Opinie o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

killer

Panowie którzy w tej firmie pracujecie ile na czysto się zarobi i czy jest ta zle jak piszą jak jest z podatkiem i ile płaci się za mieszkanie pozdrawiam serdecznie

killer

Proszę napisać jak jest z zarobkami w tej firmie ile można zarobić mam właśnie z tej firmy wyjechać jako pomocnik elektryka proszę napiszcie jeden facet do mnie dzwonił i powiedział ze nie warto jechać ze zabierają duży podatek 6 grupa podatkowa i pensja jest marna pozdrawiam (usunięte przez administratora)

zzz

ile kosztuje hotel za noc przy zakładzie pracy i np dalej 10km, jest róznica? w jaki sposób zmienią ci umowe, bo podpisujesz z agencją to powinna obowiązywać przez cały czas np: 3 miesiące, nie zależnie u którego pracodawcy pracujesz? i w jaki sposób można wypowiedzieć umowe .

zzz

jako elektryk pracujesz sam czy z inną osobą ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk - Elektromonter? Podziel się swoimi doświadczeniami.

monter

kolego opisz w jaki sposób, ponieważ nam oferte wyjazdu od nich i się wacham. Napisz z którego oddziału wyjechałeś i czy ma to jakie znaczenie.

Tadeo

witam ja nie wiem ale mieszkam w czechach, i przyszla mi umowa mam11,na godzine i 40 diety, juz ilekric moi dzwonili z niemiec,mowie po niemiecku ják i po polskku,jade we wtorek takze zobaczymy mysle ze jezyk duzo daje!

elektrk

niech ktoś napisze jak jest aktualnie nam oferte wyjazdu jako elektryk przez oddział Lipsk w luty.

tom

Może kto podpowie jak odbwa sie; Czy wyjazd z Polski jest organizowany w grupie czy indywidualnie . Czy praca jest w kilka osób z Polski czy ja sam . Jak wygląda organizacja dojazdu z Polski do Niemiec i na miejscu kto organizuje formalności z rezerwacją pensionatu i odbiorem osoby z np.przystanku do pensionatu kto za to płaci?. Jak wygląda dojazd z pensionatu na budowy . Na jaki okres jest umowa .

kolorado
@tom

(usunięte przez administratora) .Mogę Ci powiedzieć że najlepiej jechac własnym samochodem,za dojazd do miejsca pracy z domu Ci zapłacą natomiast z kwatery do pracy nie zwracają,jeśli nie masz własnego samochodu to Ci załatwią kwaterę blisko pracy żebyś mógł dojść na pieszo ale to może dużo drożej kosztować np 30 euro za nocleg,jeśli masz samochód to możesz mieszkać dalej ale taniej wyjdzie nawet z Twoim dojazdem do pracy.Pensjonat organizuje firma Ty jedziesz do pracyni dostajesz SMS z adresem pracy i adresem noclegu.Możesz jechać sam lub poczekać na drugiego,jesli jedziesz sam to musisz znac niemiecki.Z kasą nie ma problemów.Umowa w tej chwili jest już na czas nieokreślony.Jeśli masz jeszcze jakieś pytania podaj nr.telefonu to zadzwonię i Ci powiem co wiem.

el

Skoro diety są obliczane razem z wynagrodzeniem godzinowym to logiczne, że te zaliczki należy później odliczyć od całości wypłaty.

bebeti

Witam moj maz dostal prace przez firme bewerber weimar i chcialabym sie dowiedziec czy wkoncu wyjechal Pan?jest tak zle jak ludzie opisuja?pozdrawiam

pppiotr

nie oszukuj dieta to 40 euro dziennie a hotel jaki sobie załatwisz tak zapłacisz jak masz troche oleju w głowie i szczescia to wcale nie jest zle ja pół roku u nich pracowałem i srednio okło 1700 euro na reke miałem ,

ppiotr

Ja pracowałem pół roku w tej firmie i poza małymi rozbieznościami wynikającymi z interpretacji kontraktu chodzi o diety(300-400euro w zależnosci od ilości dni przepracowanych) które w moim rozumieniu sa dodatkowymi srodkamimi na utrzymanie a które firma odlicza od zarobku wszystko było w pożądku . Tylko jedno zastrzeżenie pracowałem cały czas w jednej firmie i mieszkanie sam sobie załatwiłem .

Myślący

Mam pytanie do pana Marka który wystawił niedawno komentarz,dlaczego pan napisał oddajcie mi kasę?Pytam gdyż mam zamiar wyjechać tam do pracy przez tą firmę.(usunięte przez administratora)

Myślący

Witam,bardzo proszę o jakieś opinie na temat tej firmy gdyż mam wyjechać tam do pracy a po przeczytaniu tych komentarzy to aż mi się nie chce i nie wiem co mam robić,proszę piszcie na gg 7866785 lub mail (usunięte przez administratora) z góry dziękuje

marcbig

Witam. Za dwa dni to jest 03.03.2013 wyjeżdżam do pracy za pośrednictwem w/w firmy. Opinie są takie że spędzają sen z powiek. Ale co zrobić, trzeba jechać i spróbować. Zdam relacje za jakiś czas. Powodzenia dla Wszystkich

mark65

Witam Wybieram sie do niemiec przez A.I.M. Bonn jako elektryk-napiszcie proszę czy warto ,czy nie oszukują, jak jest faktycznie z tymi dietami po 40 euro i z wypłatami,czy non stop tylko trzeba się przenosić z miejsca na miejsce, co z zakwaterowaniem? [usunięte przez moderatora]

aaa
@mark65

Mam pytanie wybieram sie do tej firmy 10 marca 20014 jako slusarz zagwarantowano mi stawke 10 e b niebyli mi wstanie powiedziec ile na reke chcial bym wiedziec jak ta praca naprawde wyglonda czy warto jechac jesli ktos by mogl mi udzielic jakis kolwiek informaci byl bym wdzieczny

endi

jestem juz trzeci tydzień przez oddzial z lipska. pierwszą zaliczke dostalem 200 eu w tym tygodniu mam dostać drugą 250eu. fakt jest taki że po wypłacie sie zobaczy jak faktycznie z kasą wychodzi. jak chce ktoś jechac to niech sie przygotuje na co tygodniowa zmiane miejsca pracy bo różnie niemcy sobie zamawiają ludzi ale podobno jak sie sprawdzisz w jakiejs firmie to zostawiają cie na dłużej. co do mieszkania to jest różnie przeważnie są to pensjonaty z różnymi warunkami mieszkaniowymi ale przecięż nikt nie jedzie tu siedzieć w luksusach bo za to sie placi ale z tego co załatwia firma to od 20 do 30 eu za dzień. no i pasuje jezyk coś czaić bo po polsku raczej nie pogadasz. PS: próba nie szczelba ja próbuje

lechita88

witam, dostalem propozycje pracy przez agencje w Lipsku. Czy mial ktos z ta agencja stycznosc? czy prawda jest ze zostawiaja czlowieka samemu sobie?

Misiek

No to chyba miales niefart.Ja tam niemialem takich problemow.Wiesz, najpierw tez mne (usunięte przez administratora) alo, ze musialem wydawac tyle kasy na poczatku ale sie zwrocilo i kasa jest ok.

endi

mam jechać do Heidelberga. do pracy z mieszkania 14 km. no i najważniejsze że nie wiem co bede mial tam robic. patrzylem na google i ten adres co mam to budowa uniwersytetu. i teraz mam nadczym myślec!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH