opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Baltix.se

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 326 ocen
Opinie(357)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(1)

Opinie(357)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega rekrutacja
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O nas

Dołącz do nas

Jak przebiega rekrutacja

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdynia
  • Święty Jan
  • Karwiny
  • Wielki Kack
  • Pogórze
  • Chwarzno - Wiczlino
  • Suchy Dwór
  • Sopot
  • Kosakowo
  • Pierwoszyno
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdynia
  4. /
  5. Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Baltix.se Gdynia

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Baltix.se sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jarek

    17.11.2014 18:00

    Inne

    Hej, czy w ogóle Baltix obecnie zatrudnia kogokolwiek do pracy, czy jest jakis poważny przestój w tym temacie Pytam bowiem słyszałem kilka pozytywnych komentarzy na ich temat, a na ich stronie internetowej w zakładce w której szuka sie aktualnych ofert pracy nic nie ma. To jakiś błąd, czy może wystawiają ogłoszenia gdzie indziej?
    ReviewUserIcon
    Tig-K

    14.10.2014 18:30

    Inne

    Pozdrowienia dla Pani Haneczki. Dziękuję za miłą współpracę. Pozdrawiam z miejscowości G.
    ReviewUserIcon
    bronek

    10.09.2014 17:05

    Inne

    Marian dobrze mowi,ja mam prace caly czas,jak nie w tej to w innej firmiw ale to pewnie dlatego,ze umiem spawac,a nie to co niekturzy zal pattzec
    ReviewUserIcon
    michał

    16.09.2014 19:34

    Inne

    bronek masz jakies kontakty na terenie szwecji. spawałem w polsce konstrukcje dzwigowe firma teleskop ale aktualnie siedze w Szwecji i cos szukam na spawacza 135. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Józek

    10.09.2014 11:45

    Inne

    Panowie, może Szwedzi placa dużo ale mieszkanie tez kosztuje i przejazdy. Ja jestem zadowolony i polecam. Narzeka ten kto nie lubi i nie chce pracować.
    ReviewUserIcon
    marian

    10.09.2014 10:00

    Inne

    gdybyscie byli dobrzy to prace byscie mieli nonstop. pozdrowienia ze szwecji
    ReviewUserIcon
    bandziorek

    08.08.2014 01:26

    Inne

    W końcu na stompił dzień w kturym szef przejrzał na oczy i zwolnił nie kompetetntą Panią dyrektor od spraw nie potszebnych brawo zadowoleni pracownicy baltixsu:-)
    ReviewUserIcon
    Mar

    13.10.2014 21:46

    Inne

    niezgadzam sie. duza strata, kompetętna i bardzo pomocna osoba
    ReviewUserIcon
    czarniawy

    14.10.2014 11:23

    Inne

    teraz dopiero idzie ku lepszemu w Baltiksie, w końcu można cos normalnie w firmie zalatwic a wielka pani dyrektor hania to tylko ludzi opiepszać potrafila! boss obiecał nawet wieksza pszejrzystosc wyplat. poczekamy zobczymy! oby tak było! Brawo brawo i jeszcze raz brawo. wszystkim ulżyło!! az chce się pracować!!!
    ReviewUserIcon
    Kolano

    28.07.2014 16:12

    Inne

    jak praca na cnc ktoś był
    ReviewUserIcon
    sick.of.life

    13.06.2014 13:17

    Inne

    Co to za głupoty o tych szanujących się spawaczach. Gdybyście byli tacy fachowcy to byście nie musieli szukać szczęścia za granicą. Skoro firma dobrze płaci, a zarobki w granicach 10000tys. to dla was mało to nie wiem.. Otwórzcie firmy zajmujące się produkcją to będziecie zarabiać pół milona miesięcznie panowie szanujący się spawacze.. Połowa z was go pewnie chlory z długami i dlatego kasa mała... Szok..
    ReviewUserIcon
    ja

    22.05.2014 12:59

    Inne

    witam mam odnich wyjechac jako malarz piaskarz wiecie jak zarabia piaskarz malarz podziekowal
    ReviewUserIcon
    grzesiek

    09.05.2014 21:25

    Inne

    dwa lata w tej firmie dobra praca i placa szef wporzo jak znudzi mi sie norwegia a oni mie zechca to wracam
    ReviewUserIcon
    Leon

    04.05.2014 18:45

    Inne

    Polecam prace w baltix. Regularne zjazdy do domu i zarobki ok.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    27.04.2014 17:41

    Inne

    Pracowałem kiedyś W Baltixie i mam nadzieje tam wrócić. Firma wiarygodna, wypłacalna i generalnie tylko jedzenie we własnym zakresie. Resztę załatwiają. Mam zamiar znów z nimi pracować!
    ReviewUserIcon
    warszawiak

    27.04.2014 15:11

    Inne

    praca w szwedzkich (usunięte przez administratora),mała kasa za wykonaną prace
    ReviewUserIcon
    czarny

    14.04.2014 13:44

    Inne

    Hiszpan - 9000 zł na rękę bez żadnych kosztów to mało? W jakim Ty świecie żyjesz... hahahaha... Pewnie siedzisz w domu i kapucyna trzepiesz przed kompem!
    ReviewUserIcon
    hiszpan

    14.04.2014 10:59

    Inne

    Szanowany sie spawacz nie bedzie pracowal za te pieniadze tylko mozna rynek zepsuc i tyle !!!!Ludzie ogarnijcie sie wreszcie to wszystko nie prowadzi ku dobremu .
    ReviewUserIcon
    dziadu

    13.04.2014 11:47

    Inne

    z baltix jest tak ze jak dobrze pracujesz to dobrze zarabiasz i zawsze beda mieli dla ciebie prace a jak chcesz sie opier.. w szwecji to zeczywiscie nie z ta firma
    ReviewUserIcon
    Hiszpan

    08.04.2014 19:41

    Inne

    TO prawda dla tej firmy pracuja tylko paprochy co na robocie sie nie znaja jak ktos pracuje to jest
    ReviewUserIcon
    gal

    18.03.2014 19:49

    Inne

    chlopaki sprawdzcie sobie firme Tech_Pol koles daje robote 300 spawaczom i placi na bank w polsce 38 dostaniesz i sa tez wieksze stawki
    ReviewUserIcon
    welder tig

    10.03.2014 16:55

    Inne

    Firma Godna polecenia zarobki tez oki .pozdrawiam Mirek Płock
    ReviewUserIcon
    weld-sold

    03.03.2014 21:52

    Inne

    Racja svejser to wlasnie tacy psuja rynek i za 10e brutto spawaja
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Baltix.se?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    svejser

    03.03.2014 10:03

    Inne

    Tez mam zamiar wyjechac do szwecji, moze z baltixu... ale panowie spawacze,! do hooja jakimi wy spawaczami jestescie skoro 8tys to dla was "niebo"?! albo sie nie szanujecie albo jestescie kaszaniarze i tyle. Bylem w szwecji okolo rok czasu i te 12-14 tys to bylo okej (fakt ze po 12h dziennie,6 dni w tygodniu) ale robiac ze szwedami nie przemeczylem sie nigdy. Ewentualnie polecam podszkolic sie w 141 i spawac pod rtg. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kocurak

    08.08.2014 01:35

    Inne

    Ty chyba jesteś śmieszny 12 14 tyśięcy zarobiłeś to nie Norwegia nie pisz bzdur
    ReviewUserIcon
    JERZYK

    18.02.2014 07:31

    Inne

    POPIERAM, popieram. Kiedyś jeździłem sam na własna rękę do Szwecji i Holandii ale mi sie juz nie chce. Baltix płaci za przejazdy za mieszkania i za samochód jak masz swój to jeszcze kilometrowka dochodzi i w sumie można dorobić jak ci sie fura nie posypie :-) Tylko żarcie musze sam wozić ale żonka słoiki przygotuje zawsze :-)) jestem regularnie w domu. Czego wiecej trzeba?
    ReviewUserIcon
    czarny

    17.02.2014 21:24

    Inne

    Ja tak czytam i nie wierzę. Pracuję w tej firmie już kilka lat, z przerwami bo fakt czasem nie mają pracy ale na tym polegają kontrakty.Zawsze do Baltiksu wracam jesli zadzwonią! Uczciwa firma, mnóstwo lat na rynku, kasa nie kosmiczna, ale pewna i na czas. Można zarobić tak 7-9 tys. Polecam wszystkim! A ci co narzekają, to są tacy spawacze co zażygają tylko i się chwalą jakie papiery mają. Takich firma odsyła do domu! Nie na tym praca polega koledzy! Polecam Baltix
    ReviewUserIcon
    rekin

    16.02.2014 09:09

    Inne

    nie polecam pośrednika baltix z kolega sie zgadzam chodzi mi o szwecje umowa na polskich warunkach praca tylko na krótki okres pracy np. 4 tygodnie i do domu porażka !!!!
    ReviewUserIcon
    sick.of.life

    26.01.2014 08:26

    Inne

    Ja dostałem ofertę pracy od nich z wyjazdem do szwecji. Jestem spawaczem 131, 135, 138 i zaproponowali mi 38zł na godzinę. Na miesiąc bez nadgodzin zarobię 7296zł więc sorry, ale do tego co płaci mi mój obecny pracodawca to niebo.. Po za tym planuję z czasem zabrać ze sobą partnerkę i zostać tam na stałe. Tutaj fach w ręku nie jest wart ciężkiej pracy. Dlatego warto zaryzykować i wyjechać.
    ReviewUserIcon
    chomik

    08.12.2013 15:37

    Inne

    FIRMA GODNA POLECENIA JEDYNIE PROBLEM Z KOMUNIKACJĄ Z STRONY BIURA BRAK ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH CO DO STAWEK KONTAKT Z BIUREM

    Kontakt - Baltix.se sp. z o.o.

    Podolska 12 lok. 1 81-321 Gdynia

    NIP:5862259112

    KRS:0000362208

    http://baltix.se/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    młody

    25.11.2013 12:37

    Inne

    Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć do jakich miast wysyła firma Baltix oczywiście w Szwecji. Jakiego pokroju są mniej więcej zarobki,czy jest możliwość nadgodzin, ubezpieczenie,ogólne informacjie, z góry serdecznie dziękuje za informacje .
    ReviewUserIcon
    Rudy

    01.08.2013 22:06

    Inne

    Witam panie Jakubie gdzie przeprowadzacie testy na operatorów cnc ?
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    30.07.2013 15:15

    Inne

    Oczywiście kobiety są jak najbardziej mile widziane! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający BALTIX
    ReviewUserIcon
    adam

    26.06.2013 19:27

    Inne

    W większości przypadków nie musisz znać języka z tym że dobrze by było jak chociaż rozumiesz po ang. co do Ciebie mówi .... bo co będziesz biegał za każdym razem po jakiegoś kolegi żeby Ci powiedział o co chodzi ??? Wszystko zależy od tego do jakiego zakładu trafisz :)
    ReviewUserIcon
    Romek

    24.06.2013 18:21

    Inne

    Witam Właśnie na jak długo wyjazdy i jeżeli 1,5msc to ile da się wyciągnąć na maszynach ?
    ReviewUserIcon
    mikrus

    11.06.2013 12:40

    Inne

    witam też chciał bym widzieć jak wygląda sytuacja z językiem no i jak tam Szwedki? :-D pozdrAwiam
    ReviewUserIcon
    gość

    05.06.2013 10:00

    Inne

    Mam pytanie odnośnie miejsca w Szwecji gdzie dokładnie wysyła Baltix i jak wygląda sytuacja ze znajomością języka?
    ReviewUserIcon
    Majas

    01.06.2013 13:58

    Inne

    Ja tam tszaskam w pip godzin i mi wychodzi cirka abałt 8 000 zł. Więc Czarny albo źle trafiłes albo jesteś cienki... Swensonowie tylko dobrym pozwalają pracować po godzinach! Ja robiłem już w rożnych miejscach i z Baltiksem i bez... Tu mam przynajmniej regularne zjazdy do domu i kasę na czas!!!
    ReviewUserIcon
    Czarny

    01.06.2013 12:28

    Inne

    Nie ma nadgodzin lipa straszna 5/6 tyś zarobisz kpina !!!
    ReviewUserIcon
    krzych

    16.05.2013 19:52

    Inne

    możecie chociaż robić nadgodziny ? bo w norwegi się za to wzięli i nie można już tak godzin klepać
    ReviewUserIcon
    zygmund borec

    15.05.2013 16:58

    Inne

    Zadzwoń do Baltixu i się spytaj jaka stawka ( ok. 40zł/h)czy wogóle mają robote na cnc . do domu co te 6 tyg możesz spokojnie smigać na ile to sie dogadujesz indywidualnie
    ReviewUserIcon
    "Kochana Polsko"

    14.05.2013 19:17

    Inne

    Witam wszystkich ! mam dwa ważne pytania piszecie że zarabia się jak spawacze czy operatorzy czyli ile !? jest to stawka godzinowa czy jaka ? i jak wygląda kontrakt jak długi ile czasu w spędzę w domu ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    banda

    13.05.2013 16:26

    Inne

    Jeśli chodzi o zarobki w baltixie na CNC to musisz sam dowiedzieć sie . Jak ja pracowałem to było mniej więcej tyle co spawacze +/- pare zł
    ReviewUserIcon
    Perz

    08.05.2013 19:43

    Inne

    HEj Banda powiedz jak wygladaja zarobki na maszynach cnc ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Baltix.se sp. z o.o.

    Operator - programista CNC - Mazak (k/m)

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    Spawacz / spawaczka 135

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    Spawacz - obsługa robota spawalniczego (k/m)

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon