Opinie o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metalkas S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metalkas S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Beli, a czy wiesz z ilu etapów składa się rekrutacja? Jeśli masz chwilę wypełnij raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjne, aby pomóc innym użytkownikom.

Beli

Dzisiaj byłem na spotkaniu w sprawie pracy na PH w Poznaniu. Powiem jedno Pan obsługujący klientów i rekrutujący przy klientach mało profesjonalne. Po za tym jest to człowiek który pojadł wszelkie rozumy, on wie wszystko najlepiej jak działa w handlu oraz doradza co robić rekrutantowi :-) Doradza oczywiście w cudzysłowie, bo tak naprawdę to się wymądrza. Wyszedłem z tej rozmowy zdziwiony poziomem rozmowy, nawet teraz się zastanawiam czy nie byłem w ukrytej kamerze :-) Powiem jedno na pewno takiego szefa bym nie chciał, ciężki człowiek i tyle. Postanowiłem napisać tą opinię żeby ludzie szukający tam pracy wiedzieli na kogo mogą trafić. Moim prywatnym zdaniem METALKAS w Poznaniu to nie jest najlepszy pomysł na pracę dla ludzi ambitnych z własną inicjatywą.

Beli

Pojawiło się wiele nowych ofert pracy w Bydgoszczy. Pracujesz w firmie? Podziel się z nami, jak wygląda praca na proponowanych stanowiskach.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pani prowadząca rekrutację od razu stwierdziła że już kogoś ma więc po co zabiera czas i zaprasza na rozmowę? Spojrzała na CV i zdziwiona jakie stanowisko wykonuje główny nagłówek na samej górze CV. Żenada nawet nie przeczytałaś mojego CV! Odpowiedź otrzymałam na maila negatywną i z ulgą to przyjęłam ???? po tej krótkiej beż sensu rozmowie nawet nie brałam tej girmy pod uwagę. Żenada totalna! Aaa i stanowisko w ogłoszeniu zupełnie inne niż jak opisała na rozmowie zero profesjonalizmu niestety

Żadne pytania pani stwierdziła że już kogoś ma

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dzidek

Czy etat ślusarza narzędziowego jest aktualny? Ile można zarobić podstawy? Myślę, że do tego dochodzi jakaś premia?

marek

kiedy już myślisz ze pracujesz to w nagrodę otrzymasz wypowiedzenie , w wólce kosowskiej chiński biznesmen czeka na plany i rysunki techniczne cudów z metalkasu

trololo

jak wygląda praca jako operator CNC w tej firmie? Czy traktują normalnie pracowników?

romek

Hej, wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyja ? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć pracę, zwłaszcza, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, to się teraz ceni, gdy na rynku jest dość trudno.

Zainteresowany.

Czy ktoś może napisać w jakim systemie zmianowym pracuje zakład produkcyjny i czy obowiązuje on również magazyn?

@Zainteresowany.

3 zmiany

emilia

To tak samo nieprofesjonalnie i traktowanie pracownika przedmiotowo jak w ART-METAL Lisi Ogon ul.Rekreacyjna 5.Nazwisko to samo GRZENIA,nie wiem czy to rodzina czy zbieżność nazwisk, dwie szefowe tej firmy teściowa i synowa,każda mówi co innego,zresztą to firma rodzinna,matka,córka,syn,synowa,wszyscy rzadzą,szefowa matka,jej nastrój zależy od tego którą nogą wstanie z łóżka,strach się bać! córka z tarczycą,nerwowa,trzeba uważać co się mówi,synowa,woda sodowa jej uderzyła,syn,najbardziej dostępny z tej rodzinki.Adres ART-METAL Bydgoszcz ul.Gęsia 16, a firma faktycznie mieści się w Lisim Ogonie,w budynku w którym jest druga firma STOORK ta firma należy do syna,M.Grzenia,obie firmy pod adresem Rekreacyjna 5 Lisi Ogon.

olo
@emilia

Mam zacząć tam prace jako ślusarz,nie wiem czy zaryzykować,czy dac sobie spokój?Może ktoś coś o produkcji napisze

wiewióra
@olo

jeśli znasz się na swojej robocie to nie będziesz miał problemów żadnych

bujaka
@emilia

tylko, że żaden z prezesów Metalkasu nie imienia na M, więc coś Ci się chyba pomyliło, a już na pewno żadna z ich żon nie ma własnej firmy

emilia
@bujaka

Napisałam że to może być zbieżność nazwisk,proszę czytać ze zrozumieniem.Szefowa to p.Grzenia,firma mieści się Lisi-Ogon ul.Rekreacyjna 5.( wcześniej Bydgoszcz ul.Gesia 16) W tym samym budynku jest również druga firma Stoork

Jaro

Jak jest na magazynie z pracą napisze ktoś?

Xxx

Witam Jakie warunki zatrudnienia dla przedstawicieli handlowych ? Czym jeżdżą PH ?

as

A jak tam nowy dyrektor produkcji - daje rade?

lock
@as

właśnie pojawilo się ogłoszenie na dyr. produkcji. co tam się dzieje?

zainteresowany

Co powiecie o pracy na magazynie jako operator magazynier wózka wysokiego składu.Napiszcie proszę

byłem widziałem

to chyba należysz do tych co się nie znają na niczym i potrzebujesz ludzi ,żeby myśleli za Ciebie

Seba

Jechałeś 300km aby tam podjąć pracę? Co Ci proponowali, stanowisko Kierownicze? To powiem Ci kolego, że po niedługim czasie zostałbyś zwolniony przez Dyrektorka:-) za papierek leżący na hali;-)

bylem widziałem
@Seba

siemka to mały pikuś papierek. jego niekompetencja jest daleko dalej posunięta. Aż dziw że można kogoś takiego zatrudnić.

FC

Nigdy w życiu, w żadnej firmie nie spotkałem sie z tak nieprofesjonalna i żenującą rekrutacja (stanowisko managerskie średniego szczebla). Po przejechaniu ponad 300 km, spędzeniu kilku godzin w samochodzie, KOMPLETNIE NIEPRZYGOTOWANY pan ( przedstawił sie tak niewyraźnie, że nawet nie próbuje zgadywać czym sie w firmie zajmuje)oznajmił, że spotkanie bedzie miało charakter ogólny, zapoznawczy. Pracy oczywiście nie dostałem (i tak pewnie zawahałbym sie przed kolejna wyprawa na ewentualne kolejne "zapoznawcze" spotkanie), co nie zmienia faktu, że w momencie kiedy ciągnie sie człowieka przez pół Polski żeby "się poznać" wypadałoby chociaż zadzwonić i poinformować go, ze jednak nie mamy ochoty na współpracę. Moja ocena - 1!

web

ich ogłoszenie: webmaster z prawem jazdy, kisne :D

as

i dyrektora produkcji. Napiszcie co się stało z poprzednim dyrektorem i czy warto aplikowac.

ptaku
@as

Obecny dyrektor oficjalnie jest dyrektorem ale za te chocki które kładzie w zakładzie zdecydowanie możesz aplikować, juz nie długo

xxyyxx
@ptaku

no niestety jest, ale fajnie by było gdyby jakiś nowy na jego miejsce przyszedł bo atmosferę robi nie miłą

bbb

polecam spoko firma

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkas S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Metalkas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalkas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalkas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 3 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalkas S.A.?

Kandydaci do pracy w Metalkas S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalkas S.A.

Metalkas S.A.