A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Bonn

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Opinie o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Aneta

@spawacz bob, może dojść do sytuacji, w której administrator forum zdecyduje się na usunięcie opinii, ale robi to tylko w przypadkach, w których wpisy łamią postanowienia regulaminu forum i robi to niezależnie od pracodawcy. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

@Aneta 27.07.2018 09:52

Tak , usuwanie wiarygodnych opini za to , że pisze się jak jest naprawdę w danej firmie o o biurze.

spawacz bob

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na facebooka bo tu są kasowane wiarygodne opinie. Rafał Woźny .

tańczący w wilkami

Biuro A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH - Bonn , ?????

spawacz bob

Dlaczego są usuwane wiarygodne opinie przez administratora.

Aneta

@Mario Bros !, dziękuję za Twoją odpowiedź. Napisałeś, że po odliczeniu zaliczek, przelewów i "jakiś kosztów", możesz napisać jakie konkretnie koszty masz na myśli? Przed podpisaniem umowy agencja zapewne przedstawiła warunki umowy oraz opłaty jakie będą za pośrednictwo? Czy przez cały okres zatrudnienia, firma A.I.M. służy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą.

Aneta

@Mario Bros, możesz powiedzieć czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę? Na jakie stałe koszty należy się przygotować (na przykład zakwaterowanie, dojazd do pracy)? Wynagrodzenia są stałe czy zależne od faktycznie przepracowanych godzin? I jeszcze jak wygląda kwestia znajomości języka?

Luidzi

Myślę, że trzeba bardziej pilnować swoich spraw a nie będzie nieporozumień!

Witam pracowałem z tą firmą jakiś czas od samego początku były problemy z kwaterą firma co prawda ją załatwiła ale nie poinformowała mnie że trzeba za nią zapłacić a oni tego nie zrobią .Następnie jeśli chodzi o umowę najlepiej ją przepatrzeć z adwokatem bo wszystko jest zawarte w paragrafach AIM kasuje za szybkie przelewy horrendalne sumy najpierw mówią że biorą te koszta na siebie a następnie wszystko odciągają od i tak śmiesznej pensji to samo przelewy na konto tragedia .Nie wspominając o tym że co chwile odbiera telefon kto inny i nie wie o niczym ogólnie nie polecam chyba że ktoś nie potrzebuje zarobić i ma nerwy ze stali .

Aneta

@Oszukany elektryk, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia! @Kolo, rozumiem, że też pracujesz w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH. Co jeszcze możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy i warunków, jakie oferuje? @Jacek, a jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Aplikowałeś już?

Jacek

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Aneta

@Ktoś, jak długo byłeś związany z A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Skoro nie zgadzasz się z komentarzem swojego przedmówcy, to może chciałbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź niewiele wnosi do dyskusji. @Oszukany elektryk, czy miałeś w umowie zapisane wszelkie stawki i inne warunki pracy? Czy próbowałeś rozmawiać z przełożonymi na temat nieprawidłowości w wynagrodzeniu? Jak zareagowała agencja na Twoją prośbę o zwrócenie pieniędzy?

JaWam Dam

Zadowolony...aim.weimar . to moja 3 agencja i tutaj rowniez jestem zadowolony.. zaliczki co czwartek po 250e. wypłata zawsze do 20 .. dodatkowa płaca za polskie chorobowe urlop Warunki mieszkaniowe Bardzo Dobre=SUPER..czasem drogo..nie wiecej niż 20e.. Dojazd na koszt własny.... ala zato dobra dieta.. Ważne na start trzeba miec 250e lub wiecej.. bo zaliczka dopiero w drugim tygodniu pracy..czwartek Sama praca..Luzik..napewno niejest to praca dla osób ambitnych pracowitych ...jezyk..wystarcza podstawy.. Nie ważne czy pracujesz uczciwie ciezko dokładnie.. sumiennie.. -czy tak jak ja cały dzień chodzisz po hali i podpierasz ściany.. Masz stawke godzinowa i to napewno dostanisz

Madamo74
@JaWam Dam 11.04.2017 18:28

To czemu 3-cia firma?

qwerty

Witam Czy ktoś wyjechał jako elektryk Monter szaf sterowniczych Waltenhofen? Chciałbym się dowiedzieć czy warto.

Ktoś
@qwerty 07.03.2018 21:13

Nie ryzykuj. Olej to

Irek

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencją.

Oszukany

Omijać SZEROKIM łukiem!!!!!!!

