Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs w Rzeszów

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs?

Akumix

Drogi kliencie, w związku z tym, że chciał Pan kupić akumulatory do wózka inwalidzkiego, które nie są do tego celu przeznaczone, zgodnie z warunkami gwarancji producenta, nie będą objęte gwarancją (na przykład: gdyby Pan chciał kupić pralkę automatyczną do mieszania zaprawy betonowej i o tym poinformował sprzedawcę, też zapewne dostałby Pan informację, że pralka nie będzie objęta gwarancją). Akumulatory z przeznaczeniem do wózka inwalidzkiego, na które będzie obowiązująca gwarancja niestety są drogie, ale ja nic na to nie poradzę. W związku z powyższym nie życzę sobie takich tekstów o braku empatii, zrozumienia niepełnosprawnych czy tym podobnych (sam mam siostrę niepełnosprawną i bardzo dobrze znam jej potrzeby i problemy). To, że jest Pan niepełnosprawny, wcale nie upoważnia Pana do wymuszania na innych (sprzedawcach) decyzji, które są nie zgodne z zasadami udzielania gwarancji w handlu. Gdyby Pana chociaż podstawowy poziom kultury zadziałał w trakcie zakupów, lub poprosiłby Pan wtedy o pomoc w trudnej swojej sytuacji, zapewne taką pomoc dostałby Pan bezinteresownie od firmy. Ale wtedy swoim zachowaniem, niestety Pan zaprzepaścił taką możliwość, a teraz ma Pan pretensje do całego świata, że nikt Panu nie chciał pomóc. Pozdrawiam i życzę w przyszłości więcej zrozumienia dla innych, a tym samym zyska Pan więcej życzliwości innych dla Siebie. Ps. Wystawiając komuś negatywną opinię fajnie byłoby się przedstawić wprost( imię i nazwisko), a nie ukrywać pod anonimowym nickiem. Pozdrawiam Akumix - Akumulatory Jerzy Wąs właściciel firmy, której się nie wstydzę.

Jerzy Was Akumix

Witam, to nie ja ustalam gwarancję, nie ja jestem producentem i nie ja później ją oddalam klientowi, ale ja muszę poinformować klienta o skutkach niewłaściwego doboru akumulatora i problemie z uznaniem gwarancji w czasie reklamacji. Miał Pan obejrzeć film na (usunięte przez administratora) który wyjaśnia dlaczego bardzo szybko zużywa się akumulator niewłaściwie zastosowany i nie do tego celu, do jakiego jest przeznaczony, jeśli nie, to szkoda, jeśli tak, to szkoda słów. Miłej nocy. Pozdrawiam JW Akumix

JW Akumix Nowy wpis

Panie Krzysztofie, ja nie rozumiem dlaczego Pan się tak zajarał obrażaniem mnie. Ja nikomu nie zabraniam kupić akumulatora jakiego sobie życzy, nikomu nie odmawiam gwarancji, jedynie uczciwie informuję jakie mogą klienta spotkać później przykrości po niewłaściwym doborze, a kiedy producent nie uzna mu reklamacji z tytułu gwarancji. Jeśli Pan tego nie rozumie, to trudno. Nikogo nie okłamuję, nie moja to wina, że administrator portalu usuwa części wiadomości. Jeśli jest Pan zainteresowany bardziej szczegółowymi informacjami o tym filmie, to proszę o kontakt na maila akumix@icloud.com . Dziękuję za wszystkie komentarze i proszę się nie silić na więcej złośliwości, bo to naprawdę staje się niepoważne. Jeśli chce Pan porozmawiać o akumulatorach i problemach, to zapraszam do firmy na merytoryczne rozmowy a nie ukrywanie się za „nickiem”. Mogę Panu przekazać wiele informacji o akumulatorach po 30 latach pracy w tej branży. Pozdrawiam Jerzy Wąs Akumix

JW Akumix Nowy wpis

Witam, jeśli naprawdę chce Pan pomagać osobom pokrzywdzonym przez los, to napewno atakując mnie w taki sposób, nie uzyska Pan wiele ani dla siebie, ani dla podopiecznych. Hejtowanie w niczym nie pomoże, Pan pisze o mnie w bardzo złym świetle, wcale mnie nie znając, opierając się tylko na opinii osoby, która mocno wypaczyła i nie do końca rzetelnie oceniła sytuację. Ale miała takie prawo, a ja mam takie samo prawo do obrony. Ale już dosyć o tym. Chce Pan ze mną porozmawiać, ale bez hejtu, to proszę mój nr tel. 605655414, a napewno opowiem więcej o sobie, o osobach którym pomagam, jak pomagam. Oczywiście wśród wielu zawsze znajdzie się ktoś, komu w żaden sposób „nie dogodzi się”, cóż takie życie. Może czas w końcu ochłonąć z tej zaciętości i porozmawiać w innym tonie, a to na pewno będzie lepsze dla wszystkich. Jeśli Pan chciałby abym ja zadzwonił, to proszę o kontakt na maila lub telefon. Pozdrawiam Jerzy Wąs Akumix

Stefan Nowy wpis
@Akumix

Faktycznie akumulatory sprzedawane w takich sklepach nie nadają się do niczego nie mówiąc o wózku inwalidzkim. Pracuję w serwisie maszyn budowlanych i widzę co się dzieje z bateriami w koparkach i innym sprzęcie ciężkim z takich sklepów. Polecam baterie firmowe i pierwszego wyposażenia a nie takie (usunięte przez administratora) ze sklepu przy stodole. Wózki muszą mieć porządne i mocne baterie synowi zamontowałem ORYGINALNE CAT od minikoparki po 2.5 miesiąca pojemność trochę spadła ale wózek nadal działa i myślę że na rok przy delikatnym użytkowaniu wystarczy. Drugą kwestiom jest zasięg w instrukcji wózków 20-25km a realny 3-4 km. Po trzecie mocne wielokrotne rozładowanie wykończy każdą baterię. Jak jest Pan z Rzeszowa lub okolic to macie BERGERAT MONNOYEUR CAT na Zawiszy Czarnego 41a lub pod Rzeszowem INTERHANDLER JCB Rzeszowska 97 Głogów Małopolski i tam proszę sobie kupić baterie fabryczne a nie jakiś chłam od dziadzia z koziej wólki. Do wózków pasują baterie od minikoparek i miniładowarek bo te maszyny są przeznaczone do ciężkiej pracy. Tego nie zapewniają baterie zamienne z nie autoryzowanych sklepów pozdrawiam Stefan R. Technik maszyn budowlanych i drogowych

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs - Rzeszów

Firma Handlowo-Usługowa Akumix Jerzy Wąs
  • Tadeusza Boya-Żeleńskiego 3