Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

marek

tylko wyciagaja dane a pracy i tak nie ma nikt nie odzwania a niby tyle ofert (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Miła obsługa, fajne oferty.... każdemu polecam!!

Wiesław

Świetna obsługa!

ZdzichPL

Już od lat jak wyjeżdżam to tylko z nimi... Mam pewność, że wszystko jest załatwione a w razie problemów pomoże mi koordynator.

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Miła obsluga, profeska

ZdzislawP

Konkretna dobra organizacja wyjazdu. Mialem problem na lotnisku w Oslo dwa tygodnie temu w sobote i zadzwonilem pod nr alarmowy. W ciagu 15 min udzielono mi pomocy. Kwatera jest ok, pracodawca tez. Serdecznie polecam uslugi.

Elektryk87

Bardzo polecam! Uczciwi od początku do konca!

Krzysztof

Pisze w imieniu członka rodziny który wyjechał za pośrednictwem tej firmy do Niemiec. Z całą stanowczością NIE POLECAM i wprost ODRADZAM wyjazdu z ta agencją. Po przyjeździe okazało się że warunki mieszkalne które zostały zaproponowane to mieszkanie w którym wyglądało jakby dopiero się z niego wyprowadził bezdomny lump, oprócz wszechogarniającego smrodu i brudu w całym mieszkaniu znalazły się zaszczane materace itp. Nie wiem czy tak urągające warunki skuszą kogoś do wyjazdu za jakiekolwiek pieniądze. Brak kontaktu z agencją w celu omówienia problemu a jak już kontakt nastąpił to brak chęci pomocy w celu zmiany zakwaterowania - chcesz to bierz to , nie chcesz to wracaj do Polski. JESZCZE RAZ- STANOWCZO ODRADZAM - PROSZĘ ZASTANÓW SIĘ ZANIM WYBIERZESZ OFERTĘ Z TEJ AGENCJI.

Smerfik
@Krzysztof

Ich interesuje tylko kasa którą dostaną od pośrednika do którego skierowali. Miałem podobną sytuację, przed wyjazdem wszystko pięknie, pomagamy itp. a gdy miałem problem bo właściciel zakwaterowania odmawiał mi zameldowania a pracodawca (pośrednik) tego żądał to pomimo moich e-maili nie dostałem odpowiedzi ani pomocy. Na koniec niemiecki pośrednik przygarnął moje ok. 170 eur a Silvergang nawet nie przeprosił za złodzieja do którego mnie wysłali.

Tobiasz17778

Właśnie rozpocząłem pracę w Norwegii jako cieśla i oprócz pogody wszystko gra. Chciałbym przede wszystkim wyróżnić Panią Anetę za dokładne przedstawienie mi oferty i pokierowanie całym procesem wyjazdu, koordynacje odbioru z lotniska. W innych firmach to nie jest standard. Uwierzcie...

Iza

warunki, ustalania co do pracy dalekie od realiów i ustaleń, nie polecam

Iza

nie polecam

Weronikaa27

Bardzo duzo ofert w Niemczech, Austrii, Skandynawii - a macie cos w Polsce?

Kaska (Leszno)

Solidna, miedzynrodowa firma

Tadeusz58

obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, ale firma oferuje głownie prace z znajomoscia jakiegos jezyka obecego na poziomie ponad podstawowym. Wyjatkow jest, tak jak sie dowiedzialem, niewiele. Firme obserwuje od dawna, sa na rynku juz dlugo. Chyba to jest taka najwieksza agencja w PL. Powodzenia

żałosne

porażka

AnetaZ

Jesli chodzi o prace w Niemczech to uwazam, ze firma jest top. Duzo konkretnych ofert i przemila obsluga

Szkoda

Niestety zero kontaktu. Nie mozna sie dogadac. Nie odbieraja telefonu. Obiecuja i nic nie robia.

Kontakty
@Szkoda

Miałem ten sam problem przez pożar stacji t-mobile w Wawie, ale teraz jest ok

Witam Wszystkich, z tą Firmą coś nie gra, to niewiarygodna Firma. 1. Na stronie internetowej jest ponad 20 pracowników w Poznaniu. 2. Nigdy nikt nie odbiera telefonu. 3. Próba kontaktu i pozostawienie wiadomości też są bezskuteczne. Nie polecam. Strata czasu.

henryk

mialem podobnie, ciezko bylo sie dodzwonic ostatnio. Wina t-mobile, padla centrala telefoniczna, glosna ostatnio akcja z pożarem. W faktach o tym mowili. tereaz wszystko OK bo jeszcze dzis rozmwialem. ogolnie polecam bo kontakt nigdy nie zawiodl a teraz znowu wyjezdzam do niemiec

Ania Rzym

Widziałem, ze oferuja duzo miejsc pracy prawie we wszystkich krajach UE oraz w Norwegii i Islandii, a nawet w Kanadzie i Portuglii - czy we Wloszech tez sa oferty? Obecnie przebywam w Rzymie

Sylwia
@Ania Rzym

Wszystkie dostępne oferty pracy za granicą znajdziesz na stronie firmy pod tym linkiem: https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ Zapoznałam się z nimi i na ten moment firma nie poszukuje kandydatów do pracy we Włoszech. Jednak można znaleźć informację, że SILVERHAND prowadzi rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki, czyniąc to zarówno na zlecenie polskich pracodawców, jak i dla pracodawców z Włoch. Także zachęcam Ciebie do bieżącego monitorowania ogłoszeń.

Lasta

Witam Szukam pracy za granicą i myślałem o elektryku w Islandii z ich ofert,pytanie brzmi jak wygląda zakwaterowanie i ile ściągają z wynagrodzenia i czy po prosty warto,ma ktoś jakieś doświadczenia?

@Lasta

zadzwoń i do firmy a się wszystkiego dowiesz

Michal J
@Lasta

tez udezylbym do firmy

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND