GTV Poland

Opinie o GTV Poland

Xyh

Norma to gonitwa - im więcej zrobisz tym zarobisz - patrz akord

@Xyh

Za wykonywanie pracy ponad normę wymaganą przez firmę płacimy dodatkowo. Niektórzy pracownicy za wyższą wydajność otrzymują nawet ponad 2000 zł dodatkowej premii (oprócz standardowej premii 800 zł). W ostatnim miesiącu tylko 4 z 28 pracowników magazynowych nie wykonało podstawowej normy. Pozostałe osoby otrzymały dodatkową premię.

Mikołaj
@GTV Poland

Ile wynosi podstawa na stanowisku magazyniera? Czy są jeszcze inne premie poza wydajnościową?

@Mikołaj

Wynagrodzenie zasadnicze aktualnie wynosi 4000 zł brutto,. Premia podstawowa to premia zależna m.in. od produktywności zespołowej i jakości wykonywanej pracy. Oprócz premii podstawowej wypłacana jest premia wydajnościowa. Dodatkowo jest program "stażowy" – dodatkowe 200 zł brutto miesięcznie po każdym przepracowanym roku, maksymalnie do 600zł brutto oraz system poleceń pracowniczych (1000 zł brutto za zrekrutowanego pracownika).

Natalia
@GTV Poland

A jaki macie system zmianowy? Czy praca jest dla wszystkich od do

@Natalia

Praca w magazynie w Mosznie Parceli jest wykonywana na trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-06:00, a w magazynie w Pruszkowie na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00.

abc
@GTV Poland

Czy po okresie próbnym wynagrodzenie zasadnicze rośnie?

@abc

W przypadku stanowiska magazynowego wynagrodzenie zasadnicze nie rośnie. Od 01/01/2022 wynagrodzenie zasadnicze wynosi 4200 zł, do tego są premie wymienione w komentarzach poniżej. Po okresie próbnym wraz z nabywaniem doświadczenia premie są zazwyczaj wyższe niż przez pierwsze trzy miesiące.

Lol

Widzę oferty pracy dla Regionalnych PH. Czy ma ktoś wiedzę na temat awansów. Zaciekawiła mnie oferta ale jestem Kierownikiem Regionu i chce wiedzieć czy z PH można awansować? Czy ktoś był już na rozmowie. Interesują mnie warunki. Dzięki za odpowiedź

@Lol

Jak najbardziej w GTV awans jest możliwy. Mamy wiele przykładów pracowników zajmujących stanowiska handlowe, którzy awansowali na Regionalnych Kierowników Sprzedaży.

Kazik
@GTV Poland

A czy z magazynu można awansować?

@Kazik

Można awansować z magazynu. Najpopularniejsza ścieżka awansu z pracownika magazynowego prowadzi do Działu Obsługi Klienta lub Działu Logistyki.

John

Jak to jest z Waszymi normami? Czy pracując normalnym tempem bez stania i gadania da się wypracować 83% produktywności? Nie wiem jak się u Was pracuje i co te cyferki oznaczają. Tą normę można wyrobić przyzwoitym zaangażowaniem czy trzeba zasuwać biegiem ?

@John

Jak najbardziej nasza norma jest realna do wyrobienia. W ostatnim miesiącu 18 na 26 pracowników wypracowało taką lub wyższą produktywność. Rozumiemy, że nowi pracownicy potrzebują więcej czasu niż Ci bardziej doświadczeni i w związku z tym obniżamy próg wydajności dla nowych pracowników i dajemy im czas na dostosowanie się do pracy w naszej firmie, dlatego w pierwszym miesiącu pracy od nowych osób oczekujemy produktywności na poziomie 68%.

Stefan

Drodzy Państwo ile można u Was zarobić jako projektant oświetlenia? Pozdrawiam Stefan B.

@Stefan

Panie Stefanie, wszystko zależy od posiadanego doświadczenia i kompetencji. Zachęcamy do zaaplikowania i odbycia pierwszego spotkania rekrutacyjnego, które aktualnie organizowane w formie zdalnej.

Były Pracownik

Norma jest śmieszna,jedna osoba dostanie wózek która jeździ 2x wolniej od drugiego a norma taka sama. Norma nie ma się jak do wykonywanej pracy, nie jest liczona wszędzie tak samo zależy jaka prace dostaniesz od kierownika na niektórych sektorach jest nie możliwa do zrobienia

@Były Pracownik

Staramy się, aby pracownicy byli kierowani do prac, w których są najlepsi, ale nie zawsze jest to możliwe, bo są do wykonania różne prace. Dodatkowo zależy nam na tym, aby pracownicy potrafili wykonywać różne procesy, aby być bardziej elastycznym oraz aby praca nie była monotonna. Staramy się to robić sprawiedliwie.

Czy w GTV Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak. Każdy pracownik może zwrócić się z problemami do bezpośredniego przełożonego. Jeżeli Pracownik nie może lub nie chce rozmawiać o pewnych sprawach z przełożonym, Dział HR jest właściwą jednostką do zgłoszenia wszelkich wątpliwości.

Vvfd
@GTV Poland

Nie prawda, co pisze GTV. Problemy były są i będą. Zgłaszali ludzie i albo wchodziło to jako tako lub anomalia - tak czy siak w plecy jesteś

@Vvfd

W magazynach w ostatnim czasie zostały wprowadzone następujące ścieżki rozwiązywania problemów: 1. Jeśli pracownik widzi problem i zna rozwiązanie to może skorzystać z Tablicy Pomysłów, a za każde wdrożone rozwiązanie pracownik otrzymuje Voucher nawet do 600zł na nagrodę rzeczową 2. Jeśli pracownik widzi problem, ale nie widzi rozwiązania to może go zapisać na tablicy problemów i Kierownicy zajmują się tematem 3. Jeśli nie chce skorzystać z obu powyższych zgłoszeń to może po prostu porozmawiać z przełożonym i omówić problemy, a temat dalej pilotuje przełożony W kwestii tzw. "anomalii", to od zeszłego miesiąca są one rozliczane, jeśli Kierownicy Zmian przedstawią plan jak można działać, żeby w kolejnym miesiącu ich nie było. W każdej firmie występują jakieś problemy, natomiast w GTV staramy się na nie reagować i rozwiązywać je na bieżąco w porozumieniu z pracownikami.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z GTV Poland? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Powody zakończenia współpracy z firmą są bardzo różne. Pracownicy zmieniają miejsce zatrudnienia z powodów zawodowych jak i osobistych. Zawsze w takich przypadkach staramy się zakończyć współpracę w jak najlepszy sposób dla obydwu stron.

Eksport - ważne pytanie

Witam, czy mógłby ktoś szczerze powiedzieć jak wygląda praca w dziale eksportu w GTV? Dlaczego wciąż poszukiwany jest pracownik do tego działu? Czy tak duża jest rotacja i jeżeli tak to dlaczego? Dziękuje bardzo za pomoc w podjęciu decyzji czy warto aplikować na stanowisko ,,Specjalista ds. eksportu,, Pozdrawiam

Dominika
@Eksport - ważne pytanie

Czasami procesy rekrutacji trwają dość długo, może to być również spowodowane sytuacją w kraju. Rozumiem, że odpowiadają Ci warunki oferowane przez pracodawcę w ogłoszeniu? Zachęcam Cię do dalszej aktywności w tym wątku gdy weźmiesz udział w rekrutacji.

Kandydat - Eksport
@Eksport - ważne pytanie

Witam, Dziękuję za odpowiedź odnośnie rotacji w dziale eksportu. Musi to jednak być czymś spowodowane, nie tylko sytuacją w kraju gdyż koleżanka która aplikowała kilka lat temu na to stanowisko też zauważyła że ogłoszenie do działu eksportu pojawia się bardzo często i zastanawiała się czym jest to spowodowane. Nikt nie chciałby zatrudniać się na krótki okres, raczej na dłużej, stąd moje pytanie... Dziękuję za odpowiedź - gdyby ktoś w tym dziale pracował

@Eksport - ważne pytanie

Poszukiwania pracowników na stanowiska eksportowe związane są z ciągłym rozwojem firmy. Poszukujemy nowych osób ponieważ cały czas rozwijamy sprzedaż na kolejnych rynkach. Aktualnie działamy na 80 rynkach na całym świecie.

Łukasz Merkler
@GTV Poland

Witam poszukuje prace aktualnie pracuje w biedronce na magazynie czy jest możliwość umówienia się na rozmowę ? Pozdrawiam

@Łukasz Merkler

Tak, zapraszamy do złożenia aplikacji. Może Pan to zrobić przez formularz dostępny tutaj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e057850f335e401691645bfedabc0a0f lub wysłać aplikację na adres mailowy rekrutacja@gtv.com.pl Dodatkowo można skontaktować się z nami pod nr telefonu: 734-218-265 Po otrzymaniu aplikacji skontaktujemy się z Panem i ustalimy termin rozmowy.

Witam.Jak wygląda praca na stanowisku PH ? Jaka podstawa, jaka premia, czy targetu mozliwe do zrobienia. proszę o bliższe info. Pozdrawiam

Katarzyna
@Gość

Niestety nie mam wiedzy o wynagrodzeniu osób na stanowisku PH w GTV. Przejrzałam jednak z ciekawości stronę internetową firmy i muszę powiedzieć, że jest tam wiele przydatnych informacji na temat ogólnych warunków zatrudnienia: https://www.gtv.com.pl/pl/kariera A jesteś już na etapie aplikowania, czy dopiero to rozważasz?

@Gość

Wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego jest dwuskładnikowe - składa się z podstawy i premii od sprzedaży. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Targety jak najbardziej możliwe do wykonania.

magazynier Udt

Jak się pracuje tam na magazynie czy premia jest osiągalna, czy jest dużo nadgodzin jak są to na jakich zasadach za nie wypłacaja raz na kwartał czy jak, czy dużo tam Ukrainy co robi 3 miesiace i do domu i następny i znów ucz takiego no i jak atmosfera?

@magazynier Udt

Premia jest jak najbardziej osiągalna. Liczba godzin nadliczbowych zależy od liczby zamówień do zrealizowania. Nadgodziny rozliczane są miesięcznie.

Ile jest zmian w GTV Sp. z o.o. Dystrybucja S.K.A?

Aktualnie praca magazynowa odbywa się w dwóch lokalizacjach. W lokalizacji w Pruszkowie praca jest na dwie zmiany, natomiast w lokalizacji Moszna Parcela na trzy zmiany.

Widziałem ofertę na magazyn za 4600 brutto to jest 3280na rękę żadną rewelacja jaką jest atmosfera? I czy są nadgodziny 50siatki są?

@Nowy

Panuje normalna atmosfera, chłopaki pomagają jak masz problem, kierownictwo ok. Nadgodziny wypłacane są w rozliczeniu kwartalnym.

wafelek
@GTV Poland

A jak ktoś nie chce nadgodzin, to go wywalają przy pierwszej okazji?

@GTV Poland

Aktualnie rozliczenie godzin nadliczbowych w magazynie odbywa się w systemie miesięcznym.

Ktoś

@GTV Sp. z o.o. Dystrybucja S.K.A a nadgodziny płatne normalnie czy ekstra?

@Ktoś

Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe wypłacamy zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu pracy. W przypadku pracowników magazynowych rozliczenie jest miesięczne.

Co jaki okres czasu w GTV Sp. z o.o. Dystrybucja S.K.A można ubiegać się o podwyżkę?

Warunki zatrudnienia są zależne od stanowiska. Co roku w firmie przeprowadzany jest przegląd wynagrodzeń i na jego podstawie rekomendowane są indywidualne propozycje podwyżek dla Pracowników.

Po kilku latach spędzonych w firmie GTV mogę stanowczo stwierdzić że nie wróciłbym bym tam za żadne pieniądze. Zmieniłem pracę i to była dobra decyzja. Wymagania nie do zrealizowania. Przestarzały sprzęt na magazynie który niekiedy zagraża bezpieczeństwu. Co chwile zmiany raz coś dają zaraz to zabierają bo jednak się nie opłaca. Dodatek za soboty, nadgodziny płatne. Praca na magazynie ciężka dużo pracy fizycznej. Nie szanowanie pracownika. Naprawdę niepolecam pracy w tej firmie rynek jest ogromny i można znaleźć coś bardziej ciekawego.

Najlepsze jest to, ze kazda zmiana na niekorzyść pracownika nazywana jest rozwojem.

Czy w GTV Sp. z o.o. Dystrybucja S.K.A panuje luźna atmosfera?

Ktos

Nie. Co byś nie robił jest źle i za mało.

Ktos

Firma sama w sobie dobra. Są benefity, imprezy na święta, nieduże dodatki na święta. Pensja jest aktualne średnia jeżeli chodzi o rynek. Sa juz firmy które placa lepiej. Ciekawe czy firma da na nowy rok podwyżki czy pozwoli odejść pracownikom tak jak miało to miejsce kilka lat temu. Aktualnie teraz pracownik na magazynie z 2 letnim stażem to jest już dużo. Jest tylko kilka osób z dłuższym stażem, reszta nowych po kilka miesięcy w firmie. No i teraz kadra zarządzająca. Cud miód i orzeszki. Kierownicy zmian w miarę ok, da się z nimi dogadać jak jesteś normalny. Ale już szczebel wyżej robi się gorąca, wymogi z kosmosu. Cele ledwo do osiągnięcia, zmiany współczynników co kilka miesięcy nazywane "rozwojem". (usunięte przez administratora) Niedługo tylko ona zostanie. Tylko ciekawe czy nie zrobi się produktywność:-) Czy polecam pracę, sam nie wiem. Jako pracownik mam mieszane uczucia. Sam pracuje bo pracuje ale jak się coś trafi uciekam od razu :-)

Anonymus

Znowu szukają do TM, coś z tym Trade marketingiem jest nie tak, nikt nie pracuje na tym stanowisku dłużej niż kilka miesięcy.

Kazimierz
@Anonymus

Nie wytłumaczyłeś czemu masz takie zdanie o pracy na tym stanowisku. Chodzi o wynagrodzenie, czy ilość obowiązków? Napisz kilka słów więcej.

Dajcie sobie spokój pracowałem tam jako magazynier przez chwilę strata czasu! Kierownik mówi że dobrze pracujesz oby tak dalej a potem zabiera 300 zł premii jeśli chcesz zasóuwać jak za 2500 to polecam

Na jakiej zasadzie przyznawane są premie w GTV Sp. z o.o. Dystrybucja S.K.A? Domyślam się, że trzeba wyrobić określoną normę. Jeśli możesz, napisz jak to dokładnie wygląda w tej pracy.

xxx

2500 to z samej podstawy wyjdzie

Anka

Cześć Jestem zainteresowana pracą w Dziale Sprzedaży lub w Dziale Zarządzania Projektami ( jeśli takowy istnieje). Jak wygląda atmosfera w biurze? Czy samochód jest w pakiecie? Będę wdzięczna za informację.

Bobek
@Anka

Ja też chciałbym pracować w nowych projektach. Czy ta firma ma taki Dział?

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Poland - Pruszków

• Jak się pracuje w GTV Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GTV Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV Poland?

Kandydaci do pracy w GTV Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV Poland