardowe lub nawet mniej bo brak czynników motywujących. Chyba, że o czymś nie wiem. Być może firma nie rozhulała się na tyle mocno, więc lubi się to co się ma. Zresztą są tam duuuuże perspektywy zarobkowe ale w długim przedziale czasowym i jeśli faktycznie Zarząd doceni twoją pracę lub wymyślisz im symbiotyczny sturtup. Zresztą o finansach wypowiem się inaczej. Jak chcesz zarabiać dużo, to załóż sobie firmę. Nie zawsze idzie wszystko jak po maśle. Czasami na zyski trzeba czekać, a niektórzy chcą od razu kokosów. Z innej strony, pracownik jest jak produkt. Im lepszy tym droższy. Im większe zapotrzebowanie, tym ma w czym przebierać. Więc tutaj zależy od sytuacji. 5. Stanowisko i struktura. Ktoś kto ma pojęcie o zarządzaniu będzie wiedział o co chodzi. Mnie się nie spodobał... "Junior" :) (miara mierze nierówna) 6. Klima działa, więc prawda to co w ogłoszeniu ;P 7. Odchodzisz w sposób kulturalny = brak kontaktu z ich strony. Hmm... To tyle w tym temacie. Podsumowując, jak ktoś nie ma doświadczenia to śmiało może celować do okazje.info Jako firma ma ogromny potencjał, który dobrze wykorzystany i prowadzony pozwoli na stabilne jej funkcjonowanie i przyzwoite zarobki pracując normalnym tempem. Lokalizacja firmy mimo kolosalnie drogiego parkingu (niezależne od firmy) jest w znakomitym miejscu. Blisko ul. Piotrkowska, komunikacja miejska itp. Ogólnie polecam i zalecam.

Witam komentujących Co prawda nie jestem pracownikiem tej firmy, ale byłbym wdzięczny za opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracy na stanowisku Mł. Specjalista d/s SEM (mają ogłoszenie). Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na w/w stanowisko. Wymagania mają dosyć niskie jak na moje umiejętności. Czy wogole jest szansa na sensowne zarobki + umowe o pracę ? Generalnie mam jeszcze ofertę z dobrej agencji interaktywnej i zastanawiam się na wyborem. Jeżeli ktoś mógłby napisać coś więcej to będę wdzięczny. Jeżeli ktoś nie chce tutaj się wypowiadać to moze ew. mógłby wysłać mi email: nathalswtor@gmail.com. Z góry dziękuję i pozdrawiam :) Marcin

rada
@Marcin

w dziale marketingu dostaniesz pewnie umowę o pracę, ale nie licz na wysoką pensję, bedzie raczej w granicy najniższej krajowej - chyba, że naprawdę zabłyśniesz ;)

sss
@Marcin

idź lepiej do tej agencji interaktywnej

do t.

tomku, z tego, co wiem, handlowcy nie mają prowizji, tylko podstawę (niektórzy mniej, niż 2k), chyba, że coś się zmieniło...

Słońce

Ja tylko w kwestii formalnej - słońce nie jest proste :P I tyle warta jest ta rada.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Okazje Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Okazje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Okazje Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.

Grupa Okazje Sp. z o.o.