GTV Poland

Opinie o GTV Poland

Zeus

Hej, Chciałbym pracować w firmie GTV jako magazynier. Mam pare pytań. Może ktoś udzieli mi informacji. Czy firma płaci za uprawnienia na wózek czy trzeba we własnym zakresie sobie wyrobić? Czy premie poprawiły się, tzn. Czy są osiągalne? Czy fajnie pracuje się w GTV? Będę wdzięczny za info

Były Pracownik.
@Zeus

Chyba jeszcze robią pracownikom uprawnienia. Ogólnie to (usunięte przez administratora).:(Ludzie z długim stażem uciekają masowo co powoduje że dobierają nowych ludzi hurtem,postury 16 latka,ktory nie jest w stanie wyrobic normy i jako grupa ktos musi pracowac na takiego.Normy wydajnosci są ciągle zmieniane,wrecz podkręcanie śruby że mało kto już się może połapać w tym jak jest liczona twoja wydajność dnia. Obecnie jest tak zwany liczony czas pracy na skanerze inne czynności jak np.przekladanie towaru na palecie do bezpiecznego wyjazdu i transportu już nie jest Ci wliczone jako czas pracy. Wadliwy system który ciągle się wiesza jest nazywany "sporadycznymi przypadkami" firma szuka dosłownie we wszystkim oszczędności co powoduje ciągłym cięciu premi(zawsze znajdą pretekst i dziurę w całym) firma z zewnątrz wydaje się być prestiżową,ale gdy już wejdziesz do niej okazuje się być krajami trzeciego świata.

Były Pracownik.
@Zeus

Moja negatywna opinia nie została wyświetlona.

Zeus
@Były Pracownik.

Dziękuję za informację. Szkoda, że tak jest w takiej polskiej firmie. Moim zdaniem starszych pracowników powinno doceniać się. Od kogo mają Ci młodzi się uczyć? Mi bardzo zależy na nowoczesnych systemach magazynowych, na poprawnym rozliczaniu premii pracowników, każdy ma prawo do dobrej zapłaty za dobrą pracę, na rozwoju. Szkoda, że jest tak dużo negatywnych opinii na temat tej firmy. Nie będę aplikować, szkoda zatem mojego czasu.

@Zeus

Praca jak w magazynie bywa ciężka ale za staż też płacą. Co 2 lata dostaję dodatek stażowy.

PanKracy

Czytam i czytam..... Skoro jest taka rotacja w firmie i ludzie odchodzą to chciałbym zadać 2 pytania... CO ZROBIŁY HR-y W TEJ SPRAWIE? CZY ZARZĄD FIRMY WIE O PROBLEMIE ODEJŚĆ PRACOWNIKÓW Z FIRMY?

@PanKracy

Firma GTV od kilku lat dynamicznie się rozwija, zmiany wynikają z fluktuacji pracowniczej, a nie rotacji. Na przestrzeni ostatnich 3 lat widoczny jest wzrost zatrudnienia na stanowiskach, które istniały do tej pory w strukturach firmy oraz kreowanie nowych.

Śmiech na sali
@GTV Poland

Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej przy potrącaniu premii, ciągłe polecenia pracy w nadgodzinach, wyliczenia norm dla pracowników na podstawie wadliwego systemu, to jest FLUKTUACJA! BRAWO

karli
@Śmiech na sali

Zdecydowanie przesadzasz, GTV jest mega firma z (usunięte przez administratora) przychodami. Nie oszukujmy sie firma ciagle rosnie, ma nowych pracownikow, gdzie tak nie masz ? Jesli chcesz pracowac w firmie, gdzie nie bedzie problemow, odejsc, (usunięte przez administratora) upow to przykro mi ale takie firmy nie istnieja. No chyba ze siedzisz sobie na recepcji, ochronie czy kasie - ale gdzie jest odpowiedzialnosc i wieksze pieniadze sa tez problemy

Miki
@Śmiech na sali

Jak to wadliwy system? To jak wiadomo że wadliwy system , czy już jest naprawiony? Odpowiedzialność zbiorowa przy naliczaniu premii, już spotkałem się z tym ,,,, motywuje wszystkich członków zespołu do pracy. Neutralnie do tego podchodzę.

Rumcajs

Byłem także na rozmowie o pracę na magazyniera, nie podjąłem się tam pracy. Też miałem takie wrażenie, że to co jest napisane w ofercie nie jest spójne z tym co oni oferują. Dziwna sprawa.... Po co podawać widełki w ogłoszeniu, jeżeli nie możemy widełek spełnić. Oczywiście płaca jest na początku tych widełek. Jeśli chodzi o kierownictwo, ciężko wyczuć.... Kierownik magazynu wydawał się bardzo kompetentny, przyjemny i rzeczowy. Nie mam zdania o tej firmie.

dratewka

Mam wrażenie, że niektórzy tak na siłę szukają czegoś co im się nie podoba w firmie. Dla mnie dobre miejsce do pracy, polecam.

zaskoczony

Witam, Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko magazyniera. Tragedia. Sama oferta nieadekwatna do warunków omawainych na spotkaniu. W ogłoszeniu oferowano darmowy kurs na wózki widłowe. Okazuje się, że trzeba mieć już zrobiony żeby pracę dostać. Następnie w ogłoszeniu było wyszczególnione wynagrodzenie wyższe niż w rzeczywistości i premia także. Owszem, premia 800 brutto ale wynikająca z dobrej woli kierownika zmiany. Poziom intelektualny kierownika. Bez komentarza. Szef magazynu. Bez komentarza. Biegi firmowe i imprezy? Bez komentarza. Firma GTV to cukierek. Taki, gdzie ścigąjąc opakowanie, widzimy zamiast cukierka, KAMIEŃ. Praca dla desperatów.

Mat

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Kiepski dojazd słabe wynagrodzenie do tego spychologia jakiej nie widziałem w żadnej innej firmie. Nie szanują doświadczonych pracowników. Firma ma coraz większe problemy. W każdym miesiącu odchodzi kilku doświadczonych specjalistów. Konkurencja podgryza GTV z każdej strony a firma nie ma za bardzo pomysłu na dalszy rozwój. W tej firmie nie promuje się ludzi który coś umieją tylko tych którzy potrafią się podlizywać. ODRADZAM!!!

Znalazłam kilka ofert pracy na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami. Może ktoś z Was chciałby podjąć zatrudnienie właśnie w GTV? Dla zainteresowanych - podpowiadam, że oprócz aktualnych ofert, prowadzona jest stała rekrutacja na pracowników magazynowych. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie proporcjonalne do wykonywanej pracy. Myślę, że są to obecnie najważniejsze aspekty zatrudnienia rozpatrywane przez potencjalnych kandydatów. Jeżeli więc ktoś z Was, zdecyduje się na aplikowanie do GTV, koniecznie podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu.

Znowu szukają do Trade Marketingu , ktoś wie dlaczego jest taka rotacja na tym stanowisku?

Nohardfeelings
@anonymous

Hej, w dziale właściwie nie ma rotacji. To stanowisko jest nowe w strukturze i podlega fajnemu przełożonemu :-)

@Nohardfeelings

to stanowisko istnieje od ok 2 lat i ciągle zmiany na tym stanowisku.

@anonymous

Czy zmiany świadczą według Ciebie negatywnie o danym stanowisku? Jakiego rodzaju są to zmiany i czego one dotyczą? Bo to, że mają charakter ciągły można wywnioskować z Twojej wypowiedzi. Możesz nam coś więcej opowiedzieć? Czy osobiście pracujesz lub pracowałeś w GTV?

Paulina

@anonymous, być może nie znaleziono jeszcze odpowiednio wykwalifikowanej osoby na to miejsce. Czy jesteś zainteresowana pracą na tym stanowisku? Jakie masz oczekiwania względem tej pracy? A może zdążyłaś się zorientować czy odpowiadasz profilowi pracownika, którego szuka GTV?

Paulina

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @PH? @PH, jesteś nadal zainteresowany pracą w GTV? @Bad Motherfucker, twórczość artystyczna jest mile widziana na forum o ile niesie merytoryczne informacje odnośnie pracy w danym miejscu. Przypominam, że obrażanie osób trzecich jest niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcesz przekazać nam wartościowe informacje na temat pracy, zrób to proszę zachowując kulturę wypowiedzi.

PH

Witam, jaką podstawę może otrzymać PH na rekę - netto, czy nadal jeżdżą czarnymi Octaviami, czy można użytkować prywatnie i za ile, czy są jakieś limity?

@PH

Podstawa jak podstawa I nie licz kolego na gromkie brawa Tutaj ostra tyrka a nie zabawa Choć ekipa klawa Poza managerem który jest zerem Nie daj sobie w kasze dmuchać Bo zostaniesz frajerem

Bad

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałbym sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat pracy w GTV Pruszków -praca na 3 zmiany to fikcja przewaznie 2 i 3 od wielkiego dzwonu trafi sie 1 i to tez po wielkich bólach. -kompletacja to ciężki kawałek przysłowiowego chleba trzeba przerzucic kilka kilkanascie ton towaru -antresola trzeba sie nachodzic (powinni płacić z kilometra) -jazda wózkiem jak w kazdym magazynie posadzi czlowiek 4 litery i przejezdzi te 8h _wynagrodzenie wporzadku jak na magazyn 3600 podstawy + 800 premii uznaniowej. Zarobi sie srednio 2900 na reke. -cigłe nadgodziny i polecenia pracy w godzinach nadliczbowych (absurd). Jesli nie zostajesz napewno nie dostaniesz 100% premii. Na pełne wynagrodzenie 4400 moga liczyc jedynie Janusze z prowincji ktorzy przyjechali z prowincji robic "kariere" i ryja codziennie po 10-12 bo i co taki Janusz ma robic w wynajetym pokoju. Nadgodziny rzadko sa wyplacane pan menager pochodzacy z 4 planety od slonca wysyla na odbiory kiedy chce podsowajac kolejne pisemko ze godze sie na odbior w stosunku 1:1. -menager z Marsa...brak słów. Jak go tam nazywacie w "Pałacu"... Kłamca-kłamca :-) -"Ciasny" to kierownik ds.nieistotnych. -załoga magazynierow wporzadku ale jak wszedzie sa gumowe uszy i kindybaly -pakiet socjalny ok zwlaszcza karta Medicover (rewelacja full wypas) Ogólnie wporzadku sa gorsze magazyny Pozdrawiam wszystkich myslacych ktorzy maja życie prywatne a praca nie jest ich calym zyciem

Zygi
@Bad

Jest opcja pracy na b2b? Oczywiście spisane wszystko to, co na umowie o pracę.

Estrada

Super

Bad Motherfucker

Czemu usuneliscie mój komentarz? Kogos obraziłem albo powiedzialem cos nie tak?

Apsik

Szanowni przyszli przcownicy Gtv powinniście wiedzieć że praca na 3 zmiany wygląda następująco ....cały czas pracujesz na 2 i 3 zmianie ,a 1 zmianę będziesz miał po 2,3,4 miesiącach...rekordzisci pół roku nie mieli 1 zmiany ...... rozwój ,szkolenia to wielka ściema .....Kochani zastanówcie się dobrze nad przyjściem do Gtv z moich obserwacji wynika że polityka firmy polega na wciśnięciu z pracownika co się da i niech się zwalnia .....zaraz przyjdzie następny głupek.... pozdrawiam

Akich
@Apsik

......zapomniałes dodać że w ciagu roku jest tyle potrąceń z premii że 12 pensji już nie bierzesz....Pozdrawiam

Wiatr

Moderatorem wątku powiadasz? To dlatego firma Gtv płaci portalowi gowork za administracje forami pracowniczymi? Nie musisz się wysilać odpisując, wszystko już wiadomo, możesz wracać do brylowania na korytarzach w firmie :-*

Zielony

Była w tym GTV taka fajna dziewczyna - dbała o ludzi, atmosferę... Teraz jest jakiś klops. Nie ma tej dziewczyny, nie ma HR :-(

Paulina

@pingpong, czy możesz powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Adam, czy jesteś pracownikiem firmy? Podpowiesz nam jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy?

Misiu
@Paulina

Czy to przypadek ze nowa pani z HR to tez Paulina? Ma Pani w zakresie obowiązków misterne dbanie o dobre imie firmy? Każdy kto pracował wie, że wszystkie wasze szkolenia o kant d...py. Rozwój? Śmiech na sali. Wasze starania o poprawe jakości pracy, wybadanie atmosfery wśród pracujących, wysyłanie anonimowych ankiet nic nie daje. Wszystkie propozycje, pomysly pracowników są pomijane. Więc nie ma potrzeby ciągle pytać o to samo.

Paulina

Na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami znalazłam kilka aktualnych ofert pracy. Czy ktoś aplikował do GTV w ostatnim czasie? @Magik, co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? Każda merytoryczna i zrozumiała dla wszystkich użytkowników opinia, jest bardzo istotna.

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Poland - Pruszków

• Jak się pracuje w GTV Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GTV Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV Poland?

Kandydaci do pracy w GTV Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV Poland