Opinie o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Irek

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencją.

Oszukany

Omijać SZEROKIM łukiem!!!!!!!

freundin

To co Pan pisze nie jest mozliwe. Trzeba dokladnie czytac umowy.

Co nie jest możliwe Freundin ? chyba wiem ile płacilem za mieszkanie ile dostalem za godziny dzielac to wychodzi 6,5 e netto a diety wgl a inni co mieli diete to napisali REISEN KOSTEN i opodatkowane były to pieniadze

Majka

Witam. 2 tyg temu pojechał do pracy mój mąż. Po przepracowanym tygodniu przenieśli go na inną budowę. Chciałam się dowiedzieć czy firma jest godna polecenia.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk - Elektromonter? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Omnibusik

AIM to dobra i poukładana agencja, myślę, że nie mylę się!

Mastrojani

Nie sprawdzamy warunków, umowy i innych dokumentów a później niejasności rodzą problemy. Nagminnie lekceważymy wyjaśnienia przed podpisaniem umowy bo każdy liczy kasę a przecież nie byłoby później nerwów.

pppp:)
@Mastrojani

Mastrojani - Odnoszac się do Twojej wypowiedzi dokladnie sprawdzam warunki umowy i niejasnośći to chyba Ty masz, jeśli dla Ciebie między kwotą netto a brutto nie ma żadnej różnicy to powodzenia na dodatek DIETA a REISEKOSTEN to chyba co innego dieta jest nie opodatkowana czy nie tak jest ?

pppp:)
@Mastrojani

Olek

Poszukując dobrej agencji dowiedziałem się, że A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH ma opinię bardzo dobra jako pracodawca. Nie wiem co sądzić o niektórych wpisach?

Aneta

@Były pracownik - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Czy wyjaśniła się kwestia zaległego wynagrodzenia? I czy tylko to jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

@Aneta

Nie, pieniadze których nie wyplaciliście do dziś nie dostałem, następna sprawa odnośnie diety obiecujecie netto diete a potem na zetlu jest reisenkosten a nie dieta i to opodatkowana, robota kończy śię z dnia na dzień to jest uczciwie według Pani ? i propozycja pracy na drugim koncu niemiec po prostu wycieczka krajoznawcza, Pozdrawiam

Badacz

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego?

Aneta

@Chętny są nowe oferty pracy. Poszukiwani są kandydaci do pracy jako Elektryk/Elektromonter, Hydraulik - Instalatororaz Spawacz do pracy w Niemczech. Jesteś zainteresowany? @spawacz mag zdecydowałeś się na przyjęcie tej oferty? Jeśli tak, to powiedz jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Warto w niej pracować?

kolorado
@Aneta

Nie,nie warto.Odpuść sobie będziesz spokojnie spał.

Ochotnik

Tak różne opinie o agencji, że nie wiadomo co myśleć.

spawacz mag

Witam mam propozycję pracy w tej firmie w niemczech czy ktoś się może orientuje jakie są warunki ??

Chętny

Czemu tak mało opinii jest tym wątku? Czyżby tak dobrze się pracowało i nikt nie ma czasu na pisanie? Opinie są przydatne dla innych, chętnych szczególnie przy wyjazdach za granicę. Nawet nie ma nowych ofert pracy!

2sort

Coś z tą agencja chyba nie tak. Wydzwaniają do mnie z numeru +49 214 32847650, nie mogę odebrać bo jestem w pracy w Holandii, piszę wiadomość do nich na maila i przez formularz na stronie, nikt nie odpisuje, nadal dzwonią, o co kaman? Na stronie oferty pracy z października 2016, troszkę nieaktualne.

Aneta

@JaWam Dam czyli rozumiem, że polecasz innym tą agencję? W czym okazała się dla Ciebie pomocna?

Aneta

@tojfer Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie?

tojfer

Nie polecam tej firmy a szczególnie czeba uważać AGATE. S

Aneta

@Pracownik rozumiem, że pracujesz w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Co możesz opowiedzieć o Twoich wrażeniach z warunków pracy w firmie?

Masakra kogo wy tam zatrudniacie? Ten nowy Polak jest straszny !!

Aneta

@Danek bardzo dobrze jest słyszeć, że udało Ci się podszkolić język. Jakie rady masz dla osób wyjeżdżających do pracy za granicą?

Zostaw merytoryczną opinię o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH