opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Orzeł

    23.08.2019 11:35

    Inne

    Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii
    ReviewUserIcon
    Pracowałam

    23.09.2019 19:17

    Inne

    Może napisz coś od siebie? Praca na dłużej czy na kilka miesięcy? Język znasz? Angielski, Niderlandzki?
    ReviewUserIcon
    Pracująca

    23.09.2019 14:15

    Inne

    Polecam z czystym sercem. Panie w Opolu uwzględniły moją prośbę o pracę oddzielnie z narzeczonym i mieszkanie w centrum miasta. Pracę obydwoje sobie chwalimy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ????
    ReviewUserIcon
    adrian

    12.07.2019 21:14

    Inne

    Nie polecam, odradzam, ostrzegam. Pośrednictwo obiecuje złote góry i pomija niektóre informacje, na miejscu jest inna rzeczywistość- brak szacunku, traktowanie pracownika jak robota, brak godzin pracy, polska patologia, ćpanie, jaranie i picie. Wyjazd tam to los na loterii albo trafisz na w porządku lokatorów i stałą firmę lub trafisz na ćpunów i złodziei, w pracy będą Cię traktować jak śmiecia i przerzucać z jednej firmy do drugiej- nawet w ciągu tygodnia możesz pracować w kilku różnych zakładach pracy. Co tydzień przyjeżdża po 200 osob, dla których nie ma godzin, byleby zarobili na zakwaterowanie, a większość czasu siedzisz na domku, po odjęciu opłat za zakwaterowanie, przejazd, ubezpieczenie, buty, zostaje tyle co nic. Zakwaterowanie w hotelach, domkach, pokojach 2-6 osobowych, jeżeli obiecano wam zakwaterowanie razem, możecie się rozczarować. Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego na tą pracę, bo nawet nie idzie zarobić.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.07.2019 16:36

    Inne

    Hej to jaka firmę polecasz?
    ReviewUserIcon
    dorota

    21.09.2019 09:06

    Inne

    Rzeczywiscie nie ma godzin do wyrobienia.Ja pracuje 30tygodniowo a w tym tygodniu mam 15 godzin.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    02.07.2019 10:57

    Inne

    Moja mama pracowała w Ruigroku w Holandii. Jedno wielkie kłamstwo, nie ma umowy, płacą byle jak. Ochłapy. Nie poleca. Bus miał jeździć 2 razy w tygodniu do sklepu, a kierowca jeździł wtedy kiedy jego baba miała zachciankę... Przykładowo miała 52h pracy a zarobiła 368€ z czego 90€ musiała zapłacić za pokój. Cały *uj. Przerwy niepłatne.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.07.2019 20:44

    Inne

    Nie zawsze. To zależy od firmy.
    ReviewUserIcon
    Dna23

    18.09.2019 22:38

    Inne

    Niestety takie realia, pracujesz i musisz opłacić mieszkanie i ubezpieczenie. Powiem szczerze, że jak żyjesz dość oszczędnie to da rade trochę kasy przywieźć do kraju jak jedziesz na 3-4 miesiące. Byłam w Holandii i to prawda opisują pracę jako super, fajną, miłą. W realu jest zapierdol. Albo zaciskasz zęby i przywieziesz coś do kraju albo zmieniasz pracę. Ja trafiłam nawet dobrze. Zakwaterowanie dobre, ludzię też nie byli źli. Minus pracy u nich to, że nie zawsze masz 40 godzin a opłacić rachunki trzeba. Traktują czasami ludzi jak tanią siłę roboczą.
    ReviewUserIcon
    Ewela

    27.08.2019 23:17

    Inne

    W tym roku miałam okazję pierwszy raz pracować za granicą, własnie przez agencję Ruigrok . Razem ze znajomymi trafiłyśmy na świetną firmę (Breeland- cebulki). Warunki wspaniałe, szef to noormalny, pomocny i mega życzliwy człowiek. Podobnie, jak reszta ekipy. Jeżeli chodzi o samą prace, to również złego słowa nie mogę napisać. Każdy, kto pracował na cebulkach chwali je sobie, niezależnie od firmy, w której się znajduje. Zarobki (9 ileś euro brutto), jak na wiekówkę, to całkiem nieźle ;) Trzeba natomiast pamiętać, że praca na cebulkach zazwyczaj kończy się po 4-5 tygodniach. Potem agencja szuka dla Was czegoś innego. Razem z dziewczynami mieszkałyśmy w miejscowości Hillegom- 9osobowe mieszkanie. Lepiej nie mogłyśmy trafić. Każdy ma swój dyżur sprzątania, także zawsze jest czysto. Ludzie pomocni, jest z kim wymienić "kilka mądrych zdań". Do pracy miałyśmy ok. 15minut rowerem, więc idealnie. Koleżanki miały okazje rozmawiać z Panem Krzysztofem odnośnie kwestii zmiany pracy. Zawsze starał się pomóc. Jedyne rozczarowanie, jakie nas spotkało to "mężczyźni" z rowerowni, którzy niestety niejednokrotnie wykazali się totalnym brakiem szacunku do drugiego człowieka i po prostu- chamstwem:( Taaak, nasi rodacy. Miałam możliwość zobaczyć, jakie warunki panują w hotelu w Lisse i tutaj- faktycznie- mocno nie polecam. Możecie jednak od razu zaznaczyć, że ta opcja odpada i Was tam nie dadzą;)
    ReviewUserIcon
    Ewela

    16.09.2019 23:42

    Inne

    Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam, ale jesli chodzi o to, dlaczego agencja nie skieruje Cię do firmy, w której pracowałam to najpewniej praca tam się skończyła. Z tego co pamiętam, to będą szukać ludzi najszybciej na styczeń;) Ostatnie moje zdanie odnośnie hotelu; otóż dzwoniąc z Polski do biura zaznaczyłyśmy bardzo wyraźnie, że nie chcemy mieszkać w hotelu w Lisse i jak widać nasze zdanie zostało uszanowane. Wiem, że inne koleżanki mieszkające na tym hotelu też nie miały problemu ze zmianą mieszkania. Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Pracowałem

    13.09.2019 11:38

    Inne

    Witam serdecznie. Praca może być w zależności jak trafisz, lecz chce opisać sytuacje do jakich dochodzi w tym biurze. Pracownicy z biura wchodzą do twojego pokoju bez twojej obecności i cię okradają, zgłaszając ten fakt osoba które powinny się tym zająć jesteś wyśmiewany przy czym zaznaczę ze osoba która nas okradła przyznała się do tego. Obecnie założyliśmy sprawę do sądu osoba które tego dokonały. Hotel w lisse to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie życzę nikomu nawet tego widzieć. Pokoje są 4 osobowe i ciasne.
    ReviewUserIcon
    Marcin444

    16.09.2019 07:56

    Inne

    Potwierdzam to co zostało napisane. Szefostwo chamskie, aroganckie i zakłamane, bardzo dużo słyszałem o kradzieżach na hotelu i domkach - w dodatku zbieranina patologi polskiej. Polecam pracy poszukać gdzieś indziej.
    ReviewUserIcon
    klaudia09

    18.08.2019 10:59

    Inne

    Ktoś się wybiera pod koniec września ??
    ReviewUserIcon
    ewka77

    15.09.2019 21:45

    Inne

    Tak,wybieram się
    ReviewUserIcon
    Jula 12

    19.08.2019 08:45

    Inne

    Halo jest tu ktoś kto jedzie we wrześniu , bo widzę tu różne opinie mam się bać ? ????
    ReviewUserIcon
    Ruda

    08.09.2019 17:32

    Inne

    Ja jade, sama sie zastanawiam wlasnie czytajac opinie tej firmy
    ReviewUserIcon
    Majkie

    13.09.2019 13:46

    Inne

    Kochana ilu ludzi, tyle opinii .. zależy jak trafisz za pewne
    ReviewUserIcon
    Kacper

    08.09.2019 09:28

    Inne

    Dzień dobry czy jest wymagana niekaralności z ta agencja? Mi chodzi głównie albo fabryka jedzenia przyjmowanie zgłoszeń albo cebulką holandia
    ReviewUserIcon
    Michał

    09.09.2019 08:31

    Inne

    Tak, wymagają zaświadczenia. Też musiałem takie przedstawić
    ReviewUserIcon
    justyna

    09.09.2019 15:22

    Inne

    Do Kacper chyba nie koniecznie bo syn był i nie przedstawiał żadnego zaświadczenia o niekaralności chyba że się coś teraz zmieniło ale wtedy też wymagali a nie wszyscy przedstawiali nie wiem od czego to zależy
    ReviewUserIcon
    Dj SMART

    21.08.2019 16:49

    Inne

    Witam serdecznie, drogie Panie i drodzy Panowie. Czytam Wasze opinie na temat pracy w tej ze agencji i zastanawiam się, jaki prcent ludzi, którzy się tu wypowiadaja w różny sposób, uczciwie ocenia pracę w tej agencji. Jaki procent z Was wyjechało z nastawieniem na ciężką pracę i zarobek bowiem ja z takim własnie nastawieniem wyjezdzam. Intersuje mnie tylko praca i nadgodziny, własnie otrzymałem oferte pracy. Stawkę 11.97 euro na godzinę, mieszkanie ma kosztować koło 100 euro tygodniowo, w zawiazku z zadowoleniem pracodawcy, po przesłaniu swojej dokumentacji, otrzymałem nawet propozycję otrzymania samochodu słuzbowego, którym miałbym rówznież dowozic do pracy ludzi. Akurat na tym mi najmniej zależy. Jadę do miesjcowości Hillegom. Nazwy pracodawcy nie pamietam niestety. Czy ktos z Was przebywa w tej miejscowości?? Może powiedziec cos więcej o warunkach jakie tam panują? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tweety

    25.08.2019 22:06

    Inne

    11,97 Ale brutto... wiem, bo pracowałem
    ReviewUserIcon
    ...

    25.08.2019 18:42

    Inne

    Witam pracowałem rok temu przez tą agencję jako order-picker na firmie Dirk dosc krótko, choc w sumie byłem zadowolony. Bede wdzięczny jesli ktis odpowie czy sporo sie zmieniło w ostatnim roku, zwłaszcza koszt mieszkania, stawka itp ????
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.08.2019 01:53

    Inne

    Pracę można znaleźć fajną i dobrze płatna ale biura nie polecam, nie da się z nimi nic załatwić, trzeba dzwonić po kilka razy dziennie a to i tak nic nie skutkuje a do tego pobierają opłaty za co tylko mogą. Warunki mieszkalne fatalne, można trafić na bardzo mały pokój 6-osobowy, którego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia a cena za tydzien pobytu jak na takie warunki jest bardzo duża a biuro może jeszcze nakładać kary jak się "nie pościeli łóżka rano". Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kaja

    21.08.2019 21:01

    Inne

    Z Kielc
    ReviewUserIcon
    Ewela

    22.08.2019 21:35

    Inne

    To się odezwij podaj swój numer
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Ewela

    15.08.2019 08:13

    Inne

    Ja byłam. I znów jadę 31
    ReviewUserIcon
    kasiula91

    21.08.2019 15:38

    Inne

    Opinie są różne jak różni są ludzie. Zawsze się znajdzie ktoś, komu nie będzie odpowiadała praca. Ja wyjeżdżam regularnie już od roku i nie narzekam. Wypłaty są zawsze na czas, koordynator (Krzysztof) zawsze pomoże, w mojej firmie na brak godzin nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Kaja

    21.08.2019 21:04

    Inne

    Chcesz to. Podaj mi twój numer zadzwonię
    ReviewUserIcon
    Laska

    21.08.2019 19:55

    Inne

    Czy stolarnia elka i Baker dalej funkcjonuja ?
    ReviewUserIcon
    Germin

    13.08.2019 18:46

    Inne

    Omijajcie ruigrok , ta firma spada na psy !!
    ReviewUserIcon
    Germin

    13.08.2019 18:42

    Inne

    Ruigrok?
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    08.08.2019 13:48

    Inne

    Polecam ta firmę, dziewczyny z biura w Polsce zawsze służą pomocą. Jeśli ktoś pracuje i chce pracować to ofertę pracy ma zawsze. Po każdy moim urlopie wracam zawsze do tej samej firmy. Z Ruigrokiem współpracuję od roku 2016 i jestem zadowolona. Warunki mieszkaniowe są dobre.
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.08.2019 16:37

    Inne

    Polecam firme Ruigrok,pracowałam byłam bardzo zadowolona,wypłaty na czas ,godziny zapewnione z możliwosćią wyrobienia nadgodzin,zakwaterowanie ok.Panie w biurze bardzo pomocne. Polecam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Daniel

    06.08.2019 12:17

    Inne

    Swoją przygodę z Ruigrokiem zacząłem w zeszłym roku w okresie wakacyjnym i stale do nich wracam. Praca jest pewna , po każdym moim urlopie( a jest mozliwy co 8 tygdoni) wracam na tą samą firmę na której wcześniej pracowałem - Blankendaal - mroźnie -18 stopni. Stawka jest super bo przy wiekówce mam 11,40 e brutto na godzinę. Gdzie wy ludzie przy wiekówce taką stawkę znajdziecie.? Złego słowa powiedzieć nie mogę. Wypłaty na czas. Nie oszukujmy się - wiadome jest że jeśli ktoś wyjeżdża do pracy za granicę nie otrzyma pokoju hotelowego jak na wakacjach all inclusive. Warunki mieszkaniowe są w porządku. Ja zdecydowanie polecam ta agencję.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Roksana

    06.08.2019 11:55

    Inne

    Bardzo profesjonalna agencja, gdy skończy się jakaś praca sezonowa zawsze szukają dla mnie czegoś innego ! można na nich liczyc !
    ReviewUserIcon
    Dawid

    05.08.2019 22:50

    Inne

    Nie polecam tej agencji nikomu. Jedna z gorszych. Siedzisz w domu 2 tyg bo nie potrafią ci pracy znaleść. Domki syfiaste i ceny za wysokie. Polecam wam znaleść inna firme
    ReviewUserIcon
    Zuzanka

    21.07.2019 22:58

    Inne

    Czy jest ktoś na tą chwile na akcji przez tą agencje i mógłby napisać realnie jak to wygląda? Kwestia kwater, godzin i finansów? Można cokolwiek zarobić/odłożyć czy lepiej dać sobie z nimi siana? Rozważam swój pierwszy wyjazd do Nl właśnie z tą agencją, wobec tego za wszelkie opinie będę wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    24.07.2019 23:25

    Inne

    Hej Zuzia pracowałem tam 4 mówiące I serdecznie nie polecam . Jak traktują ludzi masakra . Niby 50 godzin i tygodniowa wcale nie prawda ja miałem co tydzień około 65 jeden dzień wolnego .i trzeba mieć Naprawde dobra kndycie A mieszkania 4 pokojowe zazwyczaj chyba że masz chłopaka to masz 2 osobowy Ale 70 € tydzień czy 80. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    It's me

    05.08.2019 19:07

    Inne

    Teraz jest 96 euro
    ReviewUserIcon
    Szczera opinia

    03.08.2019 14:34

    Inne

    To tak, jako ze wiekszosc tutaj pisze glupoty postaram sie wszystko wyjasnic czemu warto a czemu nie warto pracowac u nich. Wracamy wlasnie z dziewczyna do kraju po 4 miesiacach pracy +normalnie wyplacaja kazdemu +mozna sie zapytac o wszystko lub zmienic zamieszkanie jesli wam sie nie bedzie podobac to dadza wam inne lub jesli w pracy za malo godzin bedzie to dadza was do innej -malo godzin . Obiecywali 40+ a bylo 30-40 mimo ze ja i partnerka pracowalismy na innych stanowiskach to tak samo malo godzin bylo -Jedne mieszkania nie maja nawet okien lub sa wielkosci 2m na 2 . W naszym wszystko bylo okej poza tym ze byla mysz i jakies zgnile rzeczy i brud ktory trzeba bylo sprzatac bo biuro oddaje wam brudne pokoje i nic z tym nie robi -Biuro w kazdej chwili moze podwyzyc oplaty za mieszkanie np, niedawno podbili niektorym osoba 15$ do gory -Musisz sam im robic przelewy bo prawo nie pozwala im wszystkich pieniedzy za mieszkanie zabrac i trzeba samemu przelewac . -z reguly nie masz roweru i musis(usunięte przez administratora)ac np 3km w jedna strone do sklepu na zakupy. A rowery sa tylko dla tych ktorzy dojedzaja do pracy -Musisz sprzatac raz na 2 tygodnie cale pietro w hotelu mimo ze jest ekipa sprzatajaca Ogolnie to nie polecam wgl jechac do holandi. Jak juz to jakie Niemcy Norwegia -
    ReviewUserIcon
    j

    02.08.2019 20:13

    Inne

    to na jedną gwiazdkę nawet nie zasługuje
    ReviewUserIcon
    NieWazneKto

    21.06.2019 00:01

    Inne

    Ruigrok to już dno. To nie to samo co kiedyś. Teraz nawet nie zarobisz porządnie nawet przy 60 godzinach :/. Ludzie do pracy wyjeżdżają, a jak przychodzi co do czego to siedzą po kilka dni na domku, a jak do pracy pójdą to tylko po to żeby zarobić na mieszkanie. Obiecują kokosy, a tego nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracus

    28.07.2019 00:59

    Inne

    Jak tylko chcesz się żywić szynką to pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    30.07.2019 20:39

    Inne

    Sprawdzałam na własnej skórze i wiem co pisze. Nie oczekiwałam kokosów, ale normalnej pracy w której nie będą przeklinać, popychać i poniżać pracowników. Zależało mi na tym żeby móc normalnie pracować i odkładać ile tylko się da. Zgodzę się oczywiście z tym, że przy najniższej stawce stać mnie było na szynkę ale nie po to przyjechałam do pracy za granicę. Ciężką pracą choćby w deszczu na polu, chciałam zostać wynagrodzona chodź minimalnie lepszą stawką i być traktowana jak człowiek. Co więcej gdy zadzwoniłam z prośbą o nadgodziny po tym jak bez słowa harowałam na polu.... w odpowiedzi usłyszałam, żeby nie narzekać i dziękować za to co mam. Pracowałam tam gdzie mi kazali i nigdy z żadnej firmy nie zostałam zwolniona i też sama nie odmówiłam pracy. Piszesz, że wystarczy się starać, więc wytłumacz mi dlaczego w sytuacji kiedy praca odbywa się w tej samej firmie na kilku liniach i prędkość na każdej jest taka sama, a ja wykonuję tą samą czynność co dwie osoby na linii obok - czy to jest brak motywacji do pracy i oznaka braku starań, czy raczej ujmę to słowem ,,nadgorliwości"? Jeśli wymagałam za dużo (chciałam pracować) to nie mam pytań. Znam angielski na poziomie komunikatywnym i w Polsce tez nie skakałam po firmach - przez 3 lata praca była u jednego pracodawcy, więc nie oceniaj jeśli nie znasz historii mojego zatrudnienia. Jedyny plus tej firmy to wypłaty w terminie (oprócz 2 wyjątków) oraz to że trafiłam raz na jeden fajny domek w którym warunki były naprawdę dobre. Jeśli uważasz że o podwyżkę tak prosto to ciekawe czemu osoby, które pracują w tej firmie kilkanaście lat są wysyłane na kilkumiesięczne przymusowe pauzy?? Pozdrawiam.

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bożena

    27.07.2019 20:32

    Inne

    Nie ma co gadać.. Istna masakra.. Mało godzin a jak już się pracuje to istny zapierdol. Wypłaty do bani kto to widział za pokój dwo osobowy jedna osoba płaci 175 Euro. Jesteś chory to i tak do pracy musisz iść. A nagle jedziesz do pracy i ci mówią dzisiaj wolne. Idziesz na drugi dzień i to samo. Zadzwonisz do biura o ile ktoś kiedyś odbierze i prosisz o zmianę miejsca pracy to ci powiedzą że nie ma pracy dla ciebie i czy zjezdzasz prywatnie czy GTV BUS. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Magda

    16.07.2019 16:24

    Inne

    Wyjeżdża ktoś 20 lipca?
    ReviewUserIcon
    niewtajemniczona ona.

    21.07.2019 21:44

    Inne

    Wnioskuję, że jesteś już na miejscu, mogłabyś napisać jak to realnie wygląda? Są godziny? Bo póki co jeszcze się waham żeby z nimi wyjechać.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona ????

    24.07.2019 17:28

    Inne

    Nie ma godzin, zastój ogólnie praca jest dla osób z wiekowka (bo więcej z nich mają) ludzie siedzą na domkach, ściągają nowych, nie ma gwarancji że będziesz mieć 40h, cena mieszkań wyższa niż na stronie
    ReviewUserIcon
    Eeeeee

    04.07.2019 17:25

    Inne

    Jedzie ktoś 20 lipca z Kielc?
    ReviewUserIcon
    Magda

    16.07.2019 16:19

    Inne

    Ja jadę
    ReviewUserIcon
    Tomi

    23.07.2019 10:55

    Inne

    Jadę z Jędrzejów
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    18.07.2019 09:43

    Inne

    Podejmując pracę byłem sceptycznie nastawiony - w końcu to agencja pracy a różne opinie o nich krążą. W tym przypadku na szczęście to się nie sprawdziło, wszystko było wiadome od początku do końca, wypłata zawsze na czas, współpraca należała do udanych. Z czystym sumieniem polecam.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    02.07.2019 10:59

    Inne

    Zapomniałam jeszcze dodać. Praca od rana do nocy. Człowiek nie wyrabia. Jedna młoda bandowa gówniara zabroniła chodzić do ubikacji, bo premie chciała zarobić. To co trzeba się zesrać przy stole? Zakład pracy czy (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    It's me

    17.07.2019 21:42

    Inne

    Znam to skądś....niestety. szczaj w gacie...Tak będzie najlepiej. Brak słów
    ReviewUserIcon
    Madzia

    17.07.2019 15:22

    Inne

    Jest to Firma konkretna, dobrze zorganizowana. Wiedzą co robią. Polecam
    ReviewUserIcon
    It's me

    17.07.2019 21:38

    Inne

    Słucham??? Chyba jesteś tam pierwszy dzień
    ReviewUserIcon
    Artur

    16.07.2019 11:43

    Inne

    Pracowałem jako order picker na magazynie spożywczym. Mimo, że mam dopiero 18 lat da się fajnie zarobić. Panie w biurze są bardzo miłe i udzielają cennych wskazówek osobom, które pierwszy raz wyjeżdżają za granicę. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z wyjazdu.
    ReviewUserIcon
    It's me

    15.07.2019 21:20

    Inne

    Nie choruj! Nie chcij zmieniać firmy ! Gerard OMG! Brak słów na niego!
    ReviewUserIcon
    UVW

    12.07.2019 18:13

    Inne

    Z dniem dzisiejszym podrożały kwoty za mieszkania w zeszłym tygodniu płaciłem 66.15e za pokoj 4os a w tym tygodniu 87.50e.Na stronie nie było żadnej informacji odnośnie takiej wzwyzki cenowej trzeba to zgłosić do związków zawodowych nl.A po tym iść lepiej na prywatne mieszkanie i mieć spokój A nie wieczne i uzeranie się na pokoju z ludzimi z pierwszej łapanki jakich jest tu multum!!!
    ReviewUserIcon
    Ola

    07.07.2019 18:35

    Inne

    Czy może jest ktoś teraz i może coś powiedzieć na temat pracy, warunków i płacy?
    ReviewUserIcon
    Zigi

    10.07.2019 15:01

    Inne

    Wypłaty na czas. Praca często zmianowa np. Na order picker. Ogólnie najgorsze zakwaterowanie na tzw. Trupiarni. Myszy i szczury....''pokoje'' po byłym krematorium...
    ReviewUserIcon
    Zadowolna

    02.07.2019 11:57

    Inne

    Jak najbardziej polecam. Firma załatwia wszystkie formalności (dojazd do Holandii, zakwaterowanie). Wiadomo, że praca nie jest najlżejsza ale idzie dobrze zarobić (oferują nadgodziny), wystarczy tylko chcieć :)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    28.06.2019 10:24

    Inne

    Do (usunięte przez administratora) Robią walki na podatkach wypłaty się nie zgadzają i nie są adekwatne do stawki.. Nie polecam wgl dziwna agencja dziwni ludzie
    ReviewUserIcon
    marek

    27.06.2019 19:28

    Inne

    Ile u nich płaci się za zakwaterowanie ???
    ReviewUserIcon
    Asia

    27.06.2019 18:59

    Inne

    Hej, jakie macie opinie o pracy przy cebulkach?

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.