Opinie o Telego (Telekomunikacja Novum S.A.) w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Telekomunikacja Novum S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Telekomunikacja Novum S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telekomunikacja Novum S.A. w Katowice

@Daria, znalazłam na stronie internetowej https://t-novum.pl/kariera/ informacje, że szukają pracowników. @andrzej, co dokładnie słyszałeś o pracy w Telekomunikacja Novum? @Iza, skąd masz takie informacje? Może powiesz nam coś więcej o zasłyszanych opiniach?

Leon

To jest forum pracowników firmy, dziękujemy za opinię klientowi.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Telekomunikacja Novum S.A.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Harlson

Naciągacze i (usunięte przez administratora) Źle sporządzone umowy. Mówią co innego a w umowie zaznaczają dodatkowe koszty dla klienta. Macie lipe zaraz sądzie na was prokuratura.

Iza

Właśnie słyszałam, że to bardzo dobry pracodawca. Jaka atmosfera jest w firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Telekomunikacja Novum S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Daria

Słyszałam o firmie, że jest bardzo dobrym pracodawcą. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

andrzej
@Daria

nie wiem czy szukają, ale moja koleżanka pracowała i była całkiem zadowolona z warunków

Metalik
@andrzej

a ja mysle ze co jakis czas jest nabór

samantha
@Metalik

na stronie novum w zakładce kariera są teraz dwa stanowiska, więc jak ktoś jest zachecony opiniami to niech proubje

Nora
@samantha

dzieki, dzieki, ale już weszłam. Czy proces rekrutacyjny jest jakis skomplikowany?

rockeell
@Nora

niee, rozmowa jak rozmowa. Przygotowujesz się jak do każdej innej. Jak praca z klientem jest dla Ciebie okej, to powinienes dobrze wypasc

krzesiek
@rockeell

powiadaja, ze jest rynek pracownika, wiec moze bedzie łatwiej :)

Klara
@krzesiek

wazna jest otwartosc na ludzi, trzeba lubic ludzi by z nimi pracowac

Nikoś

ciągle kogoś potrzebują bo stawiają na rozwój

Madzia

z tego co wiem to mają stałą rekrutację pracowników.

arakoonara
@Madzia

dużo ta mstudentów pracuje więc wymienialność też spora

Martynia

ostatnio Novum wypuściło nową ofertę komórki i netu więc pewnie mają jakieś propozycje- może na infolinię

sergiusz
@Martynia

no to pewnie potrzebuja jeszcze wiecej konsultantow/doradcow/sprzedawcow. Mozna zapytac

ella

a jak z nadgodzinami? zmuszaja?

enrold
@ella

mnie tez nikt nie zmuszał do nadgodzin. Wiadomo, czasem trzeba bylo zostac troche dluzej, ale to nie była codizennosc

afrodyta
@enrold

w sumie nadgodziny to nic zlego jak za nie płąca:)

hryciak
@afrodyta

ja czasami odbierałam dzień wolny, ale dużo tego nie było

robocop
@hryciak

wole kasę, ale dzien wolny na wypoczynek badz załątwianie swoich spraw tez fajna rzecz

Bożka

ja też całkiem dobrze wspominam ten okres mojego życia. nie mam traumy jakby co. popracowałam, nauczyłam się sporo.zarobiłam i ok.

Fabi

mnie do nadgodzin nikt nie zmuszał.czasem jakieś zastępstwo trzeba było pociągnać.

Kiri

ja też miałem takie same doświadczenie z tą firma byłem na studiach,przyjezdny i mogłem się z tego sam utrzymać

Tom

ja tylko jako student bo byłem tam przyjezdny ale jak dla mnie kasy mi wystarczało i czas na naukę też był

Opal
@Tom

ze mna też sporo studentów pracowało

rogowiecki
@Opal

dogodny czas pracy, niepotrzeben specjalne kwalifikacje, więc miejsce idealne dal studentow

seba
@rogowiecki

ale tez dla takich jak ja - potrzebujacych pracy na pół etatu

Sela

Ja pracowałam i w trakcie studiów i potem,ale musiałam się wyprowadzić więc zrezygnowałam z pracy.Ale było mi szkoda bo było naprawdę ok.

Bożka

Fajnie że sie potrafili zmienić to naprawdę duży pluz dla firmy

Bartek

no byli kiedyś obsmarowani ale wyciągneli wnioski i jest dobrze a nawet bardzo dobrze.inna zupełnie atmosfera,ludzie spoko i zarobki też ok.

tobiasz

kiedys firma miała średnie opinie, ale teraz dużo się zmieniło i jak ktoś chce pracować i zarabiać to polecam

szulka
@tobiasz

oo, czyli nadal jest ok. Ja pracowałam w 2016 roku, bdb praca na poczatek kariery

radek oko

pracowałem w novum ponad rok i zdobyłem super doświadczenie i załozyłem własna firmę

pączek
@radek oko

oo, brawo! czyli taka praca pozwala robic dalej kariere:)

ktoś
@pączek

najlepiej zaczac od najnizszego szczebla - wtedy zna sie wszystko od podszewki. A novum to nie firma krzak wiec jest okazja nauczyć się wszystkiego w odpowiednich warunkach a nie na wariata

Niko

też prawda jak już się znajdzie porządnego pracodawcę to trzeba się go trzymać

nikita

no ale jak nie bedzie zlecenia to sie ma inne korzysci...długofalowe

Zostaw merytoryczną opinię o Telekomunikacja Novum S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Telekomunikacja Novum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telekomunikacja Novum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Telekomunikacja Novum S.A.