Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Bobbudowniczy

Bardzo dobra agencja- jestem zadowolony pozdrawiam

Bartolo35

pracuje przez nich w szwajcari jako regipsiarz . robota jest dobra, pieniondze na czas i szacunek do czlowieka

gomez

Firma nie jest uczciwa obiecuje gory a potem umywa rece od wszystkiego (usunięte przez administratora) na koszty wyjazdu bez zapewnienie pracy oszusci i tyle nigdy wiecej tej firmy

robo

Witam kolegow i koleżanki jak ktoś sie wybiera do pracy za granice to smiało z nimi można szukać. W wszystkim pomagają i dbaja o pracownika nawet jak juz jest dawno za granicom pozdrawiam

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Justyna

Witam, czy pracował ktoś w Freiburg na magazynie?

Zieluch78

Polecam firme wszyskim. Pracuje w Monachium przy elektryce i stawki sa bardzo dobre kwatera ok

Katia

Serdecznie pozdrawiam SILVERHAND!! dziekuje jeszcze raz za pomoc w znaleziniu pracy i kwatery

Abelard

Dzień dobry chciałem wszystkim polecić serdecznie tą firmę. Znalezli mi prace w Niemczech i nie moge złego słowa o nich powiedzieć. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Pozdrawiam

Pingu

Nie wiem kto dodaje pozytywne opinie.Nie moja sprawa.Ja przedstawię w skrócie jak wygląda rozmowa o pracę.Dzień dobry- w ogłoszeniu jest napisane że jest to jazda z Belgii do Holandii.Luxemburga i Francji z mrożonkami.Tak.Proszę mi powiedzieć gdzie ładuję ciężarówkę ? Nie wiem.W jednym miejscu czy w kilku ? Nie wiem.Z towarem jadę do magazynu czy też jeżdżę do kilkunastu sklepów albo restauracji? Nie , nie wraca Pan na Belgię .Ale zanim się rozładuję to gdzieś to muszę rozładować.Tak w Holandii,Luxemburgu albo Francji.:)) To nie żart.Ta bardzo profesjonalna headhunterka nie wiedziała wogóle o co pytam.W ogłoszeniu jest podane ,że zakwaterowanie organizuje pracodawca.Ok. Więc pytam - jak wygląda to zakwaterowanie? W hotelu, w prywatnym domu, w kontenerze itd. Nie ono jest płatne 85 euro.Ok , ale za co mam zapłacić te 85 euro? gdzie będę mieszkał? To są szczegóły które już na miejscu z pracodawcą się uzgadnia.ITD, ITP. Jednym słowem człowiek który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi ma złapać "jelenia" wpakować go do ciężarówki i już. Potem problemy,niedomówienia, pretensje.I naprawdę nie ma co się dziwić , że ktoś mniej odporny , nie wytrzyma i opisze to używając mocniejszego języka.A potem p.Linda będzie zatrudniany by złagodzić hejt .Wystarczy profesjonalizm w pracy i nie ma hejtu

Niebo

Czy biuro posiada również oferty pracy bez znajomości języka dla mobilnej Pary?

Pozdrawiam panie z biura bardzo mile.... dzieki za zalatwienie pracy

Gosia

Czy ktoś z Was pracował w Niemczech we Fryburgu na magazynie z zabawkami, elektronika? Bo jestem zainteresowana ich oferta

Jak
@Gosia

Jak sie pani sama nie przekona to nigdy sie na 100 procent nie dowie. Siverhand jest od lat na rynku, jakby coś robili nie tak, to by sie dawno zamkneli. Ja osobiscie nie narzekam.

Dawid
@Jak

Od jak dawna pracujesz za pośrednictwem firmy SILVERHAND? W dalszym ciągu nikt nie odpowiedział na moje pytanie, więc może Ty mógłbyś napisać coś o tym, czy osoba bez doświadczenia zawodowego również znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę.

TT
@Gosia

PRacowałem i było ok. Trochę internet mi sie ciąl, ale poza tym ok

Artek

dobra i rzetelna firma, polecam serdecznie, zwlaszcza oferty w Norwegii gdzie pracowalem przez ostatnie 8 miesiecy. Firma jest serio

Polecam

Polecam serdecznie ta agencje. Jestem bardzo zadowolony z uslug. Mieczyslaw

MarinOlszowiec

komepenentne informacje i pomoc w kazdej sytuacji - to moje doswiaczenie

Silverhand ma duzo ofert, wiec jest w czym wybierać. Bardzo jestem zadowolona z obsługi dużo mi pomogli.

abrams78

Bardzo profesjonalna agencja

Zibii

Żona aplikowała na opiekunkę i jest bardzo zadowolona z obsługi!

Pamcia
@Zibii

Ja też, pozdrowienia dla żonki!

Pamcia

Bardzo mili ludzie. Doradzili, przedstawili oferte i jak narazie musze powiedzieć że jest super!!

osa89

Polecam prace w niemczech od silverhand.Dobrze płaca i załatwiają mieszkanie.

Robert
@osa89

Czy zakwaterowanie w Niemczech jest potrącane z wynagrodzenia? Jeśli znasz stawkę to chętnie dowiem się ile ona wynosi. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND