opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Baltix.se

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 326 ocen
Opinie(357)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(1)

Opinie(357)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega rekrutacja
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O nas

Dołącz do nas

Jak przebiega rekrutacja

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdynia
  • Święty Jan
  • Karwiny
  • Wielki Kack
  • Pogórze
  • Chwarzno - Wiczlino
  • Suchy Dwór
  • Sopot
  • Kosakowo
  • Pierwoszyno
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdynia
  4. /
  5. Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Baltix.se Gdynia

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Baltix.se sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    spawacz

    02.07.2017 10:07

    Inne

    Witam, jest to smieszne jak piszecie ze macie wysokie wymagania i oferujecie prace dla dobrych fachowcow, oferujac 42 pln za godzine nawet z waszymi smiesznymi dodatkami i premiami za nadgodziny wychodzi moze 45 pln, jakich wy chcecie miec fachowcow. Nieszanujecie ludzi i sobie kpicie z pracownikow oferujac takie stawki, obudzcie się i zobaczcie co się dzieje do okoła, życze powodzenia w zwiekszaniu zatrudnienia. hahahaha
    ReviewUserIcon
    Rafal

    26.06.2017 07:14

    Inne

    Dziwie się że takie niepoważne firmy mają jeszcze racje bytu na skandynawskim rynku
    ReviewUserIcon
    Benny

    26.06.2017 09:18

    Inne

    Na szczescie nikt ci nie kaze w baltixie pracowac :) pozdro
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2017 15:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    26.06.2017 10:00

    Inne

    Ma Pan nieaktualne informacje, bo IWO został zwolniony z Henjo dobre kilka lat temu. Teraz tam się bardzo uspokoiło i pracownicy sobie chwalą. Pozdrawiam! JG
    ReviewUserIcon
    spawacz

    24.06.2017 17:19

    Inne

    A wy dziady cały czas rekrutujecie?
    ReviewUserIcon
    Artur H

    15.06.2017 10:50

    Inne

    Czy jako spawacz j angielski jest niezbędny?
    ReviewUserIcon
    tomaszek

    14.06.2017 14:23

    Inne

    Witam wszystkich :) jesem zainteresowany praca w firmie Baltix. można cos na ten temat powiedzieć w sprawie zarobków i zjazdów do POlski :)
    ReviewUserIcon
    Daro

    14.06.2017 19:50

    Inne

    Ja też dostałem propozycję pracy przez tą agencje w Vadstena proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    10.05.2017 11:56

    Inne

    Szanowny Panie, Larvik jest w Norwegii, a Baltix wysyła pracowników do Szwecji. Niestety stawki w Szwecji są o połowę niższe. Poza tym praca w stoczni jest bardzo ciężka, a my oferujemy głównie pracę w warsztatach. Pozdrawiam! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.05.2017 20:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mn

    08.05.2017 21:13

    Inne

    Brak szacunku do współpracowników i przełożonych oczywiście jest pana wymysłem bo bronić się jakość trzeba. Wszystko się panu pomieszało z przyczyn nam obojgu znanym :) Przyjmując się do Waszej firmy pracowałem w Niemczech za 46 zl netto plus wszystkie dodatki jak w waszej firmie. Zgodziłem się na współpracę wyłącznie zw względu na zapewnienia pracującej WÓWCZAS pani J o podwyżce i stałej pracy, również regularne zjazdy wydawały się atrakcyjne. 42 zł mialo byc tylko na okres próbny, gwarantuje że żaden spawacz z doświadczeniem nie wyjedzie za takie pieniądze. Dostałem cale 2 zł podwyżki po niemalże roku pracy :) Kolejna kwestia 100 zl dodatku za tydzień ma każdy pracownik ale uwaga - jeśli przekroczy bodajże 58h tygodniowo- taka premia;) W ubiegłym roku nie było pracy do stycznia tego roku gdy już pracowałem w kraju i nie mogłem wówczasz wszystkiego rzucić bo Baltix sobie o mnie przypomniał :) Faktem jest ze na zimę zostałem bez pracy ...i nie tylko ja. Co do auta...zapewnienie transportu do pracy leży w obowiązku pracodawcy, jeśli nie ma innej możliwości...jeżdżę do niej zarabiać pieniądze nie tylko dla siebie ale i firmy...i proszę nie zapominać o tym. Co do pierwszej pracy i kilkunastu pracowników którzy się nie skarżyli - tylko we trzech mieszkaliśmy w Hostelu i każdy miał zastrzeżenia, kolega z pokoju również dzwonił do firmy ze pokój ton jakas klitka z dwoma łóżkami i nic poza tym. Jak widać dyskusja nie ma sensu skoro Pan kłamie w takich kwestiach....no ale nie dziwię się... Co narcyzmu - troszke pokory i szacunku dla ludzi którzy na pana pracują. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mn

    08.05.2017 21:17

    Inne

    Co do wiarygodności pana dziś szef firmy w której pracuje pytał co się stało ze kończę prace gdyż jest zadowolony z mojej pracy o chcial żebym u nich pracował.
    ReviewUserIcon
    Mn

    08.05.2017 12:27

    Inne

    Witam. Zazwyczaj krytyczne opinie spotykają się z ocena ze to pijak i nierób. Wiec zacznę od tego ze mam ponad 13l doświadczenia, przemysł offshore i stocznia. Nie pije i nie mam problemów z nałogami. Uprawnienia mag mig tig mma. Na początku rozmowy z paniami w firmie wyglądaja bardzo obiecujaco, podwyżka po okresie próbnym, stała praca, mieszkania spełniające warunki... Niestety w rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. Obiecanej podwyzki nie bylo a gdy chcialem wrocic do kraju po tym jak kolejny raz wyladowalem w jakimś zapyzialym hostelu i pokoju mieszczącym jedynie łóżko i krzesło musiałem za bilet zapłacić sam. Dla zainteresowanych mogę pokazać zdjęcia z hostelu - pokój w którym od ściany do ściany można zaprzeczyć się rękoma. Bród syf i smród... Rzucanie co trzy, cztery tygodnie do innej pracy, mieszkanie w hostelach gdzie smród i bród bije po oczach. W tamtym roku od listopada nie było pracy do nowego roku. Potem kontrakty po 2 tygodnie... Dla początkujących może i dobra firma jak ktomus nie przeszkadza mieszkanie w slamsie z ciapatymi. Są panowie ktorzy zgadzają się na te warunki bo co wieczór znieczulaja się zgrzewka piwa...i tak funkcjonują dla tych o trochę większych ambicjach szczerze nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Darek Król

    27.04.2017 21:49

    Inne

    Witam w tym tingsryd są możliwości nadgodzin ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.04.2017 07:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karol

    21.04.2017 08:32

    Inne

    Jak piszesz to napisz prawdę koledze bo jak już to ja nie pracuje w tinzgryt kłamco i przestań oczerniac mnie maż coś domnie zapraszam do vislandy
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    20.04.2017 16:08

    Inne

    Witam Jak wygląda sprawa z zjazdami do domu w tingsryd trzymają się zasady 6na 2 ?
    ReviewUserIcon
    ziom

    19.04.2017 17:04

    Inne

    jaka kasiora na tingsryd...
    ReviewUserIcon
    Pole nie moze byc puste

    19.04.2017 20:01

    Inne

    45 zl plus okolo dyszki dodatku za pracę na druga zmiane, w sobote to samo. Jak na szwecje to szalu nie ma...
    ReviewUserIcon
    Pole nie moze byc puste

    19.04.2017 22:09

    Inne

    ... Ale jak warunki takie dobre i robota na dluzej to można się podjąć.
    ReviewUserIcon
    Loko

    19.04.2017 11:35

    Inne

    W tingsryd wszystko spoko, duzo godzin, kwatery wygodne, da sie na spokojnie odpoczac po robocie, towarzystwo w porzadku, prawie 20 naszych juz tam jest. Mam nadzieje ze to bedzie robota na dluzej bo dawno takich dobrych warunkow nie mialem
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    20.04.2017 17:12

    Inne

    Hej Jest internet w kwaterach Jak ogólnie wyglądają ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2017 08:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    19.04.2017 10:17

    Inne

    Przyjacielu , a mógłbyś napisać coś więcej? Jak kwatery? Duzo naszych robi? Jak z godzinami? Jak atmosfera? Z gory dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Kolo

    19.04.2017 05:40

    Inne

    Panowie jak tam w tym tinsgryd jest? Mam propozycję, ale sie waham .
    ReviewUserIcon
    ppp

    15.04.2017 14:12

    Inne

    A jak w Tingsryd ? Może jakieś spostrzeżenia pracowników.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2017 10:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    14.04.2017 22:16

    Inne

    Oj Adam widzę że się nudzisz asz żal forum jest do opinii dawania a nie pisać swoje żale
    ReviewUserIcon
    Karolina

    28.03.2017 21:44

    Inne

    Czytam i tak się zastanawiam co wy piszecie za głupoty ja w henjo pracowałem prawie 7 lat i nie widziałem żadnego obozu pracy praca normalna jak każda no fakt jest to specyficzna praca tak jak pisał szef trzeba mieć poprostu umietnosci spawalniczo blacharsko lakiernicze bo dużo jest prac które idą prosto pod lakier i nie każdy se stą pracą radzi a ogulem jest tam taki majester Miro który wszystko wytłumaczy pokarze pracę spoko gość jest to Chorwat ale idzie się z nim dogadać Po naszemu to tyle co ja mogę dodać od siebie o henjo pozdrowienia
    ReviewUserIcon
    Tomasz N.

    27.03.2017 22:16

    Inne

    Co do firmy Baltix to jest ok. Henjo to oboz pracy i moim zdaniem powinni zrezygnować z tak zje..nej firmy jaka jest henjo.
    ReviewUserIcon
    Dawidow

    28.03.2017 21:21

    Inne

    Masz racje kolego co do firmy baltix niemam żadnych zastrzeżeń firma godna polecenia szefostwo ok w porzotku ale henjo to obuz pracy i ten były komendant SS to już przekracza lucką granice
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Baltix.se?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Lukas

    23.03.2017 11:15

    Inne

    Witam szanownych kolegów mam pytanie odnośnie firmy henio w ljungby czy warto tam pojechać na kontrakt bo słyszałem i czytałem że ostrzegają przed wyjazdem do tej firmy czy ktoś przybliży co jest nie tak tam
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    25.03.2017 19:46

    Inne

    A czy napisal ktorys z kolegów pozytwnie o tym henjo??!Nie ! Nie mam pytan...
    ReviewUserIcon
    Lukas

    25.03.2017 22:00

    Inne

    Dzięki już rozumiem nie polecacie tego henjo rozumiem dzięki ale firmę jako baltix wszystko jest ok czytałem dobre opinie ok śle cv do nich
    ReviewUserIcon
    nest

    20.03.2017 10:00

    Inne

    Widziałem ogłoszenie na operatora lasera Bystronic. Jestem operatorem takich maszyn obecnie ( ponad 12 lat doświadczenia) , od starych laserów tej firmy po najnowsze "fiber". Czy ktoś może pracował z tej firmy na laserach? Jakie firma oferuje warunki i czy warto zaryzykować. Kiedyś aplikowałem do tej firmy, ale bez odzewu.
    ReviewUserIcon
    Baltix - Dział Rekrutacji

    20.03.2017 14:57

    Inne

    Szanowny Panie, Zapraszamy do przesłania na adres [email protected] swojego CV i tym samym wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oferujemy polską umowę o pracę, zapewniamy zakwaterowanie, umożliwiające odpoczynek po pracy oraz pokrywamy koszty wyjazdów oraz zjazdów do Polski. Praca odbywa się w systemie 6 tygodni w Szwecji - 2 tygodnie w Polsce. Bardzo cenimy doświadczonych specjalistów, tym bardziej czekamy na Pana CV. Pozdrawiamy, Baltix - Dział Rekrutacji
    ReviewUserIcon
    Mario

    19.03.2017 20:57

    Inne

    Witam Panie Jakubie ! Mam pytanie czy można by Panu przesłać moje CV ? Interesuje mnie praca w Szwecji. Wcześniej to jest ze cztery lata temu składałem w Baltixie moje CV ale bez rezultatu ale miesiąc temu zadzwoniła do mnie pani Joanna Kozłowska proponując mi pracę w Szwecji na stanowisku "Ślusarz - pracownik warsztatowy" ale ja w tym czasie przebywałem w Niemczech na kontrakcie. Chciałbym również dodać że obecnie jest to kontrakt na umowę - zlecenie i zjazd jest co trzy tygodnie czyli trzy tygodnie w Niemczech tydzień w Polsce. W ubiegłym tygodniu pani Joanna dzwoniła do mnie ponownie proponując mi pracę w Szwecji z tym że wyjazd był na trzy tygodnie z przykrością musiałem więc odmówić ponieważ interesuje mnie współpraca z Pana firmą ale na dłużej. 14 marca wracam znów do Niemiec ale najprawdopodobniej zjadę dopiero przed Świętami Wielkanocnymi 12 lub 13 kwietnia i jeśli miałby Pan dla mnie ofertę pracy w Szwecji w kwietniu lub w maju to z największą przyjemnością podjąłbym wspołpracę z firmą BALTIX. Pragnę także dodać iż posiadam bogate doświadczenie zawodowe w zawodzie metalowca i narzędziowca opisanego w moim CV. Jeśli można to przesłałbym na Pana maila moje CV tak by mógł się Pan z nim zapoznać. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    mokry

    14.03.2017 17:42

    Inne

    Witam mam pytanie co jest nie tak z tą firmą Henjo w Ljungby że takie złe opinie piszą że nie warto tam wyjechać i pracować co znaczy ci byli obywatele Jugosławi
    ReviewUserIcon
    kasztany

    11.05.2017 08:56

    Inne

    Ludzie z byłej Jugosławi to Chorwaci którzy ustawili się w Henjo i nie podoba im się jak coś potrafisz według nich nie można spawać w innych pozycjach jak tylko w podolnej i nie wolno zmieniać ustawień w spawarce jeżeli będziecie próbowali ustawić urządzenie pod siebie jak to jest w każdym normalnym zakładzie to zostaniecie pod...ani przez Iwo do Elwisa a poza tym to cała prawda tam nie ma czego szukać spawacz tylko ślusarz lub szlifierz który coś tam spawa
    ReviewUserIcon
    Stary spawacz

    24.02.2017 16:52

    Inne

    Witam. Czy orientujecie sie czy firma Baltix zatrudnia doświadczonych pracowników powyżej 50 roku zycia? Pozdrawiam i liczę na odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Juzio

    17.02.2017 09:09

    Inne

    Morze mnie namówisz! Tylko na jakies próbki mnie ciągną. Trudno trzeba zrobić!

    Kontakt - Baltix.se sp. z o.o.

    Podolska 12 lok. 1 81-321 Gdynia

    NIP:5862259112

    KRS:0000362208

    http://baltix.se/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    spawacz

    17.02.2017 08:46

    Inne

    Właśnie wracam do Polski po moim pierwszym wypadzie do Szwecji z Baltixem. Jestem w nowej firmie na poludniu Szwecji. Jest OK! Póki co tak jak obiecywali. Na papierze nie ma tego wszystkiego ale zgadza sie z tym co mowil. Pierwsza wyplata tak jak miala byc, godziny sa. Mam nadzieje ze tak bedzie dalej. Namawiam kolegow na wyjazd bo poki co męczą się z Adecco i innymi takimi.... :-)))))) Ja jestem zadowolony!
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2017 15:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hehehe

    16.02.2017 15:37

    Inne

    Z tego Chrzanowa w Malopolsce? :D
    ReviewUserIcon
    zyga

    11.02.2017 15:11

    Inne

    Dokładnie jak pisał pomocny.Firma(produkcja)zarządzana przez byłych obywateli tzw.Jugosławi,a to już mówi dużo.Ze spawaniem mało wspólnego to ma,szlifowanie na akord,ludzie traktowani jak maszyny. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    pomocny

    10.02.2017 16:08

    Inne

    Koledzy,uważajcie na wyjazd do firmy HENJO w mieście Ljungby. Szkoda zdrowia,czasu i pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    HARRY

    10.02.2017 18:14

    Inne

    Czemu szkoda zdrowia i pieniedzy??? Mozesz napisac konkretnie co tam nie gra??
    ReviewUserIcon
    Olo

    03.02.2017 10:27

    Inne

    Firma sciema. I wyzyskiwacze. Zyja z ludzkiej krzywdy. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    03.02.2017 11:32

    Inne

    @Olo Faktycznie...Bardzo merytoryczna opinia. Widzę, że konkurencja nie śpi ;-) Serdecznie pozdrawiam wszystkich zadowolonych! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający
    ReviewUserIcon
    lechuu

    30.01.2017 19:14

    Inne

    co to za firma która rekrutację ogłasza na banerze 50x50 na ogrodzeniu innej firmy?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Gebhardt

    31.01.2017 11:05

    Inne

    Dzień dobry, Firma Baltix sp z o.o., nie reklamuje się na żadnym banerze i nie ma reklam na ogrodzeniach, jedyną formą rekrutacji są ogłoszenia internetowe lub prasowe. Proszę nie mylić firm bo jest ich kilka z podobną nazwą. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia. Agnieszka Gebhardt - Dyrektor ds administracji
    ReviewUserIcon
    bogdan

    29.01.2017 12:07

    Inne

    a ja mam pytanie dotyczące zatrudnienia bo zorientowałem się że baltix daję polską umowę chyba że coś żle zrozumiałem , czy jest tam w szwecji jakaś możliwość po jakimś czasie dostać się pod szwedzką firme?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Gebhardt

    31.01.2017 11:13

    Inne

    Witam, jest taka możliwość, wielu naszych pracowników zostało bezpośrednio zatrudnionych przez naszych kontrahentów . Są to pracownicy, którzy na stałe przeprowadzili się wraz z rodzinami do Szwecji. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam Agnieszka Gebhardt - Dyrektor ds administarcji
    ReviewUserIcon
    Krytyk

    18.06.2017 23:17

    Inne

    "Orientowałem się" co ten zwrot oznacza powiedz mi ...nie rozumiem... jeżeli rozmawiałeś z kimkolwiek z firmy to na pewno wiesz jakie są zarobki i co Cie czeka a nawet w jakim miejscu. .Jezeli piszesz ze slyszales ile i ile za ile i o co to dopiero musisz sie skontaktowac z firma.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    08.01.2017 20:28

    Inne

    No dziwne ja już pracuje w baltix 10 lat zawszę mam prace i nie narzekam wszystko ok
    ReviewUserIcon
    czarny

    08.01.2017 19:31

    Inne

    Bo co uwaga bo wywalili cie za chlanie teraz jesteś nie zadowolony baltix nie toleruje nie robów i pijaków potrzebują normalnych ludzi i fachowców
    ReviewUserIcon
    czarny

    08.01.2017 19:30

    Inne

    Bo co uwaga bo wywalili cie za chlanie teraz jesteś nie zadowolony baltix nie toleruje nie robów i pijaków potrzebują normalnych ludzi i fachowców
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    23.12.2016 11:13

    Inne

    To był dobry rok dla Baltixu! Bardzo dziękuję wszystkim za opinie o naszej firmie! Zarówno te pozytywne, jak i te krytyczne. Dobre opinie cieszą podwójnie, gdyż wiemy że idziemy w dobrą stronę, negatywne też nas cieszą, ponieważ pokazują, że przed nami wciąż sporo pracy, żeby Baltix był firmą godną polecenia przez wszystkich, którzy mieli z nią styczność. Zależy nam na tym, żebyście byli zadowoleni! Zadowolony pracownik = zadowolony klient! Korzystając z okazji chciałbym złożyć życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2017 roku! Jakub Gebhardt - Dyrektor Zarządzający.
    ReviewUserIcon
    Mn

    08.05.2017 19:16

    Inne

    Co za hipokryzja! Gratuluje. A co z pracownikami którzy mieszkają w warunkach poniżej przeciętnej a gdy chcą wrócić do kraju każecie im kupić sobie bilet ?
    ReviewUserIcon
    Szczery

    13.12.2016 21:20

    Inne

    Szefostwo powinno pomyslec o podwyzkach.Przy cenach w Szwecji ,zgrzewka wody mineralnej z lidla 9zl to stawka 42zl troche smieszna.Firme oceniam na trojke xd.To samo dostaniesz w Niemczech 10euro netto plus chalupe.Dla monterow/spawaczy dobra na przetrzymanie zimy.Co do godzin zalezy jak sie trafi ale nie ma sie co ludzic wieloma nadgodzinami.
    ReviewUserIcon
    Padre1570

    08.12.2016 07:37

    Inne

    Witam, szukam pracy jako spawacz 136 z certyfikatem DNV. Jestem dyspozycyjny od zaraz, proszę o ewentualny kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Robert

    05.12.2016 10:52

    Inne

    Haha wolisz 10euro . Jestes smieszny. Nic nie potrafisz i jeszcze dajesz lapowki aby jechac. Kazdy alkocholik mowi ze nie chla buraku znam cie dobrze coeniasie

    Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Baltix.se sp. z o.o.

    Operator - programista CNC - Mazak (k/m)

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    Spawacz / spawaczka 135

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    Spawacz - obsługa robota spawalniczego (k/m)

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon