opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    normalny pracownik

    25.09.2015 09:47

    Inne

    Tą opinie można podać za najbardziej odzwierciedlającą rzeczywistość jak to czytałem ta wypowiedz to w sumie napisał bym to samo:) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jola

    18.09.2015 12:33

    Inne

    Na meko zawsze są godziny a teraz to już nawet bardzo dużo
    ReviewUserIcon
    ja

    23.04.2016 11:07

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    iwona

    23.04.2016 19:16

    Inne

    nie umie sie zarejestrowac na ruigroku
    ReviewUserIcon
    marlll

    18.09.2015 12:19

    Inne

    czy facet potrzebuje tak akt niekaralnosci ?
    ReviewUserIcon
    maja

    11.09.2015 09:22

    Inne

    jak wygląda praca na meko?są godziny?
    ReviewUserIcon
    heheeh

    10.09.2015 18:44

    Inne

    Za mieszkanie się płaci ok 74 euro tyg za 4 :) praca np na kwiatach po 20 parę godzin na marketach więcej ogólnie się nie opłaca ja po 7 latach zjeżdżam :) nie zarobi się tu a płacą niby na h a pracuje sie jak na akord
    ReviewUserIcon
    marta

    04.09.2015 20:53

    Inne

    Teź jestem ciekawa
    ReviewUserIcon
    ona123

    04.09.2015 13:18

    Inne

    Witam jak wygląda praca na produkcji przy ogórkach w hilegom
    ReviewUserIcon
    michal galak

    04.09.2015 12:27

    Inne

    Fajna i bardzo atrakcyjna oferta
    ReviewUserIcon
    gonzo

    23.08.2015 18:54

    Inne

    Firma jest ok wypłacalna a jak ktoś nie chce pracować to niech siedzi w domu
    ReviewUserIcon
    Truskawa

    11.08.2015 12:18

    Inne

    Ja jakos nie miałam 30godzin tylko po 48. .. w biurze zawsze Panie miłe i o co się nie zapytałam odpowiadały. ... na rowerowni chłopacy w porządku. . Pozartuja,posmieja się. .. jak się podchodzi do ludzi z obciagnieta morda i nie zadowoleniem to się nie dziwię ze ktoś jest nie życzliwy. Jak Ty jesteś w porządku wobec nich to oni też są.
    ReviewUserIcon
    opole

    06.08.2015 19:01

    Inne

    Gerard może się stara znaleść pracę ale w wakację pracują tam młodzi.dużo się nie zarabia pracuję się po 20 30h tyg teraz. Najgorsze osoby to panie z biura i chłopacy z rowerowni myślą że nie wiadomo kim są. Chamskie odpowiedzi głupie teksty wszystkich dać do pracy do Oskamu może tam zmądrzeją. Zalezy jaki dzień mają problemy z wypożyczaniem roweru do sklepu. To czym mają ludzie jeżdzić po chleb może oni będą wozić
    ReviewUserIcon
    Marsello

    12.11.2015 06:48

    Inne

    Posłuchaj. Jeżeli właśnie chodzi o chłopaków z rowerowni albo dziewczyny z biura,to wszystko się załatwi-tylko nie można cfaniakować.Firma jako pośrednik jest jedna z najlepszych-zależy tylko do jakiej firmy do pracy trafisz.Nie oszukujmy się,wszędzie trzeba pracować
    ReviewUserIcon
    opole

    06.08.2015 19:00

    Inne

    Gerard może się stara znaleść pracę ale w wakację pracują tam młodzi.dużo się nie zarabia pracuję się po 20 30h tyg teraz. Najgorsze osoby to panie z biura i chłopacy z rowerowni myślą że nie wiadomo kim są. Chamskie odpowiedzi głupie teksty wszystkich dać do pracy do Oskamu może tam zmądrzeją. Zalezy jaki dzień mają problemy z wypożyczaniem roweru do sklepu. To czym mają ludzie jeżdzić po chleb może oni będą wozić
    ReviewUserIcon
    wowa

