Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Pozdrawiam Zdzislaw

Z synem bardzo polecamy. Mili pracownicy i super oferty bardzo jestesmy zadowoleni

Czesław
@Pozdrawiam Zdzislaw

Prawie każda opinia jest pozytywna. Jest to najlepsza rekomendacja dla osób, które chcą skorzystać z usług tej agencji. Czy na miejscu miałeś zapewnioną opiekę koordynatora do którego mogłeś zwrócić się o pomoc? Napisz proszę więcej szczegółów.

Pozdrawiam Zdzislaw
@Czesław

Panie z biura w Poznaniu bez problemu udzielaly informacji nawet po przyjezdzie, gdzie wiadomo odpowiada juz za nas inna firma ale pomagali jak cos bylo nie jasne

majki76
@Pozdrawiam Zdzislaw

i takie podejscie do pracownika sie szanuje!

Naiwniak

Coś podejrzanie pozytywne są te opinie..... Wygląda to tak jakby firma sama sobie oceny wystawiała :) Choć mam nadzieję, że naprawdę istnieje tak dobra agencja.

SebaPOL

Bardzo dziękuję Silverhand za znalezienie pracy . Najlepsza agencja w POLSCE bez dwóch zdań!!!!

polski elektryk

Zaufałem i nie żałuje! cały proces załatwiliśmy w tydzień i mam teraz dobra prace w niemczech ... Polecam!!

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
moja opinia

Zawsze lepiej przez agencje bo przynajmniej bezpiecznie tak jak w Silverhand.. Poszedłem do nich żeby oszczedzić żonie nerwów i nie żałuję bo znalezli mi super prace.

Czesław
@moja opinia

Agencja sama dopasowała ofertę pracy do Twoich preferencji? Jeżeli możesz, to napisz, czy wszystkie formalności związane z wyjazdem zostały załatwione przez firmę SILVERHAND, czy może część z nich spadała na Ciebie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Złoty

Ostrzegam osoby chętne do wyjazdu do pracy przez tą agencję jak i inne , które rekrutują do pracy do Islandii dla agencji Elja. Zwracajcie uwagę na podane stawki w ogłoszeniu. Kwota jest podawana dla krprzej orientacji w euro przy ,której widnieje gwiazdka. Otóż haczyk jest taki, podają wartość w euro a kurs waluty liczą z czasem z dość odległego czasu wstecz, gdzie korona miała większą wartość, żebyście przypadkiem nie zdziwili się, jak wam zabraknie przy wypłacie z 1000 zł albo i więcej. Drobny szczegół, ale jak bardzo ważny.

ale o co chodzi
@Złoty

ale przed czym tu ostrzegac?? Moim zdaniem jest uczciwie bo przecież w ogloszeniu jest też stawka w ISK wiec można samemu policzyc ile wychodzi.

Antoni80

Sporadycznie zdarza się, że trzeba chwilę poczekać na połączenie, ale to pewnie przez ilość ludz którzy dzwonią. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna.

Zadowolony i tyle.

Emilia
@to oczywiste

Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i niewiele w sumie mówi o samej pracy w SILVERHAND. Liczę na jej rozwinięcie! Warto byłoby napisać innym użytkownikom forum, jak wygląda kontakt z koordynatorem, czy nie ma problemów z wypłatą wynagrodzenia, jak wygląda system pracy.

T.Kosowski

Sam bym nie pojechał ale z taką agencją to bez wahania. Pozdrawiam serdecznie

Ja polecam

To prawda co pisza, cały czas jest sie pod opiekom konsultanta i można dzwonić w razie problemów.... ja tam jestem zadowolony. kasa dobra praca legalna i pracodawca uczciwy!!!!

@Ja polecam

Jak stawka jest dobra i szef uczciwy to praca jest super!

jul

ile kosztuje 1 pokój w niemczech?

@jul

Najlepiej chyba zadzwonić i zapytać?

a pokoje ilu osobowe?

Ted77

Bardzo rzetelna, miedzynarodowa firma, mam bardzo dobre doswiadczenia zwlaszcza w norwegii oraz niemczech jako ciesla.

@Ted77

Prawda prawda

Złoty

Proszę Was bardzo, kolejne brudy jakie wychodzą. Szukają operatora do pracy w północno-wschodniej części Islandii, totalne wyludnienie ,nic tam niema, ale oczywiście piszą, że zakwaterowanie opłacone . Bujda, to jest praca w delegacji,i obowiązkiem pracodawcy jest tam zapewnić zakwaterowanie darmowe , zapewne to będzie w barakach ,dobrze jak jeszcze po jednej osobie. Opłacone A darmowe to jest różnica

@Złoty

Musiałeś cos źle zrozumieć, bo z tego co widzialem to oni nie wysyłajom ludzi w delegacje tylko podpisujesz umowe z pracodawcą na miejscu. do islandii nie jechałem ale w niemczech miałem opłacone zakwaterowanie za darmo i byłem zadowolony...

jul

ukraina zapycha rynek to naszych mają głeboko w (usunięte przez administratora)

jul

złoty a Ty w końcu wyjechałes z nimi? Ja szukam i żadna agencja czy posrednictwo dobre nie jest .W silverhand bałagan stale inna konsultantka druga nic nie wie ,w Polsce nie odbierają tak ze za granicą mają w (usunięte przez administratora)pokoje wieloosobowe

Pozdrawiam

Wyjechałem dzięki nim do Holandii i o nic się nie musiałem martwić. Zakwaterowanie zapewnione, fajna praca i cały czas w kontakcie.

Kamil
@Pozdrawiam

Praca, którą dostałeś dzięki Silverhand była sezonowa, czy długoterminowa? Jak określiłbyś warunki zakwaterowania? Wspominasz, że byłeś w kontakcie z koordynatorem projektu. To dobrze mieć na miejscu pomoc i wsparcie. Czy poleciłbyś tę agencję innym osobom szukającym pracy za granicą?

Daroo
@Kamil

Ja bym polecił już nie raz dzieki nim pracowałem i zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik

Maks
@Kamil

Ja też się podpinam, solidna firma, wszytko załatwione jak należy.

Andrju
@Kamil

Na jakie stanowiska szukają? Zastanawiam się nad pracą skoro tak polecacie.

POzytywny
@Andrju

Najlepiej wejdź na ich stronę, mają dużo ofert... transport, budowlanka, produkcja, co kto lubi...

Emilia
@Andrju

SILVERHAND w chwili obecnej poszukuje nowych pracowników i ma do zaoferowania różne stanowiska. Możesz ubiegać się między innymi o posadę: Montera rusztowań (Szwajcaria), Pomocnika na budowie (Niemcy), Hydraulika (Niemcy), Spawacza (Niemcy), Księgowego (Polska) i na prawdę wielu innych. Szczegóły znajdziesz oczywiście na ich stronie internetowej, do której Cię teraz odsyłam: https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ I jak? Widzisz coś odpowiedniego dla siebie?

Mikki7
@Pozdrawiam

Potwierdzam 100%!

Mikki7

Ja jestem zadowolony, nie mam na co narzekać i polecam.

Smerfik

Skierowali mnie kiedyś do "pracodawcy" niemieckiego. Na miejscu okazał się problem z meldunkiem bo właściciel lokalu nie wyrażał na to zgody, napisałem do Silvergangu i już 4 lata a nie ma odpowiedzi. Niemiecki "pracodawca" w drugim i ostatnim miesiącu ukradł mi ok. 180 €, Silvergang nie wyegzekwował tego dla mnie a nawet nie powiedzieli przepraszamy że wysyłamy do złodzieja. To był mój jedyny i ostatni kontakt z tym polskim pośrednikiem jakim jest SILVERGANG - nigdy więcej.

Złoty

Ludzie ,na dzień dobry jak się czyta ogłoszenie to już widać ,że jest coś nie tak. Podaje na przykładzie ogłoszenia do Islandii. Oferują stawkę 2143 euro przy 173 podstawowych godzinach i 45 nadgodzinach . Pod spodem jest napisane, możliwość pracy w nadgodzinach. Więc pytam teraz niech się wypowiedzą czy te 45 godzin to nie nadgodziny? Wmawiają człowiekowi,że te 45 godzin jest gwarantowane, a ha wam powiem tak bo sam to przeżyłem. To nie agencja gwarantuje godziny tylko pracodawca,który może, ale nie musi dać tych nadgodzin. A jeżeli nie masz tych nadgodzin to nie dostaniesz 2143 euro tylko jeszcze mniej. Od tego musicie jeszcze odjąć koszty wyżywienia A tu na Islandii to skromnie w przeliczeniu na polską walutę musisz zapłacić w granicach 2500 zł. Więc teraz sobie policzcie czy się opłaca czy nie. Silverhend jak i inne agencje w Polsce pracują dla agencji za granicą, które kierują dopiero do pracodawcy. Wynik jest prosty. Musisz pracować na siebie i dwie agencje.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 72 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042