Opinie o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Danek

Pracuję już w Niemczech 5lat W tej firmie nie pracowałem ale na ogół wszystkie te agencje pracy płacą prawie tą samą kasę. Zasada jest jedna rozmawiasz trochę po niemiecku i znasz się na robocie dasz sobie napewno radę. Ja też pierwszy raz wyjechałem jako niemowa .Probojcie nie zniechęcajcie się. Jeżeli dostaniecie niemiecką umowę nikt was nie oszukany nawet o centa.Żadnych polskich umów bo napewno ktoś was oszuka.Do przodu i lerne Deutsch. Pozdrawiam

Danek

Ok

Aneta

@ochotnik polecam obserwować stronę internetową firmy. http://www.allgemeine-industriemontagen.de/pl/oferty-pracy/ Daj znać później jak poszła rekrutacja!

Ochotnik

Szukam nowych ofert pracy i nie mogę nic namierzyć!!.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk - Elektromonter? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY- Stabilne Zatrudnienie
Bonn
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Kierowca C+E plandeka tandem
Bonn
ASMO Solutions Sp. z o.o.
Pavlo

Panowie, od jakiegoś już czasu zabieram się aby napisać opinie firmie AIM z Bonn ale przez nawał pracy ciągle nie miałem kidy. Otóż pracuje w firmie AIM od czerwca zeszłego roku. Mimo początkowych przebojów z klasa podatkową wszystko jest idealnie. Od ponad 9 miesięcy jestem na jednej Budowie i zapowiada się, że będę nadal. Firma zawsze wypłaca pieniądze na czas, co tydzień otrzymuję diety, nie ma problemu z wolnym. Dodatkwo jak Pani Agniesia - która mnie zatrudniała, nie ma czasu porozmawiac (wiadom takich chętnych do rozmów to ma pełno dziennie ale zawsze oddzwania jak ma chwilkę) zawsze mogę porozmawiać moim kaleczącym Niemieckim z miłym Panem Lenartem lub Pania Monika ( oboje są Niemcami). Są bardzo cierpliwi w kontakcie, na spokojnie probóją się dogadać. Bardzo polecam tą włąśnie Firmę !

dario

ja pracuje 6 miesiecy jako spawacz,monter instalacji sanitarnych,przy 150 h ze stawka 12euro/h mam okolo 1300 euro + diety za kazdy dzien 40 euro mieszkanie 300/miesiac wyzywienie okolo 200 paliwo okolo 50 taka prawda tyle ze mieszkam tu na stale godziny zaleza od firmy,ktora cie wynajmuje,jezyk weryfikowany na budowach czasem pracuje sie z rosjanami,rumunami roznie,ale dobrze znac niemiecki.

Zadzwon do AIM Bonn tam jest Pani Sadlak. Bardzo sympatyczna Pani na pewno odpowie na pytania i poda Ci wszystkie szczegoly.

g.c

Ja obecnie pracuje w AIM ale w Bonn i bardzo sobie chwale. Bardzo mili ludzie w biurze. Jedynie przeciagalo sie z klasa podatkowa ale to nie wina firmy co niestety urzedu niemieckiego ( firma bardzo pomogla z formalnosciami, rozmawialam z urzedem itd)

maniutek pomorskie

witam.po długich wahaniach postanowiłem napisać.postaram się napisać rzetelnie ,aby moja odpowiedź była pomocna.miałem wyjechać z dnia na dzień. ale pan B.W nie był do końca kompetentny.kontakt był na początku tel a później przede wszystkim mailowy.miałem zwalniać się z pracy ,ale dobrze że tego nie zrobiłem.kończył mi się dowód osobisty , na którego musiałem złożyć w innym mieście.

maniutek pomorskie

witam.pewna osoba zadzwoniła do mnie z lipska z ofertą pracy jako ślusarz remontowy (stawka brutto 9.5E +dieta 42E). wysłali do mnie maila z umowami do podpisania (niemiecka,polska) wcześniej do nich pisałem ,ale bez odzewu z ich strony.po przeczytaniu ze zrozumieniem ,wszystko wydaje mi się legalne.zleceń jest dużo, nawet nie ma problemu na zmianę daty wyjazdu (początek sierpnia 2015r). na początek trzeba mieć 300e nie licząc paliwa do auta (pierwsza zaliczka po tygodniu). gg 10168045 mariusz

Krzysiek

organizację mają do kitu,proponują wyjazd ,kwaterę najlepiej poszukać samemu,(usunięte przez administratora)

miro

Mam rozpocząć pracę w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH jako hydraulik od 04.05 2015,czy ktoś ma też ten termin ? Proszę o kontakt i opimie o tej firmie (usunięte przez administratora)

czerpak

kurczę niestety , ale ja również spotkałem się z dość negatywnymi opiniami na temat A.I.M Allgemeine Industriemontagen . Polakom wydaje się , że jak dostaną robotę w niemieckiej firmie to jakby złapali Pana Boga za nogi a to nie działą tak do końca, (usunięte przez administratora)

as5690

na jakiej zasadzie oszukuja w tej firmie ? czy mozna liczyc na wsparcie z ich strony? Czy oferują pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników? w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? bardzo byłbym wdzieczny za odpowedz dziekuje bardzo

str

To trzeba Identifikationsnummer firmie podać. Firma od 01.01.2014 roku oblicza wypłatę ścisle według informacji z systemu Elstam z Finanzamt. Nie inaczej. Jesli jest tam błąd to trzeba to wyjaśnić z Finanzamtem przez złożenie odpowiedniego wniosku. Jeśli ktoś jest zaradny to da na pewno radę.

mały

a więc...na wyjazd weźcie sobie co najmniej 1000euro bo do pierszwej wypłaty daleko i drogo.Maxa jaki zarobicie to miesięcznie około 1700 euro( w zależności o steuerklasse)i po uzbieraniu godzin na zeitkonto(około 160 godzin) dodatkowo około 1200 euro co czwarty miesiąc pod warunkiem że nie wywali cię pracodawca na przymusowy urlaub.Ogólnie dużo niedopowiedzeń i ze słabym niemieckim lepiej się nie wybierac ale jak szprechasz to jakoś da się przeżyc.

KB-Tech

Chcę spróbować za nasza granicą, napiszcie czy warto z nimi, a jak nie, to jaka firma może być lepsza ? Chcę pojechać jako elektryk, automatyk.

andre

ja dostałem (hydraulik)dzisiaj i mam być w pracy w poniedziałek ale myśle że to wałek ,nikt nie napisał co tam pracuje dziwne tak byśmy wiedzieli

piotr

czy jakis hydraulik ma umowe o prace na 12.05.2014

Karol TIG

8.50 euro na godzine to jałmużna dosłownie,ja w gdańsku pracuję za 10 euro na godzinę więc jeżeli już gdzieś wyjeżdżam to od 16 euro w górę a za 8,50 nigdzie bym nie pojechał,nie dajmy się poniżać...

volk

a gdzie w Polsce kupisz zwykły chleb za 12 zł?? W której piekarni??

Zostaw merytoryczną opinię o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH