GTV Poland

Opinie o GTV Poland

Paulina

@pracownik widzę,że mylisz mnie z pracownikiem firmy. Ja jednak nie pracuję w GTV, ani nie jestem z nią w żaden sposób związana. Znalazłam informacje na profilu firmy i chciałam tu właśnie dopytać o niektóre kwestie. Jednak rozumiem, że wydarzenia, o których wspomniałam miały miejsce. Miałeś okazję w nich uczestniczyć?

Paulina

Przejrzałam dziś profil firmy na Facebooku. Ktoś z Was tam zagląda? Znalazłam tam informacje o Meczu Przyjaźni drużyn GTV vs Przyjaciele GTV, który został zorganizowany w zeszłym miesiącu z okazji 20-lecia firmy. Jak jeszcze świętowaliście to wydarzenie? Widzę też, że firma jest mocno zaangażowana w aktywność fizyczną, nie tylko jako sponsor, ale mam na myśli wcześniej wspomniany mecz oraz udział aż 30 pracowników w Biegu Firmowym Warszawa. Co możecie powiedzieć o tej stronie pracy w firmie? Często macie możliwości do wspólnego uczestniczenia w takich akcjach, czy wydarzeniach integracyjnych?

@Paulina

Widzę, że dział HR stoi na straży ładu i porządku....

Mich

Cześć mam pytanie złożyłem cv na pracownika magazynu przez Internet i brak odpowiedzi z gtv ile wy czytaliście czy moze lepiej złożyć osobiście w firmie

Bartosz_Mokotow

Witam, Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na Kontroler Jakości ds. Procesów Magazynowych. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda ta praca? I co stało się z poprzednią osobą? Jakie pensje oferuje GTV?

Szkoda, że nikt nie wspomni, że firma otrzymała za kolekcję SENIOR Złoty Medal 2017- Wybór Konsumentów. Kolekcja uchwytów SENIOR zdobyła również Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Diament Meblarstwa.

co ma piernik do wiatraka?

Nie widzę związku pomiędzy szanowaniem pracowników, wewnętrzną atmosferą i jakością pracy a otrzymywaniem nagród przydzielanych przez konsumentów. Ludzie tutaj raczej chcą się dowiedzieć jak firma wygląda od wewnątrz, a nie jak jej produkty są postrzegane. Ważne, aby podzielić się opinią dotyczącą możliwości współpracy międzydziałowej, ścieżką kariery, awansami, podwyżkami, benefitami itd. A fakt, że "Kolekcja uchwytów SENIOR zdobyła również Złoty (usunięte przez administratora) Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Diament Meblarstwa" dobrze świadczy o jakości wyrobów firmy.

Ciemny

I czy na magazynie jest uprawianie kolesiostwa? Czy normalni kierownicy oraz jak to wygląda z nadgodzinami.dziekuje

Karol

GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem i bardzo mnie ten fakt cieszy!!

Kargul

Jak się zaczyna pracę w nowej firmie to zawsze wszystko wydaje się bardzo skomplikowane i trzeba się dopytywać o wiele spraw. Dla mnie to nie jest powód żeby oskarżać firmę.

Zen
@Kargul

Nie chodzi o początki pracy w nowej firmie. Jest na porządku dziennym że nikt nic nie wie i jest się odsyłanym od osoby do osoby od działu do działu itd.

Bzyk

Na początku firma wydaje się ok, czar pryska w pierwszych dniach pracy. Dostajesz niezbędne narzędzia pracy i masz pracować - bez żadnego szkolenia czy dnia wprowadzajacego. Chcesz coś załatwić musisz się nachodzic każdy ma Cie w (usunięte przez administratora) spychologia. Kierownicy działów klepia się po plecach jak to wszystko super i pięknie a w rzeczywistości co chwile wypadają "trupy z szafy". 20% asortymentu jest niedostępna a sprzedawać trzeba. Praca dla specyficznych ludzi lub dla tych co chcą się zaczepic gdziekolwiek dopóki nie znajdą czegoś innego. Jest kilka osób z którymi fajnie się współpracuje ale większość to porażka.

Bzyk

fred
@Bzyk

Ciężko się z tym nie zgodzić. Metoda spychania to pierwsze pojęcie jakie powinno się poznać zaczynając pracę w tej firmie.

Kostek

Czy nikt nie może poradzić sobie z jednym człowiekiem? Pisanie o tym na forum nie przyniesie korzyści. Tylko konkretne działania pomogą przywrócić dobra atmosferę w pracy.

Paulina

@okrozumiem, że jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Udało Ci się dostać do pracy w firmie? Możesz też powiedzieć coś więcej o samej rozmowie? Czy coś Cię podczas niej zaskoczyło? Czego mogą spodziewać się osoby, które mają ten etap rekrutacji jeszcze przed sobą?

Kamizelka ratunkowa

Jeśli ktoś umie robić to co firma zleca a w dodatku lubi to robić ma już pół drogi do sukcesu. Maruderzy mogą sobie oskarżać firmę ale rozsądek przeważy nad emocjami. Oskarżanie ludzi z którymi się pracowało jest .....?

ok

Jutro jadę na rozmowę o prace jako magazynier.

Melon
@ok

I jak dostałeś pracę ? Jakie warunki i kasa bo zastanawiam się czy nie złożyć

Melon
@ok

I jak dostałeś pracę ? Jakie warunki i kasa bo zastanawiam się czy nie złożyć

Kostek

Szukając pracy dowiedziałem się, że GTV to dobry pracodawca. Dla mnie rotacje w firmie to w dzisiejszej rzeczywistości norma, ludzie zmieniają firmy z różnych powodów. Czy mógłby ktoś dodać coś więcej jaka jest atmosfera w pracy? Może coś jeszcze ?

Paulina

@Olojeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

doswiadczony

GTV jest firmą dla ludzi, którzy nie mają własnego życia. Firma chwali się, że daje możliwości rozwoju, ale ludzie, którzy mają jakieś ambicje odchodzą. Jeżeli liczysz na szkolenia to zapomnij. Osoby z działów handlowych zwalniają się średnio po roku...tak "zwalniają" bo szybciej w kosmos wylecisz niż zwolni Cię firma. Rotacja jest ogromna. Plany sprzedażowe są podwyższane tak, że mimo wynegocjowanej podwyżki nigdy nie zobaczysz jej w swoim portfelu bo najzwyczajniej nie zrobisz budżetu. Syf w tej firmie zamiatany jest pod dywan. Pracując w biurze nie raz będziesz miał okazję poznać magazyn. Co do pracy na magazynie cały czas są ogłaszane rekrutacje bo magazynier to nie człowiek. Zero szacunku.

Ktoś

Złożyłem swoje cv w firmie i w związku z tym mam prośbę o kilka informacji , być może przysadza się na rozmowie? Czytałem opinie i widzę, że są bardzo różne dlatego trudno wyrobić sobie zdanie.

Olo

Hehe nie jest źle, jest poniżej krytyki, tylko te gorsze komentarze są od razu usówane;) wiem bo mój został;)

Krytyk

Może jednak nie jest tak źle jak piszą niektórzy? Czasami drobne niepowodzenia uruchamiają lawinę złości.

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Poland - Pruszków

• Jak się pracuje w GTV Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GTV Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV Poland?

Kandydaci do pracy w GTV Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV Poland