Telekomunikacja Novum S.A.

Kraków

Opinie o Telekomunikacja Novum S.A.

Agata

Telekomunikacja Novum S.A. w tym momencie poszukuje osób do pracy na stanowiskach: KURIER – PRZEDSTAWICIEL i KONSULTANT TELEFONICZNY https://t-novum.pl/kariera/ W obu przypadkach można liczyć na możliwość rozwoju osobistego i szybkiego awansu, cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe. Ktoś jest zainteresowany pracą?

Agata

I jak wygląda po roku sytuacja z zatrudnieniem w Telekomunikacja Novum S.A.? Szukają nowych pracowników? Jak tak to na jakie stanowiska? Myślę, że osoby bezrobotne to zainteresuje.

awosn

Trzeba złożyć CV i poczekać, jeśli masz doświadczenie to się odezwą pewnie

tymon

Witajcie, czy ktoś z zainteresowanych, mógłby przybliżyć co to znaczy, ze firma płąci za rzetelną pracę, tzn. jakie trzeba mieć wyniki, żeby zaliczało się to do tej rzetelnej pracy a nie tej kiepskiej i czy mieści się to w ramach realnego zarobku, mam na myśli, czy da się miesięcznie zarobić tak żeby godnie żyć i jeszcze chciałem wiedzieć ile trwa szkolenie, bo ktoś tu o nim wspominał?

BYŁY

kiedys pracowalem dla novum - najlepszy pracodawca : kasa na czas wszystko uczciwie ale trzeba bylo spinac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasa bardzo dobra , jesli ktos ma mozliwosc pracy tam to polecam !!! byly pracownik T>N

Bran

W Novum trzeba pracować a nie leżeć - za nic nie ma płacy i to normalne podejście w każdej firmie.

Magnum

Mogę potwierdzić, jak się zasuwa to da się dobrze zarobić. Za pierdzenie w stołek od Novum się kasy nie dostanie, ale za uczciwą pracę i owszem!

Remek

Proste i logiczne, ale jak ktoś się woli opierdzielać w robocie to tego nie zrozumie ;) NOVUM płaci dobrze ale tylko za dobrą prace a nie za leżenie.

hesus

Z tym zewnętrznymi firmami to bywało różnie, ale samo Novum zawsze spoko. No jeśli ktoś myśli, że będzie siedział i układał pasjansa przez 8 godzin to odradzam, ale jak ktoś się przykłada i pracuje uczciwie, to też uczciwe zarabia.

Mon

też tak słyszałam. Praca podstawowa może nie na całe życie, ale jak ktoś się stara można awansować. Poza tym na pewien czas dobra odskocznia i finansowe odbicie się od dna.

Błażej

ja mam abonament w t-novum, głównie dzięki temu, że moja sąsiadka tam u nich pracuje. Z tego co wiem nie narzeka, jest zadowolona:)

Fran

moja siostra pracuje już kolejny miesiąc w tej firmie i jest zadowolona:) prawie ją cytując - twierdzi, iż zarobki są adekwatne do zaangażowania.

oszukana

to jest najgorsza firma telekomunikacyjna! Jak możecie tak ludzi oszukiwać? Nie wstyd wam? Do tego ta durna opłata za zerwanie umowy! Szczyt beszczelności!!!!

michu

Pracowałem w Novum w Krakowie pół roku i nikt mnie nigdy nie oszukał. Uczciwe pieniądze, fajna atmosferka. Gdybym się nie wyprowadził z Krakowa na pewno bym tam dalej pracował

kowalik88

Ja pracuje w Novum Krakow, nie u jakiegoś pośrednika sprzedaje oferty Novum , tylko bezpośrednio w Oddziale już 7 miesięcy i jestem zadowolony...

zainteresowany

a czemu tak sądzisz bo ja własnie jestem umówiony na rozmowę

Zostaw opinię o Telekomunikacja Novum S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Novum S.A.