    06.08.2015 17:39

    Inne

    no ochotnicy do pracy sa tylko ofert nie ma a venus jezdzi jak sie te robote zalatwia
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Praca przy kwiatach – praca przy taśmie

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    piker

    01.08.2015 22:36

    Inne

    witajcie ja wyjezdzam teraz w sobote ze zona powiedzcie mi ile sie zarabias w tej firmie i jakie sa tam warunki?
    ReviewUserIcon
    dididi

    30.07.2015 19:46

    Inne

    ile płacą za tydzień? ile potrocają za mieszkanie? i czy mieszkanie opłaca się co tydzień? bardzo dobrze trza znać język bo ja nie zabardzoumiem, a mam jechać tam w srode.. powiedzie mi coś bo sie boje, a chce grosza zarobić :)
    ReviewUserIcon
    New

    27.07.2015 22:08

    Inne

    Tez chce z tej firmy wyjechac ale ciezko sie dostac ?
    ReviewUserIcon
    JAAAA

    27.07.2015 16:37

    Inne

    witam w jaki sposób można sie dostać tam do pracy ? czy wie ktoś coś ? czy bedzie można odrazu w 4 osoby wyjechać
    ReviewUserIcon
    łukasz

    21.07.2015 15:28

    Inne

    powiedzcie jak to ruigroka sie dostac dzwonie juz od 2 mc sroda czwartek i nic zero skutku.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    20.07.2015 14:26

    Inne

    Ogolnie jest tam spoko, ale Gerard to dupek ;)
    ReviewUserIcon
    LOLA

    17.07.2015 11:31

    Inne

    ta jak widze to wszyscy pisza ze wyplacalna i to jest prawda ale ile musisz sie najebac zeby te gosze zarobic ... ps.. NIE SZANUJA LUDZI ,MAJA NAS ZA SMIECI I ZA TANIA SILE ROBOCZA.. Ps POZDROWIENIA DLA GERARDA NAJWIEKSZEGO SMIECIA TEJ FIRMY
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    gary

    13.07.2015 13:33

    Inne

    Jakie zarobki masz .poza wiekowka
    ReviewUserIcon
    tom

    11.07.2015 18:35

    Inne

    NIE POLECAM TEJ FIRMY WOGOLE .Wszystkie dodatki za sobote i niedzile bierze ruigrok a pracownik nie
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2015 13:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ok

    06.07.2015 13:40

    Inne

    Własnie oni powini zadzwonic ja tam dzwonie kazali zadzwonic sroda,czwrtek ok 15.a tydzien temu zadzwonili do mnie ze oferta pracy jest do pana.
    ReviewUserIcon
    Kejti

    03.07.2015 20:04

    Inne

    Ja jadę jutro. .. ale nic niestety nie wiem ☺
    ReviewUserIcon
    ok

    04.07.2015 17:31

    Inne

    ja dzwonie tam srode powiedzieli ze praca jest tylko skontatujemy sie. mam zadzwonic teraz srode lub czwartek
    ReviewUserIcon
    meeme

    01.07.2015 12:28

    Inne

    dziękuję :) ktoś co wie o wyjazdach w sobotę?
    ReviewUserIcon
    Tomy

    02.07.2015 12:47

    Inne

    przyczym praca i wyjazd sobote.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    26.06.2015 23:43

    Inne

    pruigrok.nl miało być ☺ słownik wpisał za mnie

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kasia

    26.06.2015 23:42

    Inne

    prorok.nl każdy dostaje swój login i hasło do tej strony i sprawdza tam swoje solarisy . Żadnych ofert pracy tam nie ma tylko informacja o tych cebulkach ☺
    ReviewUserIcon
    oskamówa

    25.06.2015 16:01

    Inne

    Na rowerowni wszyscy są ok!Firma wypłacalna,myślę że to jest najważniejsze!
    ReviewUserIcon
    blomka

    25.06.2015 12:24

    Inne

    Czytam co jakis czas te wszystkie opinie i czesto zastanawiam sie,czy to napewno o Ruigroku opinie. Wiadomo,ze czasem jest lepiej,czasem gorzej,ale nigdy nie zdarzylo sie,aby mi wyplata na konto nie wplynela..albo,ze pracy nie ma..to bzdury. Opisy G. jako strasznego,bezdusznego itp...bzdura takze!. Zastanawiam sie ile tych opinii pisze konkurencja,ktora chcialaby po prostu Ruigroka wykosic. Sztuczka stara,jak swiat. Ja te firme polecam,jako pracodawce. Jestem tu dosc dlugo,pracuje i nie jest zle. W biurze osoby pomocne i mile,nigdy nie spotkalam sie ze zlym potraktowaniem. Nooo..moze na rowerowni jedna osoba zachowuje sie jakby byla wlascicielem tej firmy,ale to juz inny watek..
    ReviewUserIcon
    Karol

    24.06.2015 22:04

    Inne

    Jutro ma do mnie Pani dzwonić i wszystkie szczegóły podać
    ReviewUserIcon
    meeme

    24.06.2015 18:37

    Inne

    Kasia, a czy mogłabyś podać adres tej stronki? nigdzie nie mogę znaleźć..
    ReviewUserIcon
    Kasia

    24.06.2015 09:06

    Inne

    A gdzie będziecie mieszkać? Mówili Wam?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    23.06.2015 15:03

    Inne

    Na stronie Ruigroka jest teraz informacja ze jest praca na cebulkach do 22 lat☺ byłam teraz na akcji na dzień matki i moim zdaniem bardzo fajna firma
    ReviewUserIcon
    Karol

    23.06.2015 12:41

    Inne

    Ja sie wbieram w ten weekend. Pierwszy raz jade z kolegą mamy nadzieje że będzie git. Tylko jedno pytanko weekend jest pracujący ? Jak tak to jest tak samo płatny jak od pon.-pią.?
    ReviewUserIcon
    niki

    20.06.2015 20:18

    Inne

    Misiak masz racje,ja mieszkam obok na hotelu,nie narzekam jest spoko
    ReviewUserIcon
    misiak

    20.06.2015 18:59

    Inne

    Myslicie ze jak przyjedziecie do ruigroka to Wam czerwony dywan rozloza na powitanie.Ja tam jezdze od szesciu lat i nie narzekam prace mam pieniadze wplywaja na konto co tydzien i mieszkam zawsze na liliach lub krokusach a narzekanie to chyba cecha narodowa Polakow.
    ReviewUserIcon
    abc

    20.06.2015 12:48

    Inne

    Jedzie ktos dzis?
    ReviewUserIcon
    praca

    19.06.2015 12:42

    Inne

    artur mozesz dac namiary do tego biura. -emal itd
    ReviewUserIcon
    Artur Szprycha

    19.06.2015 00:31

    Inne

    Nie płaci sie za dojazd do pracy, Hajs sie zgadza wiec jest ok. jak sa akcje jest tzw: zapierdol.
    ReviewUserIcon
    dkx1992

    15.06.2015 16:28

    Inne

    Witam ! Chciałem zapytać o ogólną opinie, czy warto się pchać w tego Ruigroka całego ? Właśnie złożyłem z dziewczyną aplikację, by spróbować się tam dostać o 1 Lipca 2015. Jaka jest tam stawka za godzinę (na rękę) ? Czy za mieszkanie się płacie, jeśli tak to ile ? Czy posiłki są zapewnione czy na własną rękę ? Czy panuje tam holokaust i się wyżywają na Tobie, czy idzie pracować normalnie ?
    ReviewUserIcon
    nowu

    15.06.2015 19:05

    Inne

    za ubezpieczenie,dojazd do pracy,mieszkanie sie płaci. A DEKLARCJE GDZIE SKŁADALES PODAJ EMAL LUB NAMIARY

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.