Baltix.se sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Mariusz

Problemy z wypłatami. Opóźnienia i na raty. Kiepskie warunki podróży promem.

Edyta
@Mariusz

@Mariusz, piszesz o opóźnieniach... Czy firma w jakiś sposób je tłumaczyła? Jest to standardowy proceder czy przejściowe utrudnienia?

Sławomir

Przypominam Ci, że na forum nie stosujemy obraźliwych wyrażeń. Jeżeli nie zastosujesz się do tego administrator będzie usuwał Twoje wypowiedzi. Wiesz czy inne osoby również mają podobną sytuację z wypłatą pensji?

Ostrzegam operatorów CNC tokarzy oraz frezerów za tak małe pieniądze nie warto się nawet fatygować słyszałem historię spawaczy co Baltix z nimi wyprawia jak niektórzy są zastraszani i muszą wyrabiać jakieś kosmiczne normy i sam się przekonałem na własnej skórze jaka to firma nie polecam

Hanna
@Adam

Byłoby super, gdybyś podał konkretne przykłady sytuacji, które sprawiły że Twoja opinia jest negatywna. Co takiego wydarzyło się w Baltix? Co do niskich pensji, być może negocjowanie podwyżki byłoby dobrym rozwiązaniem, napisz jak uważasz.

Adi

Dają 10.5 euro na rękę śmiech na sali to już w Holandii masz 12 na czysto za tą samą robotę i wszytko opłacone

Spawacz

bardzo sprawnie i kompetętnie wszystko poszło.

musisz mieć uprawnienia, najlepiej aktualne, ale jak nie masz to ci pomogą zrobić

Zyzior

Nie polecam miesięczne wypłat stawka słaba a praca nawet nie warto o tym mówić gdzie już nikt nie chce pracować oni wysyłają tam ludzi nie świadomych co ich na miejscu czeka

pat

4/5 jak to mozliwe? toc t

Janusz
@pat

Masz informacje o pracy w firmie Baltix, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Ciekawi mnie, czy pracując za pośrednictwem tej firmy, możliwe jest zatrudnienie na podstawie krótkoterminowej umowy? Mam nadzieję, że wiesz coś na ten temat.

McArthur

Firma nierzetelna. Wypłata pojawia się w 3 przelewach, o które ciągle się trzeba upominać , w tym miesiącu stała się dziwna rzecz, ponieważ miesiąc się kończy, a całej wypłaty jak nie było na koncie, tak nie ma dalej! Nie polecam

Tom

Chodzi mi o to jakie są próbki grubość blachy pozycję itp

Tom

Jak wygląda spawanie próbki w baltix

Spawacz
@Tom

Idziesz i spawasz

Frankowicz

Miesiąc oferowali pracę dla spawacza na stronie spawalnictwo.pl i ukryli informacje że są potrzebne certyfikaty spawalnicze HL-045 UDT TüV. Po miesiącu przybyłem do Gdyni z informacjami jakie certyfikaty są potrzebne. Wynajołem łóżko w hostelu, pojechałem na próbki firmowe. Próbki kompletnie nie były przygotowane, jakieś rórki pospawane wcześniej przez kogoś kto chciał się pouczyć spawać ,powyginana blacha nierdzewna, 0 kompletnie gazu osłonowego a klient szwedzki wymaga zdjęć do weryfikacji wizualnej. Decyzją, biegem na spawanie do Miasta wszech Elektryka Lecha Wałęsy. Koszt 3400zł za dwa certyfikaty i możliwość zrobienia fotografii dla przespaniałego abstynenta szwedzkiego proponującego mi miejsce do użycia łuku elektrycznego z gazem,który i tak mi funduje przelot nad Bałtykiem z możliwością bycia morsem. Hura!!!Dzień trzynasty pobytu w hostelu z super psycholami i upragniony egzamin TIG z możliwością bycia papartzi. Dwie godziny przed egzaminem (usunięte przez administratora)z Baltix raczy minie informować że Szwedzi przekładają wakat na styczeń, a mówiła mi że nie chce mnie ściągać z Belgii abym stracił czas i pieniądze-jak widzicie zmieniła zdanie. Właśnie wyjechałem z Gdyni. Straty około 2000zł itp. itd. Więc jak byście widzieli podobne ogłoszenia na spawalnictwo.pl lub Olx.pl proszę o zgłaszanie tego typu ogłoszenia pracy do Państwowej Inspekcji Pracy. Pozdrawiam Was serdecznie Frankowicz

@Frankowicz

Czyli firma się rozwija... Buahahahaha Kto jedzie na tiga w haelce za 10 euro na godzinę? Do firmy z takimi opiniami... 90% negatywnych, nawet na Spawlnictwie

TOM

BARDZO DOBRA FIRMA DLA KOGOŚ KTO CHCE I POTRAFI PRACOWAĆ....

Sław

Doszły mnie słuchy że tu o mnie wspomniano. I faktycznie pracownik roku podał tu mój przykład. To ja miałem jechać na trzecią turę do Jitechu a trzy dni przed wyjazdem dowiedziałem się że nie jadę mimo że już miałem bilet. Moje rzeczy nie długo wracają. Nie było by w tym nic dziwnego bo trzeba sobie zdawać sprawę że pracując dla agencji raz praca jest a raz jej nie ma. Ale tu ponoć Jitech zrezygnował ze mnie a na drugi dzień agencja dała mi rozwiazanie umowy. Może jestem naiwny ale licze na to że panie w biurze tak jak obiecały jeszcze mi jakąś pracę znajdą. Sław

Margi
@Sław

Próbowałeś wcisnąć Vilande ?

Zuba
@Sław

Siema ! Identyczna sytuacja była że mną! Walić Jitech i ten cały sraltix

Pawel

Co sie dzieje z Henkiem? Pracuj jeszcze w Gdyni?

Eryk

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Sztywny Palazji
@Eryk

Szczerze odradzam, chyba ze nie masz wyjscia, jak pojechalem na pierwszy kontrakt od nich to zastalem pokoj bez firanek a to parter byl lozko stare ze zniecionymi sprezynami i to bylo wsztystko jak Boga kocham! nawet poduszki mebli stolika NIC. Daj sobie spokoj z ta firma naprawde. A jak tak usilnie chcesz z niej pojechac to sie nie jedz do Jitechu, bo tam jest praca na czas i bedzie zapierdzielal az pot ci bedzie po tylku plynac. pozdr

Lolo
@Eryk

Warunki takie same jak w Agencjach Towarzyskich i pracy jest dużo.

Lidia

Opinie o firmie Baltix są raczej mieszane. Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w tym miejscu? Czy umowa jest podpisana z agencją czy bezpośrednio u pracodawcy? Wynagrodzenie jest stałe, czy zależne od faktycznie przepracowanych godzin? Na jakie stałe koszty należy się przygotować? Wcześniej mieliście różne zdania na ten temat.

Waldi

Baltix ma opinię świetnego pracodawcy, idealnych firm nie ma i czasami może zdarzyć się wpadka!

spawacz
@Waldi

Co ty bredzisz leszczu?!!!!!!!!!!!!!

MaciekJ

Czy był ktoś w Alvesta? Jak oceniacie warunki?

pracownik roku

Ktoś tu szukał szczerej opini. Więc proszę. Postaram się wypowiedzieć najbardziej neutralnie. Trochę już dla baltixu robię i byłem w różnych miejscach. Kobiety w biurze miłe aczkolwiek nie do końca szczere. Mówią co muszą a nie jak jest. Kiedyś opłacało się dla nich pracować a teraz lepiej unikać tej firmy. Na przykładzie współpracy z Jitek, stawka jest ruchoma. Możemy zarobić od 40 do 54 pln za godzinę w zależności od efektywności pracy. Tak naprawdę jest to praca u polki na akord. Zatrudnienie nigdy nie jest pewne. Jednego dnia pracujesz a następnego dzwonią że wracasz do polski. Ostatnio dzieją się różne rzeczy. Jakiś czas temu przyjechał człowiek na chyba drugą turę i po dwóch czy trzech tygodniach już kazali mu wracać. Jednego tak załatwili że dowiedział się parę dni przed przyjazdem że jednak nie przyjeżdża. Na dodatek ponoć ma tu swoje rzeczy jak TV ciuchy itd i teraz musi wymyśleć jak sprowadzić to do polski. Dziś kolejna dwójka zrezygnowała. To wszystko daje do myślenia że nie dzieję się w tej firmie za dobrze. Warunki mieszkaniowe są różne. Masz szczęście to zamieszkasz w miarę ok. Jak źle trafisz to mieszkasz w hiltonie w lesie jedna * na cztery * albo fajnie w mieście i wszystko cacy. Jeden tu mieszka na strychu bez mebli. Tylko łóżko byle jakie. Dziury w ścianach itd. U innych są czy były (usunięte przez administratora) czy pluskwy. Także zastanówcie się czy warto jechać. Moja kariera też się tu nie długo skończy.

Lidia

W chwili obecnej firma Baltix poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk pracy za pośrednictwem tej firmy http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy Czy ktoś z Was zastanawia się nad złożeniem aplikacji na któreś ze stanowisk? A może w temacie mogą wypowiedzieć się osoby, które posiadają doświadczenie w pracy na tych stanowiskach w firmie Baltix? Zachęcam do dyskusji.

Wicek
@Lidia

jestem zarejestrowany w Baltix, w tej chwili widnieje oferta jako operator cnc i zero odzewu od nich być może znaleźli już kogoś ale skoro tak to po co ta oferta jest nadal aktualna

Kamil

Czy mógłby ktoś konkretnie wyrazić opinię czy warto jechać z tej firmy do pracy w Szwecji jako operator CNC ?? Proszę o szczere wypowiedzi. Jak z wynagrodzeniem ? Wszystko się zgadza ? Tyle tu ekspertów i żadnych konkretnych informacji.

karolina
@Kamil

kolego jak masz pytania na temat baltixsu skontaktuj się zemną pracuje dla nich już 10 lat i nie narzekam lata pracy mówią same za siebie jak jest dobrze jest w baltixie

Robert
@karolina

Mozesz podac jakis kontakt do siebie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Baltix.se sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltix.se sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltix.se sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltix.se sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltix.se sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltix.se sp. z o.o.