Opinie o Eco Car System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eco Car System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eco Car System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Car System Sp. z o.o. w Warszawa

Tego

Ja słyszałem ze Anie wyrzucili za sciechy

Litwin

Co prawda to prawda, a czy ktoś wie co z przemiłą Anią się stało??? Bo różne plotki chodzą a jak zapytałem u źródła to zbywa.

romek

Żenujące podejście do kierowcy który ma tak naprawdę wypracowywać firmie zysk ! Od samego początku opowiadanie bajek, jak to u nich jest super, jakie nowoczesne samochody, zer o wkładu finansowego etc...potem okazuje się że na myjnie nie wystarcza kasy szczególnie jak jest kiepska aura, dozorowany parking opłacasz samemu i jeszcze te bzdurne kary za wszystko..jak trzeba coś załatwić to graniczy z cudem, na BOK opryskliwe i bezczelne damulki w wieku moich dzieci, rzucają słuchawką zamiast rozwiązywać problemy kierowców, dla których notabene w ogóle w tej firemce istnieją. No i rodzynek na koniec, pan Kierownik ds Kierowców, pięknie brzmi ale w rzeczywistości osoba wzięta z łapanki...wierzcie mi ze nic nie da sie z tym człowiekiem załatwić, bo ostentacyjnie zbywa was, telefonu w ogóle nie odbiera, chociaz ma nr przeznaczony do kontaktu z kierowcami...mam wrazenie ze firma kręci jakies lody, pozatrudniała samych znajomków a resztę mają w d...., aby tylko brać hajs za nicnierobienie..zmienił się niedawno prezes wiem że splywają sukcesywnie skargi na min pana Kierownika więc może coś się zmieni...ja juz stamtąd na szczęście wypadłem, atmosfera i zarobki są do bani

Verva
@romek

Najświętsza prawda. "Konradzik" - człowiek żywcem od pługa oderwany dorobił a raczej DOSTAŁ pozycję w korporacji w postaci kierownika kierowców. Cham, prostak bezduszna łajza. To tylko zalążek określeń jakie można pod jego adresem wysłać. W EcoCar wrogów ma on więcej niż wszyscy inni pracownicy razem wzięci. Najgorsze jest to, że każdy kierowca jest odsyłany bezpośrednio do niego a ten ma gdzieś prośby i groźby. Czuje się niczym Bóg. Ja sam miałem z nim kilkanaście spotkań i za każdym razem była to tragedia. Facet zajmuje stanowisko bardzo wysokie a nie rozumie nawet języka polskiego! Jedno z dyskusji polegało na niesłusznie nałożonej karze za "niewłaściwe parkowanie". Początkowo kara wynosiła 200 zł. Po zapytaniu się "gdzie dokładnie ma stać samochód" odpowiedział tylko "już wiesz gdzie" i podniósł karę do 500 zł. Po miłej konwersacji u pani prezes ta zmieniła karę na 400 zł i rozbiła mi ją na 4 raty. Skarg było wiele za czasów pani prezes Anety Ogrodniczek (pozdrawiam) i nic z nim nie zrobiła.

Szymon
@Verva

Chyba aż tak zle nie jest, wasze wozy widzęwszedzie, czyli chlopakom opłaca się pracować.

Tulipan
@romek

BOK to Biuro Obsługi Klienta, a nie Biuro Obsługi Kierowcy. Chyba coś się komuś pomyliło. Tak jest i było we wszystkich firmach.

Mirek
@Tulipan

Cała centrala jest nazywana jako BOK, a jednak również są tam osoby obslugujace stricte kierowców mądralo

ART
@Verva

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ IDENTYCZNE PERYPETIE MIAŁEM Z TYM KARZEŁKIEM , WYJĄTKOWO BEZMYŚLNY TYP I ZAWSZE KIEDY PANI PREZES KAZAŁA ROBIĆ WYNIK DLA INWESTORÓW WTEDY ZACZYNAŁO SIĘ SYPANIE KARAMI DLA KIEROWCÓW

@ART

Podobno karzełka posłali na zielona łączkę prawda to?

Krzysztof Tylczycki

Po pierwsze to nie jest praca - tylko współpraca na umowe cywilno-prawną skonstruowaną jednostronnie - czyli w żaden sposób nie zabezpieczającą interesu pracownika. Umowa nienegocjowalna, zawiera głupie zapisy, że odsprzedajesz swój wizerunek firmie i mogą go dowolnie używać. Same wymagania. Kary umowne itp. Na spotkanie nikt oprócz mnie się nie pojawił :). Żadnych konkretnych informacji a rekruter nie daje dojść do słowa, koloryzując jak to pięknie jest. Robota ze zmiennikiem czyli odrazu uzależnienie od czyjegoś życia i obowiązek dogadywania się z drugim co do zmian. Chcą żeby robić min. 200 godzin a najlepiej 300. Podejście albo bierzesz warunki albo spadaj - jak za komuny. Mówią - żadnych kosztów - tylko zus 1170 podatek 8% i parking strzeżony z własnej kielni. No i licencja, niekaralność itp obowiązkowo. Rekruter wykazuje oczekiwania, że od razu będziesz wniebowzięty tą ofertą i niebędzie żadnych zastrzeżeń bo nie będzie tracił czasu - nie myśląc że ktoś ten czas poświęcił na przyjazd i słuchanie tych pięknych opowieści jak to trzeba umyć samochód i takie tam pierdu pierdu, ciężkie oburzenie za jakiekolwiek wątpliwości. Ogólnie jest to typowy system pasożytniczy i takie coś trzeba omijać najszerszym łukiem bo w takich systemach wystarczy że złowią jelenia który porobi miesiąc czy dwa. Odradzam każdemu - niech nikt tam nie jeździ to zmienią formę traktowania KONTRAHENTA bo na razie szukają frajerów i (usunięte przez administratora) Płacisz bananami ? -Możesz zatrudnić małpe. Pozdrawiam

@Krzysztof Tylczycki

Jak masz DG to ZAWSZE płacisz ZUS i nigdzie nie będziesz etatowym pracownikiem. Albo własna DG albo etet gdzieś tam u kogoś. KAŻDY taksówkarz musi mieć własną DG, bo tego wymagają przepisy. W każdej firmie pracownik jest od tgo żeby wypracowywać dla niej zysk. To takie dziwne? Każdy chce zarobić, a koszty są niemałe. Dostajesz NOWY, nowoczesny samochód. To mało? Zepsuje się? Wsiadasz w inny i zarabiasz, a nie siedzisz w domu za darmo. Jak ktoś chce pracować 176 godzin to faktycznie nie ma tu czego szukać ale Lidl lub Biedra też szukają pracowników ;) Nie musisz płacić za parking. Możesz zostawiać auto w bazie, zupełnie za darmo ale jak chcesz je mieć pod domem to niestety, płać.

znam cię
@rabacik

Głupcze, bzdury wypisujesz bo nie znasz roboty od podszewki, pierdzisz pewnie w stołek po 8 h dziennie mając wszystko w d...pie a najpewniej masz na imię Konrad, nieprawdaż ?

Peter
@rabacik

Wsiadasz w inny? Wolne żarty. Jak zabrali mi Skodziankę, to na własną rękę szukałem zmiennika, bo Kondradzik miał to w d.... Przez ponad tydzień nikogo mi nie załatwił. Musiałem sam przez innych kierowców zdobyć namiary na człowieka, który mógłby ze mną jeździć

TROJMIASTO

Tak więc 9zł na godzine Jezdzac 12H w ciągu dnia 200zl obrotu weekend nocka 400zł przez 14H 1200zl lub 450zl dla ZUS Powyzej kwoty 4500 obrotu 40% dla Was od tego . A więc kalkulatory w dłoń i kto mądry wyciagnie wnioski :) ! Dla leniwych w skrócie. Jesli nie jestes emerytem ani starym kawalerem z daleka od tej firmy. Tracenie czasu i zycia. Trójmiasto.

zainteresowany

Ej ale tak serio serio rozumiem że ktos sie żali inny w ch#ja wali i wątpię żeby jakiejś biurwie z centrali chciało sie to czytac albo tu pisac . Każdy kto ma kontakty wyrobione swoje dostaje itp ale czy nowy pracownik bez stażu pracy w tym zawodzie ma szanse normalnie pracowac i zarobic typu 8h dzienie poniedziałek-piatek i dostać do ręki cos koło 2000zl miesięcznie czy raczej mniej ?

Jureczek
@zainteresowany

Jeszcze mniej niż 2000 przy tylu godzinach pracy? Ja chyba tego nie pojmuje, a gdzie życie prywatne i rodzina? Jak jest w innych korporacjach z wynagrodzeniem? Jak to wychodzi gdy się jezdzi na własnej działalności?

taryfiarz
@zainteresowany

Idż do Lidla albo Biedronki. Tam masz 180h pracy i ok 2000 na rękę. Na taksi nieco inacej sie pracuje.

Rex

Witam zastanawiam się nad praca w Eco Car na terenie warszawy,wczesnej nie miałem żadnej styczności z praca jako Taksiarz. Jestem osoba młoda lubiąca prowadzić auto I teraz moje pytanie jest proste warto czy nie warto? Coś się zmieniło? Dzieki za pomoc Pozdrawiam

cierpiarz warszawski
@Rex

Warto, bo dostajesz auto i o nic się nie martwisz jeżeli chodzi o jego eksploatację. Roboty jest naprawdę dużo ale żeby zarobić to trzeba jeżdzić 10-12 godzin przez 6 dni w tygodniu. Nikt nie mówi, że jest lekko. Wbrew temu co tu jęczą malkontenci firma nie jest bezdusznym tworem gnębiącym bez powodu kierowców ale jak podpadniesz to można oberwac po uszach. Nowi są objęci okresem ochronnym przez 2-3 miesiące ale to nie znaczy, że mogą wszystko olewać.

Typowy taksówkarz

Wrócili wreszcie do normalnych stawek. Koniec promocji i jazdy w niedzielę i poza miasto na drugiej taryfie. Wraca "krzesełko" :) Zostały tylko rabaty firmowe.

także

Pewnie, że jak umowa jest w pełni respektowana to jeszcze lepiej o nich świadczy, ale jakich benefitów można się teraz spodziewać? Dziękuję za odpowiedź

Tego
@także

Umowa o współprace. Zero benefitow jedynie rabat 15 procent na przejazdy dla pracowników.

Jureczek

Ja to myślałem że 1200 netto to tygodniowo wychodzi przy tylu godzinach kręcenia kółkiem.

darius-aquarius

Czytam te opinie i zastanawiam się, czy niektórzy z respondentów są niespełna rozumu, czy udają głupa. Nikt mi nie wmówi, że zapieprza przez cały miesiąc piątek, świątek po 12 godzin i ostatecznie zostaje mu netto 1200 pln. Babcia, która pietruszką handluje pod dworcem, czy inną biedronką, nie chciałaby za taką kwot (usunięte przez administratora) na wiatr wystawiać. Zasiłek dla bezrobotnych jest chyba w podobnej wysokości (nie wiem, bo nigdy nie brałem, sprzed kilku kat pamiętam coś około 900). W przyszłym tygodniu zaczynam przygodę z EC. Nie oczekuję kokosów, mam ten komfort, że chcę, a nie muszę. ZUS płaci mi co miesiąc rentę - całkiem przyzwoitą, na marginesie. Do zobaczenia na ulicach stolicy Chłopaki i Dziewczyny.

Robert

U nich jest umowa o współprace i podpisujesz z nimi weksel inblanko na 1500 zł

rabacik

Masz podane wyliczenie na stronie a i tu ktoś to też podawał. Przejżyj forum.

Valeriia

Obsługa klienta na poziomie zerowym . Pani która przyjmowała zamówienie w ogóle nie umie rozmawiać z klientami i odpowiedzi tej Pani były na tyle nie grzeczne . Nie rozumie jak taką osobę w ogóle mogli dopuścić do tej pracy . W przyszłości nigdy nie będę zamawiać taxówke dla swoich gości w Państwa firmie . To jest naprawdę perdolnik .

Valeriia
@Valeriia

Przepraszam , to była opinia dla innej firmy Eco Taxi . Zawsze korzystamy z Państwa usług , jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jest terminowa. 10 -go +/- jeden dzień i kasa na koncie

rabacik

Gada się na słupach i jak ktoś ma dość stania kilka godizn bez kursu to idzie do EC. Tu robota jest i to sporo ale niestety za promocję firmy płacą kierowcy. 5-10-15% rabatów + brak 3 i 4 taryfy i jazda w nedzieleę na 1 taryfia jak trafi się zlecenie z aplikacji. Śłabo trochę... Ma ktoś sprawdzne wiadomośći jak jest w itaxi?

kucharski

Jest rotacja i to spora. Ciągle widzę nowe twarze, a stare jeżdzą ... u konkurencji. Kilku w Sawie, MPT, kogoś widziałem w Groszu i conajmniej 3 w iTAXI. Ci z iTaxi bardzo sobie chwalą pracę dla nich. Lepsza stawka godzinowa, niższy próg od któego liczy się prowizję. Zleceń mają sporo no i najważniejsze - brak rabatów i jazda na wszystkich taryfach. Tylko to powoduje, że w kieszeni zostaje 700-1000 zł , bo tyle mniej więcej kosztuje każdego z NAS promocja firmy.

Lech

@Harcerzyk - rozumiem, że jesteś kolejnym obrońcą który liczy na premię za sianie dobrych opinii lub co gorsza i najbardziej prawdopodobne sądząc po charakterze pisanej przez Ciebie treści między innymi nazywając firmę jej pełną nazwą, siedzisz w biurze i nie chcesz powiedzieć jaka jest prawda. W każdym razie to TY PRZESTAŃ wprowadzać w błąd ludzi bo zrekrutujesz kolejnych biednych ludzi do pracowania za grosze podczas gdy Ty będziesz się dobrze bawić grzejąc tyłek na fotelu lub grając w kręgle. Zapomniałeś przyznać jak bardzo firma upadla kierowców wymyślając dosłownie kary. Ktoś tam napisał słusznie, że kary dostać można za wszystko. 2800 zł zarabiałem u was PO ODLICZENIU wszelakich kar. Auto umyte, odkurzone (o ile było czym bo ten firmowy odkurzacz kilka razy nie działał) zostaje na bazie. Za 5 godzin dostaję SMS cyt. "Za brudne auto kara 50 zł". Co się okazało - auto zostało zakurzone ponieważ za murem parkingu firmy było jakieś wysypisko gruzu przy którym coś ciągle pracowało. Kurz osiadał na stojących pod murem samochodach ale nikogo to nie obchodziło. Bo co to jest 50 zł prawda? Zaledwie kilka godzin roboty. Gdyby to było jednorazowo na miesiąc to bym się nie czepiał. Ale bywało nawet, że firma nakładała kilka razy tą samą karę. Absolutny szczyt bezczelności był w momencie jak mi padł wasz tablecik przy kliencie i oskarżyliście mnie o jego zniszczenie. Wiedząc, że nie mogę kontynuować kursu bez sprawnego urządzenia BO JEST W NIM GPS zatrzymałem się, zadzwoniłem do bazy, poinformowałem jaka jest sytuacja. Ba! Nawet klientka która była ze mną potwierdziła, że urządzenie padło samo z siebie. Przyjechał drugi kierowca, zabrał pasażera a ja zjechałem na bazę. Następnego dnia SMS - za zniszczenie urządzenia pojazdu kara 1000 zł! Mistrzowie logiki pracują tam na górze jak widać. Na kontroli to pracują też cwaniaczki. Może coś powiesz kolego na temat pewnego KONTROLERA z bazy który napożyczał pieniędzy od kierowców w tym od mojej osoby po czym uciekł a firma nie ma zamiaru nawet podać jego danych by (niemałe) pieniądze odzyskać? @Seba - praca była straszna ale jako taka była. W międzyczasie szukałem czegoś normalnego. I udało mi się. Dziś za 168 godzin mam 2700 na rękę. Tak powinno się zarabiać w zawodzie ZAWODOWEGO KIEROWCY.

Janusz

Odezwij się dam Ci namiar na niego borsborsuk@o2.pl

Harcerz
@Lech

Kolego , Jesteś totalnym frustratem skoro nie potrafisz odnieść się do faktów, tylko zmieniasz temat . Kłamałeś z tymi godzinami wypracowanymi i zarobkami . Kolejna ściema z tabletem , szkoda komentować te bzdury. Szukasz dziury w całym zamiast zarabiać pieniądze. Powinieneś się zabrać do pracy bo i u obecnego pracodawcy zaraz coś ci nie będzie odpowiadało . Powodzenia kierowco zawodowy

@Harcerz

Właśnie udowodniłeś że siedzisz w biurze i mało tego starasz się zamydlić oczy osobom które czytają te opinie. W dodatku kłamiesz jak z nut bo na bank nie znasz sprawy z tabletem lub zapomniałeś o niej. Bo co cię to obchodzi? Twoja wielka osobistość zapewne cieszyła się że może komuś utrudnić życie skoro była okazja. A jeżeli jesteś kierowcą to podlizuj się dalej. Twoja obronna opinia jest kroplą w oceanie negatywów jakie ta firma zbiera. Kilka osób nad nami miało podobne zajścia. Czyli co. Zbiorowa telepatia? Nawet we Wrocławiu mają przygody z firmą. Ale co z tego? Macie tak ogromną rotację ludzi nie dlatego, że ludziom się nudzi praca tylko dlatego ponieważ atmosfera jest przez takich jak ty nie do zniesienia. Nawet by te ochłapy przeszły jakoś jakbyście normalnie traktowali kierowców. Co za hipokryta z ciebie. Nazywasz mnie kłamcą podczas gdy sam kłamiesz jak z nut. Tacy ludzie jak ty spowodowali że praca w korporacjach przestała być przyjemna. Kiedyś w TELE takie gangreny społeczne się usuwało jak zatruwali życie współpracowników a teraz to się promuje jak zresztą widać na obrazku powyżej. Pani Aneta robi ogromny błąd trzymając takie robactwo. W innym wypadku ta firma byłaby piękna.

taksówkarz
@Lech

Ty Kolego totalnie się zagubiłeś w tej swojej poplątanej argumentacji ! O czym Ty właściwie chcesz napisać ? Dam Ci dobra radę -Znajdź sobie dobrego psychiatrę , może jeszcze nie jest zbyt późno .....

@taksówkarz

A ty się zdecyduj czy piszesz jako harcerz czy jako taksówkarz. Proponuję to pierwsze bo z zawodem kierowcy taxi masz tyle wspólnego co pies z dojeniem krowy.

@Lech

Lech, też pożyczył ode mnie kasę. Masz z nim kontakt? Nie ukrywam, że chciałbym aby mi ją zwrócił.

@Andrzej

Napiszmy do kolegi Janusza na podanego przez niego maila tj. borsborsuk@o2.pl . On ma do tego gościa kontakt.

ART

TAK BYŁO I CHYBA JEST

Lech

Poczytaj zatem posty wyżej. Gdzieś ktoś wyliczył ile trzeba godzin wyjeździć by zarobić tyle ile mówisz. Ja średnio zarabiałem 2800-ZUS-US to jest 2800-1300-400=1100 do ręki. Z napiwkami wychodziło około 1400 czyli kolega gargamel miał rację. Wyjeżdzałem średnio 360 godzin w miesiącu. Zniszczyłem sobie zdrowie a głównie wzrok i kręgosłup, znajomości i zaniedbałem rodzinę bo w domu byłem gościem. W wieku 40-kilku lat to trochę słabo nie uważasz? W dodatku za 1400 zł za m-c.

Harcerz
@Lech

Szanowny Kolego , Nie wiem dlaczego wprowadzasz w błąd czytelników tego forum . Ktoś Ci za to płaci ? Nie wiem dlaczego piszesz wierutne bzdury i co gorsza matematyka nie jest chyba Twoją mocną stroną. Wątpię również czy pracowałeś kiedykolwiek w Ecocar S.A. Gdybyś bowiem pracował to wiedziałbyś z pewnością , że : - stawka za dyspozycyjność w Ecocar S.A. to 9 pln netto , zatem 360 X 9,0 pln = 3 240 a nie jak Ty policzyłeś ??? 2800 pln - jak się pracuje 360 godzin w Ecocar S.A. i jest się zaangażowanym w podejmowanie zleceń z "łapki" , to osiąga się obroty kilkunastu tysięcy pln miesięcznie ( 12 tys. i więcej ), co samej prowizji daje nawet 2,5 _ 3 tys. pln miesięcznie Zatem przy tak dużej ilości godzin wypracowanych , jak Ty podajesz, wystawia sie fakturę w Ecocar S.A. na nawet 6 tys. pln i więcej .Dopiero od takiej kwoty przy najgorszym układzie odejmuje sie ZUS 1150 pln ( jeśli nie ma ulgi przez pierwsze dwa lata) i 8,5% podatku . To wszystko jest wiedzą ogólnie dostępną , m.in. w dziale rekrutacji Ecocar S.A. - informacja na stronie firmy .

gargamel71

Przeciętne zarobki po odliczeniu ZUS i US? Około 1300 zł. Oczywiście zakładając, że jesteś na MAŁYM ZUSie.

cierpiarz warszawski

330 godzin, ok 10-11 tys obrotu , jazda bez zmiennika. Faktura wychodzi ok 5500 brutto. dużo, mało - nie mnie sądzić.

emi
@cierpiarz warszawski

To prawie ze praca niewolnicza... za 2 etaty masz 5,500 brutto?! to ile na reke Ci zostanie. 4 kola ? robic za dwa tysie na etacie. szalu nie robi. Idz lepiej do Lidla. tam zarobisz wiecej za 160 godzin , i przynajmniej bedziesz mial cos z zycia po pracy! Pozdrawiam! ps. ludzie ! szanujmy sie!

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Car System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eco Car System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Car System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Car System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Car System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eco Car System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Car System Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.

Eco Car System Sp. z o.o.