opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Baltix.se

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 326 ocen
Opinie(357)
Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(1)

Opinie(357)

Dodaj opinię
Oferty pracy(3)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega rekrutacja
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O nas

Dołącz do nas

Jak przebiega rekrutacja

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdynia
  • Święty Jan
  • Karwiny
  • Wielki Kack
  • Pogórze
  • Chwarzno - Wiczlino
  • Suchy Dwór
  • Sopot
  • Kosakowo
  • Pierwoszyno
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdynia
  4. /
  5. Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Baltix.se Gdynia

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Baltix.se sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mike

    03.12.2016 15:54

    Inne

    Polecam! ! tak czytam niektóre opinie i wierzyć się nie chce! Co wy ludzie chcecie??? A Ty Robert to nie obrażaj mnie bo chyba mierzysz ludzi swoją miarą i sam jesteś hlejus i narkoman! Ja np w ogóle nie spożywam. Pewnie dlatego ci kase odliczyli bo dostałeś dyscyplinarkę! Stawki w Baltix nie sa faktycznie za wysokie w porównaniu do niektórych ofert ale ja wole swoje pewne 45 zl na reke i duzo godzin niż jakies gruszki na wierzbie których nikt nie widział. Robie czesto na drugą zmianę to jeszcze dodatki wpadają, 10 zl do każdej godziny. Jeszcze się nie zdarzylo zebym wyciagnal mniej niż 10 tysiów miesiecznie. To źle?
    ReviewUserIcon
    Johny

    30.11.2016 10:18

    Inne

    Polecam! Pracuję z Baltiksem jako operator Cnc. Razem se spawaczami z tej samej firmy. Naprawdę nie ma sie do czego przyczepić. Wynagrodzenie takie jak umówione, mieszkanie fajne, kilometrowka rozliczona. Jest dobrze. Bywałem tu i tam, ale w Baltiksie naprawdę dbają o pracownikow. Tylko trzeba chcieć pracować i nie pic jak co niektórzy... a potem sie dziwią ze wracają do domu. Nie tedy droga!
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2016 18:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MM

    24.11.2016 11:23

    Inne

    Wuja, musieli zajsc ci za skure albo jestes calkiem zje...any bo ja siedze tam 4 rok i jest ok! mieszkanie czyste ciepłe, do domu zjazd co 6 tygodni i wypłata niezla, a Pani Karolina to zlota kobieta zalatwi wszystko co potrzeba.
    ReviewUserIcon
    przemok

    14.11.2016 11:28

    Inne

    haha dobre masz koleś informacje. bardzo aktualne o baltiksie. radze sie zorientowac co i jak pozmienialo na lepsze. pzdr
    ReviewUserIcon
    Mieczysław

    14.11.2016 10:20

    Inne

    Porzadna firma, dla mnie wszystko w porzadku. pracuje z nimi juz dwa lata. mieszkanie w porzadku, kilometrowka placona i wyplaty na czas. polecam
    ReviewUserIcon
    LG

    13.11.2016 20:34

    Inne

    Również nie polecam syf totalny jakieś odciąganie od pensji . Wychodzi 26zl na czysto. Nie polecam banda (usunięte przez administratora) w biurze
    ReviewUserIcon
    Spon

    19.10.2016 22:48

    Inne

    No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie moim zdaniem nie można trafić lepiej niż właśnie tutaj do Baltix, to kwestia atmosfery
    ReviewUserIcon
    Spawacz z Vislandi

    19.10.2016 22:40

    Inne

    Panowie oni obiecują złote góry, a dawają kupe gówna.
    ReviewUserIcon
    debesciak

    17.08.2016 12:13

    Inne

    praca w baltix to tylko praca w sezonie ,a chlajusy robili i będą to robić ,bo to lizusy Pana Dyrektora
    ReviewUserIcon
    Malarz

    09.08.2016 06:16

    Inne

    Witam. Widziałem że poszukują malarzy konstrukcji stalowych wiadomo coś? Jak coś jestem zainteresowany
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2016 11:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.07.2016 18:48

    Inne

    dostaniesz polską za 1850zł, przed wyjazdem zapytaj!
    ReviewUserIcon
    Hektor

    24.06.2017 23:02

    Inne

    "szwedzkim":)
    ReviewUserIcon
    jaś

    05.07.2016 08:27

    Inne

    Ja nie tak dawno rozpoczołem wspolprace z Baltixem i na razie jest ok. Kasa taka jak mowili w biurze, mieszkanie w miarę, ale oplacone, z przejazdami bez problemu. Płacą mi dobra kilometrowke to jeszcze na swoim aaucie zarobie dodatkowo :-))))) Umowa polska, ale stawki szweckie! Szef wpada czasem i sprawdza czy na pewno wszystko gra. Jest dobrze, oby tak dalej. Teraz urlop i wracam z nimi w sierpniu!
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    04.07.2016 11:28

    Inne

    @nie wiem - po owocach nas poznacie, to znaczy w tym wypadku - po wypłacie :-) Nie ma co zachwalać z góry, ale u nas można godnie zarobić. Zawsze organizujemy i opłacamy przejazdy, dojazdy oraz zakwaterowanie!
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    04.07.2016 10:04

    Inne

    Nie widzę swojej odpowiedzi na opinię Johnyego więc napiszę jeszcze raz. W naszej firmie umowa zlecenie to wyjątek od reguły. W tym konkretnym przypadku umowa dotyczy krótkiego i pilnego wyjazdu. Nie zdążyłby Pan nawet zrobić całościowych badań lekarskich... Przepraszam, jeśli na którymś etapie rekrutacja była przeprowadzona w sposób nieprofesjonalny. Zależy nam na profesjonalnych procedurach i na zadowoleniu naszych "klientów", a za takich uważamy przede wszystkim naszych pracowników! Na naszą obronę napiszę tylko, że musieliśmy zrekrutować i przygotować do wyjazdu prawie 20 osób w ciągu zaledwie 2 dni. Proszę wziąć pod uwagę, że nigdy nie nawaliliśmy organizacyjnie, ani finansowo, a większość opinii o naszej firmie jest pozytywna. Irek - temat operatorów koparek będzie aktualny po szwedzkich wakacjach, czyli na początku sierpnia. Bazylia - tak staramy się pracować 6 tygodni w Szwecji/ 2 tyg w Polsce. To wzór, który potem dopasowujemy do wymagań pracowników i potrzeb klientów. Zapraszam do współpracy! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający
    ReviewUserIcon
    johnnyx

    03.07.2016 14:17

    Inne

    przed wyjazdem radze się zapoznać z umową którą chcą wam dać , w szczególności jeśli będzie to umowa-zlecenie, nie ma na niej żadnej informacji co do stawki godzinowej poza tym nie obowiązują na niej przepisy prawa pracy tylko kodeksu cywilnego a to bardzo dużo zmienia, sposób przeprowadzenia rekrutacji jest najgorszym z którym się spotkałem
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    03.07.2016 17:09

    Inne

    Dzień dobry! Chciałbym poinformować, że umowa zlecenie jest u nas wyjątkiem od reguły. W Pana przypadku umowa dotyczyła pilnego wyjazdu na krotki okres. NAwet nie zdążyłby Pan zrobić pełnych badań lekarskich... Co do jakości rekrutacji to bardzo mi przykro i przepraszam, jeśli była ona przeprowadzona nieprofesjonalnie. Na naszą obronę napiszę tylko, że w ciagu dwóch dni musieliśmy zrekrutować i przygotować do wyjazdu prawie 20 osób.... Proszę zwrócić uwagę, że większość opinii o naszej firmie jest jednak pozytywnych. Wysyłamy pracowników do Szwecji już 12 rok i nigdy nie nawaliliśmy organizacyjnie, czy finansowo. Zapraszam do współpracy! Jakub Gebhardt Dyrektor Zarządzający
    ReviewUserIcon
    obiektywny-pracochlonny

    18.06.2017 23:26

    Inne

    jo ja tez pierwsze slysze
    ReviewUserIcon
    Ziółko

    09.05.2016 22:19

    Inne

    Ej Spawacz Gdynia, musi być z Ciebie D..a a nie Spawacz ja jestem tu już 5 rok i dlurzszej przerwy niż wakacje nie miałem a byłem w kilku firmach. Szef i szefowa to normalni ludzie wiec polecam!
    ReviewUserIcon
    Czarny

    09.05.2016 12:28

    Inne

    Ale głupoty koleś piszesz. Jakoś nikt z nas w wakacje nie pracuje bo Szwecja się zamyka na cały lipiec. Albo ci się firmy pomyliły albo cię szef wyrzucił bo nic nie potrafisz. Ja już czwarty rok w baltiksie robię i polecam każdemu kto coś potrafi. Pozdrawiam wymiataczy spawaczy!!!
    ReviewUserIcon
    pracownik 2015

    08.05.2016 20:46

    Inne

    UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA NICH
    ReviewUserIcon
    spawacz gdynia

    08.05.2016 20:44

    Inne

    UWAGA NA TA FIRME wysylaja na strzal jak cos trafia glownie latem a potem zjazd i nie ma nic, i nie mowie o pijakach czy nierobach bo zaraz beda to tak nazywac, szwedzi potrzebuja ludzi na krotki czas i oni z tego zyja, wiec nie polecam ich koledzy, raczej szukajcie pracowdawcy ktory ma wlasna produkcje i perspektywy pracy dlugo falowej
    ReviewUserIcon
    czarny

    07.05.2016 08:21

    Inne

    Zadzwoń albo napisz do biura i prześlij im CV. Firma się rozwija, ful nowych kontraktów!! Nawet szefowa podwyszki dała!! A pan Jakub jeździ ciagle do Szwecji i robotę załatwia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Baltix.se?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    luk2016

    28.04.2016 18:21

    Inne

    Dzień dobry Panie Jakubie czy jest szansa na prace w Państwa firmie? Pracuje na róznych maszynach:Prasa krawędziowa Ermaksan,Laser Eagles,Zaginarka do rur,profili,kątowników itd.oraz mam uprawnienia na maszyny cnc jestem operatorem i poczesci programista znam rysunek techniczny
    ReviewUserIcon
    Andrzejj

    28.04.2016 11:44

    Inne

    Dzień dobry Panie Jakubie , czy mógłbym Panu wysłać na e-mail moje CV ? jestem operatorem prasy krawędziowej Trumpf
    ReviewUserIcon
    lukasz

    02.04.2016 18:30

    Inne

    Współpraca z ta firma jest bardzo super,podwzgledem zajecia sie pracownikiem wyjezdzajacym poprzez baltix a równiez szef jest spoko.Wiec panowie polecam ta firme poszukują wielu specjalistów dla firm szwedzkich.Pozdrawiam Pana Jakuba Gebharta
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    19.03.2016 16:04

    Inne

    W naszej firmie wszyscy są na "Ty". Taki szwedzki styl... :-) Zapraszam do współpracy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2016 13:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja

    17.01.2017 15:14

    Inne

    Witam, Szanownego Pana Dyrektora . Po co się Pan ogłasza z swoim ala ,,mailem,, skoro i tak po przesłaniu dokumentów do szanownego Dyrektora, żadnego odzewu z Pana strony nie ma .
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    17.01.2017 17:17

    Inne

    Szanowny Panie, Niestety dyrektor zarządzający nie zajmuję się rekrutacją w naszej firmie. Wszystkie aplikacje przesyłane na mój adres trafiają do Pani Joanny Kozłowskiej na adres: [email protected] Może Pan zawsze do nas zadzwonić i sprawdzić, co dzieje się z Pana zgłoszeniem - nr tel. 58 698 83 04 Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    09.03.2016 17:54

    Inne

    Panowie poszukujący pracy bardzo proszę o przesłanie CV na: [email protected]

    Kontakt - Baltix.se sp. z o.o.

    Podolska 12 lok. 1 81-321 Gdynia

    NIP:5862259112

    KRS:0000362208

    http://baltix.se/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Jakub Gebhardt

    26.02.2016 13:38

    Inne

    Dzień dobry Panie Marcinie! Proszę o kontakt na [email protected] Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    lukasz

    06.03.2016 21:29

    Inne

    Dzień dobry panie Jakubie miałby pan dla mnie prace? Pracuje jako operator/programista pras krawedziowych,laser eagles oraz prace monterskie wiec jesli ma pan jakas prace prosze o kintakt (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.02.2016 12:09

    Inne

    Witam czy firma poszukuje operatorów pras krawędziowych typ AMADA ? Mam ponad 10 lat doświadzczenia praca na blachach od 0,5 mm do 6mm aluminium nierdzewka HDG często przy detalach o bardzo wsokiej jakości wizualnej zero rys ,odgniotów.Pomorskie.
    ReviewUserIcon
    Czarny

    20.02.2016 10:39

    Inne

    Zarobki są od 40 złotych na rękę za godzinę i w gore. Umowa jest na podstawę plus premia i delegacje. Nie pisz ze sie zarabia 1850 zł bo to bzdura. Firma płaci za podróże i mieszkanie. Dużo godzin. Da sie zarobić. Ja juz pare lat w Baltiksie robię i nie zmieniam puki co.
    ReviewUserIcon
    szary

    18.02.2016 11:49

    Inne

    Czy ktos na spawacza mig-mag dostal juz propozycje wyjazdu i ew.jak to wyglada.Dzieki za opinie jak co.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2016 19:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Crovlley

    18.02.2016 09:45

    Inne

    1850 brutto , czyli na rękę 1360 , bez premii , gdzie na dojazd do pracy płacę 400 zł
    ReviewUserIcon
    Crovlley

    17.02.2016 14:55

    Inne

    Witam wszystkich , w dalszym ciągu poszukiwani są operatorzy pras krawędziowych ? pracuję na tym stanowisku od czerwca ubiegłego roku ( w tym staż 6 mies )krawędziarka to TruBend5085 wykonuję elementy od najprostszych(katowniki,zetowniki,omegowki )po skomplikowane gięcia prototypów np klimatyzatorów czy szafek .Pracę podjąłem zaraz po szkole (posiadam wykształcenie średnie pełne). do szukania innej pracy zmusiły mnie zarobki , jak na podkarpacie przystało 1850brutto.
    ReviewUserIcon
    abc

    15.02.2016 20:48

    Inne

    Mam pytanie do Mogogo masz juz moze date wyjazdu?byles spawac jakies prubki? Sprawdzali twoj j.angielski np.rozmowa telefoniczna?
    ReviewUserIcon
    lechu

    14.02.2016 11:52

    Inne

    Dzieki kolego za odpowiedz na moje pytanie. Patrzylem na samoloty i jest sporo polonczen do malmo lub sztokcholmu. Pozdrawiam i trzymajcie sie. Lechu
    ReviewUserIcon
    Dzordż

    14.02.2016 08:14

    Inne

    Kolega pyta o transport. Większość ludzi których znam lata samolotami z rożnych miast do Malmo albo do Sztokholmu. Promami jeżdżą Ci którzy zabierają ze sobą auta, firma ma tez auta firmowe które czasem udostępnia. Trzeba przyznać ze nawet sprawnie to działa. Nie ma lipy. No i płaca za wszystko łącznie z kilometrowkami. Jak mieszkasz w Bieszcadach to firma na pewno Ci zorganizuje podróż.
    ReviewUserIcon
    lechu

    13.02.2016 20:03

    Inne

    Witam wszystkich kolegow z firmy baltix Mam pytanie jak wyglada transpor z polski do szwecja? Ja mieszkam w biszczadach. autobus, pociag Znalazlem dobre polacznie samolotem np krakow-szwecja. Z polski do szwecji jak firma wysyla pracownikow. Promem z gdanska? Czy wogole ktos latal samolotem do szwecji-tanich lini lata duzo? bardzo prosze o odpowiedz. Kolegow ktorzy pracuja w szwecji pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    loxman

    12.02.2016 18:07

    Inne

    Witam, znam angielski b.dobrze, ostatnie 2 lata pracowalem dla firmy z USA tj. Schlumberger co. Rys tech. Tez znam. Ma pytanie do ciebie. Od pon. do piatku po ile godzin sie pracuje, po 10? a w sobote ile? Czy to prawda ze pracuje sie w systemie rotacyjnym tj 5 tygodni w szweck 2 tygodmie wolne w polsce,?
    ReviewUserIcon
    loxman

    11.02.2016 21:26

    Inne

    Witam, mam pytanie do kolegow czy ktos z was pracuje dla baltix w szwecji- zadzwonili do mnie i zaproponowali spawanie koszy na smieci. Bylem na probkach i egzaminator powiedzial ze jrst oki. czy dobrze trzeba znac angielski? Jak z rysunkiem tech.?
    ReviewUserIcon
    Czarny

    11.02.2016 21:36

    Inne

    Rysunek musisz znać, ale to nie jest jakaś trudna sprawa. No i gadać tez coś tam trzeba bo jak będziesz wiedział co masz robić. ? A ty nie znasz ani jednego ani drugiego ze tak pytasz? To lepiej nie jedz ;-)
    ReviewUserIcon
    szary

    12.02.2016 10:23

    Inne

    a kiedy aplikowales bo ja tez aplikowalem i narazie cisza.Dzieki za odp.
    ReviewUserIcon
    czarny

    11.02.2016 19:27

    Inne

    Ja mieszkam sam w pokoju ale roznie z tym jest. Nie wiecej niz dwuch na pokoj. Zalezy jakie miasto i firma. Szef raczej dba o te mieszkania dla nas i zawsze jest internet za darmo! teraz sie ruszylo i szukaja nowych ludzi ale dobrych z doswiadczeniem i papierami. Szef jezdzi ciagle po szwecji i zalatwia. Ja sie nigdzie z baltixu nie ruszam bo mi tu dobrze i cieplo hahaha
    ReviewUserIcon
    szary

    10.02.2016 21:02

    Inne

    I co nikt nic nie wie o warunkach na kwaterach domki pokoje albo prywatne mieszkania napiszcie jak coś wiecie bo jak się czyta inne opinię warunków mieszkaniowych firm rekrutujących to nie chce się wierzyć.
    ReviewUserIcon
    czany

    11.02.2016 19:31

    Inne

    sa mieszkania domki albo pokoje w hostelu, zalezy od miasta. Standart wyzszy niz podstawowy na pewno nie taka chujoza jak w Holandi bo tam to tylko szczury!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Baltix.se sp. z o.o.

    Operator - programista CNC - Mazak (k/m)

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    Spawacz / spawaczka 135

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    Spawacz - obsługa robota spawalniczego (k/m)

    Baltix.se sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ljungby

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon