Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k.

Poznań

Opinie o Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k.?

Zenek

Niestety nie polecam firmy. Założyciel to delikatnie mówiąc wyzyskiwacz. Najtańsi z najtańszych podwykonawców, później kończą z windami do parkingów podziemnych, które się blokują. W nagrodę rano dostajesz tysiące telefonów od mieszkańców, którzy próbują wyjechać autem do pracy.

bandit

Właśnie chciałbym również usłyszeć kilka opinii. Ja jedynie słyszałem że kilka lat temu mieli opóźnienia w płatnościach dla podwykonawców, ale dziś nie wiem jak to wygląda

murarz-pl
@bandit 23.02.2016 10:57

na dzień dzisiejszy trzeba bardzo uważać i nic bez papiera nie robić - papier z podpisem wtedy układaj cegły inaczej nie zapłacą.

Opłaca się pracować w firmie Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k.