Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

jul

złoty a Ty w końcu wyjechałes z nimi? Ja szukam i żadna agencja czy posrednictwo dobre nie jest .W silverhand bałagan stale inna konsultantka druga nic nie wie ,w Polsce nie odbierają tak ze za granicą mają w (usunięte przez administratora)pokoje wieloosobowe

Pozdrawiam

Wyjechałem dzięki nim do Holandii i o nic się nie musiałem martwić. Zakwaterowanie zapewnione, fajna praca i cały czas w kontakcie.

@Pozdrawiam

Praca, którą dostałeś dzięki Silverhand była sezonowa, czy długoterminowa? Jak określiłbyś warunki zakwaterowania? Wspominasz, że byłeś w kontakcie z koordynatorem projektu. To dobrze mieć na miejscu pomoc i wsparcie. Czy poleciłbyś tę agencję innym osobom szukającym pracy za granicą?

@Kamil

Ja bym polecił już nie raz dzieki nim pracowałem i zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik

Maks
@Kamil

Ja też się podpinam, solidna firma, wszytko załatwione jak należy.

Andrju
@Kamil

Na jakie stanowiska szukają? Zastanawiam się nad pracą skoro tak polecacie.

POzytywny
@Andrju

Najlepiej wejdź na ich stronę, mają dużo ofert... transport, budowlanka, produkcja, co kto lubi...

Emilia
@Andrju

SILVERHAND w chwili obecnej poszukuje nowych pracowników i ma do zaoferowania różne stanowiska. Możesz ubiegać się między innymi o posadę: Montera rusztowań (Szwajcaria), Pomocnika na budowie (Niemcy), Hydraulika (Niemcy), Spawacza (Niemcy), Księgowego (Polska) i na prawdę wielu innych. Szczegóły znajdziesz oczywiście na ich stronie internetowej, do której Cię teraz odsyłam: https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ I jak? Widzisz coś odpowiedniego dla siebie?

Mikki7
@Pozdrawiam

Potwierdzam 100%!

Mikki7

Ja jestem zadowolony, nie mam na co narzekać i polecam.

Smerfik

Skierowali mnie kiedyś do "pracodawcy" niemieckiego. Na miejscu okazał się problem z meldunkiem bo właściciel lokalu nie wyrażał na to zgody, napisałem do Silvergangu i już 4 lata a nie ma odpowiedzi. Niemiecki "pracodawca" w drugim i ostatnim miesiącu ukradł mi ok. 180 €, Silvergang nie wyegzekwował tego dla mnie a nawet nie powiedzieli przepraszamy że wysyłamy do złodzieja. To był mój jedyny i ostatni kontakt z tym polskim pośrednikiem jakim jest SILVERGANG - nigdy więcej.

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Złoty

Ludzie ,na dzień dobry jak się czyta ogłoszenie to już widać ,że jest coś nie tak. Podaje na przykładzie ogłoszenia do Islandii. Oferują stawkę 2143 euro przy 173 podstawowych godzinach i 45 nadgodzinach . Pod spodem jest napisane, możliwość pracy w nadgodzinach. Więc pytam teraz niech się wypowiedzą czy te 45 godzin to nie nadgodziny? Wmawiają człowiekowi,że te 45 godzin jest gwarantowane, a ha wam powiem tak bo sam to przeżyłem. To nie agencja gwarantuje godziny tylko pracodawca,który może, ale nie musi dać tych nadgodzin. A jeżeli nie masz tych nadgodzin to nie dostaniesz 2143 euro tylko jeszcze mniej. Od tego musicie jeszcze odjąć koszty wyżywienia A tu na Islandii to skromnie w przeliczeniu na polską walutę musisz zapłacić w granicach 2500 zł. Więc teraz sobie policzcie czy się opłaca czy nie. Silverhend jak i inne agencje w Polsce pracują dla agencji za granicą, które kierują dopiero do pracodawcy. Wynik jest prosty. Musisz pracować na siebie i dwie agencje.

POzytywny

Wszystkie warunki jasno określone, nic nie ukrywają, jak się chce to można zarobić

jul

Jaja robią z ludzi a ludzie nie umieją czytać 10 euro brutto netto daje grosze daje ok 6 euro netto na reke a minus mieszkanie bo zorganizowane znaczy tylko ze cos tam organizuja ale musisz za nie zapłacić jeszcze z tych groszy plus dojazd do pracy i jedzenie to zostaje tyle co w Polsce albo mniej

Kamila

Mąż korzystał z usług Silverhand i ma teraz super prace. Pozdrawiam!

@Kamila

Możesz napisać, jak to się stało, że Twój mąż trafił akurat na tę agencję zatrudnienia? Agencję SILVERHAND polecił mu znajomy, czy może po prostu odpowiedział na ogłoszenie o pracę, które go zaciekawiło? Twój mąż wspominał może o tym, czy agencja załatwia wszystkie formalności związane z wyjazdem do pracy? Odpowiedz proszę.

jo

kamil a netto ile zostaje za godz?

Złoty

Ludzie opanujcie się w tych dobrych opiniach. Dobrobyt ,to już przeszłość. Do Islandii szukają na kierowcę za 2000 euro i z tego musisz się wyżywic, zapłacić zakwaterowanie. Więc co wam zostanie? To w polsce na łopacie zarobisz i więcej zostanie

KInga

Polecam i pozdrawiam serdecznie

Fajnie sie współpracuje

Happy

Dawno nie widziałem nigdzie takiej dobrej obsługi!

@Happy

Tu się muszę ZGODZIĆ!

Anton...

SUPER solidna firma

ciekawy_pracy

Mam pytanie , jak u nich jest z dojazdami do pracy , zapewniają transport ( samochód albo busy ) jak wygląda test z angielskiego jakaś rozmowa po angielsku przez telefon ? czy trzeba jechać do poznania podpisać papiery czy daje rade się to zrobić przez internet ?

Happy
@ciekawy_pracy

Witam. Transportu nie zapewniają ale chętnie radzą co i jak. Wszystkie formalnościmożna załatwić przez internet albo w biurze. Test tak jak kolega napisał, krótka rozmowa przez telefon, nic strasznego! Bardzo sympatyczni ludzie!

Robin

W końcu jakaś agencja w której szanują kandydatów!

PawełPOL

Widzę, że dużo jest zadowolonych osób. Ja też się do nich zaliczam. Bardzo polecam wspólpracę z tą firmą :))

@PawełPOL

Fajnie, że widzimy kolejny pozytywny wpis na temat pracy za pośrednictwem firmy SILVERHAND. Wielu pracowników szuka pośrednika pracy, któremu warto zaufać. Zastanawia mnie, jak w Twoim przypadku wyglądała rekrutacja do pracy za pośrednictwem akurat tej agencji? Wysłałeś swoje CV, czy może stawiłeś się osobiście w biurze firmy?

Mirek

Najlepsza agencja pracy z jaką miałem do tej pory do czynienia.

Przemo

Szukaja obecnie spawaczy? Ktoś wie?

@Przemo

Oni mają dużo aktywnych ofert. Najlepiej zadzwoń, to przedstawią CI najlepsze.

Michał85

Mają sporo ofert, fajnie, że jest w czym wybierać.

@Michał85

Dokładnie

Wieslaw

Pracowałem dzieki Silverhand w Austri. Polecam!!!!

@Wieslaw

Ja również z całego serca polecam! Pozdrawiam kolegę!

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND