Telekomunikacja Novum S.A.

Opinie o Telekomunikacja Novum S.A.

Zytka

jak się poczyta opinie to wygląda na to że wszystko jest u nich ok.

Sylwka

wszystko jest ważne i kasa i atmosfera w zespole. a tu wygląda na to że wszystko jest ok.

Leo

wszystko zależy od kadry i zespołu jak będą ok to wszystko będzie ok

Piter

no w sumie rok to już sporo czasu więc rzeczywiście jak nie narzekaja to raczej będzie dobrze.

znajoma

ja tylko od znajomych ale pracują tam już około roku i sobie chwalą, więc chyba można polecić

Karola88

moja koleżanka tam pracuje od niedawana, jak dotąd nie słyszałam żeby narzekała

Lesiuk

Nie narzekam, wynajmuję chatę,studiuję i sam się utrzymuję

Rekrutant

Ile można miesiecznie wyciagnac? Mocno trzeba się starac o klienta?

Monika

Witam, po poerwsze firma nie nazywa sie Telekomunikacja Novum a tylko Novum Sa gdyz nie maja jedynie usług telekomunikacyjnych a np jeszcze gaz,energia teleopieka i komórki produktów jest sporo,kazdy przedstawiciel może sprzedawac jakie mu odpowiadają atmosferta wiadomo wyścig kto więcej ale płacą dobrze i na czas są pieniadze,mozna dostac um o prace daja narzedzia typu auta słuzbowe ale wiadomo dla najlepszych ,ogólnie spoko spróbowac mozna ja racuje juz 3 lata i zbieam za gotówke na auto mam takie wymarzone,no zobaczywy ,polecam oddziały Olsztyn i Bydgoszcz reszty nie znam

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Telekomunikacja Novum S.A.?

Zostaw opinię o Telekomunikacja Novum S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Novum S.A.