Opinie o Vision Express SP Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vision Express SP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vision Express SP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Express SP Sp. z o.o. w Warszawa

Sara

Najwyższy czas się zabrać za DS nierobów, u nas w salonie to samo. Ciągłe spóźnienia, wychodzenie wcześniej z pracy kilka godzin bez odrabiania, wyjścia prywatne również bez odrabiania. Nie robi spotkań z pracownikami, co chwile wychodzi na zakupy kilka razy dziennie i wieczne przerwy na jedzenie, nic nie wie, nic go nie obchodzi, salon sam się kręci bez niego a kasę największą zbiera!!!!

Oka
@Sara

A zglaszaliście taki problem wyżej?

Optos

Ile na h mają opto? Jakie są aktualne stawki w VE?

Dyrektorzy ???

Ile zarabia dyrektor salonu? Zastanawiam się czy warto.. jaka jest podstawą jak wyglądają premie dyrektorów?

Katarzyna
@Dyrektorzy ???

Dorzucę się do pytania, na jakie dodatki mogą również liczyć? Są jakieś fajne prowizje? Od czego konkretnie zależne i jakie kwoty takich premii?

Przyszła optoo

Jak tak sobie czytam o sytuacji na rynku pracy w branży optycznej to zaczynam się zastanawiać czy dobrą decyzję podjęłam zaczynając studia. Ahhh, może jednak za kilka lat będzie lepiej. Manifestuję.

Opto
@Przyszła optoo

Ostatecznie każdy kto nie chce przymierać głodem idzie do korpo np. na przedstawiciela, zakłada własny biznes albo zmienia branżę. Są salony gdzie osobie po studiach i z doświadczeniem proponują minimalną, ale oczywiście dowiesz się na rozmowie, bo nie łaska napisać w ogłoszeniu. W siecówkach zarobisz więcej, ale przy tym młynie, warunkach (kto pracował w galerii ten wie) i godzinach pracy i tak bez szału. Plus, że pomagasz ludziom, Twoja praca jakoś poprawia innym życie, ale jak słyszysz, że junior klepacz w Excelu zarabia więcej to trochę wkurza

Jolka
@Przyszła optoo

U nas to samo, na początku zapomniał jak się robi prace teraz (usunięte przez administratora) lider laboratorium śmiech na sali

Jolka

Nie do końca g.. bo miał budżet za który dostawał wynagrodzenie, a pracownik miał bonus w postaci wynagrodzenia za ciężka prace. Ds ma dużo większa podstawę i dużo większe bonusy za KPI tak samo za TK wiec to co piszesz ze miał z tego G nie do końca jest prawda. Masz prawdziwego DS który stoi za swoimi pracownikami i angażuje się tak samo. Ja pisze o ds którzy nic nie robili czyli nie pomagali osiągać budżetów pracownikom tylko zależało na tym aby był. A to jest inna sytuacja nie mam na myśli DS którzy robią wszystko aby pomoc. A takich to można na jednej ręce policzyć w całej Polsce u siebie w regionie znam takiego jednego i to by było na tyle

Laboratoryjny obserwator
@Jolka

Miał "g" i tyle, mówimy o pracach okularowych gdzie robił charytatywnie i wszystko przekazywał na bonus motywacyjny.... sam siebie demotywując... nie uważasz, że głupotą jest zabieranie DS bonusa za prace na salonie i do tej pory z Labu. Nasza góra sobie wymyśliła bonus motywacyjny to powinna taką kwotę zapewnić, którą DS dysponuje i rozdzeila wg celów a nie jakieś "Janosikowe", zabrać jednym aby dać drugim...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Doradca

Jaką podstawę ma dyrektor salonu? Czy ktoś wie w jakim to jest przedziale? Zastanawiam sie czy warto...

Abc

U nas dyrektorka lata co chwilę na badania . Jej grafik to fikcja. Wychodzi przychodzi kiedy chce. Na salonie człowiek widmo

Degradacja i likwidacja stanowisk kierowniczych to widoczny upadek moralny tej firmy. Ukarani ( za nic) zostali najbardziej doświadczeni i pracowici ludzie w tej firmie. Niejednokrotnie filary dla nawet kilku salonów. Po prostu obniżono im pensję. W tych czasach, przy tych obrotach.i zyskach. Niżej zarządzie już nie upadniesz. Już niżej sie nie da. Smutny obraz.

kasinka

na podwyżki nie ma ale na odszkodowania za (usunięte przez administratora)już jest po SZ posypała się kasa aby zamknąć usta .... a przecież SZ robił co chciał bo mu na to operacyjna pozwalała wręcz było przyzwolenie. (usunięte przez administratora)tam ci dostatek ale już niedługo wejdą nowi i przegonią to towarzystwo wzajemnej adoracji które nie ma nic do powiedzenia zostało im tylko gnębienie ludzi to potrafią najlepiej

Paulina
@kasinka

Tylko temu kierownictwo obniżono pensje? A jak pracownicy szeregowi? Oni dostali może jakieś podwyżki na nowym roku? Możesz napisać? Widziałam ofertę na stanowisko magazyniera ale bez widełek płacowych i nie wiemy z mężem czy warto aplikować

kasiula
@kasinka

administrator słowo mobbing wykasował ciekawe bo przecież to nie przekleństwo - zarząd zlecił do usunięcia ? prawda kole w oczy? może nie (usunięte przez administratora)ludzi to nie będzie trzeba słów kasować jak w dobie cenzury komunistycznych panów

Robb
@kasinka

Czyli w uproszczeniu wygląda to tak? Szeregowi pracownicy pracują na zysk i rozwój firmy. A tam na górze, bardzo nieładnie bawią się w nieumilanie sobie życia ( bo słowo na "m" jest niemile widziane). I wy pośrednio tę zabawę, poza niemałymi ich pensjami, finansujecie? Ciekawa firma. Czy ktoś mówi po włosku? Jakiś sygnalizator. Faktycznie dno. To dziękuję, miałem tam aplikować.

Majeczka

W jednym z salonów śląskich ewidentny (usunięte przez administratora)pracownik czuje się zaszczuty, niechętnie przychodzi do pracy. Zero pomocy, na siłę trzymają na salonach by się nie przenosić i bronic dyrektorów o zgrozo

marek
@Majeczka

szczególnie gliwicki salon z tego slynie, ds doprowadzi do przeniesienia się pracowników, albo zaszczuje ich tak ze pracownicy zwolnią sie, a góra nie widzi problemu. ah ten śląsk

@marek

(usunięte przez administratora) była jest i będzie. Tam nigdy nie będzie dobrze, byla okazja poz nac omawiany salon od kuchni, ds zawsze tam ponosilo. Szok ze za ta pesje człowiek daje sobą tak poniewierać al e taka tendencje do przerostu nad treścią ds ma większość salonow na sląsku

Salowa
@marek

widać opinie najlepsze osób które w danym salonie nie pracują a próbują namieszać będąc pracownikiem salonu nie czuć braku zaangażowania ze strony DS pomoc jest w. każdej sytuacji jak i pomoc pomoc na salonie zostawanie po godzinach oby takich dyr jak ten w salonie Gliwickim było więcej !!!

@Salowa

no tak jak ds kończą prace jak urzędnik o 15-16 to wiadomo ze kiedys musza zostać i odrobić, widać ze pisal dyr nie pozdrawiam

Sprzątaczki
@pracownik

Ludzie, możemy wiedzieć o który gliwicki salon chodzi? Bo jesteśmy chyba nie w temacie. A przyszłyśmy tu tylko poczytać komentarze, bo i tak nic więcej nie wskóramy ????

dziwnydyrektor
@Sprzątaczki

Pewnie o wszystkie, w prawie kazdym ve coś z dyrektorami jest coś nie halo. Jak ktoś tu już pisał ludzie zajmujący się rekrutacją do wymiany. Bo mało którego dyrektora nie dotyczą skrócone zmiany i całodzienne siedzenie w biurze i udawanie ze się pracuje.

Karzeł
@dziwnydyrektor

Przykład idzie z góry, jedna taka kuternoga siedziała na salonie w stołek pierdziała teraz siedzi i kuśtyka na salonach lata za pasaczem kóz, za nimi karzeł błazen jak przystało w dobrym królestwie

haha
@Sprzątaczki

Raz salowa, raz sprzątaczki a czemu nie po prostu dyrektor salonu? przeciez wszyscy i tak wiedzą :) uderz w stol…

Małgorzata

Czy na pomocnika przy produkcji okien mogę iść jako kobieta? Bo jest ogłoszenie, ale w podobnej ofercie już było, że tylko dla mężczyzn. No i w sumie ciekawi mnie, dlaczego, taka ciężka praca? Nie ma oddzielnych norm dla obu płci?

Po 15 latach pracy i wielkim oczekiwaniu na podwyżkę, o której mówiło się od tamtego roku, w końcu otrzymałam aneks do umowy. I co? I najniższa krajowa :) dziękuję, nikt nie potrafi docenić pracownika tak jak zarząd VisionExpress.

Osoby zajmujące się rekrutacją ds i ks powinny przejść dodatkowe szkolenia. Po prostu masakra - kończenie pracy czasami kilka godzin przed czasem (!), (usunięte przez administratora)i manipulacje w niektórych salonach są na porządku dziennym. Szkoda, że nikt z firmy tego nie kontroluje. Nie macie pojęcia, ilu dobrych pracowników odchodzi z firmy właśnie przez niezrównoważonych przełożonych

Wojtek

Na salonach śląskich nie pomagają, wychodzą przed czasem z pracy. Jak pracownik zostanie po godzinach bo obsługuje czy bada a potem każe mu się skanować kartki po godzinach pracy to nie oddają tych godzin a w ciągu miesiąca uzbierało się jeden dzień

Rozczarowana

Te "podwyżki" to jakieś (usunięte przez administratora)

Emilia
@Rozczarowana

Co nie tak z tymi podwyżkami? Jakies małe kwoty dostaliscie? Może chociaz macie tu jakiś porządny system premiowy albo benefity pozapłacowe?

@Emilia

Większość dostała najniższą krajową, która będzie od lipca, czyli 3600 brutto + premia, która raz jest raz nie ma, w okolicy max 1000zł

Aaaa
@Kasia

Ta w małych salonach te premie to średnio 400 brutto ???? chciałabym zobaczyć 1000 do premii

Szukajaca pracy
@Rozczarowana

Dokladnie , podwyzki dla Dk to kpina. Dobrze ze dbaja o optometrystow ktorzy u nas 800brutto maja xd

Opto2
@Szukajaca pracy

A gdzie to tak pięknie dbają o opto ? Może się przeniosę. Bo ja z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, pomagający obsługiwać klientów, robiący optiscana, a nawet sprzątający panele, nie wspominając o wyjazdach do innych salonow i wspomagający ich w osiągnięciu budżetu i celów finalnie mam dużo mniej niż kolega rok po optometrii, który nawet soczewek nie dobiera bo jeszcze nie zaliczył szkolenia w Pruszkowie (o zgrozo, jak można być po optometrii i nie dobierać soczewek....). Te podwyżki to jakaś kpina.

KD
@Rozczarowana

Moje 3%, to nawet nie wiem jak nazwać.

Julia
@Kasia

Hejka. A od czego zależy, czy ta premia jest, czy jej nie ma? Jest jakiś klucz czy to raczej uznaniowa? I jeszcze czy ta premia ma jakiś stały system naliczania, np. na podstawie wyników sprzedaży?

Krysia
@Julia

Zależy od nienasycenia. Zarządu.

Mąż Isaury

Komu Vision planuje sprzedawać okulary skoro samemu produkując biedę? Czy Vision w roku 2022 podniósł ceny o 10%?! Wy jesteście synami nie pracodawcami MINUS 6% ZA 2022 I CAŁY 23 NA KLATĘ BO TAK K...A POSTANOWIŁA !!!!! Ludzie przychodząc po okulary stajecie się naszymi oprawcami !!!!! Podwyżka daleka od pokrycia ŚREDNIEJ inflacji !!!!! Daliście s syny mniej jak Państwo emerytom !!!!! Płaca minimalna rośnie szybciej od płacy pracownika wykwalifikowanego !!!! Tu już nie ma waszych okularów kochani klienci !!!!! Bardzo prosze o udawanie sie do firm w których pracownik obsłuży Was z pasją !!!! a nie w Gebelsowwskim stylu tajemniczego k.///.a c...a !!!! w systemie bonusowym opresyjno terrorystycznym :) Y38AĆ BIEDĘ I SYNÓW Z VE :) TYLKO NIE WYRABIANIE BUDŻETÓW ZATRZĘSIE SYNAMI Z WARSZAWY :) TO WY DYKTUJECIE WARUNKI !!!! PAMIĘTAJCIE O TYM.

Progres

Nie musi pracować wystarczy, ze ktoś pracuje i mu zdjęć relacje z tego co się dzieje w firmie czy tez organizacji. Potrafi myśleć i analizować sytuacje, wyciągać wnioski.

mistrz we wszystkim
@Mąż Isaury

Nie rozumiem jednej rzeczy, pracowałem w tartaku, było ciężko to poszedłem do innej firmy gdzie pracowałem lżej ale za mniejsze pieniądze. Teraz pracuje w VE i powiem tam, każdy kto wypisuje takie dyrdymały to jest porostu nieudacznik, który nie powinien psuć krwi zespole. Podwyżka to nagroda a nie zachęta.

Bieda
@mistrz we wszystkim

Z całym szacunkiem, Z tartaku do optyki? Nic dziwnego, że konkurencja kwitnie. Jaki masz numer ? 11 tysięcy coś tam? Jeżeli chodzi o profesjonalizm w branży, to VE właśnie upadło. Jak robi się okulary w jakimś labie centralnym, to już oczywiste, że optyki nie ma. I żadne iso nie pomogą. Następna fikcja.

Mistrz
@Bieda

Proszę czytać ze zrozumieniem, Numer mam zaczynający się od 3 Mam obok siebie 3 słony konkurencyjne, żaden z nich nie ma podjazdu, bo ciężka praca i ambicja, zapracowałem na to ,żeby salon wspiąć na wyżyny, to praca całego zespołu który podchodzi do klienta profesjonalnie.

@Mąż Isaury

Życzę im z całego serca żeby firma nie zrobiła swojego budżetu rocznego! Niech się tłumacza na kolanach przed makararzoniami tak jak my musimy przed nimi. Jak w końcu do tego dojdzie otworze szampana- oczywiście taniego, bo inflacja. Kaza się cieszyć z najniższej krajowej bo "I tak więcej zarabiamy". Podwyżki dało wam Panstwo- gdyby nie zmiana najniższej krajowej złamanego Grosza wiecej byście nie zobaczyli

no nie wiem...
@Mistrz

Mówisz jakbyś był dyrektorem salonu z małego miasta. W dużym mieście ludzie zmieniają pracę, ludzie po okresie próbnym odchodzą, bo jak widełki na (usunięte przez administratora) zaczynają się od 4300, nie da się przy takiej rotacji spowodowanej niskim zarobkiem utrzymać pracownika wykwalifikowanego. Jeśli o to "zapracowanie sobie" ci chodzi, to nie ma pokrycia w realnym świecie, sama jestem pracownikiem, który ma jedną z lepszych produktywności w regionie i nie pracuję w salonie gdzie obrót to 300 tyś. Na wydrukach ze store info board mam po 700% normy na ergo, progres czy IIKP powyżej celu, praktycznie co miesiąc. Po "podwyżkach", które miały być według twojej produktywności dostałam tyle co nowy pracownik, który zadaje setki pytań, żeby spisać zlecenie. To nie mów tutaj (usunięte przez administratora) o ciężkiej pracy. Ten system jest (usunięte przez administratora)

Sikorka73
@no nie wiem...

To szczera prawda. Doświadczenie jest niczym w tej firmie. Ludzie wprost z bazaru, bez wiedzy dostają tyle ile pracownicy z kilkunastoletnim stażem

Lotka

Ja mam pytanie na jakiej podstawie planuje się dni urlopowe w tej firmie. Ja przy dwóch tygodniach urlopu miałam zaplanowany urlop w dni powszednie i soboty, gdzie inni w soboty nie mieli wpisanych godzin pracy. A wiec wychodzi im więcej dni urlopu. I gdzie tu jest sprawiedliwość?

Ona
@Lotka

Przy urlopie 2 tygodniowym jest obowiązek wypełnienia urlopu na oelne 14 dni, natomiast w sob i Nd nie podstawia się godzin, więc nie tracisz tych dni. Schodzi Ci 10 dni urlopu, choć wydaje Ci się że 14 :)

Lotka
@Ona

No właśnie a mi zabrano 12 dni urlopu :( nie wiem na jakiej podstawie ale weź się kłóć, nic nie ugrasz

Poddana

Po 16 latach pracy, 200 pln brutto podwyżki. Poniżenia ciąg dalszy? Ludzkie Pany. Mogli dać 100 pln. A tak kupię sobie trochę więcej chleba w nastepnych miesiącach. I raz masło. Niech się dzieci nacieszą. Takie pieniądze wydajecie na przystawkę w restauracji. Życzę smacznego.

Władca
@Poddana

Dyrektorzy w biurze po 5 tysięcy brutto podwyżki a na sklepy ochłapy... może opubikować listę płac z biura co wy na to będzie ubaw ...

Hm
@Władca

Skąd to wiesz?

Tu już nie ma Waszych okularów

Inflacja 16 a podwyzki to ochłap :-) Emeryci 15% Płaca minimalna 20%!!!!! Upadek !!!! Jesteśmy (usunięte przez administratora) za rok 2022 o ponad 6% a cały 2023 przed nami !!!! Obiecuję Wam warszawskie syny, że ta nędzna podwyżka zmobilizuje mnie do jeszcze cięższej pracy :-)

Mario Bros

Tylko czekać na masowe wypowiedzenia. Nieosiągalne budżety, głodowe podwyżki, cele nie do zrobienia. Wyrównaniem wypłat pokazaliście, że jesteśmy Waszą tanią siłą roboczą.

@Mario Bros

Bardzo to przykre. Trochę jak dostać w twarz. Zero motywacji i poczucia, że pracuje się w firmie która docenia pracowników. Wciąż mi to nie pasuje -optyk- branża medyczna- odpowiedzialnosc- praca z klientem -aktywna sprzedaż i .... Najniższa krajowa.

Jak zyc

Coraz gorzej po wyrzuceniu działu HR, wypłata przychodzi na ostatnią chwilę :( nie dość, ze pensja marna to jeszcze stres, zeby oplacic rachunki, żłobek i kredyt na czas, poza tym brak perspektywy podwyżek. Tak się nie da na dłuższa metę..

zmień pracę, weź kredyt
@Jak zyc

to nie HR jest odpowiedzialne za wypłaty, tylko kadry. A te przeszły teraz na outsourcing :)

Pracownik VE

A to jakieś potwierdzone info odnośnie podwyżek? Bo ktoś tutaj już pisał że około 10% podwyżki z grudnia 2022r.ma być, ale nikt nie potwierdził tego, w niektórych salonach nikt nic nie wie. A jakieś zmiany w systemie bonusowania? I co z optometrią? Ktoś coś wie?

Drag ve

Wszedł bonus na oprawy luxottica 5zl brutto za szt jeżeli zrobi się cel na to

Dk
@Drag ve

Cel składa się z kilku czynników i jest kosmiczny jak teraz budżety marcowe.

Kama
@Dk

W moim mieście żaden salon nie jest wstanie zrobić marcowego budżetu. Jeszcze przy WBW. Takiego wzrostu nie było nigdy.To nie przypadek. Dostaniesz coś tam podwyżki, ale bonusa już nie. Bilansuje się?

Prac
@Pracownik VE

Potwierdzenie będzie po spotkaniach w regionie i będą aneksy i wtedy będzie wiadomo, ale jak wiadomo co mamy się spodziewać, okruszków

Dk
@Pracownik VE

Podobno dk, którzy dostali podwyżki od stycznia w związku w nową najniższą krajową nie otrzymają kolejny raz

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Express SP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vision Express SP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Express SP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vision Express SP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 264, z czego 15 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vision Express SP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vision Express SP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vision Express SP Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 491 ocen.

Vision Express SP Sp. z o.o.