GTV Poland

Opinie o GTV Poland

Magik

A teraz przeprowadzka ...."rozbieramy" pełną paletę na trzy mniejszej i ladujemy na tira ....Geniusz logistyczny ,wszyscy zadowoleni magazyn ma pracę,wynajęte ciężarówki dodatkowe kursy ....BRAWO

pinpong

Pracowałem tam parę lat jako magazynier.W ostatnim czasie zarobki się poprawiły.Realnie można zarobić 3200 netto za 168 godzin.Praca ciężka na trzy zmiany.Normy ciężkie do wyrobienia.Ciągła rotacja ludzi na magazynie.Teraz to już ukrainców zatrudniają bo nikt nie chce przyjść do pracy.A oni też uciekają. Awansujesz jak będziesz lizusem.Praktycznie codziennie nadgodziny.Które później są do odbioru lub jak nie mają możliwości wysłać cię na odbiór to są wypłacane co trzy miesiące.To tak w skrócie. Szczerze nie polecam.Szkoda zdrowia.Chyba że nie masz rodziny jesteś młody i chcesz być wiecznie w pracy to raz na trzy miesiące wyrwiesz 4500 netto jak zasuwać cały czas na nadgodzinach.

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Kupidyn

Przebieg rozmowy rekrutacyjnej na bardzo niskim poziomie. Kiedyś był na spotkaniu w tej firmie mój kolega - podobno wtedy rekruterka była wyjątkowo uprzejma (rzadkość na polskim rynku pracy), serdeczna i podchodziła do niego z dużą wyrozumiałości ą - to było w sierpniu 2017 roku. Rozmowa trwała prawie dwie godziny. Nie udało się, ale bardzo dobrze wspominał poziom tej dziewczyny, stosunek do niego jako Kandydata itd. Namawiał żebym spróbował, bo ta rozmowa była podobno dużą przyjemnością i ciekawym doświadczeniem. Odpowiedziała na wszystkie pytania, miała dużą wiedzę itd. Uspokajal przed spotkaniem, że nie powinienem się stresować. Chyba zaszła jakaś zmiana bo ja mam zupełnie inne doświadczenia. Sztywna atmosfera, pytania jak w każdym innym miejscu - szablonowe. I zero komunikacji zwrotnej.

Paulina

@Remik, a jak wygląda sprawa z umowami, które są zawierane z pracownikami? Jaki rodzaj kontraktów jest podpisywany? Zlecenie, czy na czas określony? Piszesz, że atmosfera w pracy jest średnia. Co na to wpływa? Czy relacje z przełożonym są według Ciebie satysfakcjonujące? Jak myślisz, można by to zmienić? Czekam na Twoją opinię?

Paulina

@gosc, jesteś zainteresowany aplikowaniem na to stanowisko? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz na forum kilka słów na temat warunków pracy jakie proponuje pracodawca i kwalifikacji jakich oczekuje od pracownika? Informację te są bardzo ważne dla kandydatów, którzy będą chcieli aplikować na to stanowisko. Czekam na Twoją opinię.

Remik
@Paulina

Moim zdaniem w tej firmie panuje średnia atmosfera. Nikt nie dba za bardzo o to żeby pracownikowi chciało się przyjść do pracy. W tak dużej firmie kadra zarządzająca powinna pomyśleć o jakimś pakiecie socjalnym czy bonusach. Zarobki porównując do innych firm też są mocno przeciętne

Co kwartał rekrutacje na te same stanowiska, taka rotacja?

gosc
@anonymous

Znowu szukają Specjalisty ds. Planowania i Analiz, ta rekrutacja wisi co chwilę.

Paulina

Witam, chciałabym zaczerpnąć informacji na temat zatrudnienia w firmie GTV. Zwracam się też z prośbą do obecnych jak i byłych pracowników o wyrażenie opinii na temat tego pracodawcy. Czego możemy się spodziewać? Będę wdzięczna za każdą informację. @Były pracownik mógłbyś bardziej szczegółowo napisać coś o pracy w tej firmie? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

Były pracownik.

Powiem tylko jedno w działach handlowych jest nieciekawie. Duże plany, bardzo przeciętne pensje. Ogrom pracy.

Wiki

Konkurencja inspiruje do pisania?

Mich

Pracowałem w tej firmie kilka lat i raczej nie polecam. Firma nie szanuje oddanych pracowników z długim stażem. Zarobki też raczej z tych niższych.

Paulina

@Byłem, możesz powiedzieć, ile czasu upłynęło od Twojej aplikacji do momentu kontaktu ze strony firmy? Na co warto zwrócić uwagę idąc na rozmowę kwalifikacyjną? Czy ostatecznie koszty dojazdu zostały Ci zwrócone? Napisz proszę, czy mimo negatywów zdecydowałeś się na zatrudnienie w tym miejscu.

Byłem

Generalnie słabiutko startowałem na stanowisko handlowe. A tzw. Assesment to trzyosobowa komisja - gość który miał być niby przełożonym pokazał totalny brak zainteresowania. Moje odczucie startuje na cukiernika a oni chcą żebyś pokazał jak się robi zaprawę do ogórków. No i ostatnie dwie rady - jezdzisz z Polski odrazu dogaduj zwrot kosztów podróży. brak terminowości. Jedziesz spakuj kanapkę ☹

Paulina

W Internecie można znaleźć sporo ofert pracy w firmie GTV. Czy ktoś z użytkowników aplikował tam w ostatnim czasie? Jak przebiegał proces rekrutacji? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia oraz atmosferze? Wasze opinie pomogą innym znaleźć dobrego pracodawcę.

Zastanawiam sie dlaczego tak rzadko piszecie?

Czy warto ubiegać się w firmie na stanowisko Kierownika Zmiany ?Jaka jest atmosfera w firmie?

kanonier

Jakie są tam realne zarobki ? Dzisiaj widziałem ogłoszenie 4400 brutto to całkiem nieźle. Możecie powiedziec coś konkretnego o pracy tam ?

tttt

tragiczna firma , jak nie musisz to nie idz tam pracowac

@tttt

Dlaczego? Jakie stanowisko?

fmd

Dlaczego? Ja miałem okazję tam pracować, na szczęście dość krótko - firma na zewnątrz wypasiona, w środku także (usunięte przez administratora) a pensja odwrotnie proporcjonalna do wyglądu firmy. Jest parę osób, które nawijają kierownikom/managerom makaron na uszy i one żyją jak pączusie (przy okazji broniąc zaciekle zdobytego terytorium - jak komuś zaleziesz za skórę to wtedy jest jak w korpo: strzał w plecy i do domu). Nie wierzysz: to śledź ogłoszenia o pracę w tej firmie: jest pewna grupa stanowisk, na którą jest aplikacja co 3-4 miesiące (tak jak się kończy okres próbny - tj. jak komuś nie podpasujesz, albo będziesz wiedział i umiał więcej niż osoby w zespole - to korpo strzał w plecy. Jeszcze jest ewentualność że kandydat sam da sobie spokój - siedziba jest 2 km od stacji PKP, dojazd raczej własnym autem, a pensja jak już pisałem odwrotnie proporcjonalna do wyglądu firmy (a zapomniałem wspomnieć o autobusie firmowym: przywozi i wywozi pracujących w biurze - z Warszawy to pewnie jedzie ponad godzinę albo i lepiej...). Teraz tylko czekam na wpis jakiegoś klakiera z HR, który (anonimowo) będzie zachwalał jaka to super firma.....

torba

czy admin może nie wycinać mojej opinii ?

Krytykant

Nieszczęśliwi ludzie zawsze znajdą powód żeby oczernić miejsce swojej pracy. Lubię swoją pracę i to już jest połowa sukcesu! Radzę innym pracownikom przyjąć taką postawę a z pewnością będzie się dobrze pracowało!

nowa
@Krytykant

Inżynier ds. procesów logistycznych - prosze o informacje nt tego stanowiska. To co mnie najbardziej interesuje to co się stało z osoba dotychczas piastującą to stanowisko? Warunki oraz system pracy.

@nowa

Do tej pory nikt na tym stanowisku nie pracował - jest nowe w strukturze. Informacji o warunkach (szczególnie płacowych) nie należy upubliczniać więc tego nikt tutaj nie napisze. Siatka płac jest wewnętrzną "tajemnicą" niemalże każdej firmy na polskim rynku. Godziny pracy 8:00 - 16:15. Informacje o benefitach dostępne w każdym ogłoszeniu na portalach dedykowanych. Pozdrawiam.

Ciemny

Witam ide na rozmowe w.przyszłym tygodniu na operatora wózka widl. Czy moze.mi ktos cos powiedziec na temat pracy w tej firmie? Jak z premią ona tylko na papierze? Czy realna?

lasciate ogni speranza
@Ciemny

Robota na trzy zmiany, dziennie ręcznie trzeba przerzucić średnio 10 ton towaru. Premia zależy od wydajności i... od widzimisię kierownictwa - :) Firma na kompletnym (usunięte przez administratora). Autobus firmowy tylko dla biurowych pracujących 8-16.

Jony

Parafian
@Ciemny

w.przyszłym tygodniu na operatora wózka widl. Czy moze.mi ktos cos powiedziec na temat pracy w tej firmie?... Przez telefon obiecuja wysoki sklad a rzeczywistosc jest taka ze w dzien w dzien zasuwasz w pikingu i przerzucasz dziennie ponad 10 ton. Przymusowe zostawanie na nad godziny ktore potem i tak Ci oddaja kiedy im pasuje. A premi nawet na umowie nie masz. Zabieraja ja za to ze wyszedles 2 minuty przed koncem pracy albo nie zostales na nadgodzinach.

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Poland - Pruszków

• Jak się pracuje w GTV Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GTV Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV Poland?

Kandydaci do pracy w GTV Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV Poland