Co nie jest możliwe Freundin ? chyba wiem ile płacilem za mieszkanie ile dostalem za godziny dzielac to wychodzi 6,5 e netto a diety wgl a inni co mieli diete to napisali REISEN KOSTEN i opodatkowane były to pieniadze

Olek

@dario Zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidywalnego. To jest tylko życie, może trzeba więcej pokory i zrozumienia? Przecież nikt specjalnie nie tworzy problemów innym bo sam straciłby robotę. Generalnie agencja dobrze pracuje ale czasami najlepszym coś się nie uda.

Majka

Witam. 2 tyg temu pojechał do pracy mój mąż. Po przepracowanym tygodniu przenieśli go na inną budowę. Chciałam się dowiedzieć czy firma jest godna polecenia.

Omnibusik

AIM to dobra i poukładana agencja, myślę, że nie mylę się!

Mastrojani

Nie sprawdzamy warunków, umowy i innych dokumentów a później niejasności rodzą problemy. Nagminnie lekceważymy wyjaśnienia przed podpisaniem umowy bo każdy liczy kasę a przecież nie byłoby później nerwów.

pppp:)
@Mastrojani 04.09.2017 10:32

Mastrojani - Odnoszac się do Twojej wypowiedzi dokladnie sprawdzam warunki umowy i niejasnośći to chyba Ty masz, jeśli dla Ciebie między kwotą netto a brutto nie ma żadnej różnicy to powodzenia na dodatek DIETA a REISEKOSTEN to chyba co innego dieta jest nie opodatkowana czy nie tak jest ?

Olek

Poszukując dobrej agencji dowiedziałem się, że A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH ma opinię bardzo dobra jako pracodawca. Nie wiem co sądzić o niektórych wpisach?

Aneta

@Były pracownik - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Czy wyjaśniła się kwestia zaległego wynagrodzenia? I czy tylko to jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

@Aneta 21.08.2017 11:04

Nie, pieniadze których nie wyplaciliście do dziś nie dostałem, następna sprawa odnośnie diety obiecujecie netto diete a potem na zetlu jest reisenkosten a nie dieta i to opodatkowana, robota kończy śię z dnia na dzień to jest uczciwie według Pani ? i propozycja pracy na drugim koncu niemiec po prostu wycieczka krajoznawcza, Pozdrawiam

Radzący

Każda agencja kieruje się swoimi zasadami, tym bardziej, że to agencja działająca na terenie Niemiec. Być może zasady funkcjonowania są nieco inne niż naszych agencji? Zawsze warto wcześniej wszystko sprawdzić niż scarecrow się lub co gorsza nie zarobić

Badacz

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego?

Nowy

Szukając dobrej agencji dowiedziałem się o A.I.M Allgemeine, po lekturze opinii jestem trochę zaskoczony dziwnymi sytuacjami. Sądzę, że wszystko można wyjaśnić w agencji, takie firmy muszą działać zgodnie z prawem.

Byłem
@Nowy 16.07.2017 20:44

Już cię lubię dlatego odradzam

Aneta

@Chętny są nowe oferty pracy. Poszukiwani są kandydaci do pracy jako Elektryk/Elektromonter, Hydraulik - Instalatororaz Spawacz do pracy w Niemczech. Jesteś zainteresowany? @spawacz mag zdecydowałeś się na przyjęcie tej oferty? Jeśli tak, to powiedz jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Warto w niej pracować?

kolorado
@Aneta 13.07.2017 16:01

Nie,nie warto.Odpuść sobie będziesz spokojnie spał.

Ochotnik

Tak różne opinie o agencji, że nie wiadomo co myśleć.

spawacz mag

Witam mam propozycję pracy w tej firmie w niemczech czy ktoś się może orientuje jakie są warunki ??

Chętny

Czemu tak mało opinii jest tym wątku? Czyżby tak dobrze się pracowało i nikt nie ma czasu na pisanie? Opinie są przydatne dla innych, chętnych szczególnie przy wyjazdach za granicę. Nawet nie ma nowych ofert pracy!

2sort

Coś z tą agencja chyba nie tak. Wydzwaniają do mnie z numeru +49 214 32847650, nie mogę odebrać bo jestem w pracy w Holandii, piszę wiadomość do nich na maila i przez formularz na stronie, nikt nie odpisuje, nadal dzwonią, o co kaman? Na stronie oferty pracy z października 2016, troszkę nieaktualne.

Zostaw opinię o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH - Bonn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH