RUIGROK

Opinie o RUIGROK

AsiaS

Od 3 lat jeżdżę na bloom. Praca jest super. Godzin nie brakuje. Polecam z całego serca!

Marta B

Polecam firmę Ruigrok Ogólnie przez ta firmę pracuje w Aalsmeer na kwiatach i naprawdę polecam

hubcio

polecam. jezdze od 2 lat na pikerke.

xyx

nie ma dramatu, jak ktoś jedzie zeby pracować to polecam.

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Olosolo

Na kwiatkach w Aalsmeer było fantastycznie. Bardzo mili współpracownicy fantastyczna atmosfera w pracy. Polecam bardzo ! Nie polecam więc tak dla równowagi zbyt wysoki koszt hotelu... No stanowczo za wysoko dodając fakt że w upalne dni powinny się otwierać jak wy to nazywacie apartamencie...

Pozewzft

Z czystym sumieniem mogę poinformować że od niecałego miesiąca czasu zauważyłem bardzo duży spadek negatywny opini i nagle pojawiły się pozytywne komentarze na temat pracy i całej organizacji. Jestem w szoku.Choc komentarze Pani Ani Z Anna na temat produkcji jak jest na produkcji na kwiatach zostawię dl siebie. Pozdrawiam Panią Anie z Greenpeace Aalsmeer. Z doświadczenia mogę powiedzieć jeżeli sam na własnej skórze się nie przekonasz nie słuchaj wypowiedzi ludzi których nie znasz. Ruigrok Agencja Doradztwa Personalnego mogę śmiało polecić. Firma wypłaca pieniądze na czas. Zakwaterowania są w takim stanie w jakim je pozostawiliście. Firma to jest Dobry start na leprze jutro. Co do pracy . W pracy się pracuje jeżeli pracujesz i wykonujesz swoje zadnia nikt złego słowa nie powie choć z doświadczenia wiem że ludzie w Ruigroku żyją życiem innych a kierownikiem jest każdy. Wykonujesz powierzone Ci zdania i dobrze w miarę sprawnie zawsze możesz porozmawiać z osobą kompetentną o podwyżce lub awansie ja tak zrobiłem. Jeżeli chodzi o godziny pracy pamiętajcie że świat jest po Covid-19 przed pandemia każdy narzekał ze za dużo godzin tak było za mojej kadencji . Zawsze można wysłać na adres e-mail prośbę o dodatkowa pracę co pozwoli Wam zwiedzić i zobaczyć jak jest na innych firmach. A jak się spodoba można wnioskować o przeniesienie na inną lokacje u Pana Krzysztofa. Pan Krzysztof wszystko ogarnie. Jeżeli chodzi o kontakt z biurem obsługi pracownika pozdrawiam mile Panie jeżeli czegoś nie wiedzą zawsze się dowiedzą i Ci pomogą a kluczem do tego jest jak dzwonisz bądź miły One są takimi smimi pracownikami jak Ty nie od nich zleży wszystko. Czytając wypociny na temat Pana Gerarda mogę powiedzieć tak w stadzie zawsze jest czarny humor taka rola jego na firmie. Ale można się z nim nie raz dogadać jak z człowiekiem podkreślam słowo Nie Raz . Moje doświadczenie z firmą Ruigrok Productie B.V było 7 letnie. Teraz pracuje w głównej firmie gdzie pracowałem jako pracownik tym czasów przez firmę Ruigrok Productie B.V dzięki tej firmie nabrałem umiejętności i doświadczenie które pozwoliło mi iść swoją ścieżka po Holederskim kraju. Więc nie narzekajcie na warunki mieszkalne bo to są miejsca chwilowe nie na całe życie. Jeżeli prcs jest nie odpowiednią niech firma znajdzie wam odpowiednią pracę na dane stanowisko po to Oni są. Nie każdy pracownik nadaPozdrawiam firmę Ruigrok Productie B.V. Ps. I jak do lekarza to tylko z Angelika przy tej kobiecie chce się chorować.

Pozewzft

@Ruigrok. Dlaczego w swoich wypowiedziach cytuje. Ruigrok Productie B.V. jest agencją pracy działającą od 2001 roku posiadamy swoją siedzibę w Hillegom (Holandia Południowa). Ruigrok Productie B.V nie jest agencją pracy. Jesteś Agencja doradztwa personalnego. Jak widać na logu firmowym. Dlaczego każdy pracownik ma wpisane w umowie. Stanowisko pracy pracownik produkcji Ruigrok Productie B.V. I nie ma wystanowionego oddelegowan zgodnie z pkt. Nr 2 w umowie o pracę na czas określony do siedziby gdzie będzie pracę wykonywał. Dlaczego umowy o pracę są zmieniane co sześć miesięcy i jeden dzień. Dlaczego podczas umowy o pracę przy zjeździe do Polski nie posiadają pracownicy ubezpieczenia zdrowotnego. Dlaczego w umowie o pracę w rubryce miejsce kwatery są pola nie wypełniane oraz są dawane kwitku osobne gdzie się mieszkało. Co jeżeli pracodawca nie zapewni godzin pracy jakie prawo przysługuje pracownikowi. Dlaczego każesz pobierc dodatkowe opłaty za mieszkanie jeżeli pracownik wyraził zgodę na pobieranie ich podczas wypłaty. Czy po zjeździe do Polski na wakacje musisz zapewnić pracownikowi powrót do pracy. prawa do wynagrodzenia W fazie A (zbiorowy układ pracy ABU) lub w fazie 1-2 (zbiorowy układ pracy NBBU) agencja pracy tymczasowej nie jest zobowiązana do dalszego wypłacania wynagrodzenia, jeśli zostało to określone na piśmie na początku zatrudnienia tymczasowego kontrakt. W tych fazach kończy się umowa o pracę tymczasową. kiedy nie ma już dla ciebie pracy. Proszę żebyś odpowiedział na moje pytania bo w Hillegom i w Opolu nie znają odpowiedzi. Pozdrawiam i polecam pracę w Ruigroku Productie B.V na wiecznej fazie A. Firma wypłacalna. Polecam ta firmę z całego serca na start w Holandii lub krótkiego systematycznego dorobku.

Michał G

PRACA SUPERRR!!!!POZDRAWIAM PRZEMIŁE PANIE Z BIURA Z OPOLU.

@Michał G

RUIGROK. Dlaczego w swoich wypowiedziach cytuje. Ruigrok Productie B.V. jest agencją pracy działającą od 2001 roku posiadamy swoją siedzibę w Hillegom (Holandia Południowa). Ruigrok Productie B.V nie jest agencją pracy. Jesteś Agencja doradztwa personalnego. Jak widać na logu firmowym. Dlaczego każdy pracownik ma wpisane w umowie. Stanowisko pracy pracownik produkcji Ruigrok Productie B.V. I nie ma wystanowionego oddelegowan zgodnie z pkt. Nr 2 w umowie o pracę na czas określony do siedziby gdzie będzie pracę wykonywał. Dlaczego umowy o pracę są zmieniane co sześć miesięcy i jeden dzień. Dlaczego podczas umowy o pracę przy zjeździe do Polski nie posiadają pracownicy ubezpieczenia zdrowotnego. Dlaczego w umowie o pracę w rubryce miejsce kwatery są pola nie wypełniane oraz są dawane kwitku osobne gdzie się mieszkało. Co jeżeli pracodawca nie zapewni godzin pracy jakie prawo przysługuje pracownikowi. Dlaczego każesz pobierc dodatkowe opłaty za mieszkanie jeżeli pracownik wyraził zgodę na pobieranie ich podczas wypłaty. Czy po zjeździe do Polski na wakacje musisz zapewnić pracownikowi powrót do pracy. prawa do wynagrodzenia W fazie A (zbiorowy układ pracy ABU) lub w fazie 1-2 (zbiorowy układ pracy NBBU) agencja pracy tymczasowej nie jest zobowiązana do dalszego wypłacania wynagrodzenia, jeśli zostało to określone na piśmie na początku zatrudnienia tymczasowego kontrakt. W tych fazach kończy się umowa o pracę tymczasową. kiedy nie ma już dla ciebie pracy. Proszę ze

Pozewzft

Pracodawca Ruigrok Productie B.V. jest agencją pracy działającą od 2001 roku posiadamy swoją siedzibę w Hillegom ( Holandia Południowa). Nie jesteście agencja pracy tylko pośrednikiem pracy. A sekret zawsze jest ukryty w nazwie Agencja doradztwa personalnego. Nie odprowadzaacie przez to skladekemerytalnych dla pracownika. jakich sektorach możemy zaproponować Ci pracę? Przede wszystkim w ogrodnictwie. Kwiaty i cebulki kwiatowe wiodą prym w naszej firmie. W Ruigroku nie ma sektorów pracy bo wszyscy nowi i prawie starzy pracownicy mają umowę jako pracownik produkcji Ruigrok Productie B.V. Więc nie wystawiacie oddelegowan do firm A do tego wszyscy mają umowę o pracę fazę A bo stosujecie wobec pracowników 6 miesięcy jeden dzień. Ubezpieczenie zdrowotne obejmuje tylko na terenie Holandi. Jadąc na urlop nie jest pracownik ubezpieczony. Nie może sam chodzić do lekarza bo nie zna nr swojego ubezpieczenia kpina. Po za tym Ruigrok Productie B.V jest firm dobrą na start a nie na stałe z faza A. Lub firma w której można coś do robić i wrócić do Polski.

Małgorzata Janik

Witam z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę z którą można wyjechać do Holandii. Przed wyjazdem wszystko rzetelnie wytłumaczone, mieszkania w Holandii bardzo fajne, praca również kontakt z biurem bardzo dobry, nie ma problemów z wypłatami wszystko na czas serdecznie polecam. Będę z nimi znowu jechać.

Monika Sz

Witam chciałbym z czystym sumieniem polecić agencję Ruigrok jeżeli ktoś chce pracować to będzie a jak ktoś przyjechał się bawić pić itp to niestety nie będzie pracował i będzie narzekał ze agencja zła itd jeszcze raz polecam ????????

Beata

Polecam firmę i przepracowałam 12 lat , i dziękuję za współpracę i opiekę ... a nowym pracownikom polecam ...

Mateusz

mam wyjazd na hurtownie teraz w sobotę, zobaczymy jak tam jest .

Krystianoooo
@Mateusz

pracuje tam od ponad roku i jestem zadowolony. może zmieniłbym pare rzeczy w hotelu, ale da się zyc. Godziny i zarobki są ok. Jak nie będziesz fikał, to będziesz dobrze zarabiał!

Mateusz
@Krystianoooo

na której jesteś hurtowni, bo słyszałem że jest tam kila

Krystianoooo
@Mateusz

na dużej dece

Jakieś opinie o pracy przy kwiatach? Jakaś dziewczyna może chętna na wspólny wyjazd?

@Ania

Witam również zastanawiam się na wyjazd przez Ruigrok. We dwie zawsze byłoby raźniej. (usunięte przez administratora)

Oliwka
@Ania

Napisz na instagramie ; oliak.w ????

Asik
@Ania

byłam na początku roku. Praca ok, godzin też było sporo. Tam jadą ludzie i ludzie :D jeśli chcesz jechać i zarobić - to zarobisz, ale musisz pracować a nie stać i narzekać na wszystko. Oczywiście są też ludzie, którzy przyjeżdżakja i mają tysiące roszczen, nie pojawiaja sie w pracy, a potem maja pretensje ze wypłata za mała.... ja byłam, pracowałam i zarobiłam. polecam

Pracuje w firmie Ruigrok przeszło rok na hurtowni i moim zdaniem jest to jedna z najlepszych firm.POLECAM

@Tomek

dziękujemy za opinie :)

Pola

Jakieś opinie o pracy na przekąskach serowych? Lokalizacja Nieuw

Sylwia
@Pola

Omijaj tą agencję, kasy mniej niż w Biedronce w Pl. Obiecują cuda przed wyjazdem a na miejscu 30 - 40 godzin w tygodniu z dodatkowymi dniami na kwiatach, agencja dla ludzi ze wschodu.

Emilia
@Sylwia

Czyli ile wynosi wynagrodzenie w Ruigroku? Przybliżysz oferowaną stawkę? Czy jest to stała pensja czy może do negocjacji lub po czasie można ubiegać się o jakąś podwyżkę?

Anet
@Emilia

Agencja jest ok . Ale zależy na który zakład trafisz . Są zakłady ze praca jest ok a są tez ze jest takie tempo ze nie wiesz czy szybciej przebierasz nogami czy rękami . Jedyny zarzut do agencji to zakwaterowanie …..

Rena
@Pola

Dla jednych jest praca dla innych nie ma. Pojedziesz i nie wiesz czy będzie dla Ciebie praca czy nie.

Była pracownica
@Pola

Pracowałam, i miałam dobre zarobki i. zawsze ponad 40 godz jeśli ktoś dobrze pracuje to ma,, trzeba szybko i dobrze

Paulina
@Pola

Ja obecnie jestem na serach i praca spoko godziny tez są ????mieszkanie średnie , ale da się wyczynach

gosia gosia

byłam na kwiatach, praca ok, godziny też ok. Hotel średni, ale da się przeżyć. jak jedzie sie pracowac a nie bawic to nie ma na co narzekać w tej firmie. jak bedzie jakas akcja kwiatowa, to na pewno znow pojade

Magda

Ja mogę polecić firmę Ruigrok, pracowałam przy cebulkach i wracam ponownie do tej firmy teraz w sobotę.

ania

bylam miesiac temu na kwiatach w firmie bloom, praca ok, godziny ok 40 tygodniowo mialam zawsze. Hotel tez nie byl najgorszy. Ogolnie polecam i na pewno jeszcze tam pojade.

Jakieś opinie o pracy przy kwiatach? Jakaś dziewczyna chętna może na wspólny wyjazd?

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK